czwartek, 6 września 2018

Ostatni dzwonek na KO 3% w Getin Banku oraz obniżone wymagania na 3,5% aż przez rok!

Getin Bank ostatnio pozytywnie zaskakuje. Mało, że przedłużył na tych samych, rewelacyjnych warunkach promocję swojego Konta Oszczędnościowego na 3% z wysokim limitem - bo aż do 200 tys. zł - to dodatkowo jeszcze teraz obniżył wymagania do promocji w tym KO na 3,5%!

Na początku sierpnia bank przedłużył swoją rewelacyjną ofertę zarówno dla nowych jak i obecnych klientów w promocji na nowe środki na KO. 3% aż do 200 tys. zł to aktualnie chyba najlepsza oferta na rynku, która dodatkowo nie eliminuje obecnych klientów. Warunkiem jest wpływ na w/w konto nowych środków względem dnia 27.07.2018r.Jednak aby się na nią załapać należy się śpieszyć - bo zostało już niewiele dni - aby do niej przystąpić! Bank wyznaczył graniczną datę 17 września - kiedy to te nowe środki muszą się pojawić na koncie. Szczerze wątpię aby tym razem Getin zdecydował się przedłużyć obecną promocję na tych samych warunkach.

Ostatni dzwonek na KO 3% w Getin Banku i łatwa szansa na 3,5% do 10 tys. zł aż przez rok!

 Do przystąpienia do promocji bank wymaga jednak posiadania bądź założenia konta osobistego. W przypadku nowych klientów jest to ROR o nazwie Proste Zasady i nazwa rzeczywiście jest adekwatna do tego czego bank od nas oczekuje. Bowiem do spełnienia warunku całkowitej "darmowości" tego konta wymagana jest tylko i wyłącznie jedna płatność na dowolną kwotę kartą bądź Blikiem. To jedne z najprostszych warunków do spełnienia! 

Dla nowych klientów bank przygotował też już 2 edycję promocji: "Bonus za aktywność" - gdzie przez rok czasu można otrzymać do kwoty 10 tys. zł aż 3,5% na KO! Dodatkowo obniżył wymagania w stosunku do jej 1-szej edycji!
I właśnie te warunki zmieniono na lepsze! Wystarczy tylko wpływ 1tys. zł ;)

Jeśli zostaniesz nowym klientem otwierając to konto osobiste i jak zaznacza to regulamin: "suma wpływów w formie przelewu przychodzącego na Konto Osobiste Proste Zasady w łącznej kwocie wyniesie minimum 1000zł" miesięcznie oraz przy zaznaczeniu zgód marketingowych - masz gwarantowane podwyższenie oprocentowania tych 10 tys. zł do 3,5%! A wszystko to przez 12 m-cy. Co więcej bank nie wymaga - aby było to wynagrodzenie od pracodawcy! Wystarczy zwykły przelew - sprawdzone na własnej skórze ;) 
Do tej promocji należy jednak przystąpić najpóźniej do końca listopada. Więcej w regulaminie na dole artykułu.
Jak każdy bank - tak i Getin rozpieszcza najbardziej nowych klientów dlatego dla nich to nie koniec niespodzianek ;) Po raz pierwszy bank ten uruchomił - Program poleceń, w którym to w banalny sposób można dostać dodatkowe 50zł na start przy założeniu konta Proste Zasady z polecenia! Wystarczy podczas zakładania konta wpisać w specjalnym polu KOD osoby polecającej i posiadając już to konto spełnić proste 2 warunki (cytuję):

"1) Nowy i Obecny Klient powinni wyrazić i utrzymać zgodę na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną(w tym na adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego) na dzień wypłaty Nagrody.

2) Nowy Klient w każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji Konta Osobistego, zapewni wpływ na nowo otwarte Konto Osobiste Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble w wysokości co najmniej 1000 zł z rachunku w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez Getin Noble Bank."

Kto chciałby być poleconym przeze mnie bądź Polcana i dostać ten KOD zapraszam do kontaktu na maila tzielak1@gmail.com. Więcej o Programie poleceń we wcześniejszym artykule na ten temat.

Podsumowując oferta Getinu jest rewelacyjna, szczególnie dla nowych - bo to oni jak zwykle mogą zyskać najwięcej! Ale i obecnych klientów bank tutaj nie zaniedbuje. Oferta KO na 3% aż do 200 tys. zł jest skierowana również i do nich.

Regulaminy:


 22 komentarze:

 1. Nie w temacie, ale jak bank (mowa o IDEA Banku), który ma problemy może jeszcze dodatkowo podnosić opłaty?! Dla mnie to niepojęte. Przecież to strzał samemu sobie w kolano. Polecam wpis na Bankier.pl:
  https://www.bankier.pl/wiadomosc/Idea-Bank-wprowadza-nowe-oplaty-7613388.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być tak, że to strategia nowego zarządu na poprawę sytuacji finansowej banku - z jednej strony obniżane są % depozytów, a z drugiej wprowadzane nowe opłaty.
   Z punktu widzenia mnie jako klienta - generalnie zniechęca. O ile jeszcze depozyty u nich mogę od czasu do czasu mieć, w zależności od tego, co da konkurencja, to wprowadzenie opłaty za dostęp do moich własnych pieniędzy via bankomat jest nieakceptowalne. Na pewno Idea nie będzie moim bankiem pierwszego wyboru.

   Usuń
  2. Co w tym dziwnego? bank w kłopotach to szuka kapitału i zysku. Dla mnie to rybka bo i tak kartę to mam tylko w Millenium mimo że kont mam coś ze 20 jakby dobrze policzyć z rachunkami inwestycyjnymi, rejestrowymi, oszczednościowymi itd. Prawdopodobnie IDea doszła do wniosku że większość kont indywidualnych i formowych nie ędzie przenoszona ze wzgl na te opłaty bo to za dużo zachodu z uaktualnianiem danych w Zus, Krus, US, TFI, kontrahentami i gdzie tam jeszcze co kto ma. I pewnie mają rację. Zresztą konto indywidualne w Idei jest tak tanie że aż się prosiło o jakies kasowanie na kartach
   MM

   Usuń
  3. A co do Zośki i Savera to tez trend jest oczywisty - bank w kłopotach woli mieć pieniądze na lokatach niż na płynnych KO z których kasę można wytransferować bez żadnych kosztów z tym zwiazanych
   MM

   Usuń
  4. Jest dokładnie tak jak napisałeś. Bank chce wyjść na prostą - a klienci dostają po tyłku bo podnosi im się opłaty i zmniejsza oprocentowanie lokat. Tylko to jest krótkowzroczne myślenie ze strony banku i doprowadzi on siebie taką polityką do jeszcze większych kłopotów!

   Usuń
  5. no niestety tak jest. Ja mam naturę pesymisty i zawsze liczę się z tym że będzie gorzej. Dlatego liczę się z możliwością zniknięcia najpierw Idei a potem nawet Getin. Dopóki rządzi obecna waadza to żadnych podwyżek stóp nie będzie i zasugerował to już rok temu jeden z analityków blisko związanych z panstwowym molochem bankowym a inflacja będzie rosła lub w najlepszym wypadku stabilizowała się w okolicach 2.5%.
   tego powodu zaczynam powolny transfer w kierunku 4-latek skarbowych. Dla mnie to rozwiązanie z rodzaju 'doomsday' bo to strasznie długo ale jesli chodzi o efektywne i bezpieczne oszczędzanie to zaczyna być to jedyną alternatywą zakładajac ze nei przyjdzie taki kryzys jak w Grecji gdzie obligatariuszy wyzwolono z przykrego obowiazku posiadania połowy oszczędności. modlę się tylko aby te cudaczne odczyty inflacyjne jakie podaje GUS miały cokolwiek wspólnego z rzeczywistością bo coraz częściej czytam komentarze i podejrzenia ludzi to co już od dawna podejrzewałem a mianowicie to że inflacja realna a to co podaje nam GUS to tak.. sobie a muzom. Glapiński ma podkładkę pod niskie stopy i tak po cichu ograbiają ludzi z oszczędnosci inflacją. na kupno mieszkania jest już za późno bo są już przewartosciowane. Dlatego przemęczę się ze skarbówkami choć rzecz jasna nie wrzucę tam wszystkiego. Niestety jak chodzi o banki to mam niezdrowe przeczucie że jak padnie Idea i zostanie sam Getin to nawet o 3% dla wiekszych sum bedzie można tylko powspominac. bardzo chciałbym się mylić, ale tak tona razie wygląda.
   MM

   Usuń
  6. IB Idzie do odstrzału.

   Usuń
  7. "IB Idzie do odstrzału."
   Jak dla mnie już poszła. Po raz pierwszy gdy zaproponowali coś lepszego od 3%, a łapałem się na nowe środki - nie zrobiłem tego. Ich wcześniejsze i obecne zagrywki na tyle mnie zirytowały, że im podziękowałem. Wolę i trzymam kasę na ciut mniejszy procent - ale na KO u jej starszego brata Getina ;)

   Usuń
 2. Od parunastu lat oszczędzam (oszczędny tryb życia) i śledzę różne blogi. Zawsze kasę przerzucałem do banków gdzie lokaty były najwyżej oprocentowane i wiecie co ? Przy obecnej inflacji nie widzę dalszego sensu oszczędzania. Podam przykład. Śledzę ceny nieruchomości i 10 lat temu mogłem za oszczędności kupić taką samą nieruchomość co obecnie a oszczędności podwoiły się. Nastał konsumpcjonizm i oszczędzanie w obecnych czasach ma coraz mniejszy sens (niskie stopy procentowe dzięki naszej władzy a inflacja szaleje dzięki 500+ itp.)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do Anonimowy z 18:41
   To o czym piszesz jest kwestią wzrostu ceny m2 mieszkania. Trzeba było wtedy zainwestować kapitał w nieruchomość. Teraz taki ruch nie jest do końca pewny. Niektórzy wróżą wręcz, że boom mieszkaniowy niebawem się skończy. Ja i tak wolę oszczędzać obecnie przy (rzekomej stopie procentowej 1,5) na lokatach/KO w okolicach 3% niż na niepewnych funduszach/obligacjach firmowych.

   Usuń
  2. Kiedyś widziałem bardzo mądre wyliczenia i wykresy wedle których w długim terminie nieruchomości i złoto jedynie przenosiły wartosć w czasie. Czyli generalnie nie zarabia się nic wiecej co inflacja. Prawdziwym eldorado okazały się akcje przedsiębiorstw które pobiły kilkakrotnie wspomniane wyżej aktywa.
   Nieruchomość jest dobrem niepłynnym, obciążonym dużymi kosztami zarządzania. Stanowi jednak dobrą podkładkę pod kredyt. Złoto łatwo kupić, ale żeby fizyczne sprzedać to musiałoby urosnąc o kilkanaście% bo spready na rynku są jakie są.
   A skoro o inflacji mowa to jak znalazł dziś ukazał się ciekawy artykuł o metodologii jej liczenia. jeśli autor pozwoli to wkleję linka
   https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/inflacja-jak-liczony-jest-wskaznik-wzrostu-cen/48vhest

   Jesli założenia są słuszne to inflacja jest niska a obecny wzrost cen nieruchomości ma wg mnie czysto spekulacyjny charakter i powodowany jest niewielką swiadomoscią ekonomiczną przecietnego Polaka twierdzącego zwykle że na mieszkaniu nie można stracić oraz nadzieją że wynajem okaże się żyłą złota widząc oprocentowanie lokat. Wielu ekonomistów ostrzega jednak że moga być to marzenia złudne a prawdziwy wysyp mieszkań na wynajem dopiero przed nami.
   Nie skreślałbym też funduszy. ktoś kto nei chce inwestować większych sum przez własny rachunek inwestycyjny, który przecież kosztuje może sobie wybrać dobrze zarządzany fundusz. Opłaty za zarządzanie wkrótce spadną. Warto twardo stać na nogach i mierzyć siły na zamiary bo samemu na giełdzie to sobie krzywdę można zrobić a jeśli ktoś myśli ze na polskiej GPW czy jakiejkolwiek innej stanie się rekinem inwestowania i bedzie z tego żył to polecam studzenie rozgrzanego ego. Takich ludzi są promile a zarabiają głównie na bajdurzeniu na webinarach i tzw doradztwie inwestycyjnym. większość analityków, ekspertów i tym podobnych owszem... inwestuje. Cudze pieniądze najchtniej żyjąc z prowizji choć absolutnie nie zaprzeczam ze na giełdzie nie mozna zarobić. ja zarabiam mało, ale tez nic jeszcze nie straciłem.
   MM

   natomiast koncepcja 'nie oszczędzam tylko konsumuję' dla mnie jest bez sensu chyba ze kto ma stały dopływ dużej gotówki. ja oszczędzam na emeryturę głównie, choć szczerze mówiąc... Nie chce mi się do niej czołgać i wolałbym zakończyć swoją egzystencję wcześniej. Wydawać kasy zresztą nei lubie
   MM

   Usuń
 3. Jestem w tej promocji od początku lipca. 3,5% do 10 k mam zatem jeszcze bardzo długo ale 3% na KO do 200k tylko do końca września. Ciekawe czy promocja będzie przedłużona bo jak nie nadwyżka nad 10k poleci pewnie do Millenium albo na lokatę do IB

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Ciekawe czy promocja będzie przedłużona bo jak nie nadwyżka nad 10k poleci pewnie do Millenium albo na lokatę do IB"
   Nawet jeśli promocja będzie przedłużona - to mogą wykluczać Cię z niej nowe terminy. Dzień badania salda oraz wykluczenie uczestników z poprzednich edycji. W najnowszej są to wg. regulaminu:
   "Z niniejszej Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 01.08.2018r. do 17.09.2018r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki”."

   Usuń
 4. Do TomTom6 września 2018 19:26
  Od 15 lat słyszę podobne prognozy, że boom mieszkaniowy niebawem się skończy, trzeba czekać, niż demograficzny itd. i co ?
  Nadal nieruchomości rosną i nie pamiętam sytuacji (odkąd żyję) żeby ceny spadły.
  Patrząc wstecz nieruchomości nigdy nie taniały więc te prognozy są nic nie warte moim zdaniem. To takie wróżenie z fusów o rychłym spadku cen.
  Oczywiście nie każdy chce kupić nieruchomość ale sami sobie odpowiedzcie ile było warte np. 1 tys. zł 10 lat temu a ile jest teraz przy obecnych cenach ?
  Dlatego coraz mniej jestem skłony oszczędzać większe sumy przez lata. Życie mamy jedno i trzeba też żyć a nie kisić kasę, która coraz bardziej traci na wartości ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Od 15 lat słyszę podobne prognozy, że boom mieszkaniowy niebawem się skończy, trzeba czekać, niż demograficzny itd. i co ?"
   To też prawda. Ci "eksperci" nie raz mówią takie rzeczy - że aż żal słuchać, a życie i ekonomia i tak swoje ;)

   Usuń
 5. A akcje Getin noble bank spadają już poniżej 50 trzeba wypłacać szybko pieniądze z Getin noble banku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do Pana Krzysztofa. Wujku "dobra rada" nie siej niepotrzebnej paniki. Getin Bank już od paru lat nie jest w dobrej kondycji i na giełdzie "szoruje po dnie" będąc tzw. spółką groszową. Teraz rzeczywiście jego akcje spadły poniżej 50gr, a dokładniej o 1gr. Dzięki planom naprawczym bank ten nie musi się zrzucać na BFG i chyba podobną politykę chce teraz przejąć IDEA Bank. Dlatego właśnie oba te banki muszą oferować dobry % na lokatach/KO. Tylko w przypadku Getin Banku, jak to się mówi "jest za duży - żeby upaść" i coś w tym jest. Nikomu nie zależy - aby to nastąpiło. Wręcz przeciwnie. Rządzący, którzy nota bene nie przepadają chyba za Panem Czarneckim nie będą chcieli upadku żadnego z jego banków, a tym bardziej tak dużego jak Getin! To wszystko w interesie całego systemu bankowego.

   Usuń
  2. nie chodzi przypadkiem o podatek bankowy? Nie chce mi się szukać ale obowiązek składki na BFG jest obligatoryjny bez wzgl na kondycję banku.
   Banki podatku nie płaca też od obligacji skarbowych kupowanych od panstwa co jest zresztą powodem utrzymywania sztucznie niskiej i irracjonalnej z rynkowego pkt widzenia rentowności oraz niskich lokat. banki wola kupić obligacje niż bawić się w ściąganie depozytów, płacenie stopy depozytowej, udzielanie pożyczek itd.

   Usuń
  3. "nie chodzi przypadkiem o podatek bankowy?"
   Masz rację, chodziło mi o ten podatek, a napisałem o BFG z racji, że ciągle się o nim mówi ;)

   Usuń
 6. Pozostając przy tematyce Getina - to właśnie przystąpił on do systemu Express Elixir:
  https://prnews.pl/getin-noble-bank-dolaczyl-systemu-express-elixir-437204
  Wczoraj wysłałem za jego pomocą wynagrodzenie z mBanku i w moment było na koncie w GB, a dokładniej na KO, więc wszystko gra ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pytanie na temat 3% na KO
  Oferta trwa przez 92 dni od momentu, aż nowe środki trafią na KO. Załóżmy, że jutro przelewam na KO pierwszą złotówkę. Od tej chwili przez 92 każde kolejne wpłacone środki będą oprocentowane promocyjnie na 3%, a nie tylko to co wpłacę do 17.09 ?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...