niedziela, 18 października 2020

220 zł dla mobilnych w tym 70 zł za samo otwarcie konta w Millennium

Wyczekiwana sprawa z Idea bank została przeniesiona na kolejny miesiąc. Teraz więc omówimy sobie kolejne zmiany jakie można zauważyć w Millennium. Do niedawna był to największy pewniak w stałości, nic jednak na świecie stałe niestety nie jest.

Stałe były dotąd warunki otwierania kont, ale i to jest inne. Bank nie każe robić tego co zawsze, lecz daje 50 zł za otwarcie konta a za spełnienie łatwych warunków dorzuca 170 zł. Przy tym bardzo mocno limituje ilość promowanych kont bo zaledwie 1000.


Kto może z tego skorzystać? Tutaj mamy kolejne ograniczenia: oferta jest skierowana tylko dla osób w wieku 18-26 lat, jakby starsze osoby mobilne nie były. Co gorsza wyklucza się też osoby, które brały udział w poprzednich promocjach tego konta.

To bez wątpienia największy minus Millennium. Wielu z Was zadeklarowało już likwidację konta w tym banku i powoli przestaje mnie to dziwić. Czas jednak płynie więc nowi ludzie wchodzą w dorosłość, tacy też mogą zacząć zgarniać premie jak każdy z czytelników bloga robi od wielu lat.

Tutaj zgarniesz 220 zł w promocji dla mobilnych  

Akcja ma potrwać do 16 listopada 2020. Mamy co prawda limit 1000 wniosków, ale i szereg bezsensownych ograniczeń co do odbiorców, więc trudno powiedzieć, czy promocja się skończy przed czasem.

Co zatem młodzi muszą zrobić by zgarnąć dla siebie 220 zł?

1. 70 zł na start

Pierwsze pięć dych można zdobyć jeśli otworzy się konto wraz z kartą do niego. Dodatkowo należy wyrazić zgody oraz zainstalować sobie apkę i uruchomić ją. Za to jeszcze w tym roku, najpóźniej do Sylwestra dostaniemy 50 zł na konto + 20 zł w Goodie cashback.


Co ciekawe dodatkowa premia została mi niedawno zaoferowana bez dodatkowych warunków. Ot pewnego dnia dostałem smsa, że mam możliwość zgarnięcia dodatkowej premii o czym zresztą pisałem w komentarzach.

2. 150 zł za ilościowe płatności

Dodatkowa premia nie jest już za przelewy + płatność do czego przywykliśmy przez wiele lat. Tym razem bank wymaga

 • dokonania 4 płatności kartą/blikiem
 • dokonania 1 płatności telefonem z wykorzystaniem aplikacji

W regulaminie mamy zapis o 5 płatności w tym jedna telefonem, więc w praktyce mamy rozbicie na dwa warunki.

Tutaj zgarniesz 220 zł w promocji dla mobilnych

W powyższym wniosku można wybrać opcję selfie, ale w takim przypadku jesteśmy zobligowani do wizyty w oddziale do 31 stycznia 2021 celem potwierdzenia naszego dowodu toższamości. Lepiej więc wybrać opcję z kurierem i nie bawić się w wizyty w oddziale.

Druga premia ma trafić na konto do 26 lutego 2021. W międzyczasie można korzystać z konta oszczędnościowego oprocentowanego na 1% przez okres 62 dni, chociaż czas ten można sobie wydłużać korzystając ze sprytnego zerowania konta na tydzień przed startem nowej promocji.

Wszystko się zmienia, ten rok przyniósł największą rewolucję w całej historii bloga. Czas by zmiany dotyczyły także warunku nowego klienta, tutaj bowiem Millennium mocno przesadza ze swoim konserwatywnym podejściem.

Regulamin 220 zł w promocji konto dla mobilnych

4 komentarze:

 1. Czyli generalnie "martwa" promocja dla stalych bywalcow bloga. W Mille nie warto juz nic otwierac, jak sie bralo udzial kiedys tam w promocji. Wiekszosc juz chyba pozamykala, bo nie warto tego trzymac dla KO z limitem 25 tys. i jedna wyplata/mies. Mamy na szczescie Getin i Alior, gdzie limity na KO sa sensowne, promocje sie powtarzaja i mozna wyplaca wiele razy na ROR.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja trzymam konto dla karty kredytowej, chyba jedyna obecnie którą bez prowizji można doładować konto R.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mylisz się Waść, nie jedyna, są jeszcze inne np Santander Polska, Santander Consumer itd.

   Usuń
  2. Dlatego napisałem, że chyba. W każdym razie dzięki, dobrze wiedzieć na przyszłość.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...