wtorek, 23 kwietnia 2024

500 zł za jedną płatność + 500 zł w akcji specjalnej mBanku z kontem mBiznes za zero na zawsze

W kwietniu mBank zaszalał z promocjami. Obok dwóch trwających z premiami na 530 zł oraz 720 zł mamy jeszcze dodatkową akcję specjalną czyli ofertę dedykowaną dla blogerów, ale z kontem firmowym. Organizatorem znów jest znany nam ebroker zaś do zgarnięcia przedsiębiorcy mają 500 zł oraz konto za zero nie na dwa lata, ale na zawsze.


Kto może z tego skorzystać? Według regulaminu Organizatora może to być osoba, która zarejestrowała się przez dedykowany link, który znajdziecie niżej, w Profilu Uczestnika w Serwisie. Znamy to doskonale z poprzednich tego typu akcjach. 

Tutaj zgarniesz łatwo 500 zł za konto mBiznes za zero na zawsze

Powyższy link promocyjny ma być aktywny do 12 czerwca 2024. Zakładamy przez niego Profil Uczestnika lub logujemy się do niego jeśli już posiadamy z poprzednich tego typu akcji. Zakładamy tam konto mBiznes Standard wraz z kartą Visa Business Debit. oraz wyrażamy zgody na ujawnianie tajemnicy bankowej dla Organizatora.


Co trzeba zrobić by zgarnąć 500 zł?

Organizatorzy akcji specjalnych słyną z mega łatwych warunków dla zgarnięcia premii i nie inaczej jest tym razem. Wystarczy bowiem...

 • jedna transakcja kartą

by zgarnąć aż 500 zł. Mało tego mamy na to czas aż do 10 lipca 2024. Kto spełni ten bardzo łatwy warunek otrzyma od Organizatora mailową informację o przyznaniu bonusu do 14 sierpnia 2024. Warto wtedy sprawdzić wszystkie zakładki na swojej poczcie, bowiem takie wiadomości lubią wpadać w inne niż standardowa np. do spamu.

Dzięki przesłanej informacji będziemy mogli zalogować się do swojego profilu by podać Organizatorowi dane do przelewu. Mamy na to tydzień czasu czyli do 31 sierpnia. Ostatecznie bonus trafi na nasze konto do końca wakacji, a więc do 31 sierpnia 2024.


 

Niewątpliwym atutem konta jest nie tylko fakt darmowości na zawsze, co jest ewenementem w przypadku kont firmowych, ale także dodatkowe bonusy za darmo. Należą do nich darmowe przelewy nie tylko w kraju ale także w Euro do UE + Norwegii, Islandii, Liechtensteinu i Szwajcarii. W obu przypadkach dostajemy po 10 takich darmowych przelewów w miesiącu.


2) 500 zł za aplikację płatniczą Planet Pay POSapp

A to nie wszystko. Drugie 500 zł możemy dostać jeśli na wniosku o konto wybierzemy nie tylko wspomnianą wyżej kartę Visa ale także aplikację płatniczą Planet Pay POSapp. W tej aplikacji w ciągu 30 dni od podpisania umowy musimy przyjąć płatności na min. 300 zł by zgarnąć dodatkowe 500 zł.

Regulamin akcji specjalnej konto firmowe mBiznes z bonusem - 3 edycja

12 komentarzy:

 1. Brałem udział w poprzedniej edycji tej promocji. Nigdy więcej. Na ten moment już składałem 4 albo 5 reklamacji (a zakładałem konto w grudniu 2023) z powodu pobrania opłat za kartę i konto, mimo że miało być bezwarunkowo bezpłatne. Na plus że 500 zł wypłacone bez problemu, ale liczę że w trakcie okresu wypowiedzenia nie wpadnie kolejna opłata za losową rzecz, bo znów będą jakieś przeboje...

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam, poproszę o pomoc. Kończy mi się promocja na koncie oszczędnościowym w Velo jak najkorzystniej zrobić przelew na drugie konto nie tracąc odsetek czy jest możliwość wykonać przelew na 300 tyś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 200 tysięcy przez stronę + 50 przez appke z tego co pamiętam. Przez telefon chyba jeszcze się da, ale to płatne jeśli mnie pamięć nie myli.

   Usuń
  2. Otworz sobie rach. wspolny biezacy bez karty na te dwie osoby i wowczas transfer wewnetrzny przez to konto nie ma limitow. Konto jest widziane u dwoch wspolwlascicieli on-line.

   Usuń
  3. Ja już dwa razy zrobiłam tak: 1.Przelew z datą przyszłą bezpośrednio z KO na 100 tys. (jeden w miesiącu jest bezpłatny) na dzień po końcu promocji. 2. - oraz w tym dniu (dzień po promocji) wszystko z KO na ROR i stamtąd 200 tys. tam, gdzie chcesz. Trzeba tylko pamiętać, aby przelew wewnętrzny i ciąg dalszy zrobić na tyle wcześnie, żeby "załapać się" na pierwszą sesję wyjściową (wtedy wszystko dochodzi "do celu" tego samego dnia). Z takiego sposobu korzystam dzięki podpowiedzi z tego bloga - niestety, nie pamiętam czyjej, ale wtedy podziękowałam:).

   Usuń
  4. Autosprostowanie - nie wszystko z KO na ROR - musi tam zostać te 100 tys., na które dajesz przelew z datą przyszłą:), czyli z KO na ROR tylko pozostałe 200 tys., które będziesz ekspediował dalej.

   Usuń
 3. Cześć . Jeśli zrobię przelew z mojego velokonta na velokonto żony /odrębny rachunek/ to te środki będą uznane u niej jako nowe ? I czy wtedy trzeba rozbijać 300 tysi na dwa przelewy, czy przejdzie całość w jednym przelewie ? Jack

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli żona spełnia inne warunki nowych środków (stan konta na dzień badania salda), to będą za takie (nowe) uznane. To jest odrębny rachunek, a bank nawet nie może mieć świadomości, że to Twoja żona.

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź/23:38/ . A w sprawie przelewu 300tys. - przejdzie taka kwota w jednym przelewie z velo do velo ? Jack

   Usuń
  3. W jednym przelewie 300K nie przejdzie, jak pisalem w watku wyzej, otworz dodatkowo konto wspolne z zona bez karty i wtedy kazda kwota przejdzie, bo przelew bedzie wewnetrzny a konto widziane u dwoch posiadaczy.

   Usuń
  4. Albo jak wyżej:). Jeden przelew w datą przyszłą z KO (raz w miesiącu jest bezpłatny), reszta w dniu, o który Ci chodzi - z ROR.

   Usuń
  5. Dziękuje za odpowiedzi i POTWIERDZAM :) To działa . Dziś wyszedł zaplanowany przelew z EKO na zewnątrz , a potem już standardowo , drugi przelew / najpierw z EKO na ror /na zewnątrz.Tak więc pełne 300 tys.w jednym dniu. Jack

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...