czwartek, 14 maja 2015

100 zł do podziału w drugiej edycji niebywałego programu Mam PKO


Właśnie rusza druga edycja programu poleceń w PKO w której do zgarnięcia jest 100 zł do podziału między poleconego i polecającego. Pierwsza tego typu akcja miała miejsce na początku tego roku, po nieoczekiwanym sposobie rozdania nagród, czas na drugą.

Co trzeba zrobić aby, jako nowy klient PKO zdobyć 50 zł? W zasadzie warunki są bardzo proste. Osoba polecona, która na dedykowanej stronie poda numer telefonu osoby polecającej, będzie uprawniona do odbioru premii, jeśli spełni w zasadzie dwa warunki.


Osoba polecająca też może zdobyć 50 zł za każdego poleconego. Ba! Okazuje się, że polecający może nawet zarobić za jedno polecenie 350 zł, a nawet 650 zł!:) Rzecz na tyle szokująca, że piszę o tym dziś na PP3.

Jak w przypadku praktycznie każdego programu w grę wchodzi dokonywanie płatności. Bank liczy, że tym sposobem klient przyzwyczai się do nowego banku, nawiąże trwałą  relację, dostanie bonus na start i... będzie polecać go innym.Stąd też biorą się kontynuacje tego typu akcji. Możemy zostać klientem i zgarnąć na start 50 zł, a potem polecać bank znajomym i zgarniać 50 zł za każdego poleconego, jeśli ten spełni wspomniane wyżej dwa warunki.

Jakie to warunki?
 • pierwszy to dokonanie płatności na 200 zł kartą, przy czym liczą nie liczą się tutaj transakcje internetowe
 • drugi to dokonanie płatności na zaledwie 10 zł, ale aplikacją IKO, także tylko w punktach usługowo-handlowych bez transakcji internetowych
na spełnienie obu warunków mamy 30 dni kalendarzowych od momentu otwarcia konta. Więc w sumie wymagania nie są jakoś wygórowane, chociaż niektórych może odstraszać konieczność instalowania na swojej komórce aplikacji IKO. Osoby, które jednak skorzystały z tego w pierwszej edycji twierdziły, że nie było to trudne.

Do wyboru mamy pięć różnych kont: 
 • PKO konto za zero
 • PKO konto dla młodych
 • PKO konto bez granic
 • Superkonto oszczędne
 • PKO konto pogodne
Przy wyborze konta dla siebie warto zajrzeć do tabeli opłat i prowizji dostępnej tutaj. Warto tutaj zaznaczyć, że w miesiącu w którym zakładamy konto opłata nie jest pobierana

Najlepiej wybrać konto za zero, gdzie transakcje kartą zwalniają z opłat za konto, które zwykle wynosi 6,90 zł. Dopiero po dokonaniu płatności za bodaj 150 zł robi się to konto za zero. Skoro promocja każe nam spełnić warunek płatności 200 zł by zyskać premię, to niejako z automatu opłata jest anulowana.

Kto chciałby polecać konto dalej, a nie musieć dokonywać zbędnych płatności kartą, może zmienić konto na Aurum. Na tym koncie wystarczy tylko jeden przelew by wszystko było za darmo, a jednocześnie można brać udział w programie poleceń.
 
Tym razem program poleceń potrwa do 3 sierpnia 2015. Osoby, które chciałyby założyć konto z mojego polecenia, mogą pisać na marszr1@gmail.com. Warto też zajrzeć do szczegółów na temat dodatkowych nagród, jakie może zdobyć polecający.

Na koniec zostawiam link do regulaminu programu Mam PKO II edycja.


Ciąg dalszy:  650 zł za jednego poleconego klienta czyli jak zdobyć drugie miejsce za jedną rekomendację

5 komentarzy:

 1. "Dopiero po dokonaniu płatności za bodaj 150 zł robi się to konto za zero." - sprecyzuję płatności za 300 zł:) Lepsze będzie zatem Aurum, tylko w jakiej wysokości ten przelew?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale tego konta nie można założyć by dostać 50 zł. Dopiero potem można zmienić jedno z tych pięciu na Aurum.
   Wymagany przelew to 9.000 zł.

   Usuń
 2. Czy jeżeli otworzyłem konto z promocją 50 zł co miesiąc za aktywne korzystanie z karty. Jeden z punktów regulaminu, który był w tej promocji głosił, że trzeba mieć konto aktywne przez 2 lata, inaczej będzie trzeba zwrócić 6×50 zł = 300 zł.

  Czy jak zamknę konto w związku ze zmianą regulaminu przez bank 1 lipca (Akceptacja powyższych zmian nie wymaga działań z Państwa strony. Jeśli nie akceptują Państwo wprowadzanych zmian, należy do 1 lipca br. złożyć pisemne wypowiedzenie umowy.) uniknę opłaty?
  Przerabial ktoś to w Getin Banku?

  OdpowiedzUsuń
 3. akurat mam PKO BP konto za zero i opłata jest anulowana po wykonaniu transakcji za min.300 zł. ale jak ktoś na codzień używa karty to to raczej nie problem

  OdpowiedzUsuń
 4. 1.08 wracam z wakacji i wtedy chciałbym to konto otworzyć. Jak Wy to widzicie, czy załapię się?
  3.08 to deadline do składania wniosku, czy tego dnia musi być już po wizycie kuriera?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...