poniedziałek, 19 października 2020

160 zł w nowej ofercie konta ING

Na początku października wystartowała kolejna odsłona znanej już nam promocji, w której zyskać można bonus pieniężny.  W przeciwieństwie do innych banków, jak przykładowo Millennium, można wracać nawet gdy już zgarnęło się premię wcześniej. Do zyskania jest 160 zł za spełnienie prostych warunków.


Tutaj zyskasz nawet 160 zł za otwarcie konta w promocji ING

Kto zatem może zgarnąć 160 zł przy otwieraniu konta? ING wyklucza osoby, które posiadały w Banku Śląskim jakiekolwiek konto w terminie od 1 lipca 2019 r. do 31 sierpnia 2020 r.  Dotyczy to zarówno konta Mobi jak i Direct.

Z oferty można skorzystać do 30 grudnia  2020 r.

Jak zwykle ING oferuje swoje Konto Direct  Jeśli jednak mamy mniej niż 26 lat bank poleca konto dla młodych o nazwie Konto Mobi. Dodatkowo do wybranego konta należy otworzyć Konto oszczędnościowe. KO jest aktualnie niestety na zaledwie 0,5% gwarantowane przez 3 miesiące dla kwoty do 25 tys. w promocji Bonus na Start. OKO jest niezbędne, musimy je trzymać aż do wypłaty nagrody.

Jak zgarnąć 160 zł w ING? Jak zwykle inne wymagania mają osoby w wieku do 26. roku życia, a inne osoby powyżej tego wieku.

1. Bonus główny - 100 zł
Pierwsza część nagrody - czyli 100 zł - jest bardzo łatwa do zdobycia. W przypadku konta Direct wystarczy bowiem do 31 marca 2021 wykona transakcje kartą lub BLIKIEM na łączną kwotę min. 1000 zł . Transakcje anulowane oraz wypłata gotówki nie będą uwzględnione. Należy oczywiście wyrazić niezbędne zgody oraz do dnia wypłaty nagrody posiadać konto wraz z kartą oraz OKO.
Pamiętajmy, że najpóźniej w dniu przystąpienia do promocji musimy wyrazić zgodę na przekazywanie przez bank informacji marketingowych.

2. Nagroda dodatkowa - 60 zł
Druga część nagrody wymaga, by wykonać część pierwszą, czyli by otrzymać dodatkową premię trzeba wykonać najpierw płatności na 1000 zł do 30 marca 2021 r.
Dodatkową nagrodę można dostać wykonując:
 • min. 3 transakcje BLIKIEM za zakupy w sklepach internetowych. Zakupy te mogą być wykonane w ramach transakcji, które musimy zrobić, aby zdobyć wcześniejsze 100 zł.
 • wpływ wynagrodzenia min. 1000 zł w 3 dowolnych miesiącach trwania promocji. Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego jesteśmy posiadaczem. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach banku lub wpłatomatach.
 • założyć minimum jeden cel oszczędnościowy
 • zgromadzić na swoim celu min. 300 zł
Wszystkie powyższe warunki także należy wykonać najpóźniej do 31 marca 2021 r.. Wypłatę nagrody pieniężnej bank obiecuje wypłacić najpóźniej do 16 kwietnia 2021 r. Wypłata nastąpi nie jak to zwykle na ror, jak w przypadku innych banków, lecz na konto oszczędnościowe, które w ING nazywa się OKO.

Uczestnikowi przysługuje tylko jedna nagroda w całym okresie trwania promocji tj. 100 zł albo 160 zł, w zależności czy spełnimy wszystkie warunki.
                                    

Konto teoretycznie jest darmowe. Należy jednak pamiętać że w ING nie opłaca się robić wpłat i wypłat pieniężnych w oddziale banku. Za każde takie działanie bank policzy nam 9 zł. A jeśli byśmy wpłacili bilon w ilości 500 sztuk danego dnia, to bank zażyczy sobie 30 zł za taką robotę. To samo tyczy się poleceń przelewów. Zlecenie przelewu, który pracownik banku ma wykonać w oddziale, kosztuje 9 zł. Dlatego najlepiej samodzielnie działać za pośrednictwem bankowości internetowej, aby uniknąć opłat.

Młodzi jak zwykle w ING mogą łatwiej zgarnąć premię. Jak zgarnąć 160 zł z kontem Mobi?

                          


1. Bonus główny - 100 zł
Konta dla młodych nosi nazwę Konto Mobi zapewne po to by zachęcić ich do mobilnego korzystania z internetu. Jak zwykle młodzi mają łatwiej, nie muszą oni kombinować, ile już wydali i czy przekroczyli wymagane 1000 zł.

Osoby do 26. roku życia muszą zrobić co najmniej 10 transakcji dowolną kartą wydaną do konta lub BLIKIEM. Nie ma znaczenia jakie to będą kwoty, liczy się zaksięgowane 10 transakcji na koncie, które musimy zrobić  do 31 stycznia 2021 r. Transakcje anulowane oraz wypłata gotówki nie będą uwzględnione. Należy oczywiście wyrazić niezbędne zgody oraz do dnia wypłaty nagrody posiadać konto wraz z kartą oraz OKO.

2. Nagroda dodatkowa - 60 zł
Tutaj również, aby dostać dodatkowe 60 zł, trzeba spełnić warunki opisane w punkcie 1. Warunki dla dodatkowych 60 zł młode osoby też mają inne, wystarczą:
 •  3 transakcje BLIK-iem w sklepach internetowych. Mogą to być transakcje w ramach zakupów wykonanych, aby zdobyć wcześniejsze 100 zł
 • jeden aktywny cel oszczędnościowy
 • zgromadzić na swoim celu min. 100 zł
Powyższe warunki także należy wykonać najpóźniej do 31 stycznia 2021 r.. Wypłatę nagrody pieniężnej bank obiecuje wypłacić najpóźniej do 18 lutego 2021 r. Wypłata będzie na konto oszczędnościowe -  OKO.


OKO aktualnie daje oprocentowanie na 0,5%  przez 3 miesiące, dla kwoty do 25 tys. 

 Tutaj zyskasz nawet 160 zł za otwarcie konta w promocji ING A więcej szczegółów znajdziecie w regulaminach :)

1 Regulamin promocji 160 za otwarcie konta Direct w ING
2 Regulamin promocji 160 zł za otwarcie konta Mobi w ING

6 komentarzy:

 1. Czyli bardzo cieniutka ta promocja w stosunku do Paribasa i duze wymagania, bo do wydania az 1000zl.

  OdpowiedzUsuń
 2. O rany, ale wygibasy. Niech się wypchają.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przez 5 miesięcy wydać 1k to chyba nie problem. Dodatkowo zasilając swoje konto np z konta żony i wpisując w tytule „wynagrodzenie” wpada 60 zł. Tak odebrałem tydzień temu dwa bonusy po 160 zł każdy. Będzie na buteleczkę dobrej whisky.

  OdpowiedzUsuń
 4. Za buteleczkę dobrej whisky to duuużo zachodu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj nie dla każdego jak widać. Kiedyś weszło mi to w krew i tak zostało z tymi promocjami. A tu na Laphroaiga px casks, idealnie dla „wisienkowicza”bo beczki po cherry, akurat wystarczy :).

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzisiaj wypłacałem z Getin Banku 1000zł w bankomacie Euronet. Pobrali złodzieje 3,5% czyli 35zł prowizji, zgodnie z regulaminem od 1.10.2020.
  Czy Idea też pobiera już prowizję od wypłat z Euronetu?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...