czwartek, 25 kwietnia 2024

490 zł do zgarnięcia w gotówce w Paribas w promocji Obierz korzystny kurs

Paribas ma znów nową promocję konta, chociaż tym razem nieco inną od tego do czego się zdążyliśmy przyzwyczaić. Obecnie można zgarnąć 490 zł w gotówce, ale wymagane jest otwarcie nie tylko zwykłego konta osobistego, ale także konta walutowego stąd nazwa promocji Obierz korzystny kurs.


Kto może z tego skorzystać? Oferentem jest Paribas więc wszystko jest jasne z góry, tylko tutaj bowiem 12 miesięcy przerwy w posiadaniu konta to stały punkt programu pod tytułem karencja. Dla pewności sprawdziłem to w regulaminie i to jest fakt.

Tutaj zgarniesz 490 zł w nowej promocji Paribasa Obierz korzystny kurs

Nowa oferta jest jedną z najdłuższych w historii ma bowiem potrwać aż do... 30 września 2024. To nie pomyłka, ale być może bank bierze pod uwagę zbliżający się sezon urlopowy i klientów, którzy planują zagraniczne wojaże o czym więcej niżej. Sezon wszak trwa od maja do końca września.

Co trzeba zrobić by zgarnąć całą pulę?


1) 90 zł za aktywację karty

Zaczyna się jak zwykle od rozdawania kasy za darmo. Wystarczy do 14 października (sic) aktywować kartę w dowolny sposób czyli albo przez kompa albo przez smartfona i już możemy liczyć na pierwsze 90 zł. Dostaniemy je już w przyszłym miesiącu po tym w którym aktywowaliśmy kartę.


2) 200 za kilka aktywności

W kolejnym miesiącu robi się już zdecydowanie trudniej. 200 zł bank obiecuje przelać nam na konto jeśli:

  • otrzymamy wpływ na konto na kwotę 1000 zł
  • dokonamy płatności kartą na 250 zł
  • aktywujemy Platformę FX Pl@net
  • dokonamy transakcji walutowej na kwotę min. 300 zł jednostek dowolnej waluty

Warunków pozornie jest dużo. Pozornie, ale na dobrą sprawę dwa pierwsze warunki to czysta klasyka, zaś dwa kolejne to nic innego jak zwykły zakup waluty na jeden zwykły wyjazd zagraniczny. Kto planuje taki wyjazd może go połączyć z zakupem euro czy dolara przez kantor walutowy Paribasa i zgarnąć za to dodatkową premię. Ja akurat zakupu dokonuję przez aliorowski kantor, ale tej czynności bank nigdy nie premiuje. 


3) 200 zł za powtórzenie punktu drugiego

W kolejnym miesiącu wystarczy powtórzyć czynności opisane w punkcie powyżej. Oczywiście nie musimy już aktywować Platformy do zakupu walut obcych. To wszystko. Premia w każdym przypadku to zwykłe przelewy na konto czyli tak jak lubimy najbardziej.


 

Po zgarnięciu nagród możemy zamykać konto osobiste oraz walutowe. Dzięki temu szybciej będziemy mogli wrócić po kolejną premię w przyszłości. Oferta jak widać nie jest dla każdego, bowiem nie wszyscy wyjeżdżają na wypoczynek za granicę lecz wolą tańsze wakacje w kraju.


Regulamin promocji Obierz korzystany kurs i zgarnij 490 zł z Paribas

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...