piątek, 8 maja 2015

1000 zł gratis na rok oraz rabat na karcie kredytowej pełnej korzyści w Credit Agricole


Wracamy do omawiania promocji dostępnych na rynku. Jedna z najnowszych propozycji znów pochodzi od Credit Agricole, który lubi w reklamach podawać magiczną kwotę 1000 zł. 

Trwa już od pewnego czasu kolejna promocja konta, na którym można zarobić do 1000 zł, co omawiałem tutaj. Jednocześnie od kilku dni trwa nowa promocja z 1000 zł, tyle że tym razem dotyczy to karty kredytowej.

O co chodzi w najnowszej promoji? Mamy do dyspozycji kredyt w karcie bez kosztów, co przypomina popularną darmową pożyczkę jaką dał nam w ubiegłym roku BGŻ. Była ok, skorzystałem z tej promocji i spłaciłem ją bez kosztów ekstra:) Teraz mamy powtórkę, ale w Credit Agricole, czy warto z tego skorzystać?


Na czym polega nowa promocja? Dostajemy 1000 zł za darmo na okres jednego roku. A więc czas trwania jest identyczny jak to było w przypadku BGŻ. W dniu podpisania umowy o kartę kredytową, mamy możliwość przelania gotówki z karty na rachunek bankowy:)

Trzeba ją będzie następnie spłacać przez 12 miesięcy, czyli rozłożona jest na 12 rat według Planu Spłat Ratalnych. Tyle że spłaty trzeba będzie dokonać na rachunek karty, a nie na rachunek osobisty.

Rzecz jasna oprocentowanie tego kredytu wynosi 0%. Nie może być inaczej, gdyż w innym przypadku nie omawiałbym takiego kredytu na blogu. W końcu to blog o zarabianiu, a karta kredytowa też to umożliwia:)

Dodatkowo dostajemy jeszcze kupon rabatowy na 100 zł, który możemy wykorzystać w sieci perfumerii Douglas do 30 listopada 2015. Ale jak to zwykle bywa rabat jest przyznawany, jeśli płacimy pewną minimalną kwotę. W tym przypadku minimum wynosi 300 zł, co daje i tak fajny cashback na poziomie ponad 33%.

Ilość kuponów rabatowych jest ograniczona do 6.000 zł. Warto także zajrzeć sobie na stronę, gdzie zebrane są rabaty w klubie rabatowym credit agricole. Lista rabatów jest dość imponująca i każdy znajdzie tu pewnie coś dla siebie.

Mamy więc fajną ofertę, ale jest jednak warunek otrzymania takiego kredytu. Jest nią dokonanie w terminie 90 dni od zawarcia umowy minimum 3 dowolnych transakcji na kwotę 150 zł. Dopiero po spełnieniu tego warunku dostaniemy tysiaka oraz kupon na stówę.

Kto chciałby założyć sobie taką kartę może złożyć wniosek tutaj.

Promocja potrwa długo bo aż do końca lipca czyli 31.07.2015. Spójrzmy jeszcze na poniższą tabelę.Standardowo za wypłaty z karty kredytowej zapłacilibyśmy niepotrzebne kary odsetkowe, ale dzięki tej promocji kar odsetkowych nie będzie. W końcu kredyt jest darmowy, więc koszt kredytu zaznaczyłem na zielono.

Jak widzimy, mamy opłatę za obsługę rachunku karty, i na karcie standardową zapłacimy 4,90 zł, a za silver nawet 7,90 zł. I to miesięcznie, więc skali roku za standardową kartę zapłacimy aż 58,80 zł. Wariant srebrny wyszarpie od nas 94,80 zł.

Na szczęście łatwo obejść te opłaty:) Jak czytamy w tabeli opłat i prowizji, powyższe opłaty są anulowane jeśli zrobimy przelew na 1500 zł w przypadku konta PROSTO oszczędzającego PLUS, lub 10.000 zł jeśli posiadamy konto PROSTO oszczędzające PREMIUM. A to zupełnie zmienia postać rzeczy:)


I drugi regulamin o nazwie karta kredytowa pełna korzyści z klubem rabatowym.

Podsumowując mamy dobrą ofertę kredytu na 1000 zł w Credit Agricole. Ciekawa jest także poprzednia oferta, w której bank co prawda reklamuje 1000 zł, ale zgarnąć można łatwo 200 zł, a resztę sobie po prostu podarować. Jak zgarnąć owe 200 zł warto zajrzeć tutaj.

Link do założenia konta w Credit Agricole w promocji jesteś gotowy na 1000 zł.

12 komentarzy:

 1. czyli nie ma tych 100 zł tylko albo nieco ponad 40 zł albo około 6 zł, albo jeszcze dopłacamy 100 zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jednak nie jest tak źle:)
   Jakoś przeoczyłem fajną rzecz, że wszelkie opłaty za kartę silver oraz standard są anulowane, gdy robimy najzwyklejszy w świecie przelew. A to zupełnie zmienia postać rzeczy.

   Usuń
 2. W Tabeli opłat i prowizji dla kart kredytowych Credit Agricole Bank Polska S.A. obowiązującej od dnia 12 kwietnia 2015r jest zapis, iż opłata nie będzie pobierana, jeżeli suma transakcji gotówkowych i bezgotówkowych zaksięgowanych na rachunku karty w danym okresie rozliczeniowym wyniesie co najmniej:
  dla karty Visa Standard: 400 PLN,
  dla kart Visa/MasterCard Silver 700 zł
  lub miesięczna kwota wpływów (zgodnie z definicją w Regulaminie kont dla osób fizycznych) na rachunek główny konta w pakiecie Konto PROSTOoszczędzające PLUS lub Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM, którego jest Posiadaczem lub jednym z Posiadaczy, wyniesie odpowiednio min. 1 500 zł lub 10000 zł.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Byłem dziś w Get In Banku zamknąć konto Get In Online.
  Rozumiem, że teraz do mnie zadzwonią z Online z ofertą: "zapłacimy Ci, ale zostań".
  Pamięta ktoś ile dają?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też "zamknąłem " w Getin Banku konto getinonline 3 miesiące temu,które do dzisiaj jest otwarte:) Nie chce mi sie ponownie iść do oddziału,a w razie czego mam potwierdzenie.

   Usuń
  2. Anonimowy8 maja 2015 17:57
   Czy zamykales z powodu zmiany Toip?
   I drugie pytanie czy nie wiazala cie 2-letnia umowa dotyczaca roru?

   Usuń
 4. skoro byłeś to opisz procedurę zamykania bo też się przymierzam... Strasznie utrudniają?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spytała czemu, powiedziałem że karta płatna i słabe lokaty.
   Zaproponowała konto w GIB (odrzuciłem).
   Dałem dowód i podpisałem 3 papierki, ale mam nowy dowód i nowy adres korespondencyjny. Gdyby nie to, to myślę że jeden papierek. Karty nie chciała, zaznaczyłem że zniszczę sam.
   Bankowość elektroniczną zostawiam, bo jakby coś było sensownego u doradcy w OF, to lepiej to widzieć i kontrolować.
   W sumie bezproblemowo.
   Do miesiąca mają zadzwonić i jak mnie nie skuszą, to będzie za miesiąc zamknięte konto.

   Zamknąłem też dziś konto w Idea Banku.
   Kobitka spytała, gdzie lepsze lokaty. Ja że smart lokaty i BGZ Optima. Ona że Alior przejmie FM Bank PBP SA. Zaskoczyła mnie. Ostatnio miałem mniej czasu na blogi Marcina. Nie wiem czy to info już tu było. Ale szkoda, bo bank Smart pewnie już nie będzie taki darmowy w łapach Aliora.
   A konto bez problemu zamknąłem (za 30 dni zniknie razem z bankowością internetową).

   Usuń
  2. Konto Idea Bank zamknąłeś w Getin Bank?

   Usuń
  3. Nie, konto Idealne to już w Idea Banku :)
   Zapomniałem dodać jednej ważnej rzeczy - przy zamykaniu konta w Idei potrzebny jest numer jakiegoś innego konta, gdzie mogliby przelać środki. Ja miałem na koncie 0 zł, ale kobitka powiedziała, że i tak muszę podać jakiś numer konta.
   Smartfon mnie uratował :)

   Usuń
 5. douglas jest najdroższą perfumerią więc ten cashback przy wydaniu 300 zł za coś co można mieć u konkurencji za pół ceny jest tak naprawdę niewiele wart

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi w Getin za zostanie proponowali 100zł

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...