środa, 7 maja 2014

500 zł cashback w T-mobile Konto za transfer do nowego operatora


Alior Sync przekształcił się ostatecznie w T-mobile Usługi Bankowe. To wynik porozumienia jakie zawarł Alior Bank z T-mobile w wyniku którego obie firmy maja zamiar znacznie podnieść liczbę swojej klienteli o 250 tys nowych użytkowników. Jak ich przyciągnąć?

Na początek obiecuje się 500 zł zwrotu za zakupy, a więc jest ciekawie już na start. Promocja jest jednak bardzo krótka: konto można bowiem zakładać tylko w terminie od 7 maja do 31 maja przy czym można je zakładać internetowo lub w placówkach T-mobile Usługi Bankowe, a także w sklepach T-mobile.

Przejdźmy jednak do konkretów. Promocja dotyczy konta o wymownej nazwie T-Mobile konto, wiemy więc na start, że będzie w jakiś sposób połączone z telefonem. Ściślej chodzi o płatności dokonanych telefonem NFC z usługą MyWallet.


Niestety promocja tytułowych 500 zł dotyczy osób, które są lub zostaną klientami T-mobile, a więc mamy niejako nagonkę na zmianę operatora. Mało tego jest jeszcze gorzej, gdyż nie da się tutaj raczej pokombinować z teleonem na kartę, którą można wyrzucić do kosza po spełnieniu warunków promocji. T-mobile zaznacza, że promocja dotyczy klientów abonamentowych.

Źródło: t-mobilebankowe.pl

Jakby ograniczeń było mało wykluczeni są z niej klienci, którzy skorzystali już z promocji 500 zł za transfer. A więc już na start wiadomo, że klienci tutaj będą różnicowani i dzieleni na grupy nowi i zużyci.

Zwrot dotyczy 5% kwot za transakcje zrealizowane kartą debetową MasterCard NFC. W moim portfelu większość kart to MasterCard więc podczas pobytu w Warszawie zdziwiło mnie, gdy zostałem poinformowany w jednym z lokali, że karty MasterCard nie są akceptowane.

Mamy tutaj także limit miesięczny ustawiono go na 50 zł miesięcznie czyli w sumie promocja trwać będzie przez 10 miesięcy. Jedynym warunkiem jest przelewanie 1000 zł na konto, a więc warunek praktycznie banalny. 

Teoretycznie plusem jest tutaj 10 darmowych przelewów ekspresowych na miesiąc. Usługa jest jest jednak nic nie warta w przypadku gdy bank docelowy nie akceptuje tego typu transakcji. Spotkałem się z tym ostatnio przy okazji przelewu do Citi Handlowego.

Jest jeszcze inna zachęta do założenia konta. Jest nią darmowy limit w koncie o czym szerzej dziś na PP3. Szczegóły możecie znaleźć w regulaminie dostępnym tutaj.

Ciąg dalszy: Lewandowski twarzą T-mobile Usługi bankowe czyli darmowy limit w koncie do końca roku

29 komentarzy:

 1. Czy promocja dotyczy również obecnych klientów ? Czy znowu ci co nie zamknęli wcześniej synka są sobie sami winni.

  OdpowiedzUsuń
 2. tak, dotyczy

  OdpowiedzUsuń
 3. Abonamenty bez telefonu 40[+10+5+5=do60opcja] to sporo dla wyjadacza wisienek. Ja nigdzie nie dzwonię, wszystko załatwiam innymi formami kontaktu. W ostateczności doładowuje 5zł i przedłużam konto na ROK. Nie wiem gdzie ta opłacalność, dadzą 500 a umowa pewnie na 1-2lata czy 3 po 40. Gdyby chociaż dawali telefon i roczny abonament bym się zastanowił. A tak co mi dadzą im oddam... w rachunku za telefon (albo odwrotnie).

  Gdzie ta opłacalność, może autor się wypowie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nigdzie nie powiedziałem, że to opłacalne. Sam mam telefon na kartę bynajmniej nie w T-mobile. I nawet promocje w byłym Polbanku jakoś mnie nie zachęciły do tego operatora.
   Operatora wybieram według znajomych którzy są w sieci a nie pod regulaminy banku, który ma bardzo nieopłacalny limit w koncie.
   To że opisuję jakąś promocję wcale nie oznacza, że ją polecam czy z niej korzystam.

   Usuń
 4. Dostałem dziś mejla ciekawe czy to coś warte i czy to prawda oto on:

  Oferta lokaty bankowej na okres 2 miesięcy o stałym oprocentowaniu w stosunku rocznym w wysokości 5% oferowanej przez Expander Advisors Sp. z o.o. w ramach promocji "Lokata majowa". Promocja obowiązuje na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w okresie od dnia 29.04.2014 do dnia 23.05.2014 lub do wcześniejszego odwołania. W ramach promocji Klient może założyć jedną lokatę w minimalnej wysokości 1000 zł, a maksymalna kwota lokaty wynosi 15 000. zł. Oferta nie wymaga skorzystania przez Klienta z innych, dodatkowych produktów. Środki znajdujące się na lokacie są objęte gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego (BFG) zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 1994 r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym (t. j. Dz. U. z 2009 r., Nr 84, poz. 711 z późn. zm.). Lokata jest dostępna wyłącznie w oddziałach Expander. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Regulamin i szczegóły Promocji "Lokata majowa" dostępne na www.expander.pl oraz u Doradcy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warte, będzie o tym w piątek

   Usuń
  2. Czyli 25zł więcej (bo wyciągnąć 3.75% to nie problem) ewentualnie tylko 9zł (ostatnio te 4.55% z BFG) za pogawędkę u Expandera którzy najlepiej by podsunęli umowę aby z 15 zrobiło się magiczne to samo 15 po 3-5 latach? albo co gorsza 10. Ale zawsze możesz jechać i powiedzieć, że to kasa na ślub/samochód/morze 2014 (a jak w tym roku nie pojedziesz z zoną po 10latach bez wakacji to rozwód weźmie)/remont łazienki itd. Jak dla mnie za dużo zachodu dla 9 czy nawet 25zł. Skądś te 9-25zł więcej muszą wziąć, pomyśleć tylko ile osób musi się naciąć na coś trefnego a czas "doradcy" też kosztuje nie mówiąc o spamie na przeróżne poczty (niechciane reklamy zgodne z regulaminem poczty w ramach darmowej usługi to też spam według mnie). Teraz biorąc pod uwagę np. 5000zł dla 200 klientów "premie" po 25zł to już jedna na 200 musi ulec i stracić 1/3 kapitału. Dalej doradca musi zarobić 2500 więc zbijamy wynik do 1 na 100 osób. Dalej jeśli na 2 miliony "spamu" przyjdzie miesięcznie te 200 osób które można uproduktować to trzeba wydać następne 500zł. Zostaje 2tys na 200 osób, a więc co 80 osoba musi w coś wejść. Ogólnie rzecz biorąc prawdopodobnie się to opłaca, dane osobowe, może w przyszłości jakaś hipoteka i niezła prowizja. Oczywiście wyliczam z fusów, ale NIC NIE MA ZA DARMO. NIGDY :) imo

   Usuń
  3. Trzeba udać się do siedziby,a tam oczywiście oferują różne ''inne opłacalne'' produkty.Twardo trzeba być zainteresowanym lokatą już.Lokata za pośrednictwem exspandera otwierana jest w Meritum Banku o oprocentowaniu netto 4,1

   Usuń
 5. To super założę jedno dla siebie drugie dla żony i będzie łącznie 30 tys ulokowane jak na lokaty bankowe to sporo jak na 5%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bank tzw. T-mobile - nędzna oferta, przerost formy nad treścią. Strona ciężka, zdjęcia, obrazki. To jest chore! Ja chcę konkretnych ofert a nie pierdół. Jedynie ING trzyma prawidłową i prostą stronę transakcyjną choć oferta słaba.Rachunki pozamykane umowa ramowa wypowiedziana. Łączenie się banków i zmiany idą cały czas na niekorzyść Klienta. To jest chore! Wszystko jest jednorazowe-raz skorzystałeś to już nic dla Ciebie nie mamy.

   Usuń
  2. ING się nie zgodzę bo to jakieś cuda na kiju w środku okna. A polecał nie będę bo mi nikt za to nie płaci. Powiem tylko, że w każdym lepszym banku jest coś takiego jak "demo" bankowości internetowej czy systemu transakcyjnego (jak zwał tak zwał) a o gustach nie warto dyskutować.

   Usuń
  3. Tu chodzi o prosty, szybki, niezawodny system transakcyjny i tyle. A ten T-mobile to chory popapraniec. Zdjęcia, obrazki, pierdoły, dużo kolorów, ciężka strona a oferta denna. I z czym do ludzi. Są też inne chore systemy jak mbank. Widzę, że moda idzie w kierunku aby jak najwięcej pierdół a żadnej oferty. Bank ma być prosty z dobrą ofertą (konkretne dane) a nie tysiące zdjęć różnych pysków. Chore pokolenie internetu!

   Usuń
  4. nie warto dyskutować z fanboyami ing, o ile samo ing ma dobrą ofertę ubezpieczeń, i ciekawe promocje przy zakładaniu kont, to zdarzyło mi się by ich system był zawodny. Nie mam n-pasmówki od dziś, i KAŻDEMU bankowi zdarzały się awarie, kwiatki i nawet wylogowania...

   Usuń
  5. Usuń sobie w główce "ing". Chodzi tylko o prosty, szybki i niezawodny system. Oferta i jaki to bank to inna sprawa. To było tylko porównanie
   do ing. Banki mają za ciężkie strony. I nie pyskuj gówniarzu jak ze mną rozmawiasz!

   Usuń
  6. polcan też długo sądził, że bank z lwem w herbie jest najlepszy i najbezpieczniejszy...

   "Chodzi tylko o prosty" obecnie najprostszy ma chyba Deutsche Bank, od logowania do systemu który wygląda bardzo prosto, tak tabelkowato. Nawet wyciągi są utrzymane bez wodotrysków w odcieniach szarości. Potwierdzenia transakcji to już w ogóle przypominają te z placówek które wyrywają z pół kartki A4 i dokładają pieczątkę (np. te z bzwbk przy wypłacie gotówki).

   "szybki"
   Zdarzyło mi się wykonać przelew szybciej w AS niż w dawnym mBanku. Czy to znaczy, że AS był szybszy? Na moje bardzo obciążał przeglądarkę, lecz kursorem myszki szybciej było trafić w co trzeba. Za szybki też nie powinien być. Nie chcę przez przypadek dwoma kliknięciami wysłać kasy tam gdzie nie planuję. Jak nie doczytuje nie wiadomo ile s po kliknięciu w coś to jest szybki. A bez awarii i przeciążenia serwera każdy taki mniej więcej jest. Jeśli łącze masz stałe i przynajmniej te 3-4mbps, żaden nie powinien długo zamulać.

   "i niezawodny system"
   Miałem już w życiu dostęp internetowy do kilkunastu banków i żaden niezawodny nie jest. Każdy miał swoje gorsze godziny czy dni.

   Nie testowałem nowego mBanku, ale ogólnie "prosty, szybki i niezawodny system" nie istnieje. Może jak ktoś loguje się raz na miesiąc i miał stary mBank to miał szczęście ale obecnie takie coś nie istnieje. Bank musi mieć dobrą ofertę, przyjazny interfejs, jeden woli jak ma dobry debat inny jak na lokatach są dobre %, a jeszcze inny wszystko za 0zł. Jedyne co możesz oczekiwać od systemu pomijając wygląd to by nie zamulał przeglądarki ani nie ładował czegokolwiek dłużej niż parę s, a to czy bank ma kafelki (getiny) czy tabele lub inne rozwiązania nikogo nie obchodzi bo liczy się oferta i BFG. Jak twój "chory popapraniec" zaoferuje lokatę 5% do X.XXX to przeleję tam środki - proste. A to czy tam na-klikam się 30minut czy 100sekund to sprawa drugorzędna o ile nie będę musiał tego robić codziennie. Jest tyle banków, że ror można przenieść gdzie się chce po testach bo każdy bank ma system demo. Zresztą dla takich osób jak polcan nie ma znaczenia bo do 1% portfela wydaje się tam gdzie dają najwięcej korzyści za płatność kartą a nie gdzie szybko i niezawodnie śmiga...

   Usuń
  7. "Banki mają za ciężkie strony" jak przewijam ten blog do góry to jest cięższy dla mojego pc niż bank.

   Jeśli masz problemy zostań programista wybranych banków i przepisz im system od nowa. Ale wtedy zrozumiesz, że przy takiej pensji nie będą obchodzić Cię 5-10letnie komputery, bo na twoim macbooku pro za 8-12tys kupionym wczoraj za poprzednią pensję nowy mBank śmiga, aż nie idzie uwierzyć i nie ma co poprawiać.

   Do banku logować się powinno mając tylko jedną zakładkę. Należy sprawdzić kłódkę i https. Jak ci coś zamula to:
   a) Przeinstaluj system, przeglądarkę i wtyczki.
   b) Sprawdź myszkę, może masz laga bo jest bezprzewodowa i stara a razem z przeglądarką i nową stroną banku zżera za dużo zasobów.
   c) Sprawdź pingi i internet, porób testy stron.
   d) Kup nowy tablet/laptop/komputer bo może twój kilku letni jest za słaby na strony pisane w tych czasach... i standardach.

   Usuń
  8. @Anonimowy 14:02
   Nigdy nie sądziłem, że bank z lwem w herbie jest najlepszy i najbezpieczniejszy. To zdanie konsultantek w ing, które tak wmawiają klientom.
   Po prostu kiedyś interesowały mnie inne rzeczy niż finanse, wiele podróżowałem po świecie, robiłem to i owo i nie interesowało mnie co w bankach piszczy. A sam ing pojawił się przypadkiem i tyle.

   Usuń
 6. Ja daję 15% stałe w skalu roku. Okres lokaty 1 miesiąc a kwota maks.100 zł. Na łeb im padło z tymi wabikami.

  OdpowiedzUsuń
 7. pora uciekać od SYNCA timobajlowego -od nastu lat jestem w PLUSIE i mam se przemalować ?

  OdpowiedzUsuń
 8. Wie ktoś jak tam teraz zamknąć konto? Jako ninja mogę wysłać zapieczętowany list :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Telefonicznie. Wszystko można zamknąć po szczegółowej weryfikacji. Wypowiedzieć też umowę ramową.

   Usuń
 9. Jak tak czytam już kolejny artykuł odnośnie T-Mobile Usługi Bankowe to zaczynam się cieszyć, ze tak długo zwlekałam z założeniem konta w Alior Sync, że w końcu tego nie zrobiłam wcale :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. sync był fajny bo można było wpisać własną końcówkę konta = 6 cyfr a jak ktoś kumaty to wpisał sobie rocznik albo numer gg czy inny mu znany w ułamek sekundy.

   oferował też 100zł na start i cashback 5 czy 10%?

   Ja jestem na nim ponad 200 do przodu, nie ma czego żałować, raczej.

   Usuń
  2. Tak. A może 20%. Gówniarskie pokolenie internetu! Czy wy coś innego potraficie robić? Tak, to do was.

   Usuń
 10. oj ciekawy jestem tych nowych usług hybryd jak plus bank i T-mobile bank ostro wbijają się na rynek.
  Tylko czekać jak Orange do grona dołączy , ostatnio lider cahbacka wycofał sie z tych usług a może bardziej połączył się z T- mobile a dokładniej mam na myśli alior -sync

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Orange niestety już dawno połączył swoje siły z mBankiem, jakby nie było innej ciekawszej opcji. Jedyny operator który jeszcze się nie zdecydował na wspołpracę z bankiem to Play.

   Usuń
 11. Prawie wszystkie banki idą w stronę jak największej ściemy, debilne strony, idiotyczne wynalazki, brak konkretnej oferty. Czy to są jeszcze banki czy inaczej trzeba to nazywać?

  OdpowiedzUsuń
 12. Aby sprawdzić tylko samo oprocentowanie trzeba naoglądać się durnych zdjęć, obrazków, dziesięć razy naprzewijać strony, szukania pół godziny. Zero dobrej oferty. Przerost formy nad treścią. Ściema goni ściemę.

  OdpowiedzUsuń
 13. Ostatnio chciałem zrobić przelew natychmiastowy z Synca do Getin Online i również spotkałem się z odmową.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...