środa, 18 maja 2016

100 zł za założenie konta w promocji Mam Inteligo oraz 15 zł za płatność BLIK


Ruszyła wreszcie nowa edycja popularnego programu poleceń w Inteligo. Możecie założyć całkowicie darmowe internetowe konto do którego trudno się przyczepić. a na dodatek liczyć na łatwe zgarnięcie 100 zł.

Poprzednia X edycja była już bardzo dawno, bo w listopadzie 2015. Po długiej przerwie można jednak znów przystąpić. To już XI edycja tego programu, w którym nic się praktycznie nie zmieniło. I dobrze bowiem warunki były łatwe.

Tak jak zwykle w promocji mogą brać udział osoby, które nie miały tutaj konta od 3 lat, czyli od 15 maja 2013. Jak zwykle jeśli chciałbyś brać udział, a nie masz osoby polecającej możesz pisać na marszr1@gmail.com

Jak zwykle zarabiają obie strony: polecony 100 zł, polecający zaś 50 zł. Co więcej polecony może się stać polecającym i zarobić jeszcze więcej:)

Program znów został podzielony na 3 etapy:
16 maja - 14 czerwca 2016
15 czerwca - 14 lipca 2016
15 lipca - 13 sierpnia 2016

Klienci indywidualni
Zasady praktycznie się nie zmieniły. Należy spełnić tylko dwa warunki, które należy spełnić w ciągu 30 dni od daty otwarcia konta:
 • zrobić zakupy kartą do konta na minimum 200 zł
 • dokonać transakcji aplikacją IKO powiązaną z kontem na minimum 10 zł
To wszystko, czyli niewiele w zamian za blisko 10% cashback. Należy jednak pamiętać, że wyłączone z uznania są płatności internetowe.

Na marginesie, w Inteligo można zarabiać nie tylko na spełniając powyższe warunki. Można korzystać także z trwającej promocji z płatnością BLIK. Za wydanie 50 zł tym sposobem w sklepie Tchibo, można zyskać 15 zł na kolejne zakupy:)

W Inteligo obok programu poleceń da się też zarobić na BLIKu:)

Firmy też mogą brać udział
MW promocji można także zakładać konta firmowe, w takim przypadku nieco inne są warunki wymagane do przyznania bonusu na 100 zł. W tym przypadku mamy 40 dni od daty otwarcia konta na:
 • zrobienie zakupów kartą na 200 zł jak wyżej
 • wykonanie przelewu do ZUS za pomocą formularza
a więc firmy mają jeszcze prostsze warunki. Nie dość, że termin na spełnienie warunków jest dłuższy o 10 dni, to nie trzeba instalować żadnej aplikacji, a jedynie zrobić banalną czynność jaką jest przelew.

Oczywiście osoby polecone, będą mogły polecać potem dalej konto w Inteligo:) I na tym dodatkowo zarabiać. Powrócono w tym przypadku do starej zasady nagradzania największej ilości osób i tak
 • I miejsce: 1000 zł 
 • II miejsce: 600 zł
 • III miejsce: 300 zł
Konto w Inteligo jest całkowicie bezproblemowe. Po spełnieniu warunków i zgarnięciu nagrody, można od razu zlikwidować zbędną kartę, ta bowiem jest już od tego momentu całkowicie niepotrzebne i mieć konto całkowicie za free, bez żadnych wymogów. Nie trzeba robić nawet przelewów, niczym w BPH:)

Osoby, które chciałyby zgarnąć 100 zł dzięki blisko 50% cashback, mogą pisać po kod polecający na marszr1@gmail.com - Mail ten dotyczy także kończącej się niemal identycznej kopii o której przypominam niżej.

  100 zł także w PKO
Przypominam, że podobna akcja trwa jeszcze w PKO i też tutaj łatwo zgarnąć 100 zł. Zasady są praktycznie identyczne, szczegóły zaś znajdziecie w osobnym artykule. To już ostatni dzwonek bowiem tamta promocja kończy się już w tym tygodniu w sobotę  21 maja 2016.

9 komentarzy:

 1. Jak zawsze w tego typu promocjach pisz proszę jak otwiera i zamyka się konto. To dość istotny czynnik czy chce się wchodzić w daną "wisienkę" Zwłaszcza zamykanie konta jeśli w grę wchodzi tylko oddział.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawa jest banalna - na stronie Inteligo po prawej stronie w sekcji Pomoc, widnieje hasło: "Pliki do pobrania" Wyszukujesz tam pliku wniosek o zamknięcie konta i wysyłasz go na adres banku. Koniec:)

   Do tej pory wychodziłem z założenia, że wystarczy wpisać w wyszukiwarce blogowej hasło:
   "Jak zamknąć konto w Inteligo"
   I otrzymujesz to co trzeba. Chociaż w przypadku Inteligo wydaje się, że konto warto trzymać do dalszego polecania, bo to jedno z lepszych kont, które przynosi ciągle zyski a nic nie kosztuje.

   Usuń
 2. W Getin sprawa zamknięcia konta była też banalna a trwało to u mnie kilka miesięcy :) Właśnie po to są forą żeby ujawniać sztuczki bankowe i przestrzegać przed tym czy owym. Ale skoro jest z poziomu systemu czas się nad tym pochylić. A otwarcie? Kurier, przelew?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj nie pamiętam, bo zakładałem już dawno. Ja przy zakładaniu konta wybieram częściej kuriera. Trwa 3-4 dni, a nie od razu, ale za to brak jakichkolwiek problemów jakie można napotkać przy przelewie.

   Usuń
 3. wiadomość dnia ! Wróciła wakacyjna w Idei na 3%

  OdpowiedzUsuń
 4. Oby jutro nie było po tym :)Na szczęście się łapię wnioski złożone

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy płatności Sprytnym Bilem za rachunki kartą też są wykluczone z zaliczenia do wykonanych płatności do otrzymania premii?

  OdpowiedzUsuń
 6. Oraz Idea zaproponowała "Lokatę do końca miesiąca", na którą wniosek można złożyć do dziś do 24.00. Tylko że od 22.00 wyłączyli bankowość internetową, bo konserwują:).

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...