czwartek, 26 stycznia 2017

150 zł w promocji Zgarnij premię z bankierem oraz 100 zł od mBanku


Ruszyła nowa akcja specjalna, których ostatnio jakby mniej, w której łatwo zgarnąć dodatkową kasę. Niestety nie jest ona dla każdego, bowiem jak zwykle dotyczy względnie nowych klientów mBanku. Mało tego oferta jest przeznaczona dla przedsiębiorców.

Akcje specjalne mają to do siebie, że pozwalają zgarnąć więcej aniżeli najlepsze nawet promocje w samym banku. Z jednej strony mamy premię od banku, a z drugiej dodatkową premię od organizatora i dlatego nie można takich akcji znaleźć na stronie banku.

W obecnej piątej już edycji akcji 150 zł jest do zgarnięcia od organizatora za samo założenie mBiznes konta Standard. Jedynym warunkiem jest skorzystanie z dedykowanego linku, na którym należy zostawić swój mail.

Tutaj założysz konto mBiznes konto Standard z dwoma premiami do zgarnięcia

Na podanego maila dostaniemy link do założenia konta i właśnie ten link uprawni nas do otrzymania premii 150 zł od organizatora. Dodatkowo dostajemy od mBanku na ZUS, więc kto może być nowym klientem mBanku ma całkiem fajną ofertę. Potrwa ona dość długo bo do 28 lutego 2017


1. 150 zł od bankiera
W poprzednich akcjach do zgarnięcia premii wystarczyło samo założenie konta przez dedykowany link. W obecnej akcji mamy dodatkowy warunek, na szczęście łatwy do spełnienia: maksymalnie do 30 kwietnia 2017, a dokładniej w ciągu 30 dni od założenia należy dokonać jednej transakcji kartą.

W tym momencie chciałbym jednak zwrócić uwagę na dodatkowy zapis "i/lub" co samo w sobie jest sprzeczne. Mamy zapis i/lub przelewu inicjowanego przez uczestnika akcji. Dla świętej pewności, gdybym mógł brać w tym udział zrobiłbym obie czynności zamiast kombinować co autor miał na myśli i jak to może być potem zinterpretowane.


2. 100 zł od mBanku na ZUS
Na początku artykułu podałem hasło, że oferta jest dla względnie nowych klientów. Mam na myśli, że nie chodzi o nowego klienta na dzień początku promocji. Według mBanku z promocji nie mogą skorzystać osoby, które posiadały jakikolwiek rachunek firmowy dla danego NIP do dnia 26 grudnia 2016.

Co trzeba zrobić by zgarnąć dodatkową stówkę? Niewiele, wystarczy tak jak przy powyższej premii w ciągu 30 dni od momentu otwarcie rachunku zrobić przelew do ZUS na kwotę 250 zł. A więc to się nie zmienia od dłuższego czasu.

Dodatkowo ten przelew do ZUS gwarantuje nam brak opłat przez 2 lata za następujące czynności:
 • prowadzenie rachunku przez 24 miesiące - 0 zł
 • wypłaty z bankomatów własnych Planet cash, Euronet oraz BZ WBK na terenie Polski - 0 zł
 • wpłaty w 2250 wpłatomatach mBanku i Eurocash - 0 zł
Szkoda jak zwykle, że zwyki klienci muszą się dość namęczyć za zgarnięcia premii.

Tutaj założysz konto mBiznes konto Standard z dwoma premiami do zgarnięcia

WAŻNA INFORMACJA dla chętnych do skorzystania z oferty: 
jeżeli w trakcie składania wniosku na stronie promocji dojdzie do zamknięcia karty z formularzem (np. w wyniku przypadkowego zamknięcia okna) lub wygaśnie sesja wypełniania formularza, ponowne wypełnienie wniosku będzie możliwe dopiero po upływie godziny.

Przypominam, że zwykli klienci mają szansę na założenie eKonta tylko do końca stycznia 2017 według zasad opisanych tutaj. Od lutego zapewne będzie tutaj dużo zmian...

Regulamin nowej promocji 150 zł na start w mBanku

11 komentarzy:

 1. Syndyk Skok Wołomin rozsyła wyjaśnienia. Można odnieść wrażenie, że wszystkim wysyła to samo. W piśmie do mnie nie odnosi się do żadnych argumentów, nawet do tego paragrafu statutu Skok Wołomin, który za nieopłacenie udziałów pozwala tylko pozbawić członkostwa w Skok. Ale determinacji w tym piśmie nie widzę. Ślemy następne pisma, z żądaniem odniesienia się do kluczowych kwestii w statucie Skok i prawie spółdzielczym?

  OdpowiedzUsuń
 2. Syndyk Kochański rozesłał do członków SKOK Wołomin pismo ponownie żądające zapłaty udziałów. Do wszystkich to samo. Pisać ponownie o żądanie wyjaśnienia?

  OdpowiedzUsuń
 3. IB się obudziła ... zaproponowała Lokatę TYLKO TERAZ na 3 miesiące i 2,25 % Lokata obowiązuje od dnia 26 stycznia 2017 r. do odwołania, jednak nie krócej niż do dnia 27 stycznia 2017 r. Wniosek ważny tylko dwa dni i co Wy na to ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do Anonimowy z 16;50. Co my (ja) na to? To totalna kpina! Już nawet konta oszczędnościowe dają więcej: http://www.najlepszekonto.pl/ranking-kont-oszczednosciowych
   Po co więc blokować kasę na takim badziewiu? Czekam na jakąś przyzwoitą ofertę IB. Jak nic nie dadzą to i kasa do nich nie wróci. PS Zobacz ostatnie komentarze pod artykułem Polcana - "Czekając na dobrą ofertę lokat w Idea bank" to poznasz opinię paru osób na tą propozycję...

   Usuń
 4. Ciekawy dzisiaj artykuł w Bankierze. Kwaśniak z KNF: "Syndyk działa na podstawie prawa". Prawo już wszyscy mają gdzieś. Nikt nie pisze, że syndyk łamie prawo. Podają, że już członkowie skok wpłacili 1200000. Ciekawe czy to prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja i moja rodzina nie dostała od syndyka żadnego pisma. Wnioskuję, że rozesłał je tylko do tych co mieli więcej udziałów. Jak ktos miał jeden udział, to koszty jego odzyskania, są porównywalne z tym udziałem, to nie ma sensu.

   Usuń
  2. Ja miałem jeden udział i nic nie dostałem od syndyka. To nie opłacalne, żeby targać ludzi na taką małą kasę a larum będzie większe na całą Polskę.

   Usuń
  3. Zgodnie ze statutem SKOK Wołomin, członek SKOK, który nie wpłaci dodatkowych udziałów, może jedynie zostać skreślony z listy członków SKOK. W statucie nie ma innych kar. W związku z powyższym Syndyk, nie ma podstaw prawnych do zmuszenia członka SKOK Wołomin do uiszczenia dodatkowych udziałów. Sąd śmiechu warte. Wniosek do sądu to koszt 30 zł. Wpłacają tylko Ci co się boją. Nie ma czego i nie płacić.

   Usuń
 5. Wspomniane było o Wołominie w TVP Info.
  Reportażyk był jednak beznadziejny, bo było wprawdzie o tym, że syndyk usiłuje ściągać kasę z udziałowców SKOKu, ale temat zupełnie nie został rozwinięty - ani słowa o nakłanianiu szarych członków do płacenia i straszenia ich konsekwencjami prawno-karnymi, nie mówiąc już o odniesieniu się do naszych argumentów.
  Zasadniczo skupili się jak zwykle na dokopaniu poprzedniej ekipie.
  Może należało by bardziej zainteresować sprawą ważniaków ze sceny politycznej - i, żeby było jasne, zupełnie obojętne mi która strona na tym skorzysta...

  OdpowiedzUsuń
 6. Polcan, oto co dzisiaj znalazłem odnośnie Konta Oszczędnościowego w Millenium: "Okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego 2,5 % wynosi 92 dni. Promocja trwa od 8 do 28 stycznia 2017 r. włącznie". Ciekawe, bo jeszcze 8 stycznia pisali, że okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego 2,5 % wynosi 21 dni, co pokrywało się z podanym terminem. Czyżby przedłużyli okres promocji czy się pomylili?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czytaj komentarze na bieżąco, wtedy nie będziesz zaśmiecał blogu.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...