środa, 6 kwietnia 2016

600 zł łatwego do zgarnięcia bonusu za konto w mBanku w Money Mania 5


Dziś rusza kolejna naprawdę świetna akcja specjalna z kolejnym debiutującym bankiem. Tym razem do zabawy w rozdawanie premii za spełnienie banalnych warunków włącza się mBank, który do tej pory organizował sam swoje premiowanie eKonta.

To kolejna piąta już odsłona Money Manii i nie ukrywam, że pierwsza w której wezmę udział. W poprzednich byłem wykluczony bo oferowały je banki aktywne w innych akcjach specjalnych, wreszcie jednak jest coś fajnego dla wisieńkowców.

mBank podkręca coraz bardziej atrakcyjność swojej oferty, zawsze jednak pozostawał w cieniu BPH. Od kwietnia 3% w BPH się już skończyło, a nowa akcja z mBanku z łatwymi spełnienia warunkami dla zgarnięcia 600 zł sama się prosi:)
Podstawowe pytanie to kto może brać udział w nowej akcji. Do akcji może dołączyć tylko osoba, która nie miała tutaj konta od 1 października 2015. To dość restrykcyjne wymaganie, ale też w ubiegłym roku oferta mBanku odstawała od konkurencji, dopiero od tego roku zrobiło się ciekawiej.

Ciekawiej zrobiło się gdy zamiast 300 zł, do zgarnięcia pojawiło się 500 zł opisane w artykule Zyskuj z eKontem. Wszystkie opisane tam warunki pozostają bez zmian, a na dodatek można zgarnąć łatwo dodatkową stówkę:)

Ale po kolei. Promocja podzielona jest na dwie części.


100 zł za akcję Money Mania 5
Pierwsze 100 zł można zgarnąć za skorzystanie z oferty poza stroną mBanku. Trzeba skorzystać z dedykowanego linka można składać do 10 maja 2016.

Tutaj założysz konto w mBanku z premią 600 zł w Money Mania 5 

Zostawiamy więc maila, wyrażamy zgody i zakładamy konto z linka jaki przyjdzie na podany przez nas mail. Konto w mBanku musimy założyć najpóźniej do 21 maja. Tylko tyle formalności wstępnych.

A potem?  Wystarczy wykonać jedynie 5 przelewów do 10 czerwca by zgarnąć stówkę. Rzecz którą z marszu można uznać za rekordowo łatwą do spełnienia. Pięć przelewów można bowiem zrobić w 5 minut. Nie trzeba nawet wyrabiać karty:)


Bank co prawda w regulaminie podaje 5 transakcji w tym kartą, ale w grę wchodzą także przelewy, co jest bez wątpienia najłatwiejsze do spełnienia. Mamy zatem bez wątpienia najłatwiejszy bonus do zdobycia jaki był do tej pory w akcjach specjalnych. 


500 zł za akcję Zyskuj z eKontem 
Karta debetowa do konta się jednak przyda, jeśli będziemy chcieli zdobyć kolejne 500 zł. W tym przypadku mamy dokładną powtórkę z akcji opisanej we wspomnianym wyżej artykule Zyskuj z eKontem


Powtórzę zatem w skrócie, to co zostało już omówione w powyższym linku:

1) 10 zł na start 
za aktywację dostępu do bankowości mobilnej 24 godziny po otwarciu konta.


2) 250 zł za przelewy + płatności kartą 
Przez 5 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu aktywacji konta płacimy:
 • kartą debetową za co bank da 2% zwrotu
 • BLIKiem za co bank da 4% zwrotu
UWAGA: w jednym miesiącu musimy dokonać zakupów na minimum 250 zł by spełnić wymagane warunki. W sumie niewiele, więc warunek jest jak najbardziej do zaakceptowania. 

Szczegóły co trzeba zrobić by zdobyć 500 zł
 
W jednym miesiącu do zdobycia jest max 50 zł, co po 5 miesiącach daje owe 250 zł.
Dodatkowo wymagany jest przelew do banku na tradycyjny 1000 zł oraz jednokrotne zalogowanie się do bankowości mobilnej.


3) 240 zł premii na deser
Za spełnienie powyższych warunków bank na koniec da dodatkowy bonus w postaci aż... 240 zł. Więc warto się sprężyć by spełnić owe warunki i zgarnąć niemałą premię.

Tutaj założysz konto w mBanku z premią 600 zł w Money Mania 5

Podsumowując mamy całkiem sympatyczną ofertę z łatwymi warunkami do spełnienia. mBank ma więc znów stanąć w szranki z bankami do których warto często wracać, czego nie da się powiedzieć o Aliorze czy neoBanku. 

Regulamin akcji Money Mania 5

23 komentarze:

 1. piszesz:
  Podstawowe pytanie to kto może brać udział w nowej akcji. Do akcji może dołączyć tylko osoba, która nie miała tutaj konta od 1 stycznia 2015.

  a w regulaminie:

  c. klienci Banku posiadający dowolny produkt w mBanku w okresie od 1 października
  2015 roku do momentu złożenia wniosku w ramach Akcji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I masz rację. Regulamin zmieniono w ostatniej chwili i wprowadzono tutaj kilka poprawek. Jak widać i te są na plus:)
   Dzięki za zwrócenie uwagi. Zmieniłem datę na prawidłową.

   Usuń
 2. W regulaminie Moneymanii jest zapis o dacie braku posiadania konta od 1 października 2015. Natomiast w regulaminie promocji Zyskaj z eKontem jest zapis sugerujący, że nowy klient to tylko taki naprawdę w 100% nowy. Chodzi mi o zapis:Przez nowego Klienta Banku dla potrzeb niniejszej Promocji rozumie się klienta będącego osobą fizyczną, który w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadził lub prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Czy ten zapis nie spowoduję, że premię za założenie konta dostaniemy od Moneymanii, ale już prowity z eKonta dla tych co kiedykolwiek mieli konto w mBanku nie będą przysługiwać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyjaśnię to jutro z pracownikiem mBanku.

   Usuń
  2. Niestety założyłem rachunek, a byłem kiedyś ich klientem. Na infolinii potwierdzili mi to samo co w regulaminie, jak miałem rachunek to 500 PLN nie dadzą....
   Zatem pozostaje jedynie uszczknąć stówkę od MM.

   Usuń
  3. Dzwoniłem na infolinię i babka stwierdziła, że nowy klient to ten, który nie ma rachunku.

   Odczytałem jej jednak paragraf 4 ust. 2 z naciskiem na słowo "prowadził" i babka przeprosiła za pomyłkę i potwierdziła to co mówicie wyżej. Czyli kto był już kiedyś klientem banku, zgarnąć może tylko 100 zł.

   Usuń
  4. Bardzo dziwna sprawa z tym punktem regulaminu i jego rozumieniem. Czytałam dyskusje na temat tej promocji na innych blogach. Blogerzy zapewniają, że promocja działa i dla starych-nowych. Czytelnicy zaś są podzieleni, gdyż różne odpowiedzi dostają na infolinii lub czacie. W praktyce też to podobno wygląda różnie. Wielu starych-nowych dostało to pierwsze 10 zł a wielu nie. Jak składali reklamacje to mówiono im, że jest ona niezasadna, bo są starymi klientami. Nie wiem skąd taki bałagan i tak różne interpretacje tego zapisu. Wychodzi na to, że trzeba sprawdzić samemu. Jak zaczną wypłacać premie to brnąć w to dalej a jak nie to konto do odstrzału. Może Polcan spróbowałbyś dopytać gdzieś wyżej niż na infolinii? Żeby np. jakiś rzecznik konkretnie się wypowiedział jak rozumieć ten zapis?

   Usuń
  5. Hmmm, dobre pytanie. Myślę, że warto skorzystać z MoneyManii bo 100 zł jest praktycznie za darmo.
   A przy okazji jak już będziemy klientami mBanku, to nie problem jest zalogować się do bankowości mobilnej po 10 zł. Jak dostaniemy dychę, będzie to oznaczało, że zakwalifikowaliśmy się do promocji i warto będzie robić zakupy...

   Zadawanie pytań bankowi, to jawne pokazywanie mu dziur, które załata tak jak to zrobił WBK z kontami na 4% w ilości większej niż 3.

   Usuń
  6. Cyt: "Chodzi mi o zapis:Przez nowego Klienta Banku dla potrzeb niniejszej Promocji rozumie się klienta będącego osobą fizyczną, który w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadził lub prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy."
   Według mojej interpretacji to chodzi o dzień złożenia wniosku a nie wcześniej. Czyli w dniu złożenia wniosku nie był.

   Usuń
  7. No właśnie w tym sęk, że regulaminy są dwuznaczne. Dla mnie kluczowe jest słowo "prowadził". Czas przeszły sugeruje, że dotyczy to byłych posiadaczy konta.

   Usuń
  8. Według mnie odnosi się to tylko do dnia złożenia wniosku: W dniu złożenia wniosku również "nie prowadził"

   Usuń
  9. Ten punkt regulaminu jest błędnie napisany powinno być; ..."który w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest (i nie był) stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadził lub prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy." Wtedy byłoby jednoznacznie, a tak to różnie to można interpretować choć bardziej skłonny byłbym do interpretacji że nowy klient to taki który nie w dniu zawarcia umowy (nie prowadził) nie miał konta w mBanku. Ponadto samo słowo prowadził nie określa też kiedy prowadził, wczoraj czy 2 lata temu, jeśli nigdy to takie słowo powinno być w regulaminie. Należałoby zadać na piśmie takie pytanie o interpretacje do Banku.

   Usuń
 3. Witam! Czy do tejże promocji można przystąpić z polecenia osoby, która założyła konto w mBanku w poprzednio obowiązującej promocji" Zyskaj z ekontem "?

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak są traktowani klienci Orange Finanse prowadzonego przez mBank.Czy jako klienci mBanku czy jako nowi mogący skorzystać z tej akcji?

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy ja wiem, że w taki łatwy sposób ?? 350 może i łatwo, ale płacić kartą 2500 miesięcznie przez 6 miesięcy już takie łatwe nie jest, wiem że jest opcja z blikiem i 1250 zł ale kto tego blika używa myśle że policzyć można na palcach 1 reki

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy konieczna jest karta aby zgarnąć 100 zł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest konieczna. Dla premii wystarczy dokonać pięć przelewów:-)

   Usuń
  2. A czy mogą to być przelewy na swoje konto w innym banku?

   Usuń
 7. Nie na temat, ale może komuś się przyda. Optima od dziś 2,6%

  OdpowiedzUsuń
 8. W Optimie 2,6% dla nowych srodkow liczone od konca dnia 5 kwietnia. Obowiazuje do 14 lipca, takze wszystkie oferty lokat ponizej i rowne tej stawce nie maja sensu, szczegolnie IdeaBank.
  Kwota podwyzszona dla 150 tys. nowych srodkow.
  Mozesz dac info dla zapominalskich.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć czy jak teraz przeleje do bgz optima 20 000 które miałem miesiąc temu w optimie, to uznają to za "nowe środki"? ujawnili oprocentowanie 2,6 na nowe - promocja od 8 kwietnia, dzięki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczy się ile miałeś na koncie na koniec dnia 5 kwietnia a nie miesiąc temu, czyli jeśli 5 kwietnia miałeś np 100 zł to nowe środki liczą się od 100 zł w góre

   Usuń
 10. Witam,
  mam pytanie czy pierwsza aktywacja dostępu do eKonta poprzez aplikację mobilną może być przeprowadzona na cudzym telefonie (żony), na którym ta aplikacja jest już zainstalowana od kilku tygodni ? Czy bank wymaga jedynie aktywacji konta tą drogą, czy raczej pobrania i instalacji na własnym sprzęcie, a następnie logowania ?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...