piątek, 28 września 2018

250 zł do zgarnięcia w promocji Korzystnie w koncie


Moje przypuszczenia z poprzedniego artykułu się sprawdziły. Paribas staje się najczęstszym oferentem promocji, mamy tu bowiem kolejną akcję z premią za otwarcie darmowego konta. Tym razem do zdobycia jest 250 zł.Kto może zgarnąć tę kasę? Jak na Paribas przystało mamy tutaj znów wymagane 2 lata przerwy w posiadaniu konta. Jeszcze do niedawna mieliśmy odsiadkę 3 letnią, co wykluczało klientów BGŻ. Od pewnego czasu jednak karencja jest już 24 miesięczna.

Tutaj zgarniesz 250 zł w promocji Korzystnie w koncie w Paribas

Promocja ma co prawda potrwać do 31 października 2018, ale bank przygotował zaledwie 1000 wniosków. To bardzo mało jest więc niemal pewne, że tak jak w poprzedniej promocji z premią pieniężną akcja skończy się grubo przed czasem.Co trzeba zrobić by zgarnąć 250 zł?
Po złożeniu wniosku z promocyjnego linku dostępnego w tym artykule do musimy założyć konto. Mamy na to czas do 16 listopada, zaś do końca listopada dodatkowo należy uruchomić aplikację mobilną GOmobile.

Potem mamy paribasowski standard. Wystarczy przez kolejne 3 miesiące: grudzień, styczeń oraz luty spełnić dwa warunki.
 • przelać sobie 1000 zł na konto
 • wydać kartą 300 zł w każdym z 3 miesięcy
Jak widać warunki nie są jakoś szczególnie trudne, ot zwykłe bankowe wymagania. Za te banalne czynności bank wypłaci nam kasę w gotówce, bez wymyślania jakichś bonów do wybranego przez siebie sklepu.

Wypłata premii
Premię podzielono na 4 części.
 • 50 zł za warunki listopadowe: otwarcie konta + aktywacja apki GOmobile
 • 50 zł za warunki grudniowe: przelew + płatność na 300 zł 
 • 50 zł za warunki styczniowe: przelew + płatność na 300 zł
 • 100 zł za warunki lutowe: przelew + płatność na 300 zł
Wszystko jak widać jest bardzo przejrzyste, zaś ostatnia nagroda wygląda na premię za lojalność, gdyż zamiast spodziewanych 50 zł mamy dwa razy więcej:)

Tutaj zgarniesz 250 zł w promocji Korzystnie w koncie w Paribas

W swoich promocjach bank stawia na dwa konta. Raz jest to konto płatne, raz bezpłatne. Tym razem mamy do czynienia z lepszym wariantem czyli kontem Optymalnym, które jest całkowicie bezpłatne:)Regulamin promocji 250 zł za promocję Korzystnie w koncie

14 komentarzy:

 1. Przy ostatniej promocji Paribasa padło pytanie: "Czy majac konto BGZ optima mozna wziac udzial w tej promocji Paribas?" Dowiadywałem się wtedy o to na infolinii promocji i powiedziano mi, że niby można. Mimo, że dość sceptycznie podchodzę do call center, to przecież BGŻ Optima to jakby osobny podmiot. Obowiązuje nas tam osobna umowa ramowa, więc i moim zdaniem klienci Optimy nie są teraz wykluczeni ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdził ktoś w praktyce?
   Jestem zainteresowany promocją, a mam smarta w optimie i lokatę bezkarną.

   Usuń
 2. Mając konto w BGŻ Optima można spokojnie brać udział w tych promocjach. Sprawdziłem na sobie i na żonie w poprzedniej edycji. Nie było żadnych problemów z przyznaniem i realizacją nagród.

  OdpowiedzUsuń
 3. Moi drodzy, nie w temacie, ale mam taki problem. Ponad miesiąc temu złożyłem dyspozycję zamknięcia konta w Getinie. Okres wypowiedzenia to 30 dni, a konto nadal wygląda na aktywne. Co polecacie zrobić w takiej sytuacji? Napisać do nich przez pole Kontakt w bankowości elektronicznej, dzwonić na infolinię, czy od razu napisać reklamację (chociaż boję się, że będą ją rozpatrywali nie wiadomo ile)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wyślij poleconym wypowiedzenie umowy ramowej. Bardzo tego banki nie lubią, ale zamknąc muszą - wszystko
   Poza tym przypomnij sobie kiedy wniosek składałeś, jak i kiedy wpłynął do Getin bo może wpłynął znacznie później niż data złożenia. Może nie mogą ci zamknąć bo masz jakieś długi, zobowiązania lub powiązane produkty. Ja zawsze po kilku dniach dopytuję się czy wniosek został zaakceptowany i poszedł do realizacji
   MM

   Usuń
 4. Niestety to problem prawie każdego banku. Ja zawsze (3 razy) musiałem się przypominać telefonicznie o zamknięcie rachunków w DB. Podkreślę, że dyspozycja zamknięcia za każdym razem składana w placówce z potwierdzeniem na piśmie. Jeśli chodzi o GB to słyszałem, że ciężko to zrobić, ale przypomnij się dzwoniąc i spisując dane osoby, z którą bedziesz rozmawiał!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodatkowo warto sobie zapisać termin i czas rozmowy. Mogą się przydać w razie reklamacji.

   Usuń
  2. mi nigdy się nie zdarzyło żeby bank nie zamknął konta. Kłopoty wynikały z tego że nie bardzo orientowałem się w przepisach i regulaminach oraz z mylnych info otrzymywanych przez konsultantów. I tak w Aliorze nie rozumiałem że mam aż 3 umowy. ramową, ror i o kantor walutowy. 3 razy wysyłałem pisma i w końcu wysłałem wypowiedzenie ramowej i to zamknęło sprawę. W DB konsultant błędnie zapewnił mnie że wysłanie formularza podanego w załączniku skutkuje zamknięciem ramówki - zamknęli tylko ror, nawet dostęp do bankowości elektronicznej zostawili.
   Dlatego teraz to już ramówkę zamykam, chyba że liczę na jakieś promocje i wtedy zamykam tylko ror
   MM

   Usuń
  3. Wypowiedziałam umowę w Nest ale dostęp do konta przez internet pozostał. Po rozmowie z konsultantką dostęp został zablokowany i o to chodziło. Jeszcze muszę rozprawić się z Ideą bo tam wciąż numer konta się pęta no i dostęp do bankowości elektronicznej.

   Usuń
  4. Nie bardzo rozumiem sensu takiego zamykania konta. Skoro Zamknąłeś konto w Nest i zostawili ci dostęp do bankowości elektronicznej to znaczy że zostawiłeś w banku aktywną umowę ramową. Zamknięcie panelu netowego nic nie zmienia - ramówkę dalej masz aktywną. W praktyce nadal jesteś klientem banku tyle że nie masz żadnego produktu - konta i karty zwłaszcza a one są istotne przy promocjach i karencjach. gdybyś miał dostęp do bankowści elektronicznej to mógłbyś szybko z tego poziomu otworzyć sobie nowe konto dla promocji (nie zmienia to faktu że przez tel też to zrobisz), więc miałbyś wygodniej.
   Ja tak kiedyś zrobiłem w DeutscheBank jak ty - i pewnie teraz moja ramówka poszła do Santandera. Zamykałem jedno kont, potem drugie, zostawili dbnet czy jak to sie tam nazywa, zamknąłem dostęp do tego a i tak ramówka pewnie jest. Musiałbym podejść i sprawdzić, ale ja w Santanderze niczego nie potrzebują tak jak nie potrzebowałem w WbK więc na razie mi to lotto.
   Podsumowując: najlepiej zamykać albo całą umowę ramową - wtedy znikasz jako klient choć bank twoje dane i tak musi mieć dla różnych celów, albo zamykać same konta pozostawiając sobie aktywną bankowość elektroniczna - przydaje się jak pojawi się jakaś ciekawa promocja dla klientów którzy nie mają aktywnego konta w chwili wprowadzenia promocji i oczywiście gdy sie kwalifikują na ta promocję
   MM

   Usuń
 5. Pytanie odnośnie Idea Bank,

  1. jest dwóch użytkowników kont idealnych czy przelewy (zwykłe) między takimi kontami w soboty, niedziele i święta będę odbywały się w czasie rzeczywistym? czy trzeba to zrobić przelewem natychmiastowym?

  2. czy jak lokata kończy się np. w sobotę, niedzielę i święta i wróci na konto idealne to czy następną lokatę można założyć w dni wolne od pracy - wsio działa w dni wolne od pracy?

  3. Czy jak przelej kasę ze swojego konta na konto żony (IB-IB) to bank zaliczy to jako nowe środki - odnośnie lokaty na nowe środki? zakładając że spełniam salda itp. nie ma znaczenia źródło pochodzenia nowych środków, że np. musi być z poza IB/LB?

  4. Czy działa jeszcze propozycja lokaty zawrotnej 3% na 3msc. przy przelewie do innego banku?

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiedzi pytanie:
   1. Tak w czasie rzeczywistym, przelew zwykły,
   2. Tak można,
   3. Tak zaliczy jako nowe środki,
   4. Trzeba sprawdzić, to działa okazjonalnie.


   Usuń
 6. Do WBK trudno było mieć zastrzeżenia. Do Santandera jest ich aż nadto.
  Dostałem pismo oficjalne z przeprosinami za bałagan w wypłacie premii i obietnicą wypłaty do końca września. Pismo datowane 20 września.
  Mamy już październik - wypłaty wciąż brak...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W dniu dzisiejszym ja też wysłałem Reklamację za brak do 30.09.2018 roku premii w promocji „300 zł za Wynagrodzenie" do Santandera. Warunki promocji spełnione do 31.08.2018r.
   Szkoda słów. Konto KJC z kartą miałem założone i aktywne od 09.01.2018r.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...