poniedziałek, 8 kwietnia 2024

900 zł w nowej promocji Millennium + 6,25% na KO

Millennium idzie na rekord, bowiem tak dużej premii na start nie były tutaj nigdy. Teraz do zgarnięcia jest nawet 600 zł, a więc tyle samo ile daje Velo za swój półroczny cashback. Dodatkowo do zgarnięcia jest do 100 zł za skorzystanie z polecenia oraz 200 zł dla dzieci oraz unikatowe KO z opcją jakiej nie ma w żadnym innym banku.


Kto może z tej promocji skorzystać? Niestety w przypadku karencji Millennium idzie wręcz w pojedynek z omawianym w poprzednim poście mBankiem i oba banki idą jak na razie łeb w łeb, chociaż teraz Millennium przebił pstrokatych wysokością premii. W obu przypadkach bank patrzy ponad 4 lat wstecz na datę 1 stycznia 2020.

Tutaj zgarniesz 600 zł w Millennium oraz 6,25% na KO

Nowa promocja ma potrwać do 25 czerwca 2024. Co prawda bank zaznacza, że przygotował limit wniosków, ale jak sądzę nie ma to znaczenia. Karencja jest zbyt długa by wyczerpać limit, który zresztą jest dość wysoki wynosi bowiem 24.000 sztuk.


Co trzeba zrobić by zgarnąć całą pulę?

1) 100 zł za 3 warunki w terminie 14 dni

W samych warunkach Millennium też nieco upodabnia się do mBank, wyznaczając termin 14 dni od założenia konta na:

 • zasilenie konta na 1000 zł
 • jedną płatność kartą lub blikiem
 • jedno logowanie do apki

warunki są co prawda banalne, ale nie mamy na nie całego miesiąca. Na szczęście da się je zrobić w 5 minut, więc dla chętnych nie powinno być problemu.

2) 200 zł za aktywność przez pół roku

Przez kolejne 6 miesięcy do spełnienia będą już tylko dwa warunki:

 • jedno logowanie do apki
 • zrobienie płatności na 500 zł do wyboru kartą lub blikiem

Jak widać bank odszedł już od wymagań płatności na kwotę zgodną z nazwą konta i podwyższył wymagania o 140 zł. Podkręcają tutaj wymagania oj podkręcają.

3) 300 zł za przeniesienie wynagrodzenia

Ostatni warunek jest bez wątpienia najprostszy, a co ciekawe stanowi on połowę premii jaka jest do zdobycia. Warunkiem jest zwykłe przeniesienie wynagrodzenia, przy czym mianem tym określa się: pensję, rentę, emeryturę lub stypendium.

Wysokość wynagrodzenia nie musi być wielka, wystarczy nawet zaledwie 1000 zł by kwalifikować się do wypłaty premii i to całkiem niemałej bo 100 zł za każdy miesiąc. Wystarczy bowiem przelewać wynagrodzenie tylko przez kolejne 3 miesiące by zgarnąć całość i wrócić z wynagrodzeniem tam, gdzie nam się podoba.


4) 100 zł w programie Lubię to polecam

Niedawno bo 26 marca 2024 zaczął się nowy program poleceń w tym banku, w którym za skorzystanie z polecenia można zgarnąć dodatkowe 100 zł. Jeśli nie macie możliwości zdobycia kodu polecającego możecie śmiało pisać na marszr1@gmail.com, a udostępnię wam taki kod.

Co trzeba zrobić by zdobyć nagrodę? Wystarczą do tego dwa warunki:

 • zasilić konto na 1000 zł
 • wykonać 5 płatności kartą/blimiem na kwotę 360 zł

Na powyższe dwa warunki mamy czas 30 dni od założenia konta, a więc można powiedzieć standard. W zamian mamy do wyboru jedną z nagród widocznych na powyższym screenie, ale opcja nr 1 z 100 zł wydaje się tutaj najciekawsza.

 

5) 200 zł dla dziecka

Millennium w przeciwieństwie do mBanku nie ujmuje premii dla dzieci w reklamie, a mógłby. Jest to jednak osobna promocja mająca odrębny regulamin, który jak zwykle zamieściłem na końcu artykułu oraz inne terminy. Ta promocja trwa jeszcze tylko do 25 kwietnia 2024 i pewnie dlatego w reklamie widnieje mniejsza premia.

Warunkiem otrzymania 100 zł jest właśnie zmieszczenie się w terminie 24 kwietnia z założeniem konta dla dziecka. W regulaminie nie mogę się jakoś doszukać limitu wieku, pada tam tylko termin małoletni, więc jak sądzę chodzi o osoby poniżej 18 roku.

Druga stówka zostaje przyznana za złożenie wniosku o świadczenie 800+, na to zaś jest jeszcze inny termin, bo nawet do 31 maja 2024. Za spełnienie obu warunków dziecko dostanie 200 zł w postaci karty eGoodie.


6) 6,25% na Koncie Oszczędnościowym

Poza premiami na start warto także wspomnieć o unikatowym KO na naszym rynku. Daje na chwilę obecną 6,25% chociaż na tę stawkę można się załapać tylko do 19 kwietnia 2024. Co będzie następnego dnia na tę chwilę nie wie nikt.

Niewątpliwą zaletą KO w Millennium jest możliwość przerwania w dowolnym momencie udziału w trwającej promocji. Korzystałem już z tego wielokrotnie, ostatni raz w ubiegłym tygodniu, pozwala to bowiem lepiej dopasować sobie rozdysponowanie środków.

Tutaj zgarniesz 600 zł w Millennium oraz 6,25% na KO

Podsumowując mamy fajny bank, który jednak nie jest zbyt przyjazny dla tych co z niego rezygnują, bowiem wydłuża w nieskończoność karencję. Z relacji czytelników wynika jednak, że za udawane zamykanie konta można liczyć na fajne oferty zatrzymaniowe.

 

Regulamin promocji 600 zł w wiosennej promocji konta

Regulamin programu poleceń Lubię to polecam

Regulamin promocji Więcej frajdy z kontem 360 stopni Junior  

Regulamin 58 edycji KO ważnej do 19 kwietnia 2024


29 komentarzy:

 1. Dla zainteresowanych: przelew z velo do millennium oferta lokat na 6% w wersji 3M i 4M.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ktoś podpowie może gdzie można zaparkować na krótko 10 tyś $ . Najlepiej Konto Oszczędnościowe lub lokata do 1 roku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pekao, USD 12-m 3%, pod warunkiem, ze sa to nowe srodki.

   Usuń
  2. Ile kosztuje przelew waluty z Pekao S.A. do innego banku?

   Usuń
  3. Zapomnij o przelewach do/z Pekao. Za przyjecie USD zaplacisz 100zl w przeliczeniu a przelew powrotny przy wiekszej kwocie ok. 300zl.

   Usuń
  4. Tyle ile w taryfie oplat, zawsze mozna zrobic posredni przelew przez kantor online na ogol za darmo, zalezy to od banku odbiorcy

   Usuń
  5. Mogę prosić o coś więcej na ten temat

   Usuń
  6. Zakłada się konto w kantorze walutowym online, ja mam w tym na W. Robisz przelew do nich w USD na podkonto w USD, dodajesz swoje konto w USD z drugiego banku i zlecasz wypłatę w USD na to konto. Oczywiście przy dużych kwotach chcą skanu dowodu najpierw, także...
   Opłaty - na ogół dla polskich banków 0 zł, z nielicznymi wyjątkami, ale to sobie trzeba sprawdzić w ich tabelach opłat

   Usuń
  7. Ale chyba przelew z banku do kantoru jest płatny jak do innego banku, czy nie?

   Usuń
  8. Jak napisałam: "Opłaty - na ogół dla polskich banków 0 zł, z nielicznymi wyjątkami, ale to sobie trzeba sprawdzić w ich tabelach opłat"
   W moim kantorze np. płatności w EUR z Mille bez opłat (ja akurat tylko wymieniam na PLN, ale raz musiałam kupić euro, to przelew z kantoru do Mille też bez opłat, ale np. do Velo chcieli 9 zł).
   Jednak dla USD może być inaczej więc radzę zajrzeć do tabeli opłat danego kantoru
   Wszystko zależy z jakiego banku robi się przelew i potem do jakiego banku robi się ten drugi przelew.
   W moim kantorze piszą: Wszystkie przelewy przyjmujemy bezpłatnie

   Dla Pekao
   Opłata za wpłatę 0zł

   Opłata za wypłatę 0zł
   Czas wpłat i wypłat

   Do 30 minut przy wpłatach i wypłatach w godzinach 8:00 - 20:00

   Oczywiście jak przelew ma iść do jakiegoś inbanku, to może być problem

   Usuń
  9. @kate Ty piszesz, że jak przelewasz walutę z banku do kantoru to kantor nie pobiera opłaty za przyjęcie przelewu ale przecież bank za wysyłkę już sobie za tę usługę liczy i to zwykle nie mało.

   Usuń
  10. Przeczytaj mój post wyżej dokładnie...

   Usuń
  11. @kate
   https://www.pekao.com.pl/dam/jcr:62670467-cff3-48e9-b506-5398c64fb2c7/Taryfa_Prowizji_i_Oplat_rachunki.pdf tu jest tabela prowizji dla banku PEKAO. Nie znalazłem informacji, iż przelew walutowy do jakiegoś kantoru jest bezpłatny.

   Usuń
  12. Kantor ma konta walutowe w USD, EUR itp. Ty, doładowując portfel w kantorze robisz to na ich wenętrzne konto walutowe w Pekao. A więc jest to wewnętrzny (1) przelew z jednego konta w Pekao na inne konto w Pekao i jest on pewnie w tej tabeli darmowy.
   Analogicznie, jeśli chcesz wylać pieniądze w USD z portfela w Kantorze, to jeśli to będzie konto w Pekao, to też będzie to przelew wewnętrzny bankowy.

   Usuń
  13. I patrzę w tabelę i widzę:

   Polecenie przelewu wewnętrznego na rachunek prowadzony w Banku w walucie obcej:
   za pośrednictwem usługi bankowości telefonicznej lub elektronicznej lub PekaoSMS 0 zł
   Naprawdę używam kantoru od lat i opłaty zależą od banków i są do opłaty za przelewy wewnętrzne (o ile bank takie nalicza). Velo np. nalicza chyba 9 zł.
   Ale to wszystko jest też opisane w cenniku kantoru - wystarczy tam zajrzeć

   Usuń
  14. @kate
   Ok, już zrozumiałem, że kantor gdzie będziemy przelewać kasę ma konto również w tym banku z którego przelewamy i w przypadku tego PEKAO jest to bezpłatny przelew wewnętrzny. Tylko czy kantory nie będą robić problemów jak tak sobie będziemy za darmowo transferować przez nie środki, bo nic na tym nie korzystają.

   Usuń
  15. Podam przykład: chcesz przelać USD z Pekao do Mille.
   W kantorze wybierasz opcję załadowania potfela i podajesz dane : bank wychodzący Pekao, waluta itp. Od nich dostajesz nr ich konta walutowego w Pekao i dane do przelewu. Robisz przelew, który jest przelewem wewnętrznym w banku Pekao za 0 zł.
   Jak kasa pojawi się już w portfelu, dodajesz na swoim koncie u nich nr konta w USD w Mille i zlecasz wypłatę tych USD z portfela (podajesz na jakie konto, ile USD itp.), a oni przelewają ci zleconą kwotę ze swojego konta USD w Mille. Jeśli taki przelew wewnętrzny w Mille jest darmowy, opłata będzie 0 zł.

   A co do problemów z tym ze strony kantoru....Do tej pory nie miałam z tym problemu. Ja korzystam czasami z kantoru do robienia "pół-eskpresowych" przelewów w PLN (do 1 h). Jak nie będziesz nadużywał ich cierpliwości, to nie powinno być problemu.
   Tylko należy pamiętać, że to działa do przelewów między ROR, do zasilania lokat bezpośrednio się nie nadaje. A przelew na konto docelowe jest od kantoru (jego nazwa jest w nazwie nadawcy przelewu, a ni ty), więc to też trzeba ewentualnie brać pod uwagę, jako że przelew zwrotny z lokaty poszedłby po prostu na konto kantoru.

   Usuń
 3. Zastanowiła mnie dziś jedna rzecz. W ubiegłym tygodniu zrezygnowałem z udziału w KO i następnego dnia dostałem potwierdzenie tego smsem.
  Pytanie czy gdybym teraz znów przelał środki to będę brał udział w promocji przez kolejne 3 miesiące? Testował to ktoś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz do nich - szybko odpowiadają. Ale poza tym - jest to KO na Nowe Środki, ważne więc jest, w której promocji brałeś udział. Bo obecna ma dzień badania salda na 8 marca, więc musisz sprawdzić, ile wtedy miałeś na kotach u nich.

   Usuń
  2. Polcan, na pewno nie możesz brać udziału w tej samej edycji - tej, z której zrezygnowałeś (mam na myśli Profit). Klient może zaś wziąć udział w następnej edycji (najnowszej) - tylko że może być problem z saldem nowych środków (czy ten zabieg jest po prostu opłacalny - trzeba by sprawdzić dzień badania salda edycji, do której chcesz przystąpić).

   Usuń
  3. Trochę to dziwne, bank pisze mi w wiadomości, że moja promocja została zamknięta, więc wydawało mi się że mam czysta kartę.

   Co do salda to nie jest problem, bo i tak co miesiąc muszę zerować saldo na okres jednego tygodnia, a wybór terminu zależy całkowicie ode mnie, więc nie jest trudno się wstrzelić.

   Usuń
  4. 1.Regulamin "mówi", że nie jest możliwy powrót do tej edycji promocji, z której zrezygnowałeś.
   2.Nawet jeśli zerujesz w Mille co miesiąc na tydzień, to trudno precyzyjnie trafić na dzień badania salda (czas działań rutynowych u nich dawno już niestety minął). A z ciekawości - w jakim celu zabierasz od nich co miesiąc pieniądze i to na tak długo?

   Usuń
  5. Bo mam tam darmowy limit w koncie, który można używać przez tydzień na miesiąc. Jeśli przeleje go sobie na KO w Millennium, oprocentowanie spadnie mi z 6,25% do 1,5% co jest od razu widoczne w systemie. Jak przeleje całość np. do velo, to całość limitu pracuje mi na 6,5%. Po tygodniu muszę go jednak zwrócić, by nie nadziać się na opłaty.
   Zerować trzeba też KO bo wytransferowaniie limitu obniża stawkę na KO do kwoty limitu. Stąd moje pytanie.

   Usuń
 4. Założyłem we czwartek lokatę w EUR w InBanku.
  Również we czwartek przed północą przelałem środki na wskazany rachunek ww. lokaty.
  Piątek, sobota, niedziela zaksięgowanych środków na lokacie nie było widać.
  W poniedziałek po godzinie 12 dostałem dwa maile potwierdzające zasilenie lokaty i otwarcie jej w piątek w ubiegłym tygodniu.
  POLECAM. Organizacyjnie OK. Może komuś się przyda. Otworzyłem konto w EUR w Velo i dokonałem bezpłatnego przelewu do InBanku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dajcie sobie spokoj z EUR, juz wiekszosc bankow widzi EUR/USD na 1,05, czyli do PLN moze nastapic jeszcze spadek lub utrzymanie obecnych poziomow. EUR nie jest waluta na kryzysy, tak latwo sie je przelewa, nie tak jak USD, ale korzysc z tego niewielka. Walutowo trzeba "obkupywac sie" w USD albo CHF (ale frank nie placi praktycznie odsetek), wiec USD ma wieksze "mozliwosci" inwestycyjne.

   Usuń
 5. Polcan, nie ma udawanych zamknięć :) Zawsze jest duża determinacja, by zamknąć, a Bank ma z kolei dużą determinację, by klient jednak tego nie robił :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czyli promocja, dla nikogo, bo chyba tutaj nie ma takich co nie mielu konta w millenium w okresie 4 lat. Polcan nie promuj tego. Nie będzie promocji to może okres zmienią!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czas nie stoi w miejscu, co roku nowy rocznik staje się pelnoletni i nabywa prawa na dojenie banków. Chyba że rodzic skusił się na 200 zł i pozbawił swoje dzieci do grubszej premii w przyszłości.
   Inna sprawa to przebudzenie tych, którzy wierza, że są w najlepszym banku. Mi ING to wmawiał do 2010 roku, sam mogę wskazać osoby, które w końcu wyszły z tego błędnego przekonania i zaczęły używać wszystkich banków zamiast jednego. A takich osób wciąż jest multum. Szczególnie mających kredyt.

   Usuń
  2. "nowy rocznik staje się pełnoletni i nabywa prawa na dojenie banków". Cały czas myślałam i nadal myślę, że to banki nas doją. I to jak !

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...