piątek, 30 października 2020

250 zł premii w banku Paribas + 5000 zł do wygrania

Ledwo skończyła się promocja konta Paribas z bonami do Decathlonu, a już mamy nową. Tym razem 250 zł w gotówce, czyli tak jak lubimy najbardziej. Dodatkowo możemy wziąć udział w konkursie i zawalczyć o dodatkowe 5000 zł.  

Tutaj zgarniesz 250 zł w nowej promocji Paribasa

Kto może z tego skorzystać?  W tej promocji znów karencja wynosi rok, jeśli ktoś miał 12 miesięcy przerwy w posiadaniu konta w Paribas może wracać po premię.

 Datę zakończenia ustawiono na 15 listopada 2020 r.  Promocyjna pula została ograniczona bardziej do 2000 sztuk, więc warto się pospieszyć, by załapać się na fajną kasę.

A co trzeba zrobić by zgarnąć 250 zł?

Jak to zwykle bywa, premia będzie w kilku częściach, a dokładniej w trzech.

1) Pierwsza część -  w wysokości 50 zł za złożenie wniosku o konto oraz w listopadzie 2020 r.: − zalogowanie się do GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile oraz  min. 1 transakcję bezgotówkową kartą.

2) Druga nagroda - 100 zł za spełnienie warunków do otrzymania pierwszej nagrody oraz w grudniu: min. 2 przelewy (GOonline lub Aplikacją Mobilną GOmobile) oraz  transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 500 zł. 

3) Trzecia nagroda - w wysokości 100 zł za spełnienie warunków do otrzymania drugiej nagrody  oraz w styczniu 2021 r.:  min. 2 przelewy (GOonline lub Aplikacją Mobilną GOmobile) oraz  wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł.

Po spełnieniu warunków  premia zostanie nam wypłacona w trzech ratach, ale do 28 lutego 2021 r. powinniśmy otrzymać już całą kasę.

Jeśli chcemy również zawalczyć o 5000 zł, wystarczy, że zaznaczymy w formularzu przy otwieraniu konta że bierzemy udział w konkursie. Następnie  w terminie 18 listopada do 15 grudnia musimy przesłać za pośrednictwem strony konkursu fotografię pod tytułem "Śladami jesieni".

Na koniec warto przypomnieć o ofercie karty kredytowej Paribas, gdzie możemy zyskać dodatkowe 300 zł do Allegro. Wystarczy pokombinować, by połączyć dwie promocję, a wpadnie nam do kieszeni całkiem przyzwoita premia.

Także fotografujmy jesień :)

Regulamin promocji Jesień

Regulamin konkursu 

14 komentarzy:

 1. Banicja to 15 miesięcy a nie rok !!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no właśnie 15 a nie 12 miesięcy

   Usuń
  2. Sprawdziłem przed momentem czy Ewald nie zrobił czasem błędu i w regulaminie o nazwie "Złota Polska Premia" w punkcie 2.1.2 jest faktycznie mowa o 12 miesiącach.

   Usuń
 2. Dla zainteresowanych, wg stan na dzień dzisiejszy:
  - "Zawrotna" w IB: 1,1% na 3 M,
  - "Specjalny Procent" w GB: 1,7% na 2 lub 3M.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieledwie 28.10. zakładałam na dużą kwotę zawrotną w IB na 1,5%. Zresztą zerwaną sprzed dwóch dni na 1,3%. No - Idea i Getin nie dają się nam nudzić:). Tak za paroma kliknięciami podwyższyć sobie oszczędności o -set złotych... Na szczęście w Getin nic nie mam szans teraz posiadać, więc chociaż ten kołowrotek mnie omija.

   Usuń
 3. Aktualizacja:
  W tym momencie "Specjalny Procent" w GB już tylko na 1,5%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie GB nie ma takiej lokaty Specjalny Procent, gdzie jej szukać?

   Usuń
  2. Nie szukać. "Specjalny" to dla tych, którzy chcą przelać środki. Aż dziwne, że dwa banki Czarneckiego tak ze sobą rywalizują... Chociaż - może to właśnie zagrywka, żeby pieniążki właśnie zostały u niego, a nie odpłynęły do konkurencji. Bo do Millenium tyle nie dają.

   Usuń
  3. do Anonimowy 31 października 2020 18:25 Ta lokata Specjalny procent pojawia się jako propozycja w Getin podczas próby przelewu pieniędzy do innego banku (Getin w ten sposób chce zatrzymać cię, abyś nie robił przelewu - proponując tę atrakcję). Od kwoty co najmniej 10 tys.

   Usuń
 4. W Idei od 31.10.2020 rok Lnś to 1,80% i 1,60% na 1 i 3m.

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie dzisiaj nadal oferta na 1,7% wyskakuje.

  OdpowiedzUsuń
 6. Rzeczywiście dzisiaj od rana "Specjalny Procent" w GB znowu na 1,7%.
  Prawdopodobnie wczoraj po południu zadziałał w GB jakiś automat(automatyczne obniżenie oferty po osiągnięciu założonego poziomu otwartych lokat), a dzisiaj jakiś decydent zdecydował, że oferują nadal na 1,7%.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziś zawrotna przy przelewie ponad 100k do getin to 1,5% na 3 m-ce

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli trzeba wysłać kasę do Getna i zasymulować przelew zwrotny do IDEI. Pytanie tylko czy jutro jeszcze 1,7% utrzyma się na "zawrotnej" w GB? Dziś przy próbie przelewu 10k zł mi się pojawiła, więc skorzystałem :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...