piątek, 20 maja 2016

5% cashback oraz 2,70% na KO w nowej promocji Zyskaj 360 zł w Millennium


Idea bank zrobiła nam ostatnio małą rewolucję. Dzięki połączeniu atrakcyjnych kont i okazyjnych lokat na 3% nie trzeba już robić roszad do jakich zdążyliśmy już przywyknąć. Warto więc pozamykać niepotrzebne konta, które do niedawna były typu Must Have w portfelu wisienkowicza.

Mowa oczywiście o dwóch bankach Optimie oraz Millennium, pomiędzy którymi przez długi czas warto było przenosić środki ze względu na najlepsze stawki kont na rynku. Idea bank dzięki Zośce Pro omówionej w ubiegłym tygodniu zmienia sytuację.

W efekcie konta w Optimie i Millennium robią się zbyteczne i można je zamykać. Tym bardziej że banki te ciągle mają świetne oferty dla nowych. W Optimie można zgarnąć bonus 50 zł dla lokaty, a Millennium wprowadza jeszcze wyższy bo aż 5% cashback za zakupy:)


Przyznam szczerze, że konto w Millennium należy do moich ulubionych kont bankowych. Ale gdybym miał się pokusić o ranking najczęściej zamykanych kont, to nie byłoby problemu ze znalezieniem lidera - żadnego ror nie zamykałem bowiem tak często jak w Millennium.

Portugalczycy wyróżniają się na rynku, ale niestety wzorem innych banków najbardziej premiują nowych. I niestety coraz bardziej zaostrzają definicję nowego klienta. Dziś nowy to taki co nie miał tu konta od... 1 kwietnia 2015. I ta data od pewnego czasu się niestety nie zmienia.

A konto na pewno mieć warto, tym bardziej że w najnowszej promocji, rozpoczętej w tym tygodniu, można zdobyć niemało bo między innymi:
 • 360 zł na start przy 5% oraz 2% cashback
 • 2,70% na koncie oszczędnościowym
 • 3,50% na lokacie RR z możliwością odnowienia
To więcej niż oferuje niejeden bank. A to nie wszystkie zalety konta. Niżej znajdziecie krótkie omówienie.

Jedno z lepszych kont na rynku

360 zł cashback
Znów w ofercie mamy możliwość zwrotu nawet 60 zł miesięcznie przez okres pół roku. To więcej niż standardowe 50 zł na miesiąc. W efekcie do zdobycia jest reklamowane 6*60 zł czyli w sumie 360 zł. Zgłaszanie do nowej promocji na dedykowanym linku można dokonywać do 4 lipca 2016.

Tutaj złożysz wniosek o konto w Millennium w nowej promocji Zyskaj 360 zł

Jak zdobyć owe 60 zł miesięcznie? Jak zwykle premiowane jest płacenie kartą oraz BLIKiem metodą fifty-fifty.
 • 5% cashback jest za płatność BLIKiem - 30 zł
 • 2% cashback jest za płatność kartą - 30 zł
Przy czym należy pamiętać, że do wypłaty premii wymagane są znane od lat bardzo łatwe warunki darmowości konta. Millennium od początku istnienia bloga wymaga tylko:
 • przelewu na 1000 zł nawet z własnego konta w innym banku
 • tylko jednej płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę
 • jednego logowania do bankowości
Warunki są niezmienne od lat. Nie trzeba nawet przelewać 1000 zł, wystarczy by suma wpływów zewnętrznych była na tę kwotę. Dla świętego spokoju zwykle przelewam tu jednorazowo cały tysiąc metodą Ping Ponga.

Należy jednak pamiętać, by anulować ubezpieczenie karty. Pierwszy miesiąc jest darmowy, a potem płaci się niepotrzebnie kilka złotych. Darmowy jest też pierwszy rok Pakietu Bardzo Pomocnego, ale warto go anulować by nie płacić potem za kolejne lata.


2,70% na koncie oszczędnościowym
Po obniżeniu przez Optimę stawki konta z 2,70% do 2,60% przypuszczałem, że podobny ruch wykona Millennium. Na szczęście tak się nie stało. W nowej promocji bank utrzymuje dalej stawkę 2,70% gwarantowaną przez 3 miesiące.

Stawka na KO wciąż bez zmian

Jak widzimy kwota też się nie zmieniła. Górny limit ulega tutaj niekiedy obniżeniu do 50.00 zł, pozostawiono go jednak też do kwoty 100.000 zł. Nowa promocja będzie obowiązywać do 2 lipca 2016.
 

3,50% na lokacie mobilnej Rozszerzona Rzeczywistość
Posiadacze konta 360% mogą liczyć na jeszcze jeden fajny bonus - jedną z najlepszych lokat mobilnych na rynku. To bardzo oryginalny pomysł, który opisałem w osobnym artykule jeszcze w grudniu ubiegłego roku.

Tak podwyższa się stawkę na lokacie do 3,50% :)

Dobra wiadomość jest taka, że tę lokatę można odnawiać! Jeśli skończy ci się lokata mobilna, której stawkę podniesiesz łatwo z 3,25% do 3,50%, to możesz zrobić to ponownie. Szkoda, że tak nie jest w innych bankach. To jeden z powodów, dla którego tym razem nie zamknąłem jeszcze konta w Millennium.


Program poleceń - zarobek do 1420
Jakby tych zalet było mało, Millennium przedłużył o miesiąc program poleceń, w którym można zarobić do 1420 zł. A więc znacznie więcej aniżeli na trzech opisanych wyżej sposobach. To kolejny powód, dla którego postanowiłem nie zamykać tutaj konta:)

Konto pozwalające zarobić więcej od innych

Tutaj możesz założyć konto w Millennium z mojego polecenia

Powyższy link daje te same możliwości co opisana w artykule oferta z 360 zł. Jak bank daje możliwość zarobku, to czemu z tego nie skorzystać, tym bardziej iż to konto można polecać, bowiem jest jednym z najlepszych na rynku. Szczegóły tej promocji znajdziecie tutaj.
Regulamin trzeciej edycji promocji Zyskaj 360 zł w Millennium

14 komentarzy:

 1. Gdzie tym BLIKiem mozna placic? Jaka jest zaleta do platnosci karta? Alior T-mob daje moze 25zl od platnosci 500zl (5%) ale mozna to uczynic w kazdym sklepie tym tradycyjnym i internetowym. Jak 2 osoby w rodzinie to latwo mozna wykrecic 50zl na dwoch kontach(czyli wydatek karta 1000zl).
  Podana oferta Millenium wymaga wydania 2100zl na miesiac czyli w porownaniu do Aliora-T wymaga wydania w sposob niegotowkowy dodatkowo 1100zl wiecej w celu uzyskania 10zl.

  OdpowiedzUsuń
 2. Punkty akceptujace BLIK mozna znaleźć na mapce
  http://www.blikmobile.pl/gdzie-zap%C5%82ac%C4%99-blikiem/
  Mnie bardzo pomogła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeciez te punkty to tragedia przynajmniej w mniejszych miastach jak Jastrzebie-Zdroj - punktów trochę jest, ale zarówno w Empiku, Carrefour itp. nie mają opcji Blik mimo ze na stronie są pokazani/. Może w większych miastach to działa, ale w mniejszych to totalna sciema i tyle

   Usuń
 3. Anonimowy 16:31
  Masz w 100% rację. Na Podlasiu to w ogóle tragedia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardziej się opłaca kupować przez internet.

   Usuń
 4. Faktycznie Portugalczycy wyróżniają się na rynku ... ostentacyjnym ignorowaniem wyroków polskich sądów:
  http://www.pb.pl/4434163,6591,frankowicze-znowu-gora?utm_source=bankier.pl&utm_medium=referral&utm_campaign=wymianabankier

  OdpowiedzUsuń
 5. http://gadzetomania.pl/36890,jak-dodac-widget-ostatnie-posty-do-bloga-na-blogger

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest wstawianie gadżetu ostatnie posty (analogiczny do Popularne posty widocznego w lewej kolumnie) a nie ostatnie komentarze, jaki niedawno stał się nieaktywny w prawej.
   Jak wstawić to mniej więcej wiem, w końcu wstawiałem kiedyś recent comment widgeta na bloga. Tyle że po jakimś czasie przestaje on działać na nieokreśloną ilość dni, po czym działa ponownie.
   Wie ktoś dlaczego tak się dzieje? I jak temu zapobiec?

   Usuń
  2. Wstawiłem inny kod niż poprzednio i jak widać Recent Comment już działa. Czyli wina leżała po stronie starego kodu.

   Usuń
 6. rozumię, że mozna zaplacic BLIK-iem na Orlenie za paliwo i uzyskac 30 zł, a tej drugiej premmi ( 2% za platnosci kartą ) juz nie muszę ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Lokaty w IdeaCloud automatycznie stają się odnawialne i żeby zmienić je na nieodnawialne należy skontaktować się z konsultantem podając nr konta do zwrotu środków. Po tym 'zabiegu' w okienku lokaty widnieje możliwość samodzielnej zmiany konta do zwrotu środków. Próbowałam zrobić to kilka razy bo akurat wolałabym aby środki spłynęły na inne konto ale ciągle wyskakuje napis o nieoczekiwanym błędzie i prośba o ponowną próbę później. Ktoś wie o co chodzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam dokładnie tak samo. Próbowałem kilka razy z różnych przeglądarek www samemu zmienić nr konta i ciągle był napis o nieoczekiwanym błędzie. Sądzę, że w Idea Cloud pamiętali o schowaniu przycisku wyłączenia odnawialności, ale zapomnieli ukryć przycisku do zmiany numeru, chociaż świadomie zablokowali tą możliwość. Raz zdarzyło się, że zadzwoniłem na infolinię dzień przed datą zakończenia lokaty, żeby zlecić zmianę numeru i zmienili. Niestety infolinia jest czynna tylko do 20.00, a czasami chciałoby się zmienić numer w ostatniej chwili i bez czekania na konsultanta ani dyktowania numeru.

   Usuń
 8. W Banku Zachodnim WBK jest fajna promocja dla klientów NC+. Do Zgarnięcia nawet 290zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pozostaje pytanie ilu jest tutaj klientów NC+? Ja nigdy nie byłem.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...