czwartek, 28 kwietnia 2016

Powrót oferty 120 zł premii za konto na 4% w WBK na grouponie


Są takie oferty, które jak bumerang wracają w różnych odsłonach na różnych stronach. Przy n-tej odsłonie zaczynam się już zastanawiać czy jest sens opisywać ją jeszcze raz. W komentarzach zadajecie jednak pytanie czy omówię je na blogu.

Skoro jest zapytanie, to będzie odpowiedź. Oto bowiem nie wiedzieć, który raz wraca oferta konta w WBK. A skoro oferta jest godna uwagi to warto ją przypomnieć, jeśli jest jeszcze ktoś, kto z niej nie skorzystał.

Oferta tym razem jest nawet ciekawsza, bowiem poza premią 120 zł do uzyskania jest także dodatkowo 75 zł, a właściwie 70 zł, bowiem 5 zł kosztuje zakup groupona. Tyle że ta dodatkowa premia jest do wykorzystania na platformie groupon, pod warunkiem że spełni się warunki regulaminu.
Kto może brać udział? Ten kto nie miał konta w WBK od 15 sierpnia 2015. Czas ten więc wydłuża się z każdą kolejną ofertą. A więc nie mogą brać tutaj udziału osoby, które skorzystały już z tej promocji w dotychczasowych akcjach. Czyli nie można tą drogą założyć drugiego i trzeciego konta by zgarnąć kolejną premię.

A warunki? Te co zwykle, tyle że z innymi terminami. Do 12 maja 2016 możliwa jest rejestracja i założenie konta w WBK.
 

A potem starczy już tylko przelewać po 800 zł w każdym z kolejnych trzech miesięcy: maj, czerwiec i lipiec. Koniec wymagań. Krótko a treściwie. 

Na koniec przypominam, że kont na 4% można mieć trzy i tylko, albo aż trzy. Przez pewien czas można było tutaj mieć więcej kont z tą bardzo dobrą stawką. Niestety sukcesywnie bank kasował oprocentowanie na kolejnych kontach. Mi anulowano 4% w poniedziałek i dziś jest już tylko 0%.

Niedawno rozdano nagrody w złotym bankierze. Dziw bierze, że wśród laureatów nie ma WBK, który na nagrodę zasługuje bardziej niż jakikolwiek inny bank. Zamiast tego mamy mało przyjazne banki jak omówiony wczoraj ING, mBank czy Alior.  Brak zaś przyjaznych BOŚ czy BPH.

Regulamin promocji 4% z premią gwarantowaną 120 zł

2 komentarze:

 1. "Czyli nie można tą drogą założyć drugiego i trzeciego konta by zgarnąć kolejną premię."
  "Na koniec przypominam, że kont na 4% można mieć trzy i tylko, albo aż trzy."

  To jak w końcu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można mieć tylko trzy, bo do niedawna można ich było mieć dowolną ilość. Rekordzista o jakim słyszałem od kuriera miał 26 kont w WBK, podobno wszystkie na 4%.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...