środa, 20 maja 2015

Do 650 zł zwrotu w promocji Zarabiaj na energii w BZ WBK i PGE


Tegoroczna wiosna obfituje w liczne promocje. Gdyby wśród nich wybrać bank, który a ich najwięcej, nie byłoby z tym raczej żadnego problemu. Zostałby nim Bank Zachodni WBK, gdzie można by rzec, że promocja goni promocję.

Dla przypomnienia: mamy tutaj przykładowo do zyskania 120 zł w promocji opisanej tutaj, zaś czasu do namysłu mamy do końca lipca. O miesiąc krócej jest czas na podjęcie decyzji czy chcemy zgarnąć dodatkową kasę w promocji zewsząd dostępne 150 zł. Tyle samo mamy do zgarnięcia w promocji konto z inwestorem, trwającej do końca maja.

A to nie wszystko. Jakby tego było mało, trwa promocja o nazwie Energia w koncie 2015. Tutaj czasu mamy jeszcze sporo, bowiem potrwa do końca lipca. Kto zatem może z niej skorzystać?

Kolejna dobra promocja w WBK

Mogą to być osoby, które nie posiadały konta przez  pół roku. Ale to nie wszystko, bowiem mogą brać też osoby, które posiadają konto w WBK, ale inne niż KGP i zmienią swoje konto na Konto Godne Polecenia w terminie do 31 lipca 2015.

Sama promocja zaś potrwa aż do 31 sierpnia 2016. Co jest do zyskania? Tytuł artykułu zdradza, że nawet do 650 zł. Oczywiście słowo do oznacza, że nasz zysk będzie nieco mniejszy, a jego faktyczna wysokość będzie zależała od tego jakie rachunki płacimy za prąd.

Jak to w bankach bywa, maksymalny bonus może być 50 zł na miesiąc, co stało się niemal regułą. Tyle że jeśli w innych bankach możemy podbijać na różne sposoby nasze zyski, tutaj mamy zwrot 10% wartości przelewu za dostarczanie energii elektrycznej z PGE. 

Zresztą na stronie na której można złożyć wniosek o założenie konta mamy do dyspozycji Kalkulator korzyści, na którym możemy sobie sprawdzić ile tak naprawdę zyskamy. Z pewnością nie będzie to owe 650 zł. Niżej podałem przykład dla kwoty 150 zł, każdy może jednak wpisać kwotę jaką sam płaci.
Ale uwaga, aby otrzymywać owe 10% cashback, musimy spełnić w zasadzie jeden banalny warunek. Na konto musi wpłynąć 1000 zł, co nie jest łatwe do spełnienia. Drugi warunek, czyli przelew w dowolnej postaci jest zrozumiały sam przez się, w końcu to stąd bierze się cashback.


Dziwny warunek dotyczy osób, które zmieniają konto na KGP. W tym przypadku klienci muszą... posiadać dalej aktywny produkt jak to nazywa regulamin. Trochę dziwnie to brzmi, zmiana bowiem kojarzy się ze zniknięciem tego co się zmieniło. No ale jak wiadomo banki to inny świat.

Tutaj złożysz wniosek o konto w promocji Zarabiaj na energii do 650 zł.

Teoretyczne 50 zł wypłacane przez rok daje 600 zł. Skąd zatem w tytule dodatkowe 50 zł? Jest to bonus wypłacany za uruchomienie polecenia zapłaty za przelew środków do PGE. Warto więc coś takiego zrobić, jeśli decydujemy się na tę promocję.

Warto na koniec wspomnieć, że cashback za prąd i bonus za polecenie zapłaty są zwolnione od podatku. To istotny plus, bowiem nie wszystkie promocje są tego typu. A nie jest miło, gdy bank zrzuca obowiązek zapłacenia podatku na Kowalskiego.

Na koniec zwyczajowo regulamin Zarabiaj na energii 2015 dla osób zainteresowanych.

Ciąg dalszy: Kumulacja promocji w BZ WBK w programie Zyskaj potrójnie


-------------------------------- PRZYPOMNIENIE: ---------------------------------------
Dla wszystkich uczestników promocji Comperia bonus 3 z kontem Raiffeisen przypominam by sprawdzić maile o przyznaniu nagrody, o czym pisałem na PP1 w piątek.
Czas odebrać bonus 55 zł +10 zł.

6 komentarzy:

 1. W kwietniu założyłem KGP i zapewniłem wpływ 1000zł, oraz opłaciłem przelewem fakturę do PGE. Do chwili obecnej nie mam zwrotu 10% za prąd, ani bonu do empiku. Poczekamy co będzie do końca maja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. BZWBK tak robi mają dużo promocji bo większości z nich nie zobaczysz a reklamacje nie dają najczęściej rezultatu widzisz Ty i pracownica banku że wszystko OK i wypłata promocji powinna być a wypłaty nie ma. BOK natomiast będzie uparcie twierdził że się nie należało. Dlatego nie mam konta w tym banku i nigdy nie będę miał. Moi znajomi mieli sytuację opisaną do mojej.

   Usuń
  2. zona byla w banku zapytac sie kiedy bedzie zwrot za prad powiedzieli ze do konca maja. podobno tak jest w regulaminie

   Usuń
 2. Własnie dzwoniłem do PGE... prośbę o zwrot można wysłać na email, podac dane z fakturki w tym numer umowy i numer konta. Jesli dane będą sie zgadzały to kasa wroci na konto z ktorego zrealizowano nadplatę :) Tak więc do wyrwania jest pełna kwota a kalkulator korzyci zbyteczny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale promocja 120zł za otwarcie konta skończyła się w kwietniu, teraz jest bon sodexo na 20zł + starter T-mobile z 1GB netu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Spokojnie nadpłacajcie do pełnych 500zł/mc i w kolejnym miesiącu piszcie o zwrot :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...