poniedziałek, 25 kwietnia 2016

Lubie To! Konto w BPH rozdaje darmowe bilety do kina dla wszytkich


W ubiegłym tygodniu opisałem jak zamknąć Lubię To! konto w BPH. To jedno z nielicznych kont, których nazwa jest adekwatna do tego czym jest. Konto naprawdę da się lubić, zaś sam bank dobrze się wspomina. 

Lubię To konto to jedno z nielicznych kont, które nie wymagają żadnych przelewów, by było darmowe. Jest darmowe dla każdego i nie trzeba nic robić by tak było. Jakby bank był odporny na problemy z jakimi borykają się inne.

Na dodatek za założenie tutaj konta nowi klienci mogą liczyć na darmowe bilety do kina. A nowy klient to taki, co nie miał tutaj konta w dniu złożenia wniosku. A to oznacza, że to praktycznie konto dla każdego:)

Jak? Promocja potrwa do końca maja czyli do 31 maja 2016. Jeśli ktoś w tym tygodniu zamknie konto, będzie czekać 30 dni na całkowite zamknięcie konta. Przez ten czas będzie jeszcze możliwe logowanie, ale po jego upływie dostęp do konta zostanie zablokowany.

Teoretycznie każdy może to zgarnąć
A wtedy można będzie złożyć nowy wniosek jako nowy klient. A skoro do końca promocji jest ponad 30 dni, promocja jest w teorii dla każdego. Nie testowałem jeszcze takiego ekspresowego powrotu, ale może warto będzie to zrobić? Ot chociażby dla samego testu czy jest to możliwe.

Tutaj złożysz wniosek o Lubię To! Konto z dwoma darmowymi biletami do kina

BPH może z powodzeniem startować w konkursie na najbardziej bezproblemowy bank. Nie tylko nie trzeba tu nic robić by wszystko było darmowe. Chyba że ktoś chce posiadać kartę do konta, to wtedy powinien wykonać 4 płatności kartą na dowolną kwotę.

Jedynie karta może być płatna, co bardzo łatwo można anulować


Wracając do warunków, nie tylko nie trzeba nic robić by konto było darmowe. Dodatkowo aby zgarnąć dwa bilety do kina wystarczy zaledwie... zalogować się do Platformy internetowej Sezam. Koniec, to naprawdę wszystko.

Można zamiast tego zalogować się też do aplikacji mobilnej. Lepiej jednak skorzystać z pierwszej opcji. Aplikacje mobilne są ostatnio modne i banki zwykle premiują taką czynność. Nie wiadomo czy tego nie zrobi też BPH, wiec warto sobie zachować taką możliwość na przyszłość.

Od BPH wiele banków mogłoby się uczyć jak być przyjaznym dla klienta. Bowiem do innych banków można mieć wiele zastrzeżeń. A tutaj trudno się przyczepić do czegokolwiek.

Regulamin promocji Konto dla kinomaniaków

7 komentarzy:

 1. Dziś WBK zmieniło mi oprocentowanie czwartego konta na 0%. Obok hasła Oprocentowanie zamiast słowa Sprawdź widnieje 0%.
  Kolejne konto do odstrzału.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie zmienili KGP 4,5 i 6 już 16.03.2016r. i tak długo miałeś oprocentowane.

   Usuń
 2. Ciekawe jak długo BPH będzie oferować to darmowe konto? Kilkanaście miesięcy zakładałem darmowe konto w Pocztowym Pani z okienka była więcej niż przekonana że konto nigdy nie będzie płatne jak się okazało już po 3 miesiącach Pocztowy wprowadził opłaty. Kibicuję BPH i mam nadzieję że darmowe konto będzie dostępne do końca świata i jeden dzień dłużej! Ale życie pewnie szybko to zweryfikuje. Sławek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W związku z przejęciem BPH przez Alior konto będzie na pewno kiedyś płatne. Sama marka BPH na najprawdopodobniej zniknie z rynku, niestety.

   Usuń
 3. Dziś BZWBK zmienił oprocentowanie n-tych Kont Godnego Polecenia na 0%. Mam nadzieję, że wypłacą dotychczas naliczone odsetki. Za poprzednie nadprogramowe konta bez problemu naliczyli.
  Waldemar

  OdpowiedzUsuń
 4. Polcan zamknij to konto po 1 maja bo jak się naliczą odsetki to nie będą miały gdzie wpłynąć/odsetki naliczają się z automatu/ Zamknięcie konta niestety oddział.
  Waldemar

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, wiem. Dla mnie to nie problem, że oddział. Raz na święty czas jestem w końcu na mieście, a w WBK nie ma znów zwykle dużych kolejek, więc pewnie wizyta będzie trwać kilka minut. Więc jak będę załatwiać jakieś sprawy, to przy okazji zahaczę o WBK.
   Wszystkie konta, jeśli jest taka możliwość, zamykam w oddziale. Do wyjątków należą tylko zdalne banki.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...