poniedziałek, 10 września 2018

Limitowana akcja z 25% rabatu do Craft za konto w Nest bank z banalnymi warunkami


Po dłuugiej przerwie wraca z promocją lubiany Nest bank. To jeden z nielicznych banków, gdzie wszystko mamy całkowicie za darmo. Ale mimo to lepiej jest, jeśli bank za darmowe konto da nam jakąś premię na start.

Od dziś mamy wreszcie taką premię za otwarcie konta. Bank daje rozdaje praktycznie za darmo zniżkę w wysokości 25% do sklepu sportowego Craft.pl. Za darmo bo wymagania są praktycznie żadne:)


O dziwo nie znalazłem w regulaminie żadnych ograniczeń co do nowego klienta. W tej promocji może wziąć udział osoba, która złoży wniosek o konto z dedykowanego linku. Bez jakiegoś terminu odsiadki do jakich banki zdążyły nas przyzwyczaić.

Tutaj dostaniesz 25% rabatu do Craft za darmowe konto w Nest

Promocja ma potrwać przez równy miesiąc czyli do 10 października 2018. Bank zastrzega sobie jednak skrócenie tego terminu, przewidziano bowiem tylko 2000 wniosków. A skoro Nest to popularny bank, nie zdziwię się, jeśli akcja skończy się przed czasem.


Banalny warunek promocji - jedno logowanie:)

A co trzeba zrobić by dostać 25% zniżki do Craft.pl? 
Tutaj Nest bije wszelkie rekordy w banalności promocji. Wystarczy bowiem tylko... aktywować swoje konto przez zalogowanie się do bankowości internetowej lub mobilnej. To wszystko! I mamy na to aż 30 dni

Produkty Craft kupisz za 3/4 ceny

W zamian dostaniemy smsa z kodem rabatowym. Kod ów będzie ważny do końca tego roku więc zakupy można zrobić nawet po świętach. Nie widzę w regulaminie ograniczenia kwotowego, więc można sądzić, że zakupy mogą być na dowolną kwotę. Dzięki promocji zapłacimy o 1/4 ceny mniej.

Tutaj dostaniesz 25% rabatu do Craft za darmowe konto w Nest

Konto oczywiście jest całkowicie darmowe. Nie płacimy nic za konto ani kartę do konta. Nie martwimy się o to z jakiego bankomatu korzystamy, bo wszystkie bankomaty są darmowe. Ot konto które nie sprawia problemów.
Regulamin promocji Rabat do Craft z Nest kontem


20 komentarzy:

 1. Warto dodać, że dla nowych dodatkowo przysługuje lokata na 4%. Co prawda tylko do 10 tys. zł, ale to zawsze coś ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Polcan może warto poruszyć ten wątek dla tych którzy mają konto w DB.

  Szanowni Państwo,
  informujemy, że 9.11.2018 r.* wydzielona część Deutsche Bank Polska S.A. zostanie przeniesiona do Santander Bank Polska S.A. W związku z tym staną się Państwo Klientami Santander Bank Polska S.A., a usługi db easyNET zostaną zastąpione usługami Santander online.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczegolnie ciekawie moze wygladac sytuacja osob, ktore maja konto w obu bankach - infolinia nie potrafi jeszcze odpowiedziec, czy po przeniesieniu beda oni mieli drugie konto do logowania w bankowosci elektr. Santandera

   Usuń
  2. Dostałem dziś płyte z DB i tam jest wszystko wyjawione, konta będą nazywać sie tak samo ale bez literek DB czyli np. zamiast DBnet konto NET, nic się nie zmienia, ale mozna złozyć sprzeciw i zlikwidować 12 listopada. Czytania plików pdf na tydzień.

   Usuń
  3. Będzie pewnie podobnie jak było z klientami Kredyt Banku, który przejął WBK (obecny Santander).
   Wpis na ten temat powinien się pojawić na PP4 niebawem.

   Usuń
  4. Trochę zamieszania będzie u posiadaczy kredytów walutowych w DB bo one nie zostaną przeniesione (ale rachunki, konta itp już tak). A co najlepsze to jeżeli marża kredytu była dotychczas zależna od np posiadania konta, posiadania karty kredytowej czy wpływów na konto określonej wysokości, to te warunki przestają obowiązywać :)

   Usuń
  5. Anonimowy 10 września 2018 18:05
   Dziwne ja w dniu dzisiejszym też otrzymałem płytę z DB, a od kilku miesięcy nie jestem ich klientem. Sprawdziłem, czy mogę zalogować się na byłe Konto w DB. Bankowość internetowa dla mnie jest nieaktywna. Czyli konto jest zamknięte. Mają bałagan nie panują nad tym, kto jest ich klientem, a kto już nie.

   Usuń
  6. Ja też dostałem płytkę w maju. Już po zamknięciu kont. Prawdopodobnie mamy niezamknięte ramówki. Wysłałem dwa wypowiedzenia, musiałem składać reklamację bo zostawili otwarte konto internetowe a teraz okazuje się że przenieśli prawdopodobnie do Santandera moje dane. Pytałem się na infolinii czy to co wysłałem oznacza zamknięcie ramówki. Miało wystarczyć - nie wystarczyło.
   Będę musiał podejść i sprawdzić czy mają mnie w bazie. Tyle dobrego ze listów już nie muszę wysyłać bo mam na miejscu.
   MM

   Usuń
  7. Trochę więcej na ten temat w artykule na PP4. Tam dobrze będzie to wszystko na bieżąco komentować.

   Usuń
  8. Anonimowy 11 września 2018 08:20:

   Dlaczego przestają obowiązywać? Dostałem od nich pismo, że 17 września zmienia się numer rachunku kredytu i numer wcześniejszej spłaty. Jeszcze nic na temat zmiany DBNet na NET nie doszło.
   Co ciekawe, w tym porozumieniu dotyczącym decyzji UOKiK co do kont do kredytu też piszą, że nie będziesz miał już wymogu posiadania konkretnego typu konta, ale warunek regularnych wpływów dalej obowiązuje.

   Usuń
  9. Oki, jednak masz rację. Na infolinii mówią, że warunek będzie zniesiony, bo nie będą prowadzić obsługi kont w Polsce.

   Usuń
  10. Do Anonimowy11 września 2018 14:01

   https://www.deutschebank.pl/integracja/kredyt-walutowy.html

   Usuń
  11. Polecam nowe komentarze zamieszczać pod właściwym artykułem na PP4:
   https://polakcandwa.blogspot.com/2018/09/deutsche-bank-polska-wchoniety-przez.html

   Usuń
 3. Witam, mam pytanie o Alior bank i konto mocno oszczędnościowe, nie mam tam konta i chciałbym skorzystać z tej promocji na 2,7% - kilka pytań:

  1. Jak założę tylko KO bez ROR to jest tylko jeden darmowy przelew do innego banku w danym msc.? ile kosztuje kolejny? dane do logowanie otrzymam smsem?

  2. Które konto ROR otworzyć aby było wsio za free (karta bankomatowa mnie nie interesuje) - konto internetowe otworzyć?

  3. ROR można otworzyć poprzez złożenie wniosku online i potwierdzenie danych poprzez przelew z innego banku? nie jest potrzebny kurier itp.? dane do logowania dostanę na sms? ROR będzie otwarty od ręki? i później mogę otworzyć KO?

  4. Na tym KO jest jakiś podgląd jakie mamy rzeczywiste %?

  5. Da radę tam złapać jakąś fajną lokatę dla nowego klienta? kiedyś miałem konto w Meritum ale jak było połączenie to zamknąłem rachunek

  Pzdr.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy 10 września 2018 20:58:
   Ad1. Sprawdz w Taryfie OPlat. Dane do logowania e-mailem i/lub sms

   Ad2. Konto Jakze Osobiste lub Konto Internetowe, ale karta będzie za free tylko gdy wyadasz nia min. 300zl/ms

   Ad3. Tak - online z przelewm weryfikacyjnym. Konto po zaksięgowaniu wpływu. Tak KO możesz później

   Ad4. Tak jest taki podgląd.

   Ad5. Tylko jeśli bys to zakladal w trakcie trwania jakiejś promocji. Obecnie chyba nie ma takiej

   Usuń
 4. Karta do bankomatu (Alior) jest przymusowa? muszą ją brać?

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzeba mieć konto Elite jest oferta lepsza bo konto jest oprecentowane od 50 ty na 1.5 procent

  OdpowiedzUsuń
 6. Dostałem list db banku piszą ze od 12 tylko oferta lokat z Santandera. Resztę nic nie piszą a płytki nie mam jak objerzec

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...