środa, 20 marca 2019

Rekordowe 1700 zł premii w akcji specjalnej Alior bank


Takiej rekordowej promocji na FpG jeszcze nie było. Do tej pory rekordem była premia w wysokości 1620 zł, ale od dziś do zgarnięcia są dwie premie o łącznej wartości... 1700 zł czyli o 80 zł więcej. 

Jak się można łatwo domyślić jest to akcja specjalna w której część premii daje organizator, a część bank. Organizator, który zwykle daje banalne warunki, oferuje 200 zł. Resztę premii można zgarnąć w banku, który 1500 zł ma w standardowej ofercie swojego konta Biznes. Oferta jest bowiem przeznaczona dla firm.
Bez wątpienia rekordowa premia na blogu:)

Kto może z tego skorzystać. Według regulaminu z promocji wykluczone są osoby, które po dniu 15 marca 2018 posiadały jakikolwiek rachunek firmowy w Aliorze dla danego numeru NIP. Innymi słowy karencja wynosi rok. 

Tutaj zgarniesz sowitą premię do 1700 zł za akcję specjalną w Alior

Niniejsza akcja specjalna ma potrwać do 30 kwietnia 2019 i tym razem nie przewiduję by promocja miała zakończyć się wcześniej więc do tego dnia powyższy link powinien być aktywny. 

Oczywiście w linku rejestracyjnym wyrażamy odpowiednie zgody i zakładamy profil u organizatora tak jak to ma miejsce w przypadku znanych nam akcji specjalnych bankiera czy MoneyManii. Jak zwykle 30 dni mamy na podpisanie umowy o iKonto Biznes, najpóźniej do 30 maja 2019.

Co trzeba zrobić by zgarnąć premię?

Harmonogram akcji specjalnej

1. Premia od organizatora - 200 zł
Organizator jak zwykle ma śmiesznie łatwe warunki, a w zasadzie nawet nie warunki. Wystarczy tutaj użyć liczby pojedynczej, bowiem wymagany jest tylko jeden przelew i to na malutką kwotę 500 zł

Wymóg banalny, a mimo to mamy na to strasznie dużo czasu bo aż 2 miesiące od momentu otwarcia konta. Ci co lubią czekać na ostatnią chwilę będą mieć zatem czas na dokonanie przelewu do 15 lipca, pozostali co otworzą konto wcześniej odpowiednio krócej.

O premii organizator poinformuje najpóźniej do 15 sierpnia 2019. Jak zwykle w przypadku akcji specjalnych mamy 5 dni na przekazanie swoich danych dla organizatora potrzebnych do wypłaty premii. 


2. Premia od banku - do 1500 zł
Druga premia to coś co w Aliorze jest od dawna. Opisywałem ją na PP4 blisko trzy lata temu i mimo upływu czasu nic się tutaj nie zmieniło, chociaż regulamin zaktualizowano. Zapewne zmieni się to wówczas, gdy Alior zniknie z rynku.

Miesięcznie można tutaj zgarnąć 125 zł, łatwo więc policzyć, że całe 1500 zł można zgarnąć po upływie jednego roku. Co trzeba zrobić by zdobyć tę kasę pokazuje poniższa tabela.


Tabela jest jednoznaczna i nie wymaga w zasadzie wyjaśnień z jednym wyjątkiem. W punkcie 5 mamy możliwość zwrotu 10 zł za płatności kartą na kwotę 500 zł. W tym przypadku należy pamiętać, że nie podlegają zwrotowi poniższe transakcje.


Za te płatności bank nie wypłaca premii

Swoją drogą ciekawy jest punkt 4, w którym bank premiuje przelew natychmiastowy. Niemal wszędzie trzeba za tę czynność wnieść dodatkową opłatę, natomiast melonik nagradza to kwotą 10 zł. Szkoda że nie ma tego w żadnym innym banku...

Tutaj zgarniesz sowitą premię do 1700 zł za akcję specjalną w Alior

Czas trwania promocji jest nieokreślony. Na dobrą sprawę to najdłużej trwająca promocja jaką pamiętam spośród licznych jakie tutaj opisuję. Warto jednak zarejestrować się w terminie do 15 kwietnia by zgarnąć jeszcze wyższą premię:)

Regulamin promocji 200 zł za konto Biznes Alior Banku
Regulamin promocji 1500 zł dla firm dla posiadaczy iKonto Biznes

12 komentarzy:

 1. Jakie są opłaty za konto i za kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opłat za kartę brak przy 4 transakcjach w miesiącu na dowolną kwotę, przy braku transakcji 8 PLN za miesiąc

   Usuń
  2. Warto dodać, że w przypadku braku 4 transakcji opłata jest pobierana tylko od kart ze statusem "Aktywna"- w innych bankach różnie to bywa.
   Konto jest darmowe.

   Usuń
 2. Nie w temacie, ale chciałbym spytać o Wasze doświadczenia z darmowymi przelewami natychmiastowymi (Express Elixir) w Idei, bo nigdy wcześniej z nich nie korzystałem. Wiem, że bank odbiorcy też musi odsługiwać przelewy natychmiastowe, żeby udało się zrealizować transakcję. Czy rzeczywiście kasa przychodzi w kilka(naście) minut, czy spotkaliście z jakimiś większymi opóźnieniami? Są jakieś ograniczenia kwotowe dla takich przelewów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Max 50.000 zł dla jednego przelewu. Kasa dochodzi praktycznie natychmiast, jak się zaloguję od razu po przelewie do banku docelowego to kasa już tam jest. Nie spotkałem się z większym opóźnieniem, ale rzadko z tego korzystam.

   Usuń
  2. Z Idei kasa dochodzi bez problemu tak, jak wyżej napisał polcan.
   Gorzej bywa w drugą stronę. Kilkunastokrotnie miałem już sytuację, że pieniądze wysłane z innego banku do Idei nie były widoczne na koncie nie tylko po kilkunastu min, ale nawet jeszcze po kilku godz.
   Problem nie polega na tym, że kasa nie wpływa na rachunek a na tym, że kwota nie jest widoczna w systemie transakcyjnym klienta.
   Sprawę rozwiązuje tel do Idei i wykonanie przez konsultanta synchronizacji systemu. Gorzej jeśli przelew natychmiastowy zostanie zlecony po godz. 20:00, bo wówczas infolinia już nie działa.
   Ostatnie 2 exp elixiry wykonane przeze mnie przeszły bez opóźnienia, więc mam nadzieję, że może wzięli się wreszcie do roboty i załatali kolejnego babola w tym badziewnym Claunie.
   MD

   Usuń
  3. Czy można w ciągu 1 dnia wykonać 2 przelewy ekspresowe x 50 tys. zł z Idei do Getin?

   Usuń
  4. Można, tylko następne w tym samym miesiącu już będą płatne.

   Usuń
  5. Jasne. Tylko 2 x express/miech w Idea.
   Czy można zwiększyć limit przelewu powyżej 50 000 zł coby się nie pieprzyć z dubeltowymi przelewami?

   Usuń
 3. Bank Santander lokaty bo db banku to odnawia na 0.30 kpina z nas Polaków

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Krzychu, Ty się nie denerwuj, bo my, Polacy, też lubimy sobie pożartować.

   Usuń
  2. Mi się kończą 4 kwietnia lokaty i robię asta la vista bejbe z tego banku i zamykam konto.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...