piątek, 14 września 2018

Powrót promocji 300 zł w akcji aktywni z kontem z OK System w Paribas


Paribas przed tygodniem mocno zaskoczył. Nie był nigdy jakiś super bank,  a jednak oferta konta rozeszła się dużo przed czasem. Jak się można było domyślać po czymś takim ruszy niebawem nowa promocja i dziś już ruszyła.

Premia jest jednak inna tym razem i dedykowana raczej dla zwolenników bycia fit. Sport jest w modzie i Paribas wykorzystuje ten fakt, wracając raz za razem z promocją o nazwie Aktywni z Paribasem.Do zgarnięcia jest znów karnet elektroniczny ważny przez 3 miesiące, pozwalający na korzystanie za darmo dwa razy w tygodniu z obiektów sportowych współpracujących z OK System i pozwalających na trenowanie 25 różnych dyscyplin sportu. Nie jest to jednak oferta dla wszystkich bowiem adresatem są tylko osoby do 26 roku życia.

Tutaj zgarniesz karnet na 3 miesiące do OK System za konto w Paribas

Młodzi mają krótszy okres karencji. Zamiast 2 lat mają oni ograniczenie do 15 miesięcy przerwy w posiadaniu konta w Paribasie czyli o 9 miesięcy krócej.Kto zatem nie miał tutaj konta od 15 miesięcy może brać udział.Link rejestracyjny ma być ważny do 31 października, ale bank w regulaminie zaznacza, że przewidział tylko 4000 wniosków, więc ten termin może znów ulec skróceniu. Adresatów jest jednak niewielu skoro osoby powyżej wieku studenckiego nie mogą brać udziału.

Co trzeba zrobić by zdobyć karnet do OK System wart 300 zł?
Młodzi zawsze mają fajnie, bo warunki dla nich są praktycznie żadne. Wczoraj opisywałem na PP4 promocję w PKO, gdzie stówkę do Allegro zgarną jedynie za... jedną płatność kartą na dowolną kwotę. Tutaj jest nieco trudniej, ale też bez wymogów kwotowych.

Paribas wymaga: 
 • 5 płatności kartą na dowolną kwotę 
 • jednego przelewu aplikacją GOmobile
przy czym powyższe czynności należy wykonać w każdym z kolejnych 3 miesięcy czyli tyle ile wynosi darmowy okres korzystania z OK System 2x w tygodniu.Terminy przyznania nagrody
To kiedy dostaniemy karnet zależy od momentu rejestracji. Kto zrobi to we wrześniu, zaś przelew i płatności zrobi w październiku dostanie karnet już do 18 listopada. Te osoby będą mogły założyć sobie panel użytkownika OK system do 28 listopada i treningi już od 1 grudnia.

Tutaj zgarniesz karnet na 3 miesiące do OK System za konto w Paribas

Kto założy konto w październiku, temu powyższe terminy przesuną się o miesiąc. Co ciekawe młodzi mają możliwość wyboru konta. Zwykle promocje dotyczą konta Maksymalnego lub Optymalnego, tutaj można wybierać.

Warto wybrać to konto

Które zatem jest lepsze? Oczywiście te które jest całkowicie darmowe, a takim jest konto Optymalne. Maksymalne posiada opłatę za kartę w wysokości 12 zł i zwalnia z niego dopiero płatność na 300 zł, zaś w Optymalnym karta jest całkowicie darmowa. Podobnie jest z prowadzeniem konta.


Regulamin promocji Aktywni z bankiem Paribas

4 komentarze:

 1. Polcan, nie wiesz przypadkiem, czy po zmianie rządów w WBKu wróciło limitowanie darmowych potwierdzeń SMS?
  Przez długi czas przy przelewie z wymaganą autoryzacją SMS, pojawiała się informacja, że dla kont prywatnych są one bezpłatne. Teraz tej informacji brak, ale w nowej TOiP nie widzę też wzmianki o limitach dla interesującego mnie "konta 123"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem, ale jeśli miałoby się to zmienić bank musiałby o tym nas poinformować

   Usuń
 2. Czy ten voucher jest imienny ? Czy może korzystać inna osoba niż ta która otworzyła konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Według regulaminu:
   'Uczestnik Promocji nie może przenieść prawa do otrzymania Nagrody na osoby trzecie, ani nie przysługuje mu prawo wymiany Nagrody na inną ani na gotówkę.'

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...