poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Limitowana oferta Samsung Galaxy A15 LTE/4 128 GB + 300 złdo zgarnięcia za kartę Citi

Po dłuższej przerwie znów mamy możliwość darmowego zdobycia snartfonu Samsunga. Przed laty była to wręcz stała oferta Citi, która na długo zanikła, chociaż cieszyła się zawsze dużą popularnością. Dziś jednak pojawiła się znów w ofercie, a tym razem oferowany jest Samsung Galaxy A15 LTE a do tego bonus w postaci 300 zł. Takiego tandemu dotąd nie było.


Kto może z tego skorzystać? Nie ma mowy o powtórce z wczorajszego wpisu, Citi to przyjazny bank i tutaj karencja jest dużo krótsza. W tej mocno limitowanej wersji wystarczy brak posiadania karty od nieco ponad roku a ściślej 1 kwietnia 2023, a więc całkiem nieźle.

Tutaj zgarniesz smartfon Samsung Galaxy A15 LTE oraz 300 zł

Oferta jest bardzo mocno limitowana, bank przygotował zaledwie... 250 sztuk telefonów, więc można przypuszczać, że oferta skończy się bardzo szybko. Jeśli Samsungi nie są tak popularne jak kiedyś, to być może link promocyjny będzie aktywny do planowanej daty 18 czerwca 2024.

Co trzeba zrobić by zgarnąć obie premie?

1) Dowolny sposób aktywacji karty

W ostatnich promocjach karty Citi kazało aktywować kartę w aplikacji mobilnej, Teraz nie ma już tego przymusu, wreszcie można to zrobić w bankowości elektronicznej. Sam nigdy nie używałem apki Citi, wszak loguję się tam tylko raz w miesiącu -  by sprawdzić kwotę do zapłaty oraz termin. Do tego nie trzeba ntej ikonki na smartfonie.


2) Rejestracja w programie Bezcenne Chwile

W dalszym ciągu trwa program Mastarcarda Bezcenne Chwile, do którego można podpiąć kilka kart. Warto zarejestrować tutaj także kartę Citi, na co mamy czas najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym w którym dostaliśmy kartę.

 

3) Smartfon Samsunga za płatności kartą w pierwszym kwartale

Właściwa część promocji następuję teraz. Wystarczy wykonanie jednego warunku:

 • wykonanie płatności na 1000 zł przy minimum 10 transakcjach

by dostać ten smartfon. Te płatności trzeba wykonać w pierwszym, drugim i trzecim miesiącu po zawarciu umowy. W zamian dostajemy telefon Samsunga w kolorze czarnym. Oczywiście nie odwołujemy żadnych zgód dopóki ten telefon do nas nie dotrze.


4) 300 zł w programie Bezcenne Chwile

Kto chciałby zgarnąć więcej może zostać z bankiem nieco dłużej i spełniać warunki w kolejnych miesiącach. Druga część premii jest podzielona na dwie części:

a) aktywność w drugim kwartale - 100 zł

Dodatkowa premia to nic innego jak przyznawanie punktów wymienialnych na nagrody pieniężne. w pierwszej części dostajemy 8000 punktów, co jest równoważne 100 zł. Stówka wpadnie nam za:

 • wykonanie płatności na łączną kwotę 200 zł

przy czym te dwie stówki mamy wydać w czwartym, piątym i szóstym miesiącu czyli w drugim kwartale posiadania karty 

b) aktywność w drugim półroczu - 200 zł

Ostatnie 200 zł wpadnie nam za uzbieranie kolejnych 16000 punktów. Nastąpi to jeśli:

 • wykonamy płatności na łączną kwotę 200 zł

przy czym te dwie stówki mamy wydać w miesiącach od 7-12 czyli w drugim półroczu posiadania karty . Bankowi ewidentnie zależy na tym by zatrzymać przy sobie klienta na dłużej. 

Tutaj zgarniesz smartfona Samsunga Galaxy oraz 300 zł za kartę w Citi

Dobra informacja jest taka, że potem czyli przy złożeniu chęci rezygnacji z karty, Citi oferuje ofertę zatrzymaniową w postaci kolejnej premii  w wysokości 200 zł o czym piszą czytelnicy w komentarzach.

Regulamin promocji Przywitaj wiosnę z kartą Citi oraz smartonem Samsunga

9 komentarzy:

 1. Bank Nowy wrócił do 5,8% na 3 miesiące (przez krótki czas miał 5,9%) A prawie bym skorzystała. Trudno, pójdzie gdzie indziej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Alior, zamiast dzwonić do klienta, żeby ewentualnie potwierdzić przelew, każe wysyłać na podany przez siebie numer SMS-a (treść też określona przez nich). Zanim upewniłam się, że to nie oszustwo, to z przelewu natychmiastowego zrobił się prawie godzinny. Mieliście już taką akcję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zrezygnowałem z Aliora, ponieważ już nawet 200zł nie mogłem przelać. To dzwonienie stało się upierdliwe i zawsze musiałem ja do nich dzwonić.

   Usuń
  2. Mam inny kłopot z Velo. Przelew wewnętrzny z oszczędnościowego na ror trwa baaaardzo długo. Dzwoniłem na infolinię, to może trwać nawet do pięciu minut. Jakaś paranoja. A jak u Was to wygląda??

   Usuń
  3. Nie czekam aż taki przelew się zaksieguje. Robię przelew zewnętrzny, gdy ror pokazuje saldo 0 zł. Działa bo środki już są na ror, tylko system tego nie pokazuje.

   Usuń
  4. @Polcan,
   Nie do konca tak jest, jak piszesz. To, ze saldo nie odswieza sie od razu, to juz taka przypadlosc tego systemu. Jednak trzeba nadmienic, ze system faktycznie wyksiegowuje z jednego konta i z "pewna" zwloka ksieguje na drugim koncie. najlepiej to widac, jak masz aplikacje, bo tam sa powiadomienia i to widzisz w czasie rzeczywistym. Jak system jest obciazony szczegolnie po 0:00 albo nalicza odsetki, to kasa jest wyksiegowywana, a na zaksiegowanie trzeba czasami czekac godzine lub dluzej.

   Usuń
  5. Do Anonimowy16 kwietnia 2024 20:29 - Mnie do tej pory "zwrotki" z obowiązkowych przelewów do nich szły bez problemu. Akcja z tym SMS-em była przy natychmiastowym na 100 tys. A drugi taki sam już puścili bez cyrków. W tym samym czasie mój mąż robił identyczne dwa natychmiastowe - i też mu nie zawracali głowy. Pod koniec tego miesiąca zamykamy oba konta i mam nadzieję, że odsetki oraz kolejne "zwrotki" przejdą. Jak nie - czeka nas kolejny miesiąc (czerwiec) z przelewami po 1.500,00 zł i zakupami za 300,00 zł, bo w maju nie mamy czasu chodzić do oddziału, żeby "ręcznie" wycofywać środki.

   Usuń
 3. Kolejny sukces ! Jaki ? Wzrost inflacji. A inflacja będzie dalej rosła i rosła. Same sukcesy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Inflacja w marcu 2%, w lutym była 2,8%, to dla Ciebie wzrost?

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...