niedziela, 21 kwietnia 2024

Od jutra 6% na KO w Millennium oraz do 900 zł na start

Znamy już stawkę jaka będzie obowiązywać od jutra w Millennium. Niestety będzie to obniżka do 6% przy czym wszystkie inne parametry pozostają bez zmian. Nowi jak zwykle mogą liczyć premię i to wyższą niż do niedawna, bo nawet 600 zł.


Zaczynamy rzecz jasna od nowości czyli zapowiedzi stawki na KO, która będzie obowiązywała nieco dłużej niż zwykle bo do 7 czerwca 2024. Przywykłem już do krótkich terminów, które zwykle mieściły się w okresie miesiąca, jednak tym razem czas trwania promocji jest nieco dłuższy.

Niestety obniżka oprocentowania nie poprawia innych parametrów, jak to czasami w bankach bywa by osłodzić gorszą stawkę. Limit dalej pozostaje na niskim pułapie 100k, zaś czas trwania znów obowiązuje przez 3 miesiące. Zmienia się jedynie termin badania nowych środków, a tu bank sięga dość mocno wstecz bo ponad tydzień. Sprawdzane będzie saldo z 12 kwietnia 2024


Warto tutaj przypomnieć o trwających promocjach w Millennium, w których do zgarnięcia jest nawet do 900 zł. Kto może z tej promocji skorzystać? Niestety w przypadku karencji Millennium idzie wręcz w  pojedynek z mBankiem. W obu przypadkach banki patrzą ponad 4 lat wstecz na datę 1 stycznia 2020.

Tutaj zgarniesz 600 zł w Millennium oraz 6,00% na KO

Nowa promocja ma potrwać do 25 czerwca 2024. Co prawda bank zaznacza, że przygotował limit wniosków, ale jak sądzę nie ma to znaczenia. Karencja jest zbyt długa by wyczerpać limit, który zresztą jest dość wysoki wynosi bowiem 24.000 sztuk.


Co trzeba zrobić by zgarnąć całą pulę?

1) 100 zł za 3 warunki w terminie 14 dni

W samych warunkach Millennium też nieco upodabnia się do mBank, wyznaczając termin 14 dni od założenia konta na:

 • zasilenie konta na 1000 zł
 • jedną płatność kartą lub blikiem
 • jedno logowanie do apki

warunki są co prawda banalne, ale nie mamy na nie całego miesiąca. Na szczęście da się je zrobić w 5 minut, więc dla chętnych nie powinno być problemu.

2) 200 zł za aktywność przez pół roku

Przez kolejne 6 miesięcy do spełnienia będą już tylko dwa warunki:

 • jedno logowanie do apki
 • zrobienie płatności na 500 zł do wyboru kartą lub blikiem

Jak widać bank odszedł już od wymagań płatności na kwotę zgodną z nazwą konta i podwyższył wymagania o 140 zł. Podkręcają tutaj wymagania oj podkręcają.

3) 300 zł za przeniesienie wynagrodzenia

Ostatni warunek jest bez wątpienia najprostszy, a co ciekawe stanowi on połowę premii jaka jest do zdobycia. Warunkiem jest zwykłe przeniesienie wynagrodzenia, przy czym mianem tym określa się: pensję, rentę, emeryturę lub stypendium.

Wysokość wynagrodzenia nie musi być wielka, wystarczy nawet zaledwie 1000 zł by kwalifikować się do wypłaty premii i to całkiem niemałej bo 100 zł za każdy miesiąc. Wystarczy bowiem przelewać wynagrodzenie tylko przez kolejne 3 miesiące by zgarnąć całość i wrócić z wynagrodzeniem tam, gdzie nam się podoba.


4) 100 zł w programie Lubię to polecam

Niedawno bo 26 marca 2024 zaczął się nowy program poleceń w tym banku, w którym za skorzystanie z polecenia można zgarnąć dodatkowe 100 zł. Jeśli nie macie możliwości zdobycia kodu polecającego możecie śmiało pisać na marszr1@gmail.com, a udostępnię wam taki kod.

Co trzeba zrobić by zdobyć nagrodę? Wystarczą do tego dwa warunki:

 • zasilić konto na 1000 zł
 • wykonać 5 płatności kartą/blimiem na kwotę 360 zł

Na powyższe dwa warunki mamy czas 30 dni od założenia konta, a więc można powiedzieć standard. W zamian mamy do wyboru jedną z nagród widocznych na powyższym screenie, ale opcja nr 1 z 100 zł wydaje się tutaj najciekawsza.

 

5) 200 zł dla dziecka

Millennium w przeciwieństwie do mBanku nie ujmuje premii dla dzieci w reklamie, a mógłby. Jest to jednak osobna promocja mająca odrębny regulamin, który jak zwykle zamieściłem na końcu artykułu oraz inne terminy. Ta promocja trwa jeszcze tylko do 25 kwietnia 2024 i pewnie dlatego w reklamie widnieje mniejsza premia.

Warunkiem otrzymania 100 zł jest właśnie zmieszczenie się w terminie 24 kwietnia z założeniem konta dla dziecka. W regulaminie nie mogę się jakoś doszukać limitu wieku, pada tam tylko termin małoletni, więc jak sądzę chodzi o osoby poniżej 18 roku.

Druga stówka zostaje przyznana za złożenie wniosku o świadczenie 800+, na to zaś jest jeszcze inny termin, bo nawet do 31 maja 2024. Za spełnienie obu warunków dziecko dostanie 200 zł w postaci karty eGoodie.

Tutaj zgarniesz 600 zł w Millennium oraz 6,00% na KO

Podsumowując kolejny raz po mojej rezygnacji z uczestnictwa z bieżącej edycji KO po to by wziąć udział w kolejnej bank ścina stawkę. Patrząc na ruch ING można przypuszczać, że niebawem czekają nas kolejne takie obniżki...


Regulamin 59 edycji KO ważnej do 7 czerwca 2024

Regulamin promocji 600 zł w wiosennej promocji konta

Regulamin programu poleceń Lubię to polecam

Regulamin promocji Więcej frajdy z kontem 360 stopni Junior 

2 komentarze:

 1. Mam pytanie co do przedostatniego akapitu posta. Jak można zrezygnować z obecnej edycji KO by móc wziąć udział w tej kolejnej, tj. od 22 kwietnia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy napisać do nich w poczcie wewnętrznej, że rezygnujemy z udziału w promocji. Na drugi dzień dostajemy z banku potwierdzenie smsem, że promocja zostaje nam wyłączona.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...