piątek, 26 kwietnia 2024

800 zł do Empiku + Empik Premium za darmową kartę w Citi

Nową promocję na swojej sztandarowej karcie zaproponował Citi. Tym razem do zgarnięcia jest 800 zł do popularnego Empiku. Dodatkowo przez pierwszy rok użytkowania karta jest całkowicie za darmo, więc przy mądrym korzystaniu z karty nie poniesiemy żadnych dodatkowych kosztów.


Kto może z tego skorzystać? Tutaj od dłuższego czasu Citi zatrzymał się na jednej dacie, ale na szczęście nie jest ona zbyt odległa. Bank sprawdza czy nie mieliśmy karty po 1 kwietnia 2023 czyli karencja wynosi niewiele ponad rok.

Tutaj zgarniesz 800 zł do Empiku za darmową kartę w Citi

Nowa oferta ma potrwać do wakacji, a ściślej do 28 czerwca 2024. Nie sądzę by oferta miała skończyć się wcześniej nawet jeśli Empik to sklep, który zawsze ma dużo klientów. Dla tych jednak co lubią tutaj robić zakupy może to być ciekawa oferta.

A co trzeba zrobić by dostać całą premię?


 

1) Rejestracja programie w Bezcenne Chwile Mastercarda

To już reguła, że we wszystkich swoich promocjach Citi zachęca do rejestracji w programie Mastarcarda Bezcenne Chwile. Nie inaczej jest i tym razem i mamy na to czas do końca miesiąca następującego po tym w którym aktywowaliśmy kartę.

2) 2*200 zł do Empiku za aktywność

Potem mamy już klasykę kartę czyli zwykłe płatności za cokolwiek, chociaż warunki są zupełnie inne niż dotychczas. Wystarczy wydać:

  • 500 zł przy minimum 5 transakcjach

przy czym płatności należy dokonać w 1 i 2 miesiącu - następującym po miesiącu w którym dostaliśmy kart - dla pierwszej premii w wysokości 200 zł oraz uwaga... w 7 oraz 8 miesiącu dla drugiej premii. Każda powyższa para miesięcy da nam premię w wysokości 200 zł. 

To dość niecodzienny warunek, bowiem zwykle miesiące idą jednym ciągiem, zaś tutaj mamy dużą bo nawet 4 miesięczną przerwę. Okazuje się jednak, że owa przerwa  


 

3) Empik Premium w bonusie

Jeżeli powtórzymy warunek opisany w punkcie 2 czyli płatność na kwotę 500 zł przy minimum 5 płatnościach w 3 miesiącu otrzymamy dodatkowo Empik Premium na 12 miesięcy.


4) 400 zł w Bezcennych Chwilach

Ostatnia premia do zdobycia dotyczy programu Bezcenne Chwile, gdzie można otrzymać 32 000 punktów wymienialnych na 400 zł. Warunki są identyczne z tymi jakie daje empik czyli należy wydać:

  • 500 zł przy minimum 5 transakcjach

przy czym płatności należy dokonać w 4 i 5 miesiącu dla pierwszej premii oraz w 9 i 10 miesiącu dla drugiej premii. Każda powyższa para miesięcy da nam premię w wysokości 200 zł. 

Patrząc jeszcze raz na poszczególne miesiące łatwo zauważyć, że w szóstym miesiącu płatności nie są premiowane. Nie musimy wtedy wykonywać płatności, bowiem karta to nie konto, nic tutaj nie jest obowiązkowe.

Na koniec warto wypowiedzieć umowę o kartę. Bank zaproponuje wtedy zapewne dodatkową premię zatrzymaniową. Z relacji czytelników wynika, że obecnie bank oferuje dodatkową premię w wysokości 200 zł. Co ciekawe taka propozycja jest cykliczna, więc jak widać łatwo zgarnąć tutaj większa kasę niż jest reklamowane na start.


Regulamin promocji Łap profity od Citi Simplicity - Empik

1 komentarz:

  1. Jakby ktoś miał info jakie będą warunki od jutra na Velo to proszę o podzielenie się.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...