wtorek, 25 września 2018

Brałeś udział w promocji EnveloBanku? Zostały już tylko 4 dni na uzupełnienie danych!

Zgodnie z regulaminem promocji do dnia 21 września 2018r. bank zdeklarował się powiadomić uczestników, którzy spełnili jej warunki - o przyznaniu nagrody. Sprawdźcie pocztę (również spam) czy nie dotyczy to również Was - bo po powrocie z wakacji wielu z nas często zapomina, że w ogóle brało udział w jakiejś promocji ;) 


Na uzupełnienie danych macie czas tylko do 28 września, więc jest go niewiele. Bank prosi - aby zalogować się na tej stronie promocji  i podać niezbędne dane do jej finalizacji. Co podkreśla: "Konieczne jest podanie numeru rachunku EnveloKonto (bez spacji), imienia, nazwiska oraz adresu zamieszkania. W danych adresowych prosimy nie używać znaków: przecinka i średnika - ułatwi nam to realizację przelewów." Zatem należy się zastosować do tych wskazówek - aby uniknąć ewentualnych problemów z odbiorem nagrody ;)
Premia 100 zł ma zostać wypłacona do dnia 05.10.2018r.

Warto przy tej okazji przypomnieć, że aktualnie trwa kolejna - 16 już edycja tej promocji opisana szczegółowo  tutaj. Za spełnienie banalnych warunków może łatwo wpaść 100-ka, a bank dodatkowo dorzucił 2 promocje, w których premie są jeszcze wyższe! 
Wniosków pozostało jeszcze trochę, więc o to raczej nie trzeba się martwić lecz sama akcja ma potrwać tylko do 30 września 2018, więc są to ostatnie dni aby z niej skorzystać!
 
Tutaj zgarniesz 100 zł w aktualnej promocji Money Manii za konto w EnveloBankJeśli zdobywanie kasy w ten sposób nie jest dla Was problemem i tak jak mnie zaczęło już "delikatnie" wciągać - możecie również skorzystać z obecnej promocji mBanku, w której także za założenie konta i spełnienie dość prostych warunków można zyskać nawet 300 zł! 
Jest to również propozycja dla osób, które na stałe chciałyby się związać z tym bankiem - tak jak ja, a nie tylko dla samego zgarnięcia kasy z promocji. Opisałem ją szerzej tutaj. Jeśli nie jesteś więc przekonany do EnveloBanku, a ROR chcesz sobie tak czy inaczej założyć - to propozycja mBanku jest właśnie dla Ciebie. Możesz wtedy jak to się mówi -  upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu ;)

 Tutaj zarejestrujesz się w 3 edycji promocji mBanku oraz Bankiera
 

5 komentarzy:

 1. Jak sprawnie zamknąć konto i kartę Envelo po uzyskaniu bonusu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobno jeśli ma się wzór podpisu złożony w banku - to można to zrobić nawet przez e-mail (wysyłając skan wypowiedzenia ze swoimi danymi i podpisem). Lepiej jednak zapytać o to u źródła - czyli w banku.

   Usuń
 2. Zakladalem Envelokonto przez Internet. Jak sprytnie zamknąć konto i kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety "sprytnie" się nie da :( Jak dowiedziałem się na infolinii w każdym z przypadków wiąże się to z wizytą w placówce. Można to zrobić w dwojaki sposób:
   1) Jak już się tam będzie złożyć - wypowiedzenie na piśnie (może być odręcznie napisane) ze swoimi danymi, nr konta Envelo oraz ewentualnym nr konta do przelewu pozostałych na nim środków lub
   2) Złożyć u nich wzór podpisu i wziąć sobie specjalny druk do zamknięcia tego konta. Można to zrobić przy okazji i zachować na moment wypowiedzenia konta. Jak przyjdzie pora wypełnić go, podpisać i albo wysłać pocztą na adres korespondencyjny, albo skan tego pisma z podpisem na maila. Tak czy owak wycieczka do placówki jest niezbędna. Na szczęście jest ich sporo ;)

   Usuń
 3. Odnośnie EnveloBanku, którego właścicielem jest Bank Pocztowy - portal prnews.pl podaje pozytywne dane za pierwsze półrocze tego roku. Informuje również, że: "ta cyfrowa marka pracuje nad Marketem Cyfrowym oraz zaproponowaniem klientom nowych form płatności Google Pay." Więcej o tym przeczytacie tu: https://prnews.pl/bank-pocztowy-podal-wyniki-ii-kwartale-2018-r-437683

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...