środa, 25 maja 2016

Zmiana na lepsze czyli wybierak dla optymalizatorów


Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że zmiany są nam potrzebne. Zmieniamy konta, bo oferują lepsze stawki i ciekawe promocje, zmieniamy ubezpieczyciela OC, gdyż mamy możliwość dostania tańszej oferty, zmieniamy telefon...

Listę można wydłużać w nieskończoność. Żyjemy w świecie, w którym rywalizacja o klienta toczy się codziennie, a my mając tego świadomość, możemy na tym zarobić. Czytelnicy bloga zresztą stali się już ekspertami w zmianie na lepsze.

Oczywiście nie wszystkie oferty zmiany wyglądające z pozoru na lepsze takimi się okazują. Warto jednak testować nowe możliwości, tylko bowiem ten kto nie lubi zmian musi się godzić z przykręcaniem śruby. My wolimy ją odkręcać:)Dziś zamiast zwykłej oferty zajrzymy do porównywarki usług o ciekawej nazwie Pan Wybierak, której do tej pory nie omawialiśmy jeszcze na blogu. 

Tutaj możesz porównać oferty ponad 50 operatorów internetu telewizji i telefonu

Niejeden z nas wyczekuje na koniec umowy usług telekomunikacyjnych, do których mamy zastrzeżenia. Chcielibyśmy niekiedy zerwać umowę już teraz, ale wiąże się to z pewnymi kosztami, więc cierpliwie czekamy aż do samego końca.

Pojawia się jednak pytanie: a co jak już umowę nareszcie podrzemy z uśmiechem na ustach lub chętnie podpalimy na grillu? Nieważne czy będzie to umowa o internet, telefon czy telewizję, jeśli ktoś ją jeszcze ogląda, czy o produkty łączone. Co wybrać potem?


Można w tym celu użyć porównywarki usług GSM dla znalezienia lepszej oferty od tej, którą obecnie posiadamy. Albo rzecz jasna przekonać się dla własnej przyjemności, że ta której używamy jest najlepsza z możliwych.


Przy opisywaniu różnych ofert, słusznie zarzucaliście mi, iż niektóre usługi jak na przykład internet, zależą od lokalności, w wyniku czego adresatem może być tylko wąskie grono zainteresowanych. W przypadku Wybieraka mamy możliwość podania naszej lokalizacji, by zawęzić ofertę do takich, które na pewno będą nas dotyczyć. 


Na koniec zostawiłem ciekawostkę: co setna osoba, która zamówi tańsze i dopasowane do siebie usługi ma okazję na zwrot usług przez dwa lata. Szanse są małe, ale może komuś z Was akurat się uda:)

Mam nadzieję, że tym sposobem będziecie mogli znaleźć dla siebie ciekawszą ofertę od dotychczasowej. Bo jeśli coś zmieniać, to tylko na lepsze.
 
Tutaj możesz porównać oferty ponad 50 operatorów internetu telewizji i telefonu

1 komentarz:

  1. dajcie spokój to jacyś spamerzy i czysta komercha, na początek (z linka) wyskakuje aby podać swój numer telefonu, tylko idiota podaję swój numer w necie. Wchodzę dalej szukem internetu wpisuję miasto i ulicę i wyskakuje mi orange i kilka komórek, I uwaga: Neostrada do 10 Mb/s na 24 miesiące 69,14 zł. Dobre :), mam neo od pomarańczki bez ograniczeń za 39,90, taka cena jest od dawna nawet na stronie orange. Dalej jakiś kilka firm "krzaków po sto kilkadziesiąt zł. W rzeczywistości od roku mam w ogródku podciągnięty światłowód z Vectry (jeszcze z niego nie korzystam bo ma umowę z neo) W tej "wyszukiwarce ani słowa o Vectrze. Porażka nie wyszukiwarka.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...