piątek, 7 września 2018

Aż 300 zł do zgarnięcia w limitowanej promocji "Korzystaj i zyskaj" w Paribas

Od dziś rusza nowa promocja Banku Paribas - gdzie zyskać możemy nawet 300 zł. Jak to zwykle bywa oferta ta jest skierowana tylko dla nowych klientów. Do zyskania mają oni jednak dość znaczną kwotę, więc warto się temu bliżej przyjrzeć :)

Kto może przystąpić do tej promocji? Niestety tylko nowi klienci, którzy nie mieli tutaj konta od ostatnich 24 miesięcy. I ta definicja nie zmienia się w tym banku już od jakiegoś czasu. Zatem tylko ci, którzy nigdy nie byli klientami Paribasa, bądź tacy, którzy byli, ale przynajmniej na 2 lata się z nim rozstali ;)
Zarejestruj się w promocji "Korzystaj i zyskaj" aby zyskać nawet 300 zł

Oferta jest limitowana dlatego należy się spieszyć - aby do niej przystąpić. Pod uwagę brane jest bowiem tylko 1000 pierwszych rejestracji. Dodatkowym ograniczeniem jest tu czas przystąpienia - wyznaczony do końca września tego roku!

Co należy zrobić aby wziąć udział w promocji w rysunkowym skrócie przedstawia poniższy wykres:

Zgłoszenia na stronie promocji należy dokonać poprzez kliknięcie niebieskiego linku: "Zarejestruj się w promocji", który to przekieruje Was do strony promocji. Tam należy wypełnić Formularz rejestracyjny wpisując swoje dane, złożyć wymagane oświadczenia do wzięcia w nim udziału i przeprowadzenia promocji oraz przesłaniu tego formularza wciskając przycisk rejestracji. (szczegóły w regulaminie na dole artykułu)

Po przesłaniu tego formularza rejestracyjnego uczestnik otrzyma informację o objęciu go promocją, w postaci potwierdzenia na komputerze oraz e-maila zawierającego Link promocyjny, który przesłany będzie na adres podany przez uczestnika w Formularzu rejestracyjnym. UWAGA Z tego właśnie linku wypełniamy wniosek o konto!

Następnie należy złożyć wniosek o konto osobiste, wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Wszystko to już po rejestracji, której należy dokonać najpóźniej do 30 września, zaś samą umowę tego konta osobistego trzeba podpisać w nieprzekraczalnym terminie do 15 października 2018 r.!


 Zarejestruj się w promocji "Korzystaj i zyskaj" aby zyskać nawet 300 zł


Kiedy i w jakiej kolejności otrzymasz obiecaną łączną premię 300 zł przedstawia opis poniżej:

Należy tu zwrócić uwagę, że aby załapać się na pierwszą nagrodę w promocji - bank wymaga od nas aktywacji Aplikacji Gomobile w październiku tego roku, a druga część promocji jest uzależniona od spełnienia tej pierwszej, zaś ta 3-cia od spełnienia 2-ej! (więcej o tym w regulaminie)


Warto przypomnieć też, że Konto Optymalne z tą aplikacją to w praktyce brak opłat za to konto :)

Podsumowując to fajna oferta dla nowych klientów oraz dla tych, którzy mieli do czynienia z tym bankiem ponad dwa lata temu i za bardzo się na nim nie zawiedli ;)


Regulamin:

REGULAMIN PROMOCJI „KORZYSTAJ I ZYSKAJ"

47 komentarzy:

 1. Dziś złożyłem reklamację w WBK w sprawie braku premii za przelew wynagrodzenia. Poinformuję Was jaka będzie odpowiedź.
  Na marginesie na koniec konsultantka z uśmiechem poinformowała, że wkrótce będzie to czerwony Santander i zaczynają od promocji. Niestety nie jest ona ciekawa i nie zasługuje na omówienie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie czas na kasę za przelew wynagrodzenia mają do końca września. Oczywiście nie zdziwię się, jeśli by ją wydrzeć, będę musiał przechodzić proces reklamacyjny. Spodziewaj się polcan pierwszej odpowiedzi reklamacja odrzucona. U mnie dopiero po drugiej reklamacji dali co moje.

   Usuń
  2. Dostałem na maila takie info od stałego czytelnika:
   'marudziłem na moneyafterhours przez ostatni miesiąc że z bzwbk nie dali premii za studenckie konto jakie chcę
   odrzucili pierwszą reklamację dając irytujące niezgodne z prawdą tłumaczenie
   złożyłem ponowną z groźbą że arbiter i dzisiaj kasa wpłynęła

   cisnąć banksterów!'
   Co tylko potwierdza Twoje słowa:)

   Usuń
 2. Otrzymałem maila i takim m.in. komunikat
  Jeżeli nie złożyli Państwo jeszcze wniosku o otwarcie Konta Osobistego, należy to zrobić klikając w link: kliknij tutaj
  Z tego otwieram konto?

  OdpowiedzUsuń
 3. Dokładnie tak - bo tylko kliknięcie z tego linku gwarantuje premię! Cytuję artykuł powyżej:
  "Po przesłaniu tego formularza rejestracyjnego uczestnik otrzyma informację o objęciu go promocją, w postaci potwierdzenia na komputerze oraz e-maila zawierającego Link promocyjny, który przesłany będzie na adres podany przez uczestnika w Formularzu rejestracyjnym. UWAGA Z tego właśnie linku wypełniamy wniosek o konto!"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za info. Założyłem konto mam nadzieję, że wszystko pójdzie jak należy. Rzeczywiście bardzo łatwe 300 zł do zdobycia.

   Usuń
  2. "Założyłem konto mam nadzieję, że wszystko pójdzie jak należy."
   Ja też i tego Ci życzę :) Pamiętaj tylko o terminach i kolejności spełniania warunków otrzymywania poszczególnych nagród (obrazek z opisem w artykule) oraz o tym, że przejście do kolejnych nagród uwarunkowane jest od spełnienia tych poprzednich.

   Usuń
  3. Dzięki regulamin na pulpicie będę śledził na bieżąco. Dzisiaj już z banku dzwonili w środę mam być kurier.

   Usuń
 4. Nareszcie koniec banku zachodniego jak chciał otworzyć konto 123 to same kłopoty mieli konta nadal brak. A później bank zachodni przyznał się ze wprowadza klientów w błąd i dał mi ładowarkę parabank

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. parabank? chyba POWERBANK

   i pewnie wcisneli ci na zasadzie 'udław się jajem'

   Usuń
  2. Parabank dal Ci ładowarkę? Czy moze jednak Bank dal Ci ładowarkę POWERbank?

   Usuń
 5. Tak dali ładowarkę. A konta dalej nie otworzyli w banku zachodnim jest obsługa kiepska. Każdy pracownik mówi co innego

  OdpowiedzUsuń
 6. Czytał ze ideą bank strasznie prowizję wprowadził za karty i bankomaty

  OdpowiedzUsuń
 7. Strona db banku nie działa mi A wam dziala

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. db bank zbankrutował pieniądze przepadły radzę być na bieżąco

   Usuń
 8. Santander zaczyna być wkurzający. Nie tylko za brak wypłaty premii za wynagrodzenie, ale za notoryczne pobieranie opłat za kartę mimo zmiany na wariant z 5 płatnościami zwalniającymi z opłaty za kartę i wykonaniem ich...
  Też tak macie???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie akurat nie kradną za kartę. A ukradli ci 3PLN czy 5PLN?
   Sprawdź

   Twoje produkty -> Karty -> Usługi

   czy tam widnieje u ciebie usługa

   Min. 5 płatności kartą w miesiącu

   ale znając życie to pewnie ich wina a nie twoja.

   Usuń
  2. W sierpniu byłem z reklamacją w oddziale WBK, gdzie zmieniono mi opcję z 3 zł stałej opłaty na zwolnienie przy 5 płatności. Wykonałem owe 5 płatności w sierpniu, a mimo to dziś pobrano kolejne 3 zł.
   Kolejna reklamacja pójdzie, ale seryjność jest wkurzająca. Pamiętam nawet kto wykonał operację zwalniającą z opłaty więc z pewnością udam się do tej samej osoby w tej sprawie.

   Usuń
  3. Zajrzałem na owe TwojeProdukty/Karty/Usługi i widnieje jak byk:
   0 zł lub 5 zł
   Tymczasem pobrano 3 zł. Co za bałagan...

   Usuń
  4. polcan9 września 2018 18:41
   Nie musiałeś zmieniać tej opcji w Banku, sam mogłeś to zrobić w bankowości internetowej. Ja sam zmieniałem i żadnej opłaty mi nie pobierają. W każdej chwili w bankowości internetowej możesz sprawdzić z jakiej opcji korzystasz.Jeśli w sierpniu zmienili Ci opcję na 5 płatności, to ona obowiązuje dopiero od września.

   Usuń
  5. Polcan radzę sprawdzić pod jakie konto podpiętą masz kartę.

   Usuń
  6. @Jerzy
   No właśnie, też sądzę, że działa to w przód, ale pytałem babki czy jest możliwość, żeby działo to już od sierpnia i otrzymałem odpowiedź, że tak jak najbardziej. Więc tym bardziej mam podstawę do kolejnej reklamacji.
   @Anonimowy 19:12
   Do kont 123 mam kartę bankomatową, do konta KJC kartę debetową. Zakładana wraz z kontem ponieważ jest wymagana do premii za przelew wynagrodzenia.

   Usuń
  7. Tak widnieje 0 zł lub 5 zł przy włączonej opcji 5 płatności w miesiącu. Pobiorą Ci 5 zł, a nie 3 zł jak nie spełnisz warunku 5 płatności bezgotówkowych kartą Dopasowaną do KJC.

   Usuń
  8. @Polcan
   Na benzyne wydasz wiecej niz te 3 zl, co Ci pobrali z konta...jesli ja mialbym chodzic w kazdej sprawie do oddzialow banku , dawno bym se dal spokoj.

   Usuń
  9. Nigdy nie wydaję na benzynę specjalnie by udać się do banku. Do banku udaję się przy okazji załatwiania poważniejszych spraw. Dlatego może potrwać zanim zjawię się w oddziale WBK, ale to pewne że prędzej czy później to zrobię.
   W przyszłym tygodniu biorę grubszą pożyczkę, więc pewnie po drodze wstąpię do WBK.

   Usuń
 9. Odpowiedzi
  1. Kto zamknął?

   Usuń
  2. Pewnie Pytel sam we własnej osobie zamknął ale miewa problemy ze stosowaniem pierwszej osoby liczby pojedynczej w wypowiedziach

   Usuń
  3. Troll z Bangladeszu :-)

   Usuń
 10. trol się z was nabija a wy się dajecie podpuszczać jak dzieci

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy majac konto BGZ optima mozna wziac udzial w tej promocji Paribas?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dowiadywałem się o to właśnie na infolinii promocji i powiedziano mi, że niby można. Sam dość sceptycznie podchodzę do call center, ale przecież BGŻ Optima to jakby osobny podmiot. Oferuje rachunki oszczędnościowe, a nie ROR-y więc moim zdaniem również nie wyklucza - bo obowiązuje nas osobna umowa ramowa. PS Z informacji jaką przy okazji otrzymałem wynika to, że pula 1000 rejestracji już dziś rano się wyczerpała, ale została ona zwiększona. Niestety nie wiem do ilu :( Tak więc radzę się śpieszyć z rejestracją jak ktoś chce się jeszcze załapać.

   Usuń
  2. Na pewno we wszystkich promocjach Optimy mogą korzystać klienci Paribasa, więc działa to zapewne także w drugą stronę.

   Usuń
 12. Nest bank obniża oprocentowanie lokat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To niestety prawda, już od piątku obniżyli:
   https://www.nestbank.pl/download/to-klienci-indywidualni.pdf
   Ale i tak ostatnio nie było tam nic ciekawego.

   Usuń
  2. No mówiłem... Teraz będzie z górki. Za chwilę jeszcze ratowanie getbacku jakimś bankowym podatkiem i koniec balu panno lalu. Dziś rano zakupiłem akurat pierwszą wiekszą transze obligacji 4-letnich. Zyskać moze nie zyskam, ale też pewnie nie stracę. Zawsze to można wcześniej sprzedać. Kuszą mnie 10-latki ale to za długo niestety i koszt sprzedaży za duży. W bankach to miło to już było. Od kiedy ludzie przyzwyczaili się do kawałka plastiku zamiast gotówki banki mają za dużo kasy i nie potrzebują wiecej.
   MM

   Usuń
 13. Odpowiedzi
  1. znowu trol wrócił

   Usuń
  2. Jaki trol
   Dobrze mówi pytel, miały być promocje po rebradingu bzwbk a tu cisza

   Usuń
 14. Prawda jest taka ze sandander pobiera 10 zl za wpłaty i wypłaty w odziale .A lokaty to 0.5 I kto tu trol

  OdpowiedzUsuń
 15. Kurcze a ja juz aktywowalem aikacje a jest napisane ze w pazdzierniku - troche chore to co wczwsniej nie mozna? Promocja polegajaca na tym by nie korzystac przez 2 tyg z aplikacjo dziwna promocja

  OdpowiedzUsuń
 16. "...a jest napisane ze w pazdzierniku - troche chore to co wczwsniej nie mozna?"
  Niestety tak to jest z regulaminami bankowymi :( Ja też nie rozumiem - dlaczego akurat taki zapis - dlatego nawet wytłuściłem go w tekście - żeby zwrócić na to Waszą uwagę.

  OdpowiedzUsuń
 17. Info z infolinii BGZ PNB Paribas: BGZ Optima jest traktowany jako inny bank= mogą brać udział w ww promocji

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy ktoś dostał mailowo informację o zgarnięciu pierwszej nagrody? Termin upływa 16.11.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...