piątek, 19 kwietnia 2024

Walizka za dwa przelewy oraz 270 zł do zgarnięcia w nowej promocji Citi

Citi ma chyba najbardziej zróżnicowaną ofertę konta. Niemal każdy z nas lubi podróżować, a do podróży przydaje się porządna walizka. Moja już jest mocno zużyta i przydałaby się nowa, Citi daje nawet możliwość jej wyboru w 8 różnych kolorach, a dodatkowo nagradza premią pieniężną w wysokości 270 zł.


Kto może z tego skorzystać? Citi jest mocno nieprzewidywalny, bowiem niemal w każdej promocji mamy inną karencję. W opisywanej dzisiaj bank sprawdzać będzie czy nie byliśmy klientami po 31 grudnia 2021, więc karencja wynosi ponad 2 lata. 

Tutaj zgarniesz walizkę oraz 270 zł w promocji Citi

Nowa oferta ma potrwać prawie miesiąc, a ściślej do 18 maja 2024. Nie sądzę by skończyła się przed czasem, bowiem w Citi zwykle promocje trwają do samego końca po czym są zastąpione są przez kolejną. 

Co trzeba zrobić by zgarnąć walizkę oraz premię wypłacaną na konto?


1) 20 zł za wyrażenie zgód

Niezmienne w Citi jest nagradzanie za wyrażenie zgód na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Niby niewiele bo jest to 20 zł, ale inne banki nic za to nie płacą, a wymagane jest przy każdej promocji, więc jest to fajny ukłon w stronę klienta.


2) 250 zł za aktywność na koncie

Dalej mamy już klasykę promocji bankowych a więc wypłacanie co miesiąc premii za aktywność na koncie. Za aktywność uważa się:

 • wydanie kartą kwoty 300 zł przy minimum 3 płatnościach

za spełnienie tego warunku bank zapłaci nam 50 zł premii. Jeśli będziemy powtarzać powyższe wymagania przez kolejne 5 miesięcy, można będzie zgarnąć całą dostępną pulę czyli 250 zł. Całkiem nieźle, bowiem wydać 300 zł dziś nie jest trudno, nawet przy spełnianiu warunków w innym banku.


3) Walizka za dwa przelewy

Zaskakujące są warunki dla zgarnięcia reklamowanej walizki. Wystarczą bowiem zaledwie... 2 wpływy na konto na kwotę po 2000 zł w każdym z dwóch miesięcy po miesiącu w którym otworzyliśmy konto. Oczywiście przelew możemy sobie zrobić my sami.

Walizka ma wartość 329 zł zaś jej producentem jest Grupa 'Vip Collection'. Na stronie Citi możemy sobie wybrać w jakim kolorze chcemy mieć walizkę, do wyboru jest ich 8, oraz jaką odmianę spośród typów: Miami, Costa Brawa, Sparta czy Ateny. Walizka posiada 12 miesięcy gwarancji.

W miejscu kod rabatowy będziemy musieli wpisać numer Vouchera, który dostaniemy od banku w wiadomości wewnętrznej. Walizki nie musimy kupować od razu, bowiem voucher ten ważny będzie przez 180 dni od momentu jego otrzymania.

4) Dodatkowa nagroda Bezcenne Chwile

Do tej oferty bank proponuje jeszcze dodatkową nagrodę, tutaj jednak pominiemy jej omawianie. Powód jest prosty, bank zachęca do założenia karty kredytowej, którą owszem warto mieć w tym banku, ale lepiej skorzystać z osobnej oferty dedykowanej dla karty jak np. omówionej niedawno tutaj.

Tutaj zgarniesz walizkę oraz 270 zł w promocji Citi

Podsumowując mamy dość specyficzną ofertę, może nie dla każdego, ale być może zainteresuje kogoś z czytelników. Warunki dla walizki są banalnie proste, a dla nagrody pieniężnej nie są zbyt wygórowane.

Regulamin oferty Walizka w podróż z Citikontem i premią 270 zł

22 komentarze:

 1. Millennium KO - obniżka do 6%. Ale regulamin na ich stronie z poprzedniej edycji, więc nie wiadomo, od kiedy liczą nowe środki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tymczasem Mille Profit zjazd do 6%.

  TomTom

  OdpowiedzUsuń
 3. 30 kwietnia odpalam EKO w Velo na 300tys/3M/6,5% i do sierpnia pakuję do dach. Reszta w walutach (90% w USD) i obligacjach i czekam na rozwój wypadków. Póki inflacja nie skoczy to 6,5% (realnie 5,265%) daje lekkie odbicie po 4 latach ciągłych strat. Cisnę Velo bo do końca roku zniknie jak Idea Bank.
  U mnie dywersyfikacja $$$ wynosi:
  PLN40%/waluty40%/obligi3-4lata20%.
  Ciekaw jestem Waszych proporcji???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do Anonimowy 20 kwietnia 2024 10:48

   Lepiej zrób to do 29 kwietnia - bo nie załapiesz się na obecną promocję. Możesz też wpakować do 400k zł - bo na tyle obecnie pozwalają ;)

   TomTom

   Usuń
  2. Gold i ziemia. Z goldem łatwo się ewakuujesz chyba, że chcesz kiblować tygodniami w bunkrze a ziemię, no nie wiem jak bardzo trzeba się postarać, aby ją zburzyć, spalić, zatopić.

   Usuń
  3. Ręce i cycki opadają!

   Usuń
  4. Obligi 3-4 lata: 55% /
   PLN na KO: 43% /
   Waluty: 2%

   Usuń
  5. Obligi 3 lata - 43%
   PLN na lok./KO - 57%
   Waluty - 1 dolar w portfelu ;)

   Usuń
  6. A ja 25 kwietnia odpalam Pekao SA Premium i KO 200k na 7% na 152 dni. Poleci tam 200k które obecnie leżą na 7,2% w ING. Ciekawostka: pierwsze trzy miesiące premium jest za darmo bez względu na to czy mamy tam 200k czy nie. Taka promocja.

   Usuń
  7. Dzięki TomTom. Faktycznie 29.04 VELO, a nie 30.04. Błędnie się zakodowałem.

   Usuń
  8. 50%- waluta USD i GBP (glownie obligacje UK i USA)
   15%-KO w PLN
   5%- IKE gieldowe mix akcji i oblig korpor.
   30%-obligacje det. PLN-glownie EDO oraz COI

   Usuń
 4. Polska 2024: Stagnacja gospodarcza - Bezrobocie - Bieda

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coraz bardziej się sprawdza w praktyce, niestety.

   Usuń
 5. Pytanie do Polcana oraz innych użytkowników Revoluta. 2023 to pierwszy rok gdy korzystałem z Revoluta na wakacjach - super wygodna karta więc dzięki za polecenie i tutaj moje pytanie. Czy trzeba operacje na Revolucie rozliczać w PIT? Pytam jedynie o takie tradycyjne użycie Revoluta czyli zamiana złotówek na EUR, wydanie większej części z nich na wakacjach i przewalutowanie powrotne pozostałych środków na złotówki. Pytanie pewnie trywialne, ale zielony w tych kwestiach jestem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Sorry, usunęłam powyższy komentarz.
   Nie trzeba rozliczać PIT.
   Jak pisze jeden z kantorów online (gdzie w końcu robisz taką samą operację):
   Osoby fizyczne, które nie prowadzą działalności gospodarczej i wymieniają waluty jedynie w celu ich wykorzystania do celów konsumpcyjnych (np. zakupu dóbr materialnych) nie płacą podatku i nie muszą zgłaszać tego w zeznaniu podatkowym. Natomiast, gdy ktoś dokonuje wymiany walut w celu uzyskania dochodu z różnic kursowych i robi to wielokrotnie w ciągu roku, musi zapłacić podatek od uzyskanego dochodu. Może to też być potraktowane przez Urząd Skarbowy jako prowadzenie działalności gospodarczej.

   Usuń
 6. Ponoć w Toyocie dają 6,5% na 9 mcy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. Napisałem o tym pod poprzednim artykułem. Nowa tabela rusza od jutra.

   TomTom

   Usuń
 7. Potwierdzam. Założyłem lokatę na 6,5% w TB. 9 m-cy trochę dużo, ale chyba na ten moment lepiej niż mrożenie kasy na obligi 3 lata.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obligi można zerwać za 0,7% kwoty. Niby mrożenie pieniędzy, ale jeżeli obniżą stopy, to za 9 miesięcy może już takich stawek nie być

   Usuń
  2. Obnizek przez RPP na razie nie bedzie. Wszystkie oczy zwrocone na FED, jezeli nie rusza stop, to u nas tez nie rusza, bo groziloby to wyprzedaza PLN. Nawet obnizki ECB nie sklonia RPP do ciecia. Oplaca sie zrywac stare EDO/COI i przechodzic na nowe serie lub na inne aktywa. Wg mnie najlepszym aktywem w koncowce roku bedzie USD. Nie znamy warunkow serii majowej, ale inflacja zaliczyla dolek w marcu, wiec spokojnie mozna wybierac indeksowane z serii majowej, ktore nastepny rok beda mialy liczone z inflacji marcowej.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...