piątek, 22 maja 2015

Atrakcyjne pakiety w Virgin Mobile na kartę czyli wybieramy to co najlepsze


Niedawno prezentowałem ofertę nju mobile z abonamentem za jedyne 9 zł, co wydaje się być jedną z najlepszych ofert na rynku. Czytelnicy jednak każdorazowo pod artykułami na temat ofert telekomunikacyjnych w komentarzach wskazują, że to Virgin ma najlepszą ofertę.

Virgin mobile ma ciekawą ofertę. Za 29 zł mamy nielimitowane rozmowy (także na stacjonarne) smsy i 2 GB internetu
Popieram - Virgin ma najlepszą ofertę. Choć niektórzy mogą się krzywić, że nie ma darmowych mmsów, ale kto dziś wysyła mmsy? Do tego, jako że jest to oferta prepaid, to doładowania można kupić taniej niż nominalna cena doładowania. Ja płacę 15% taniej, czyli pakiet 29 zł kosztuje mnie 24,65 złotych. W nju abonament za 39 zł kosztuje 39 i nie da się tego obejść.

Brzmi to na pewno ciekawie. Skoro zmieniamy nieustannie konta i lokaty na lepsze może warto też zmienić operatora lub ofertę na lepszą?. 

Mamy tutaj trzy ciekawe oferty. Wiadomo, że każdy ma inne oczekiwania wobec operatora, stąd oferty muszą być skierowane do różnych odbiorców. Jak skonstruował je Virgin?

1. Pakiet pełen luz za 19 zł
W tym pakiecie smsy są nielimitowane, więc oferta idealna dla klawiszowców , rozmowy nielimitowane też są, ale tylko do Virgin Mobile i Play. Do pozostałych sieci w pakiecie jest 100 minut.


2 GB netu i to w prędkości LTE na pewno się przyda, warto jednak podkreślić, że po przekroczeniu tych dwóch gigabajtów nie płacimy za dalsze pobieranie danych:) Będzie się to odbywać wolniej, ale za darmo.

Virgin nie pobiera też opłat za transfer danych na Facebook, Gadu-Gadu, Twitter, Messenger czy Ask.fm, a także samą aplikację klubu Virgin do zarządzania kontem Virgin. Na dodatek zamówienie online pozwala na darmową przesyłkę. 

Link dla osób, którym odpowiada pakiet pełen luz za jedyne 19 zł.


2 Pakiet bez limitu - 29 zł
Droższy pakiet o dychę zawiera oczywiście wszystko to co poprzednik, a na dodatek nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci.


Link dla osób, które wolą pakiet bez limitu za 10 zł więcej


2. Pakiet Dla mnie super - 59 zł
Najbardziej wypasiony pakiet, zawiera wszystko to co poprzednik, ale zamiast 2GB mamy pięć razy więcej, bo 10GB internetu w prędkości LTE, dalej jest to samo co w poprzednich przypadkach, czyli spadek do 32 MB. Wydaje się jednak, że skok cenowy jest trochę za duży jak na ten tylko dodatek.Link dla osób, którym odpowiada pakiet Dla mnie super

Podsumowując na pewno jest to ciekawa oferta, a co najważniejsze nie wymaga podpisywania umowy. Pakiety są samoodnawialne na kolejny miesiąc, więc komu się znudzi Virgin, a będzie chciał zmienić operatora, nie będzie z tym problemu.

34 komentarze:

 1. a co powiesz na redbull mobile energy w pakietach 3 lub 7 dniowych? chyba jeszcze taniej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. "można kupić taniej niż nominalna cena doładowania. Ja płacę 15% taniej" gdzie mogę kupić taniej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od wielu lat doładowania można kupować dużo taniej na największym polskim portalu aukcyjnym. Teraz dobrze kombinując z kuponami można mieć jeszcze taniej

   Usuń
 3. Nie działają linki ! Jestem głęboko zainteresowany ofertą bo praktycznie podjąłem decyzję o wejściu w abonament play za 29 a ta oferta jest jeszcze lepsza! Może ktoś "rozwinąć" ofertę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdź jeszcze raz, bo właśnie je podmieniłem.
   Pierwotnie artykuł miał się ukazać na PP3, a tu oferta nowej karty w Citi, ale jak dostałem późnym wieczorem ofertę dobrych obligacji o których dziś na PP3, artykuły uległy roszadzie.

   Usuń
 4. Ja zmieniłem kartę sim Virgin Mobile na Vectone mobile warto bo jeszcze taniej !!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Chciałem powiedzieć, że po 4 latach bycia w play na abonament przeniosłem w tym tygodniu numer do virgin i jak na razie nie żałuję :) wybrałem oczywiście pakiet bez limitu za 29 zł, przy czym już na start dostałem 5 zł na konto więc moje pierwsze zasilenie kosztowało mnie 24 zł. To smutne, że play po 4 latach współpracy nie potrafi zatrzymać klienta, ale jeśli wydaje się miliony na gaże takich "gwiazd" jak Anna Mucha czy Wojewódzki zamiast na konkurencyjne oferty, to się traci klientów

  OdpowiedzUsuń
 6. Pakiety no limit w virgin są tylko DO KOŃCA ROKU. Później będzie zmiana na 300 min. Informacja potwierdzona.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli masz rację, to co za problem po 1 stycznia zmienić Virgin na korzystniejszą ofertę w innej sieci? Dzięki temu, że to prepaid, to można w ciągu jednego dnia przenieść numer. W nju okres wypowiedzenia wynosi 30 dni i jeśli wypowie się w niewłaściwym dniu okresu rozliczeniowego, to z 30 dni robi się niemal 60.

   Usuń
  2. Skąd ta informacja jest potwierdzona? Oznacza to, że w pakiecie #PełenLuz zamiast nielimitowanych minut do Virgin i Play będzie 300 minut do nich? Oraz nielimitowane smsy zostaną zastąpione na 300 smsów?

   Usuń
 7. "W nju abonament za 39 zł kosztuje 39 i nie da się tego obejść."

  No nie do końca jeśli ktoś rozmawia dużo to faktycznie zapłaci 39 zł, ale jest to kwota maksymalna nie obligatoryjna. Mając tan pakiet wielokrotnie płaciłem mniej a w skrajnych przypadkach płaciłem tylko podstawę czyli 9 zł.

  Jeśli w nju mamy dwa numery to nie zapłacimy więcej niż 48 zł czyli wyjdzie po 24 zl na numer, ja dlatego właśnie żonę do tej sieci zwerbowałem ;)

  Do tego Vergin nie ma najlepszych opinii co do zasięgu, więc warto to też wziąć pod uwagę.

  Marcin

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli w miesiącu, w którym zapłaciłeś 9 zł, wygadałeś mniej niż 48 minut. W Virgin nie trzeba kupować pakietów, które wymienił Polcan. Można kupić np. pakiet 30 min za 5 zł. Doładowanie kupione 15% taniej powoduje, że te 30 min kosztuje 4,25 zł.

   Jeśli chodzi o zasięg - zależy gdzie. Miałem już nju, ale w moich okolicach lepiej działa internet na Play, więc jestem w Virgin.

   Usuń
  2. Virgin ma zasięg jak Play i T-mobile razem wzięte. Operatora wybieramy ręcznie lub automatycznie. Dodatkowa zaleta to NIP na fakturze za doładowanie.

   Usuń
 8. Mała uwaga - pakiet Dla mnie super - 59 zł dla przenoszących numer kosztuje 49 zł.

  OdpowiedzUsuń
 9. A ile płacą osoby z Play przy dzwonieniu na Virgin Mobile? Czy takie połączenia obejmuje stan darmowy Play?

  OdpowiedzUsuń
 10. Virgin jest traktowany jak Play (bo nie ma własnych nadajników i infrastruktury) dlatego dzwoniąc z play do virgin masz połączenia bezpłatne w ramach stanu darmowego.

  OdpowiedzUsuń
 11. A Vectone mobile nadaje z T-mobile prawie za darmo warto sprawdzić.

  OdpowiedzUsuń
 12. A LYCAMOBILE?
  Cena ta sama ... 29pln a danych 3GB

  OdpowiedzUsuń
 13. To jeszcze raz się odezwę bo mnie to głęboko interesuje. Głównie chodzi moją mamę ale niech będzie że ja. Zależy mi na darmowych rozmowach ze wszystkimi (komórki i stacjonarne) nie obchodzą mnie sms ani gb neta.
  Czytam ofertę i z tego co wnioskuję to w kwestii przeniesienia numeru opłata wzrasta do 49 zł. Ktoś to potwierdzi?
  Ktoś tu napisał że z czasem nielimitowane zamienią się na 300 minut co by też mnie urządzało ale...
  Nie ma umów typu na 12, 15, 24 miesiące
  Opłata jest w wyniku doładowania (tak jak na kartę) czy poprzez fakturę (ktoś tu wspominał o fakturze)
  O c chodzi z tym Vectone mobile?

  Najogólniej mówiąc mama chce taki abonament który będzie najtańszy i ze wszystkimi gada za free (sms, gb odpada) Dotychczas miała abonament w Orange stacjonarnym za 25 w tym 100 minut do orange ale już rachunki dochodzą do 30 zł dlatego taka decyzja. Już miała wchodzić w play za 29 ale tam nie ma free stacjonarny i jest umowa na 24 mies. dlatego tak bardzo zainteresowała mnie ta oferta. Może ktoś mi to nieco bardziej przybliżyć.
  Zbyszek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. NJU na abonament ciągle rozmowa z numerami komórkowymi + stacjonarne max 29zł
   Kalkurator NJU:
   http://www.njumobile.pl/oferta/nju-na-karte
   zaznacz opcję pierwszą "do komórkowych 19"

   Moja żona ma tą ofertę płaci abonament średnio 9-11zł miesięcznie.

   Usuń
  2. Jeśli Twoja żona płaci 9-11 zł na miesiąc, to po co jej abonament w Nju? Nju opłaca się przy połączeniach no limit, a nie tak jak w jej przypadku od 48 do 58 minut w miesiącu. To już lepiej przejść na kartę w Orange i za 9 zł kupić pakiet 120 minut do wszystkich sieci. Przy założeniu kupna doładowania 15% taniej, pakiet wychodzi po 7,65 złotych. A jeśli uda Ci się trafić na promocję na upaid, to w zależności od promocji wyjdzie jeszcze taniej.

   Usuń
  3. Zbyszku - w Virgin 49 złotych przy przeniesieniu numeru dotyczy pakietu Dla mnie super z no limit rozmowy + sms i 10 GB internetu. Twojej mamie nie jest internet potrzebny, więc wystarczy jej pakiet Bez limitu za 29 złotych, który też oczywiście może uruchomić po przeniesieniu numeru do VM. Ma w nim rozmowy na komórki i stacjonarne bez limitu.
   Virgin jest ofertą prepaid, więc działają w nim doładowania jak w telefonie na kartę. Doładowanie można kupić bezpośrednio na stronie Virgin, w sklepach i nieco taniej na Allegro, choć nie tak tanio jak wspomniane na blogu 15%.
   Vectone Mobile nie jest dla Twojej mamy, bo nie ma w nim pakietów no limit. Najwyższy pakiet minutowy to 200 minut do wszystkich sieci za 10 złotych. Ew. można wziąć pakiet za 35 zł z 500 minut plus pakiet danych i sms, ale porównując z no limit w Virgin, nie ma to sensu.

   Usuń
  4. Dzięki za wyjaśnienie bo straszna "sieczka informacyjna" się tu zrobiła. Męczy mnie jeszcze to przejście na 300 minut zamiast bez limitów ale to i tak bardzo dużo choć...

   Tylko w sieci załatwię formalności czy da się jakoś stacjonarnie? niby pokazuje że są punkty obsługi klienta ale co w nich jest?
   Zbyszek

   Usuń
  5. Numer do VM przenoszę zawsze przez internet. Cała operacja od wypełnienia formularza do przeniesienia numeru trwa ok. półtora tygodnia, z uwagi na wymianę dokumentów między Virgin a klientem.
   Nie wiem jak szybko to działa w punktach, bo nie mam żadnego w pobliżu.

   Tanie doładowania można kupić na topup.center.

   Usuń
 14. Jak kupić doładowanie 15% taniej ?

  OdpowiedzUsuń
 15. ktoś też tu wspomniał że z tych 29 można jeszcze zejść niżej o co chodzi jak to zrobić?
  Zbyszek

  OdpowiedzUsuń
 16. Formula 3w1 za 14zl (1gb)czy 4w1 za 21 zl (2gb) + 15% extra za doladowanie. Po przeniesieniu numeru z abonamentu w play na opcje play na karte jestem zadowolona :-) polecam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz nie reklamować badziewia, masz w tym czymś darmowe stacjonarne i komórkowe do wszystkich? No właśnie....

   Usuń
 17. Lokata Bezkonkurencyjna w IdeaBank - 4 miesiace 3,15%
  Dostepna od piatku 22.05.2015

  OdpowiedzUsuń
 18. mam od kilku lat dwa numery w orange na kartę. Chyba przeniosę je do Virgin - ale czy muszę mieć te numery zarejestrowane?
  Muszę przyjść z kartą SIM do salonu? Bo jeden z numerów wykorzystuje Mama, która mieszka dość daleko...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez zarejestrowania u obecnego operatora, nie da się przenieść numerów.

   Usuń
 19. Jeśli w czerwcu aktywuje się w Virgin pakiet 'bez limitu 29' i doładuje 232zł to dostaniemy do doładowania 50% gratis czyli 116zł. Razem mamy na koncie 348zł a to wystarcza na 12 krotne aktywowanie tego pakiet. Zatem miesięczny koszt wyniesie nas 232/12=19,33 (niecałe 20zł). I mamy za te 20zł no limit na rozmowy, sms'y, 2GB transferu miesięcznie (a w wakacje bonusowo po 5GB na lipiec i sierpień). Jak dla mnie to nic się teraz nie umywa do takiej oferty. Jedyny minus - płatne rok z góry (jak ktoś chce to może i na 2 lata zaryzykować).

  OdpowiedzUsuń
 20. mozna prosic jakis link do tej promocji z 50% gratis?

  OdpowiedzUsuń
 21. Witam ogólnie nie licząc słabego Internetu jest ok. Z vergin korzystam 8 miesięcy i niebyło problemów. Pakiety aktywowane max do 2 godzin (mam 5 numerów w vergin). Tak było do czasu az zdecydowałem sie przenieść numery wtedy na aktywacje pakietu czekałem 32godziny i sie nie doczekałem. Obsługa klienta wbiła te piec numerów na zajęte tak ze nie dało sie dodzwonić a jak zadzwoniłem z innego numeru Vergi (niezarejestrowanego) rozmówca po wysłuchaniu Mnie rozłączał sie - żenada. Wiec dla niewymagającego klienta, którego nie irytują prymitywne zagrywki Vergin powinno być ok. w przeciwnym razie w 100% odradzam.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...