czwartek, 13 września 2018

Ponownie aż 300 zł do zgarnięcia! Tym razem w promocji mBanku

Właśnie ruszyła nowa promocja "Zgarnij Premię z eKontem - III edycja" organizowana wspólnie przez mBank oraz Bankier.pl. Każdy z nich daje po 150 zł - co w sumie może wynieść aż 300 zł!

mBank należy do ścisłej czołówki banków w Polsce i był on pierwszym wirtualnym na naszym rynku. Jestem z nim od prawie samego początku i do tej pory - jest to mój podstawowy bank. Nie raz byłem na niego lekko obrażony, ale jedno muszę przyznać. System transakcyjny tego banku chyba nigdy mnie nie zawiódł - tak jak to bywało z innymi bankami. Nie mówiąc już o wiecznych problemach IDEA Banku. Ale przejdźmy do samej promocji, która potrwa tylko do dnia 21.10.2018r.

Łatwe do zdobycia 300zł w nowej promocji mBanku
Za spełnienie dość prostych warunków (opis poniżej) można w sumie zgarnąć aż 300 zł. Promocja podzielona została na dwie części i skierowana jest już tradycyjnie dla nowych klientów, a konkretnie tych - którzy nie posiadali tutaj konta co najmniej od 1.01.2016 r. Wykluczone są też te osoby, które jak to uściśla regulamin od  w/w daty posiadały jakiegokolwiek rachunek w mBanku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Tutaj zarejestrujesz się w 3 edycji promocji mBanku oraz Bankiera

Pierwsza część - to łatwe do zdobycia 150 zł na start z tytułowej promocji od Bankier.pl. Aby je zdobyć w pierwszej kolejności najpóźniej do 21.10.2018 r. trzeba zarejestrować się na stronie promocji (mój niebieski link rejestracji) 
Kolejne kroki najlepiej ilustruje zamieszczony poniżej obrazek:

Harmonogram promocji
Należy zwrócić uwagę, że na stronę promocji przechodzimy z linka, który otrzymamy na adres mailowy podany przez nas podczas rejestracji. Na tej też stronie składamy wniosek o konto. Musimy tam (tradycyjnie jak to w bankowych promocjach) według regulaminu: "Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celu marketingu Banku, podmiotów powiązanych i współpracujących, a także na ujawnienie przez bank organizatorowi promocji informacji objętych tajemnicą bankową." (szczegóły w regulaminie na dole)

Warunek aktywności na koncie z punktu 4 w harmonogramie promocji polega na: - wykonaniu co najmniej 5 transakcji, ważne jednak - aby były to przelewy na konto w innym banku. Czas na to mamy do 21.01.2019 roku. Zatem pierwsze 150 zł jest dość łatwe do zdobycia :)

Tutaj zarejestrujesz się w 3 edycji promocji mBanku oraz Bankiera

Druga część - to kolejne 150 zł za spełnienie określonych warunków od mBanku. Nagrodą w tej części promocji organizowanej przez sam bank jest premia w wysokości 10 zł za każde kolejne 5 transakcji kartą lub BLIK, nie więcej jednak niż 30 zł w danym miesiącu kalendarzowym. 
A więc jeżeli w danym miesiącu kalendarzowym dokonamy:
od 5 do 9 transakcji to w kolejnym miesiącu otrzymamy zwrot w wysokości 10 zł,
od 10 do 14 transakcji to otrzymamy zwrot w wysokości 20 zł,
gdy będzie to 15 lub więcej transakcji zostanie naliczony zwrot w wysokości 30 zł.

Łączna wartość tej premii może zatem wynieść aż 150 zł za transakcje wykonywane przez 5 kolejnych miesięcy. Należy jednak zwrócić uwagę, że aby uzyskać tą premię należy łącznie spełnić wymienione niżej warunki:

1) dokonać wymaganą liczbę transakcji kartą promocyjną (w tym telefonem) i/lub transakcji BLIK,
2) dokonać jednorazowo wpływu na konto w kwocie nie niższej niż 1000 zł (UWAGA nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem),
3) co najmniej raz w danym miesiącu kalendarzowym zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku.

Samo konto wymagane do otwarcia w promocji - to jedno z najpopularniejszych na rynku. Sam mam je od wielu lat jako konto podstawowe i jestem z niego zadowolony. Brak opłaty za kartę, która i tak nie jest wygórowana w stosunku do innych banków - zagwarantujemy sobie wykonując 5 płatności na dowolną kwotę! Często już 1-ego dnia miesiąca mam ten warunek spełniony ;)

Fajne konto, które służy mi już od wielu lat
Podsumowując to niezła oferta dla tych co zastanawiają się jaki ROR z wielu obecnych na rynku wybrać? Kto chciałby przystąpić do grona klientów dość popularnego mBanku, a przy okazji trochę zarobić - może właśnie teraz skorzystać ;)

Tutaj zarejestrujesz się w 3 edycji promocji mBanku oraz BankieraRegulaminy:

Regulamin promocji „Zgarnij Premię z eKontem – III edycja”
Regulamin promocji mBanku „eKonto z premią – II edycja”Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...