wtorek, 19 maja 2015

Gwarantowane nagrody za zwykłe płatności kartą Visa w biedronce i Orlen


Na rynku kart płatniczych od dawna panuje cicha wojna między Visa i MasterCardem. Zwykle dla nas nie ma znaczenia jaką kartę posiadamy, w końcu karta to karta. więc nieważne jaki napis na niej widnieje.

A jednak banki wolą ostatnio Mastarcarda ze względu na wyższe prowizje jakie otrzymują od tej organizacji. Nic zatem dziwnego, że do ofensywy przystępuje teraz Visa, która chce premiować płatności kartami z logo VISA.

Promocja zaczyna się od tego tygodnia i potrwa do 28 czerwca. Na czym ona polega? Skoro do akcji wkracza Visa, to nic dziwnego, że osoby posiadające kartę z napisem MasterCard będą wyłączeni z promocji. Chyba że posiadają n-pasmówkę, a jedna z kart to karta z Visa:)Ciekawa promocja kart Visa w biedronce:)

Co zatem trzeba zrobić? Wystarczy robić zakupy kartą Visa w dwóch miejscach: albo w popularnej Biedronce, albo na stacji Orlen. Przy kasie dostaniemy wówczas dłuuuugi rachunek z unikalnym kodem.

Następnie należy wejść na stronę Visa i kliknąć w Odbierz kod oferty widoczny w zakładce po lewej stronie. Pokaże się wówczas coś takiego:
Kod widoczny na rachunku, na przykład z biedronki, należy wpisać w pierwsze pole i następnie wybrać jedną z ośmiu ofert,które są oznaczone literami od A-H. Co ciekawe nie trzeba nawet zaglądać na stronę Visa jakie to oferty, bowiem lista ofert jest wypisana na rachunku, ze szczegółami. Do wyboru mamy osiem różnych sklepów, zwanych tutaj partnerami. Pokażą się po kliknięciu w wybierz ofertę. Pełną listę widzimy powyżej. Wystarczy wybrać to co nas interesuję i po sprawie. Po podaniu nr telefonu lub emaila dostajemy odpowiedni kod.

Ja wybrałem przykładowo Praktikera, gdyż zaczął się okres remontów, a praktycznie na każdy remont 150 zł wydać bardzo łatwo. A 20 zł piechotą nie chodzi:)

Taki kupon przyjdzie smsem lub na pocztę

Co ciekawe, aby skorzystać z rabatów wcale nie trzeba mieć dostępu do internetu. Zamiast wchodzić na stronę visa, można skorzystać z samego wydruku z biedronki i wysłać smsa z kodem + symbolem jednej z ośmiu powyższych ofert. 

Okazuje się, że w biedronce nie za wszystkie płatności dostaniemy taki rabat. O tym, które płatności są wykluczone i jak podkręcić zysk na karcie debetowej w drugiej części artykułu na PP3.

Na koniec jak zwykle zostawiam regulamin dla zainteresowanych.

9 komentarzy:

 1. Co to jest n-pasmówka ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Posiadanie wielu czyli n- kont w bankach, porównanie do wygodnej jazdy autostradzie. Posiadanie wielu kont ułatwia zwiększenie zysków z bankowych promocji.
   Te i inne określenia stosowane na blogu zebrałem w poniższym artykule.
   http://moneyafterhours.blogspot.com/2014/07/lokatowiec-kontra-lokatnik-czyli-gdzie.html

   Usuń
 2. Skoro Polcan zaczyna Ci się okres remontowy to mam możliwość kupowania kart zniżkowych do Leroy Merlin i IKEA na 5%. Bezpłatna dostawa kart kurierem. Zysk obupólny, bo Ty masz 5% a ja wyrabiam sobie limity na kartach. Jeśli pasuje, proszę o kontakt:
  lililla.yd2h@gishpuppy.com
  (mogą też być karty do BP, Tesco, Carrefour, Empik, Media Markt, RTVeuroAGD, Saturn) Dla twojego bezpieczeństwa mogę wystawić Ci przez Allegro.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Noż kurcze, szkoda że nie napisałem tego wcześniej. Ale kontakt się przyda...

   Usuń
 3. Jeśli ktoś ma nadmiar kodów z promocji, mogę odkupić. proszę o kontakt marciniwan(a)onet.eu

  OdpowiedzUsuń
 4. /czy ta oferta jest tylko dla Polcana? Jeśli nie to ile kosztuje taka karta i gdzie można je na allegro znaleźć?

  OdpowiedzUsuń
 5. Własnie skorzystałem z kodu w Telepizzy i jestem dogłębnie rozczarowany. Telepizza zastosowała paskudny chwyt poniżej pasa. Ustaliła cenę średniej pizzy na kosmicznym poziomie (prawie 40 zł za mocno średnią). Przy czym jeśli zamawiasz bezpośrednio w lokalu czy telefonicznie bez kodu, dostajesz 40% rabatu. W ten sposób jest maskowana zawyżona cena na okoliczność innych promocji. Oczywiście promocje się nie łączą, więc jak ktoś przyjdzie z kodem od Visy to płaci pełną cenę prawie dwukrotnie zawyżoną. Więc tak naprawdę otrzymuje się 3 pizze w cenie prawie dwóch. Do tego jeszcze dodam, że nie przypominam sobie, żebym w życiu jadł tak paskudną pizzę. Ciasto bez smaku, sos pomidorowy trudno nazwać sosem. W smaku przypomina lekko rozrzedzony koncentrat pomidorowy. NIGDY WIĘCEJ PIZZY Z TELEPIZZA.

  OdpowiedzUsuń
 6. W killku biedronkach dostalem z paragonem kod, mimo zrobienia zakupow za kwoty sporo poniżej 100zł. Miły błąd systemu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. W celu uniknięcia wątpliwości wskazuje się, iż Uczestnik ma prawo do otrzymania Kodu Promocyjnego za każdą transakcję zakupu paliwa na stacji paliw ORLEN lub każdą transakcję w sieci sklepów Biedronka (o których mowa w § 6 ust. 1 pkt. a Warunków) dokonaną przy użyciu Karty Visa (niezależnie od kwoty takiej transakcji).

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...