poniedziałek, 23 maja 2016

5% cashback oraz nieograniczone możliwości zarobku w T-Mobile UB


Banki znów zaczynają się prześcigać w ofertach. Konkurencją do omawianego w poprzednim artykule Millennium jest od tego miesiąca T-Mobile Usługi Bankowe ze względu na kompleksową ofertę, na której można nieźle zarobić.

Dla przypomnienia Millennium podkręciło zysk z płatności BLIK do 5%, daje konto na 2,70% do stu tysięcy, mobilną lokatę odnawialną na 3,50% świetny program poleceń z możliwością zarobku do 1420 zł oraz darmowy limit w koncie na 7 dni w miesiącu, jeśli go przeniesiemy z innego banku.

A TMUB? Tutaj też mamy 5% cashback za płatności kartą, a do tego pojawił się szereg innych korzyści, które na pewno warto tutaj omówić. Hitem bez wątpienia jest program poleceń z nieograniczoną premią oraz ciekawa promocja karty kredytowej.

Konto z 5% cashback wyróżnia się na rynku

Na początek ważna informacja, dla wszystkich. Z nieoficjalnych informacji jakie otrzymałem, bank planuje niebawem wycofanie z rynku 5% cashback, więc bardzo możliwe, że to już ostatnia szansa na założenie konta z fajnym cashback, które omawiałem na PP3.

Tutaj założysz konto z 5% cashback w T-Mobile UB

Nie wiadomo jeszcze jakie konto zostanie zaproponowane w zamian, można przypuszczać,, że nie będzie tak korzystne jak obecne, które daje zarobić 600 zł rocznie oraz oferuje 10 przelewów natychmiastowych.Podobnie jak w przypadku Millennium działa tutaj program rekomendacyjny. Wysokość premii jest tutaj nieograniczona a zarobek zależy od tego co polecamy. Szczegóły możecie znaleźć na powyższym screenie.Na uwagę zasługuje też promocja karty kredytowej. Z jednej strony mamy tutaj kartę z 2000 punktami na start, które można wymienić na dwa bony o wartości 50 zł do renomowanych sklepów lub na dwa vouchery do kina.

Tutaj założysz kartę kredytową w T-Mobile UB

Posiadacze powyższej karty kredytowej mogą nieźle zarobić za jej polecenie. Standardowo można zgarniać 60 zł, ale obecnie bank uruchomił promocję do 31 sierpnia 2016 w której za polecenie bank zapłaci nawet 100 zł.

Za polecanie karty kredytowej

Chociaż promocja trwa do końca wakacji, to jednak kartę warto wyrobić tylko do końca czerwca, ze względu na możliwość zwolnienia z opłaty za kartę kredytową. Co polecony musi zrobić widzimy niżej, praktycznie wymagana jest... tylko jedna płatność.

Warunki: 40 dni na umowę + 60 dni na płatność :)


Niestety polecać w ten sposób można tylko 3 karty, za kolejne polecone karty bank przyzna już standardowe 60 zł. Szczegóły tego programu poleceń znajdziecie w regulaminie na końcu artykułu. 

 
Uwaga:
W ramach promocji trwającej do 30 czerwca dostajemy nie tylko 0 zł za prowadzenie karty do końca roku (standardowo opłata wynosi 5 zł). Możliwe, że kartę będzie można przedłużyć od nowego roku by kolejny rok był darmowy według standardowej procedury

A na deser mamy możliwość skorzystania z ciekawej opcji...
 • 0 zł za przelew z rachunku karty kredytowej :)
A dzięki temu możemy korzystać z darmowego do 58 dniowego okresu zwanego Grace Period. 

Podsumowując, jeżeli konto w Millennium od samego początku było kontem typu Must Have, to do TMUBa jakoś długo nie mogłem się przekonać. W trakcie pisania artykułu jednak zacząłem zmieniać zdanie i w tym tygodniu zamierzam założyć tutaj konto, a w dalszej kolejności i kartę, bowiem na amnestię w Citi nie ma co liczyć.

Regulamin programu poleceń kart kredytowych w TMUB

9 komentarzy:

 1. A do kiedy cashback 5 % będzie obowiązywał jeśli założę teraz konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin zwykle się nie zmienia w trakcie promocji. Skoro bank gwarantuje nawet 600 zł rocznie, to rozumiem, że promocja trwa przez rok.
   Każdorazowo warto nie tylko zajrzeć do regulaminu promocji w której mamy zamiar wziąć udział, ale wręcz skopiować go na kompa na wypadek ewentualnej reklamacji.

   Usuń
 2. W regulaminie promocji nie jest napisane, że zwrot będzie obowiązywał prze rok od przystąpienia. Bank może zakończyć promocję w każdej chwili i wszyscy co mają konta utracą cashback z dnia na dzień. Na pewno to nastąpi i to zapewne niebawem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kojarzycie może kiedy ma być wypłata z MoneyMania 5? Nie wiem czy się zakwalifikowałem, czy czegoś nie przeoczyłem. Dostaliście już?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdziłem przed chwilą u mnie, premii jeszcze nie ma.

   Usuń
 4. W regulaminie promocji (rozdział 2 Zasady promocji paragraf 4 punkt 1) jest określone, że "bank poinformuje klientów o zakończeniu promocji nie później niż 2 miesiące przed datą zakończenia promocji".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A rocznie nie 600 tylko 300 moneybacku.

   Usuń
 5. Od dzisiaj można zakładać lokatę na 3% w skok rafineria - Kwota depozytu
  Od 500 zł - 50 000 zł ilość lokat nieograniczona okres 2M :)
  Może komuś się przyda:

  http://skok-rafineria.pl/depozyty.php

  OdpowiedzUsuń
 6. Pewnie że się przyda tylko 3% jest też w IB a tam nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów/ wkład, udział, wpisowe, jakieś składki/

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...