piątek, 6 listopada 2015

Godne polecenia 4% w WBK z premią gwarantowaną 100 zł


Dziś rusza nowa fajna akcja specjalna z premią dedykowana na blogi finansowe. Tym razem do zgarnięcia jest większy niż zwykle bonus w wysokości 100 zł, więc gra wydaje się warta świeczki. Ale jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach.

Jak zwykle w tego typu akcjach rejestracja odbywa się na dedykowanej stronie, na której zostawiamy swojego maila. Z linku jaki dzięki dostaniemy na podaną pocztę elektroniczną, zakładamy następnie konto w BZ WBK.

Kto może to zrobić?  Innymi słowy kto jest wykluczony z tej akcji? Jak zwykle te osoby, które już posiadają konto w Banku Zachodnim od niedawna bo 31 sierpnia, czyli od końca wakacji. Karencja jest zatem bardzo krótka:)

Sama akcja potrwa tym razem dość krótko, bo tylko do 23 listopada. Co trzeba zrobić by zgarnąć tytułową stówkę gwarantowaną przez organizatora? W sumie niewiele patrząc na poprzednie edycje. Zaczynamy od rejestracji z poniższego linka:

Tutaj weźmiesz udział w akcji specjalnej z 100 zł premią oraz 4% na koncie w WBK

oraz otwarcie konta przez kliknięcie w link otrzymany na podanego maila. Do wyboru jest jak zwykle albo przelew weryfikacyjny na złotówkę lub kurier. 

Po przejściu wstępnych formalności wystarczy w terminie do 31 grudnia 2015 wykonać płatności kartą na kwotę... tylko 100 zł:) A więc mamy tutaj rekordowy bo aż 100% cashback. Płatności mogą być tak internetowe jak i naziemne, więc nie powinno być z tym problemu. 

Etapy najnowszej akcji specjalnej

O przyznaniu premii zostaniemy poinformowani w ciągu następnego miesiąca, a więc do 31 stycznia 2016. Sama premia zaś na naszym koncie znajdzie się do końca lutego, który w przyszłym roku będzie dłuższy o jeden dzień. Podatku nie trzeba od niej uiszczać.

Pozostaje pytanie dotyczące opłat, które potrafią zniechęcić chętnych na dodatkową stówkę. W końcu WBK wprowadził opłatę za kartę. Na szczęście ta akcja ma dodatkową zaletę, że nie ma opłat miesięcznych za kartę MasterCard Omni oraz MasterCard PAYBACK Omni. I gwarancja braku opłat ma obowiązywać aż do... 30 czerwca 2017.

Blisko dwa lata braku opłat za kartę

Nie to nie jest moja pomyłka. Nie do połowy przyszłego roku czyli do 2016 lecz o rok dłużej czyli słownie dwa tysiące siedemnastego:) To duża wartość dodana do i tak fajnej promocji, bowiem banki uwielbiają ostatnimi czasy dużo majstrować przy kartach.

Jakby tego było mało to mamy zero za wypłaty z bankomatów i to ze wszystkich w całej Polsce, a nie tylko z bankomatów WBK. Nie zapłacimy też za prowadzenie konta. Dziś aż trudno w to uwierzyć, dlatego po założeniu konta warto będzie jeszcze raz się przyjrzeć bliżej nowemu KGP i poszukać, gdzie bank coś ukrył.A na deser mamy 4% na koncie. Może do niewielkiej kwoty bo tylko do 4000 zł, ale zawsze coś i więcej niż jest w Eurobanku. Zresztą powyżej tej kwoty też mamy oprocentowanie na 1%, co jak na ror jest wręcz ewenementem.

Podsumowując oferta tym razem wygląda na tyle atrakcyjnie, że tym razem nie zastanawiam się czy wejść czy nie wejść, lecz od razu się zarejestrowałem w programie. Mam nadzieję, że tym razem proces zakładania konta przejdzie bez problemów, bo zapowiada się dłuższe używanie konta od innych.

Regulamin akcji na wypadek gdyby bank usunął je gdy będzie potrzebny

137 komentarzy:

 1. ile można mieć kont na 4% do 4000 ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można mieć trzy takie konta:)

   Usuń
  2. Skąd to wiadomość o trzech kontach?

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  4. wszystkie trzy na te same dane ?, jak założyć trzy ??

   Usuń
 2. Wydaje mi się, że promocja skierowana jest do osób nowych oraz tych, które nie posiadają konta w BZWBK od 31.08.2015. "Oferta skierowana do nowych Klientów Banku w rozumieniu treści Regulaminu oraz klientów Banku, którzy nie posiadali konta osobistego prowadzonego w złotych polskich od dnia 31.08.2015r."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. DOPRECYZOWANIE:

   W promocji mogą wziąć udział wyłącznie Ci klienci, którzy nie mają konta w momencie przystąpienia do promocji i nie mieli go od 31 sierpnia włącznie . Promocja obejmuje nie tylko nowych ale też użytkowników którzy posiadali konto.

   Agora Performance

   Usuń
 3. Jednym słowem, zakładać bo nad czy tu dumać. I jak zawsze pytanie które wymaga odpowiedzi, jak z zamknięciem konta po zjedzeniu wisienki

  OdpowiedzUsuń
 4. Polcan a czy tej wymaganej płatność 100 zł mogę dokonać np. na allegro? czy mogę wydać je płacą przelewem czy tylko kartą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. AgoraPerformance18 listopada 2015 11:28

   Należy wykonać płatności bezgotówkowe kartą wydaną do konta na łączna kwotę min. 100 zł.

   Usuń
 5. Odpowiedzi
  1. Na razie nie podają, a przynajmniej nie zauważyłem. Jak się skończy, to się zamknie konto.

   Usuń
  2. Na stronie http://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/konta-standardowe/konto-godne-polecenia/konto-godne-polecenia-konto-internetowe.html#tab_promocje jest info że wszystko do końca czerwca 2017.

   "Ciesz się z możliwości swojego konta, a Twoje pieniądze niech pracują dla Ciebie.

   Sprawdź jak wiele możesz zyskać, decydując się dziś na Konto Godne Polecenia w promocji „Konto na 4%" :

   Oprocentowanie na koncie:
   Środki na koncie do kwoty 4000 zł – 4% w skali roku.
   Środki powyżej 4000 zł – 1% w skali roku.
   Zwolnienie z części opłat za kartę, m.in.:
   nie płacisz opłaty miesięcznej za kartę MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni,
   sprawdzasz bezpłatnie dostępne środki na koncie w bankomatach.
   To wszystko aż do 30.06.2017 roku."

   Usuń
 6. Od razu uprzedzam nauczony doświadczeniem z WZWBK że praktycznie wszystko trzeba załatwiać trzeba w placówce. O wypowiedzeniu umowy online czy nawet pocztą możecie zapomnieć- tylko w oddziale. Nawet żeby zastrzec kartę trzeba powiedzieć na infolinii że się ją zgubiło (wtedy zastrzegą i jest spokój), bo nie można z niej zrezygnować inaczej jak w oddziale. PS musi to być ODDZIAŁ a nie placówka partnerska- tam nic nie załatwicie. Powodzenia przy wypowiadaniu umów :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Założyłem trzy rachunki KGP(przed tą promocją bo już mam stare konto). Wszystkie zakładałem bez karty (z opcją przelewu zamiast kuriera). Przelewy poszły też z tego samego banku (bph). Sytuacja jest taka. Jedno konto jest na 4% a dwa na 0%. Symboliczne złotówki z przelewów zniknęły-ani na kontach ani z powrotem w bph. Reklamacja poszła dzisiaj rano. Czekam na odpowiedż.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Daj znać co stało się z kasą. Czy już wcześniej miałeś KGP i od kiedy?

   Usuń
  2. do tej pory posiadałem i posiadam Konto Wydajesz & Zarabiasz, 05-11 założyłem KGP szt 3.

   Usuń
  3. Z jakiego linku (strony) zakładałeś te konta. Czy ze strony http://www.bzwbk.pl,? Czy za każdym razem wysyłałeś skan dowodu osobistego awers i rewers. Ja też czekam na zwrot 1 zł. do Idea Bank. Mój wniosek internetowy został odrzucony, a złotówki nie ma od 31.10.2015r..

   Usuń
  4. 1.wyczyściłem historię w przeglądarce- dokładnego adresu nie pamiętam ale wszystkie poszły z tej samej www.
   2. zdjęcia obu stron dowodu do każdego wniosku.
   3. znalazłem w regulaminie otwierania konta za pomocą przelewu weryfikacyjnego (jeden z kilku pdf w emailu od banku) $2 pkt 12 " niezwłocznie tj. nie póżniej niż w terminie 5 dni roboczych od dnia wysłania wniosku przez klienta" W innych bankach miałem przelew tego samego dnia co wysłanie wniosku.

   Usuń
 8. Czy warto się szarpać o te parę złotych? Lepiej trzymajcie forsę w domu bo już niedługo będą blokować konta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czemu służą takie wypowiedzi ???
   Nie warto? to nie zaglądaj na takie fora bo tu wszyscy szukają takich okazji zatem to forum nie dla Ciebie.
   Będą blokować konta? Kto, kiedy, jak , skąd takie sensacyjne info? Człowieku ! najnormalniej trollujesz !

   Usuń
 9. Nie znalazłem nigdzie tabeli opłat i prowizji. Nie wiem czy na konto muszą nyć jakieś wpływy aby było za darmo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @ Anonimowy 6 listopada 2015 18:20
   Dlaczego nigdzie? Na stronę banku nawet nie zajrzałeś?
   http://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/konta-standardowe/konto-godne-polecenia/konto-godne-polecenia-konto-internetowe.html#tab_oplaty_i_prowizje
   Na dole strony jest nawet link do pełnego tekst TOiP.
   Nie ma wymogu wpływów ale 100 zł musi się tam znaleźć by wydać je kartą do końca roku.
   Fabian

   Usuń
  2. dzięki stary

   Usuń
 10. Ciekawe czy jest opłata za wydanie karty???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płaciłeś kiedykolwiek w jakimkolwiek banku za wydanie pierwszej karty?

   Usuń
  2. aktywowałem konto, w trakcie rejestracji musiałem proces przerwać a teraz nie mogę powrócić do rejestracji

   Usuń
  3. Napisz mi na maila a postaram się to załatwić

   Usuń
  4. ok tyko nie mam Twojego maila

   Usuń
  5. Na każdej stronie internetowej znajdziesz mail w zakładce kontakt:)

   Usuń
 11. Wyczytałem takie cóś, cyt.:
  " Warunki otrzymania premii 100 zł
  Gdy już otworzycie konto (oraz wyrazicie odpowiednie zgody marketingowe) wystarczy, że do 31 grudnia 2015 roku wykonacie transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 100 zł."

  Czy z w/w cytatu wynika, że 1 stycznia mogę olać kartę coby nie płacić prowizji jak nie wykręcę 100 zł/miech?

  OdpowiedzUsuń
 12. Z tekstu polcana
  "Pozostaje pytanie dotyczące opłat, które potrafią zniechęcić chętnych na dodatkową stówkę. W końcu WBK wprowadził opłatę za kartę. Na szczęście ta akcja ma dodatkową zaletę, że nie ma opłat miesięcznych za kartę MasterCard Omni oraz MasterCard PAYBACK Omni. I gwarancja braku opłat ma obowiązywać aż do... 30 czerwca 2017.

  Blisko dwa lata braku opłat za kartę

  Nie to nie jest moja pomyłka. Nie do połowy przyszłego roku czyli do 2016 lecz o rok dłużej czyli słownie dwa tysiące siedemnastego:) To duża wartość dodana do i tak fajnej promocji, bowiem banki uwielbiają ostatnimi czasy dużo majstrować przy kartach."

  OdpowiedzUsuń
 13. polcan, czy ktoś może inny może potwierdzić na pewno, czy zamykanie konta to tylko osobiście w oddziale? Nie uśmiecha mi się specjalnie jechać blisko 100Km by zamknąć konto.. Wcale to nie znaczy, że je zamknę bo może będzie fajne, ale też nie mam zamiaru go otwierać z powodu takiego idiotycznego wymogu, w przypadku gdybym chciał je zamknąć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zwykle zamykam konta w oddziale i podobnie było w przypadku WBK. Całość trwała może z 5 minut.

   Usuń
 14. Polcan czy ten wymóg wydania kartą 100 zł może dotyczyć np transakcji kilkuset zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No pewnie. Zawsze podawane są kwoty minimalne. Dziwne, że uważasz to za wymóg, skora te 100 zł zostanie ci zwrócone w całości:-)

   Nie lepiej wydawać właśnie tylko 100 zł, a resztę wydać tam, gdzie też zwracają kasę?

   Usuń
 15. Zakładanie konta przelewem - wymagane jest posiadanie zdjęć dowodu osobistego przód i tył warto sobie wcześniej przygotować

  OdpowiedzUsuń
 16. Ciekawe czy te 4 % można uzyskać na 3-ech kontach....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie tylko na jednym zapis w regulaminie

   Usuń
 17. @ Anonimowy 7 listopada 2015 14:08
  Czy jest w Twoim zdaniu jakiś przecinek? Bo inaczej wypowiedź jest wieloznaczna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promocji agory 100 zł mozna uzyskać tylko 1 raz. Ale mozna jeszcze założyc dwa konta ze strony BZWBK uzyskując oprocentowanie 4% na 3 rachunkach. Tak to wygląda w teorii. jeszcze nie sprawdziłem.

   Usuń
  2. regulamin promocji
   3. W Okresie trwania Promocji Uczestnik może otworzyć maksymalnie trzy Konta. Kolejne Konta nie
   zostaną objęte Promocją.

   Usuń
 18. Jesteście chorzy,jeśli chcecie się prostytuować za takie grosze.

  OdpowiedzUsuń
 19. czy dobrze rozumiem: jeśli mam konto w BZWBK założone przed 31.08.2015 to łapię się na promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Założone?
   Będę chyba musiał unikać zdań przeczących, bo powodują zwykle zamieszanie.

   W każdej praktycznie promocji mogą brać udział nowi z racji niepisanej gloryfikacji nowego klienta przez każdy bank.
   Problem jest w przypadku powracających, dlatego każdorazowo na początku artykułu podaję daty graniczne, które bank uznaje za dopuszczalne zwane przeze mnie odsiadką, a fachowo karencją.

   Odsiadka tym razem jest bardzo krótka wynosi bowiem nieco ponad 2 miesiące. Stąd taki zapis.

   Usuń
  2. Chyba wyraźnie , jasno i zwięźle jest napisane, że promocja dotyczy zupełnie NOWYCH klientów i takich, którzy nawet jeśli mieli konto to SKASOWALI JE PRZED 31.08.

   Usuń
 20. Dzięki polcan
  Wnioski złożone. Jak weryfikacja przejdzie pozytywnie to od razu zakładam lokatę 3 miesiące na 3,35% . Miałeś nosa pisząc w artykule aby dobrze poszukać . Jakoś nikt na to nie zwrócił uwagi. Będzie "combo".
  Jeszcze raz dzięki. Masz u mnie browara !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spoko:)
   Obawiam się jednak, że ta lokata dotyczy konta 123...

   Usuń
  2. No faktycznie nie doczytałem :(

   Usuń
 21. Do Czytelników, którzy złożyli już wniosek, mam pytanie o skan dowodu osobistego. Pytanie:
  Czy dodanie załącznika ze skanem jest obowiązkowym krokiem bez którego nie da się złożyć wniosku czy też można taki skan dostarczyć do oddziału banku po założeniu konta? Konto chcę zweryfikować przelewem z innego banku, ale nie mam ufności co do przesyłania skanu dowodu. Dlatego Was pytam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałem te same obawy dlatego na skanie nałożyłem napis "Na potrzeby banku" i dodatkowo zamazałem swój podpis Ciekawe jak zareaguje bank :) Wzorowałem sie na tym artykule http://livesmarter.pl/jak-chronic-sie-przed-wyludzeniem-kredytu/

   Usuń
  2. Witam,
   i jak? Udało się skutecznie założyć konto z podpisanym skanem dowodu?

   Usuń
 22. W promocji Agory jest zapis wyraź "zgodę na zwolnienie Banku
  z tajemnicy bankowej, w zakresie określonym w formularzu" Proszę podać treść tego formularza, Obawiam się że to jest ryzykowne.

  OdpowiedzUsuń
 23. Chciałbym dopytać o tą płatność kartą, czy płatność internetowa będzie brana pod uwagę? czy tylko płatności w sklepach "naziemnych"? Sławek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. AgoraPerformance18 listopada 2015 11:48

   Zgodnie z regulaminem należy wykonać płatność lub płatności bezgotówkowe Kartą wydaną do konta na łączną kwotę minimum 100 zł. Przez płatność rozumie się transakcje w Internecie oraz w tradycyjnych punktach sprzedaży. Transakcja bankomatowa i przelew z konta nie będą brane pod uwagę. Nie będą brane pod uwagę również płatności anulowane oraz płatności niezaksięgowane.

   Usuń
 24. @ Anonimowy 9 listopada 2015 11:37
  Czytaj regulamin. Jest tam zapisane że "przez płatność rozumie się transakcje w Internecie oraz w tradycyjnych punktach sprzedaży".

  OdpowiedzUsuń
 25. polcan mam wątpliwości czy faktycznie zaznaczyłem wszelkie potrzebne zgody przy rejestracji i zakładaniu konta . Czy można to jakoś zweryfikować???

  OdpowiedzUsuń
 26. Ile musieliście czekać na założenie konta? W Raiffeisen w ciągu kilku godzin miałem wszystko gotowe, a tutaj jeszcze czekam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @ Anonimowy 9 listopada 2015 20:17

   Ja czekałem 2 dni.

   Usuń
 27. Karta nie jest darmowa dla wszystkich. Odsyłam do Regulaminu promocji „Konto na 4%”:
  4. Uczestnik może skorzystać z promocji cenowej w zakresie Karty, jeżeli w Okresie trwania Promocji zawrze z Bankiem umowę o Kartę do Konta oraz:
  a. nie złoży sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych,
  b. wyrazi zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną.
  5. Promocja cenowa w zakresie Karty polega na zwolnieniu z następujących opłat należnych w Okresie trwania Promocji:
  a. opłata miesięczna za kartę,
  b. sprawdzenie dostępnych środków lub wygenerowanie miniwyciągu (listy 10 ostatnich transakcji) w bankomatach,
  c. wygenerowanie nowego numeru PIN-u na wniosek Posiadacza w formie papierowej w placówce BZ WBK,
  d. generowanie zestawienia operacji.
  Warto zwrócić uwagę na ten haczyk, aby potem nie być zdziwionym gdy bank pobierze z konta 7 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to mamy kolejny haczyk. W takim razie muszę udzielić takiej zgody. Można to zrobić w Moich Danych w Ustawieniach Konta. Dodatkowo:"Udzielone Bankowi upoważnienie można odwołać w dowolnym oddziale BZWBK."

   Usuń
 28. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 29. Czy jeżeli konto jest do 4000 to mogę trzymać 4000 czy muszę pilnować, że jak mi np dojdą odsetki to od razu je muszę przelać na inne konto ?

  OdpowiedzUsuń
 30. Można mieć dowolną kwotę. Nadwyżka ponad 4000 PLN będzie oprocentowana na 1%, a kwota w zakresie 0,01 - 4000 PLN w dalszym ciągu będzie oprocentowana na na 4%.

  OdpowiedzUsuń
 31. Odwaliło, że niby nieudana weryfikacja przelewem.
  Ciekawe jak mam konto na te same dane...

  Pozdrawiam
  TomL

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A miałeś już wcześniej konto w WBK?

   Usuń
  2. Jak zakładałem konto w eurobanku to akceptowali tylko przelew z banku krajowego, może w wbk jest ten sam problem?

   Usuń
  3. U mnie taka sama sytuacja mam stare KGP złożyłem dwa wnioski ze strony www.BZWBK.pl. Przelew po 1 zł. dwa razy na różne tytuły do Blue Media wykonałem ze starego KGP i co się okazało, że przelew odrzucony, negatywna weryfikacja. Nie wiem co o tym myśleć?

   Usuń
  4. Po pomyślnym założeniu konta przez Agorę, wniosek o kolejne konto (też z przelewem) złożony już ze strony banku - odrzucony (nie zdążyłem nawet zalogować się do przelewu). Szkoda że nie podają przyczyny.
   Dla ponownych 2 wniosków złożonych ze strony banku, tym razem jako kurierem, przyszło potwierdzenie przyjęcia.
   W stosunku do regulaminu bank jest nie fair.

   Usuń
  5. Dawno temu miałem, ale to jakiś kretynizm.
   Nie wiem dlaczego jedno ma mieć związek z drugim.

   Pozdrawiam
   TomL

   Usuń
  6. Czy wy myślicie, że tam idioci siedza i chca wam dac całkiem za darmo wszystko i jeszcze pozwolic na przekrety typu 3 konta z bonusem?
   DANE OSOBOWE to dzisiaj majątek- wszystkie firmy tym handlują a my dostajemy na maila reklamy, spam, odbieramy SMSy, telefony od sprzedawców, itp. NIC za darmo.

   Usuń
 32. Przypominam: kto miał już konto w WBK, prawdopodobnie nie przejdzie przelewu weryfikacyjnego i jest skazany na kuriera.
  Ja z tego powodu od razu wybrałem kuriera, jedna nauczka z Raiffeisen wystarczyła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto zamykałem w grudniu 2014 . Teraz wybrałem przelew weryfikacyjny. Na drugi dzień konto zostało otwarte bez problemu.

   Usuń
 33. Przejdzie przelewem weryfikacyjnym z innego Banku, ale tylko 1 wniosek i 1 KGP. Dwa pozostałe trzeba załatwić Kurierem. Przetarłem już szlak. Kolejne wnioski były odrzucane.

  OdpowiedzUsuń
 34. Już się zaczęły jaja z tym bankiem !!! Moje konto założyłem bezproblemowo ( Wniosek przyjęty z opisanym skanem dowodu i zamazanym podpisem)
  Do żony przyszedł zwrotny przelew z 6 a nie 8 cyfrowym NIkiem ! Mailowo niczego nie załatwią bo tajemnica bankowa odsyłają na infolinię Infolnia nic nie załatwi odsyłają do oddziału :( Naczytałem się o tym banku wszelkiej krytyki teraz widzę że to nie wyssane z palca przypadki. Już zaczynam żałować ... :(

  OdpowiedzUsuń
 35. Jeszcze coś co wszcześniej mi umknęło i nie zauważyłem w powyższych komentarzach:
  "do dnia 14 lutego 2016 roku uzupełnić w Aplikacji numer swojego aktywnego Konta
  Godnego Polecenia w promocji „Konto na 4%” założonego zgodnie z § 3 Regulaminu
  oraz imię i nazwisko oraz adres zamieszkania.".

  Mam jeszcze pytanie co do zgód przy aplikacji. Są tam trzy jedna obowiązkowa. Czy bez tych dwóch pozostałych nadal spełnione są warunki promocji 100zł od Agory?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy tylko pierwsza, czyli:
   "Akceptuję regulamin promocji i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez Organizatora promocji."

   Usuń
  2. Wiece gdzie można uzupełnić te dane w aplikacji? Szukałem i nie za bardzo wiem gdzie trzeba to wpisać.

   Usuń
  3. Przyłączam się do pytania. Gdzie się uzupełnia te dane? Czy to może dopiero za jakiś czas będzie można zrobić? Konto mam od dzisiaj aktywne.
   pozdrawiam

   Usuń
  4. Dodatkowe zgody pojawiają się w dwóch miejscach podczas składania wniosków:
   1. na stronie Agory podczas rejestracji w promocji
   2. na stronie banku BZ WBK podczas składania wniosku o konto.
   Jedynie zgody ze str. banku są wymagane do skorzystania w pełni z promocji + oczywiście pierwsza w kolejności zgoda o akceptacji regulaminu na str. Agory (ale o nią system upomina się automatycznie i nie pozwala na dokończenie rejestracji).

   Usuń
  5. AgoraPerformance18 listopada 2015 09:40

   Szanowni Państwo,
   W tym momencie podanie danych do przelewu nie jest jeszcze możliwe. O spełnieniu warunków oraz możliwości wpisania danych zostaniecie Państwo poinformowani mailowo do dnia 31.01.2016 r.

   Usuń
  6. Dostał już ktoś z Was w/w maila z informacją, gdzie/jak uzupełnić dane do przelewu?

   Usuń
 36. Ja też mam już problem.Zakładałem konto z linka w artykule,ale teraz patrzę w umowie,że mam odznaczona zgodę na przesyłanie informacji handlowej chociaż zaznaczyłem wszystkie zgody.Aby to zmienic muszę się udać do oddziału.Bez tej zgody nici z promocji.

  OdpowiedzUsuń
 37. założyłem konto z linka z tej strony, z bonusem, wszystko OK, zgodnie z procedurą dołączyłem dwie strony skanu. W momencie przysłania danych do logowania (SMS) zadzwonił konsultant, że muszę osobiście w oddziale lub placówce partnerskiej dać do zeskanowania dowód i złożyć osobiście podpis. Po zapytaniu po co, już wysłałem, odpowiedział, że oni to jakoś bezpośrednio wprowadzają do sytemu. Czy wy też dostaliście takie telefony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wczoraj dostałem dane do logowania i nikt do mnie nie dzwonił. Możesz się zalogować? Konto jest aktywne? Zamazywałeś coś na skanie dowodu?

   Usuń
 38. Tak oczywiście zalogowałem się, zmieniłem hasło, już przelałem kasę i na koncie jest ponad 4K. Wszystko funkcjonuje ok. Niczego nie zamazywałem na skanie dowodu, dwie strony dziewiczo wysłane. Aktywacja przelewem. Oczywiście rozmowę mam nagraną (wszystkie swoje ważne , a szczególnie bankowe rozmowy nagrywam) i ją przesłuchałem, potrzebują niby fizycznie przeskanować do systemu, no i ten wzór podpisu. Oczywiście to się zrobi, ale zastanawiam się po co i czy inni też tak mają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do mnie nikt nie dzwonił, ale może miałeś zdjęcie dowodu słabej jakości.

   Usuń
 39. Po wysłaniu wniosku z załącznikiem dowodu nikt do mnie nie dzwonił. Już logowałem się i zmieniłem limity transakcyjne (nawiasem mówiąc bardzo marne: tylko do 25.000 PLN) i także przelałem środki. Ale przelewem dało się tylko jedno konto otworzyć.

  OdpowiedzUsuń
 40. Mam problem, wszedłem w dedykowany link do rejestracji, wpisałem swój adres, ale linka do założenia konta na maila nie dostałem. Może mi ktoś powiedzieć co się dzieje i ewentualnie pomóc? W marcu jak dobrze pamiętam zakładałem promocyjne konto w Millennium także za pośrednictwem Agory używając tego samego maila. Może to mieć jakiekolwiek znaczenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdź spam i inne skrzynki jakie masz na mailu np. oferty, zakupy grupowe itd. Niekiedy tam wpadają

   Usuń
 41. Niestety Polcan, ani w spamie, ani w innych folderach poczty maila z linkiem aktywacyjnym nie mam :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To napisz mi na maila a zgłoszę tę sprawę i będzie rozpatrzona mam nadzieję pozytywnie.

   Usuń
 42. Żenujący bank! Nigdy wcześniej u nich konta a wniosek odrzucony po kilku dniach czekania! Brak zwrotu przelewu weryfikacyjnego a panienka na infolinii po wypytaniu minie o pesele itd. oświadczyła , że nie ma osoby która może powiedzieć dlaczego odrzucono wniosek i mam sobie wydzwaniać w dniu następnym albo złożyć reklamację to dostanę odpowiedź za 30dni.

  OdpowiedzUsuń
 43. Mnie 1 rachunek udało się założyć przelewem od razu w pierwszych dniach promocji. Potem nastąpiła blokada.
  Moja żona nigdy nie była klientem BZ WBK, wniosek przez link Agory złożyła 9 listopada rano i po wykonaniu w tym samym dniu przelewu weryfikacyjnego, dzisiaj tj.12 listopada również otrzymała maila o odrzuceniu wniosku, bez podania szczegółów dlaczego odrzucono.
  To wygląda na PRL-owskie standardy jak z Barei (nie założymy Ci konta i co nam zrobisz).
  Czyżby bank doszedł do przekonania, że zaoferował za dużo i ogranicza akcję?

  OdpowiedzUsuń
 44. Polcan, czy to prawda Wyczytałem takie cóś, cyt.:
  " Warunki otrzymania premii 100 zł
  Gdy już otworzycie konto (oraz wyrazicie odpowiednie zgody marketingowe) wystarczy, że do 31 grudnia 2015 roku wykonacie transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 100 zł."

  Czy z w/w cytatu wynika, że po 1 stycznia będę musiała co miesiąc płacić 100 zł kartą żeby nie płacić prowizji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeczytaj ZE ZROZUMIENIUEM warunki promocji. W tym- do kiedy jest darmowa karta.

   Usuń
 45. Ja zakładałem konta żonie,sobie,wujowi i mamie .3 wnioski odrzucili a po 1 zł na naszych kontach brak .polcan rusz temat do przodu bo bzwbk jaja se robi.Konsultanci nie doinformowani totalnie na pytania dlaczego wniosek zostaje odrzucony mają tylko 1 odpowiedz bo mamy pana dane a ja na to moje może macie ale od wuja nie-powoli kur..... mnie bierze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno każdy wniosek musisz wysyłać z różnego adresu IP, więc warto założyć na innych u kolegi, w pracy czy w miejscu publicznym np. bibliotece.

   Usuń
  2. to też nie tak, ja założyłem sobie i żonie z jednego kompa jeszcze na ten sam nr telefonu. U mnie bez problemu zaśmigało u żony problem z dwoma cyframi (brak w przelewie weryfikacyjnym) konieczna wizyta w oddziale ale jakoś dobrze poszło i też u niej działa. Coś mi się zdaje że wniosków dużo zatem bank kombinuje aby utrudniać. Ludzie się skarżą że skany dowodu bankowi się nie podobają (ja na skanie zamazałem podpis i naniosłem napis "Na potrzeby banku WBK" i przeszło, że wyskakują dziwne komunikaty

   Usuń
  3. Już od tygodnia nie zwracają 1zł przelewu a wyjaśnić odrzucenia wniosku się nie da! 3 razy wiszenie na infolinii i ZAWSZE nie ma osoby odpowiedzialnej za weryfikację!!! + 2 wizyty w banku i "doradca klienta" żujący gumę, podsuwa mi czystą kartkę i "proszę opisać swój problem". po prostu BAREJA ,szlag mnie trafia jak traktują klientów!

   Usuń
 46. Chyba promocja się skończyła, bo po przejściu ze strony agory na bzwbk i wyrażeniu zgody nie ma przycisku "załóż konto" :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno jeszcze trwa. O zakończeniu będę informowany, więc dam znać. Planowo ma potrwać do 23 listopada.
   Jutro postaram się o wsparcie w komentarzach dla Was ze strony Agory, tak jak to jest w przypadku Comperii.

   Usuń
 47. Kliknąłem z ciekawości na linka i okazało się że jestem zalogowany na stronie promocji zatem nie mógłbym założyć konta Może tu jest coś nie tak że są problemy?

  OdpowiedzUsuń
 48. AgoraPerformance13 listopada 2015 10:37

  Szanowny Panie,
  Prosimy o kontakt: reklamacjeBZWBK@bankzpremia.pl. Postaramy się wyjaśnić Pana problem.

  OdpowiedzUsuń
 49. AgoraPerformance odajcie po 1 zeta za odrzucone wnioski

  OdpowiedzUsuń
 50. AgoraPerformance czy przelewy za płatnosci rachunków tez wliczaja sie w te 100 zł czy musza byc to zakupy typu allegro

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba jasno i zwięźle jest napisane jaki rodzaj transakcji NA KARCIE zalicza wydanie 100 zł. ? Umiesz czytać ze zrozumieniem?

   Usuń
  2. AgoraPerformance18 listopada 2015 12:14

   Należy wykonać płatność lub płatności bezgotówkowe Kartą wydaną do konta na łączną kwotę minimum 100 zł. Przez płatność rozumie się transakcje w Internecie oraz w tradycyjnych punktach sprzedaży. Transakcja bankomatowa i przelew z konta nie będą brane pod uwagę. Nie będą brane pod uwagę również płatności anulowane oraz płatności niezaksięgowane.

   Usuń
 51. U mnie jeszcze lepiej, cała procedura składania wniosku (w zeszły czwartek) przebiegła pomyślnie, przelew poszedł od razu po przekierowaniu, do dziś zero odzewu ze strony banku, po wizycie w placówce okazało się, że bank żadnych moich danych nie ma, pani odesłała mnie na infolinię, ale tam również nikt nie był w stanie mi wyjaśnić co poszło nie tak, bo powinnam dostać mail zwrotny, a że go nie dostałam, to moja sprawa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś musiałas po prostu zrobic źle. Cała akcja oparta jest o aplikację Agory na stronie dedykowanej. Jeden błąd w wypełnianiu formularza i klapa. Dziwne tylko, że dostałas numer konta i przelew poszedł a bank twierdzi, ze nie ma twoich danych... SMSów też nie dostałas? Dziwne.... Jakiś trojan na kompie, rootkit czy inne paskudztwo?

   Usuń
  2. U mnie było podobnie: procedura składania wniosku poszła ok. System podziękował za wysłanie, ale nie przyszedł ani mail, ani SMS.
   Zadzwoniłem na infolinię, gdzie poinformowali mnie, że nie figuruję w systemie i mam złożyć wniosek jeszcze raz. Na szczęście ja zaznaczyłem opcję z kurierem, więc problem zwrotu złotówki mnie nie dotyczył.
   Po ponownym wypełnieniu wniosku wszystko się udało - przyszedł i SMS, i e-mail. Teraz czekam, żeby jeszcze przyszedł kurier ;))

   Usuń
  3. Również złożyłam drugi raz wniosek, tym razem z kurierem i od razu przyszedł SMS i e-mail. A złotówka wróciła, sądzę zatem, że to faktycznie nie wina banku, być może przelew gdzieś utknął u pośrednika :/

   Usuń
 52. Jedno jest bardzo dziwne w warunkach tej promocji- przymus wpisania numeru konta i danych, które juz wpisywalismy w procedurze zakładania konta. ALE dziwniejsze jest to, że w aplikacji na stronie Agory NIE MA zadnego przycisku, pod którym można by wpisać te wymagane dane. A regulamin mówi:
  "...iii. do dnia 14 lutego 2016 roku uzupełnić w Aplikacji numer swojego aktywnego Konta Godnego Polecenia w promocji „Konto na 4%” założonego zgodnie z § 3 Regulaminu oraz imię i nazwisko oraz adres zamieszkania."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie będę Cię pouczał o czytaniu ze zrozumieniem tylko grzecznie Ci pomogę (może wyciągniesz wnioski na przyszłość :)
   1 Nr konta i swoje dane musisz wpisać, aby Agora wiedziała gdzie przelać nagrodę
   (dotychczas podałeś swoje dane jedynie na stronie BZ WBK)
   2 Nie ma przycisku, ponieważ najpierw musisz zostać zakwalifikowany do wypłaty nagrody. Zostaniesz o tym poinformowany mailowo do 31.01.2016. W mailu będzie link, który umożliwi dokończenie rejestracji (dopisanie nr konta i danych osobowych) - będziesz miał na to 2 tyg - do 14.02.2016.
   MD

   Usuń
  2. Ależ dziekuję ci bardzo. Jestes po prostu jasnowidzem skoro dysponujesz informacjami, których nigdzie nie ma. Agora nie raczyła na swej stronie z aplikacja wyjasnić konkretów. Co do zakwalifikowania do nagrody to jest OCZYWISTE, że kazdy zostanie zakwalifikowany bo po to uczestniczy w akcji aby te 100 zł z karty wydac i dostać z powrotem. Oprócz świetnego konta z 4% oczywiscie. Więc przycisk powinien byc JUŻ na tej samej stronie aby każdy zaraz po założeniu konta mógł wpisac te dane i mieć SPOKÓJ. A nie czekać bez sensu nie wiadomo po co, denerwując sie czy czasem nie przegapił maila z linkiem bo dzisiaj otrzymujemy setki maili, czesto ważne wpadaja nie tam gdzie trzeba.

   Usuń
  3. Nie trzeba jasnowidzów. Wszystkie niezbędne informacje dostępne są w Regulaminie promocji Agora.

   Usuń
  4. Odpowiadam po raz wtóry bo nie wiem czemu poprzedni post zniknał. Jest OCZYWISTE, że kazdy kto bierze udział w promocji będzie zakwalifikowany bo nie po to zakładał konto aby nie wydać tych 100 zł z karty. Błąd ze strony organizatora, celowy lub nie, zmuszac bedzie nas do sprawdzania poczty co chwila, szukania w spamie gdzie czesto lądują maile, itp. A przycisk do wpisania danych konta mógł być od poczatku aby KAŻDY mógł wpisac numer konta zaraz po założeniu go i mieć to z głowy.
   Czy to specjalne UTRUDNIENIE Agory aby ktos przegapił i w ten sposób stracił 100 zł?

   Usuń
 53. Po ilu dniach od otwarcia konta przychodzi karta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dostałem bardzo szybko 4-5 dni

   Usuń
  2. Ja czekam tydzień od momentu przybycia kuriera i jeszcze nie ma.

   Usuń
 54. Jak długo czekacie na otwarcie konta przelewem. Dostałem potwierdzenie o rejestracji wniosku od razu. Dziś to już trzeci dzień i nic :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @ Anonimowy 20 listopada 2015 08:56
   Bank ma na to 5 dni i ostatnio wykorzystuje w pełni...

   Usuń
 55. Otworzyłem konto przez dedykowana stronę tylko odruchowo dałem bez karty czy jak teraz zamówie kartę do otwartego juz konta i zrobie płatnośc na 100zł to bede objety promocja??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiadam w imieniu Organizatora
   Proszę zamówić kartę w banku do konta założonego w tej promocji, a następnie postępować zgodnie z dalszymi wytycznymi Regulaminu. To wystarczy do otrzymania premii.

   Usuń
 56. Do Polcan pytanie:

  Jakie zgody są konieczne na stronie rejestracji do promocji Agory aby otrzymać premię 100 PLN? Większość użytkowników wspomina, że tylko 1-sza, czyli ta dla akceptacji regulaminu promocji. Ja jednak mam wątpliwość czy 1-sza + 2-ga. Odczytałem regulamin:

  "§ 7. Ochrona danych osobowych
  1. Dane osobowe udostępnione przez Uczestników Akcji, będą wykorzystywane wyłącznie w celach związanych z realizacją przedmiotu Akcji (tj. w celu przyznania, wydania i rozliczenia premii gwarantowanej) przez Organizatora, a pod warunkiem udzielenia przez Uczestnika zgody, także dla celów marketingowych Organizatora."

  Czy jest to haczyk, który da prawo do NIE wypłacenia premii jeśli 2-giej zgody się nie zaznaczyło?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szanowny Panie,
   Odpisuję w imieniu Organizatora. Uspakajam - nie ma tu żadnego haczyka. Przytaczany przez Pana fragment zawarty jest w paragrafie dotyczącym "Ochrony danych osobowych", a nie zasad uczestnictwa w Akcji i przyznania premii (to jest sprecyzowane w paragrafie 2 i 3. Pozdrawiam

   Usuń
 57. Czy to normalne, że już po zgłoszeniu się do promocji na stronie organizatora i założeniu konta po kliknięciu w link, po zalogowaniu na stronie organizatora wciąż wyświetlają mi się czerwone strzałki przy:
  - wypełnij wniosek na stronach Banku Zachodniego WBK
  - wykonaj czynności przewidziane regulaminem
  - otrzymujesz premię!
  ?
  Dodatkowo, dziś otrzymałem wiadomość mailową, swoistego rodzaju przypomnienie, w której treści mogłem znaleźć:
  "Zarejestrowałeś się w aplikacji, następnym krokiem jest złożenie wniosku o Konto Godne Polecenia w Banku Zachodnim WBK. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to masz na to czas do 23 listopada."
  Do końca akcji pozostało jeszcze tylko 3 dni.",

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moje konto już działa, a też dostałem taką przypominajkę.

   Usuń
  2. Polcan, i tak samo po zalogowaniu na stronie promocji tylko przy pierwszym kroku widnieje u Ciebie zielona strzałka?

   Usuń
  3. Tak, pozostałe trzy są czerwone.

   Usuń
 58. Mam problem.
  Wniosek złożony 2 tygodnie temu został odrzucony bez podania przyczyny.
  Nigdy wcześniej konta w tym banku a tylko fundusz Arka.
  Dwie wizyty w oddziale i kilka telefonów na infolinię bez żadnego rezultatu.
  NIKT NIE PODAŁ MI PRZYCZYNY ODRZUCENIA WNIOSKU przez 2 tygodnie!
  Jedyne co mi zaproponowano to złożenie reklamacji i na odpowiedź mam teraz czekać 30 dni czyli będzie już po promocji.

  Co mam zrobić?

  OdpowiedzUsuń
 59. @ Anonimowy21 listopada 2015 13:41
  Olać bank, jak zrobiła to moja żona po dwukrotnym odrzuceniu kolejnych wniosków autoryzowanych przelewami z różnych banków (mimo, że nie była nigdy klientem BZ WBK). Dla 100 zł nie będzie stawać na głowie wobec partnera który nie podając przyczyn - gra nie fair. Tu potencjalny klient jest traktowany tylko jako petent.
  Osobiście mogę się tylko domyślać, że bank woli zawarcie umowy kurierem, bo tylko tą droga akceptuje ostatnio wnioski, szczególnie o drugie i trzecie konto. Ale na tą drogę jest już trochę późno i nawet w przypadku zawarcia umowy w przyszłym tygodniu, można obudzić się z ręką w nocniku czyli bez promocyjnych bonusów.

  OdpowiedzUsuń
 60. Po tej promocji BZ WBK stał się dla mnie ZNIENAWIDZONYM bankiem. Dawno nikt mnie w taki sposób nie potraktował. Zgadzam się, że traktują jak petenta i nie dostąpisz nawet zaszczytu dowiedzenia się dlaczego.

  OdpowiedzUsuń
 61. Cześć,
  A ja z kolei zapytam o mój przypadek, założyłem konto, spełniłem warunku promocji, wykonałem płatność karta na 100zł i została naliczona opłata za kartę w wysokości 7 zł, dlaczego tak się stało?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mam podobnie, prawdopodobnie dlatego że nie zezwoliłeś na przesyłanie ofert handlowych i nie zezwoliłeś na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Jest to warunek anulowania opłat za kartę.

   Usuń
  2. da się coś z tym zrobić na ten moment kiedy już cashback minął? niemniej wydaje mi się to dziwne, jako że zwracałem specjalną uwagę na to żeby akceptować wszystkie materiał marketingowe etc

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...