wtorek, 11 września 2018

Nawet 1620 zł w nowej odsłonie promocji iKonta Biznes w Alior Banku!Właśnie rusza kolejna już - 3 edycja promocji dla klientów firmowych "Zgarnij Premię z iKontem Biznes Alior Banku". Do zgarnięcia jest w łatwy sposób 120 zł od organizatora i nawet do 1500 zł od Alior Banku. W sumie to może być aż 1620 zł co jest rekordem na rynku!

Łącznie to nawet 1620 zł :)

Promocja rusza od dziś i potrwa do dnia 15.10.2018r., a udział w niej mogą wziąć niestety tylko nowi klienci, którzy jak podaje regulamin: "nie posiadali jakiegokolwiek rachunku firmowego dla danego numeru NIP w Alior Banku". Kwota możliwa do zgarnięcia jest dość duża, więc gra jest chyba warta świeczki ;)

Tutaj zarejestrujesz się w promocji  "Zgarnij Premię z iKontem Biznes Alior Banku"

Promocja składa się z 2 części:
 Pierwsza z nich to 120 zł od Bankier.pl za spełnienie niżej opisanych wymogów, a 2-ga zaś to możliwość uzyskania w ciągu roku nawet 1500 zł za aktywne korzystanie z rachunku firmowego iKonta Biznes. Zacznijmy więc od tej pierwszej części.

Aby uzyskać prawo do premii 120 zł należy: 

1)  dokonać rejestracji na Stronie Promocji podając swoje poprawne dane,

2)  przy składaniu wniosku o iKonto Biznes (najpóźniej do 15.10.2018r.) wyrazić zgodę na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową,

3)  w terminie 30 dni od przesłania wniosku, jednakże nie później niż do 15.11.2018r. (włącznie) zawrzeć z Alior Bankiem na podstawie tego wniosku umowę dotyczącą konta w Alior Banku,

4)  w terminie 60 dni od otwarcia konta (nie później niż do15.01.2019r.) dokonać wpłaty na to konto o łącznej wartości 500 zł,

5)  przekazać organizatorowi w ciągu 5 dni roboczych od momentu powiadomienia o przyznaniu premii - swój numer aktywnego rachunku iKonta Biznes , uruchomionego na podstawie wniosku o to konto za pośrednictwem Strony Promocji.
(szczegóły w regulaminie na dole)


Harmonogram promocji

To konto jest jednym z najlepszych kont biznesowych na rynku. Rok temu, a dokładniej - w sierpniu 2017r. zostało przez TotalMoney.pl uznane za najlepsze konto firmowe. Już sama ta informacja zachęca do jego otwarcia, nie mówiąc już, że można "wycisnąć z banku jeszcze parę groszy" ;)

Tutaj zarejestrujesz się w promocji  "Zgarnij Premię z iKontem Biznes Alior Banku"


Druga część - 1500zł od Alior Banku - to ta związana z aktywnym korzystaniem z założonego wcześniej w promocji iKonta Biznes. Można tu zyskać nawet 1500 zł w ciągu roku. 
Dostaniesz tutaj do 125 zł miesięcznie - co w skali roku daje łącznie 1500zł.
Poniższa tabela przedstawia co należy zrobić - aby otrzymać bonus:Przy czym należy zwrócić uwagę, że do premiowanych płatności kartą - bank nie zaliczy tych w tabeli poniżej:

Wydaje się, że warto skorzystać z tej oferty, a w szczególności z połączenia obu tych promocji - bo zyskać można jeden z najwyższych bonusów jakie znam!


1) Regulamin promocji "Zgarnij Premię z iKontem Biznes Alior Banku" - edycja 3
2) Regulamin promocji „1500 zł dla firm” dla Posiadaczy Rachunku iKonto Biznes

7 komentarzy:

 1. To akurat świetnie się składa bo dostałem dziś maila z Idea Banku o opłacie 15 zł miesięcznie za konto firmowe od października w przypadku braku aktywności. Pora na wyprowadzkę od niebieskich

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To chyba najlepszy argument do przenosin, tym bardziej, że można na tym dodatkowo nieco zarobić ;)

   Usuń
  2. "...dostałem dziś maila z Idea Banku o opłacie 15 zł miesięcznie za konto firmowe" Co do IDEI - to nie jedyna "niespodzianka" jaką przyszykowali, ale o tym będzie w następnym artykule.

   Usuń
 2. Mam już poprzedniaedycje od prawie roku i zastanawiam się czy te bonusy przechodzą na kolejny rok korzystania z konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej nie. Gdyż każda edycja dotyczy tylko i wyłącznie nowych klientów, a terminy są ściśle określone dla każdej z nich.

   Usuń
 3. informacja znaleziona w internecie , że Santander (bzwbk) przedłużył promocje na koncie systematycznym z bonusem 2 na 2,7% do 29.06.2019 http://next.gazeta.pl/next/7,151003,23907527,santander-bank-zastapil-bz-wbk-choc-nie-wszystko-bylo-na-czas.html#a=90&c=145&t=1&g=x&s=BoxBizCz ciekawe czy to prawda ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobrze by było. Pytanie, czy to obowiązuje na stare środki, czy może trzeba będzie jakoś taktycznie wyczyścić systematyczne, jak ktoś już ma?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...