poniedziałek, 5 października 2020

Powrot 1% na KO w Millennium + 300 zł na start

A jednak wraca do nas promocyjne konto oszczędnościowe w Millennium. Do tej pory po zakończeniu jednej promocji KO od razu mieliśmy kolejną, jednak 28 września spotkała nas przykra niespodzianka: brak promocji.

Po tygodniu jednak okazuje się, że rusza nowa 25 już edycja, w której warunki są praktycznie takie same. Nie wiem czy to zasługa masowego zamykania kont o których pisaliście w komentarzach, ważne jednak, że jest gdzie wpakować kasę na 1%.


Nowa edycja daje promocyjną stawkę na 62 dni i można pakować do 25.000 zł. Niewiele, ale zawsze dobrze dywersyfikować swoją kasę, która dostępna jest w dowolnej chwili w przypadku fajnej promocji jakie mogą się pojawić w innych bankach.

Tutaj założysz konto oszczędnościowe w Millennium na 1%

Podstawowe pytanie jaka jest obecna data badania salda dla nowych środków. Od pewnego czasu Millennium zmienił swoje nawyki i taką datę ustawia na tydzień wstecz. Tym razem jest inaczej: saldo jest sprawdzane z 30 września, a to była środa. Tym razem jest to więc 5 dni wstecz.


Tak się składa, że dziś wyzerowałem KO w Millennium. Co ciekawe przy przelewie pojawiła się propozycja lokaty na 0,5%. Kiepska oferta więc wracać będę dopiero na kolejne edycje jeśli takowe będą. Najnowsza potrwa do 14 listopada i mam nadzieję, że następnego dnia ruszy kolejna.


Nowi klienci mogą zyskać więcej i to nie 200 zł jakie oferowano do tej pory lecz nawet 300 zł. Najnowsza oferta pojawiła się przed tygodniem i omawiałem ją tutaj szczegółowo pod tym linkiem.

Tutaj zgarniesz w bardzo łatwy sposób 200 zł + 100 zł jeśli chcesz

Dla krótkiego przypomnienia 200 zł zgarniamy za zwykłe czynności czyli wpływ na 1000 zł oraz jedną płatność kartą. Dodatkowe 100 zł dostajemy za założenie lokaty strukturyzowanej, która może dać zarobić blisko 3,50% w skali roku co widzimy na poniższej reklamie.


Oczywiście do zapowiedzi banku należy podchodzić z dystansem, bo struktura może dać zarobić, ale nie musi. W tym przypadku jednak zarobimy na pewno, bo bank daje stówę za jej założenie i przetrzymanie do 31 stycznia 2021. Co więcej po przeczekaniu do jej zakończenia dostajemy całość wkładu na konto:) Więc tak czy owak będziemy do przodu i to za wpakowanie zaledwie 1000 zł.

Podsumowując w Millennium jest obecnie nieco lepiej niż jeszcze w okresie letnim. Ciekaw jestem czy ten trend będzie kontynuowany o czym dowiemy się już za miesiąc z hakiem.

Regulamin 25 edycji KO w Millennium

Regulamin Nawet 300 zł za otwarcie konta w Millennium

12 komentarzy:

 1. to co zamykamy? zamykamy !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jaki sens trzymac to konto, skoro limit tylko do 25 tys. PLN, poza tym reszta oferty depozytowej, szczegolnie w walutach jest praktycznie na 0%.
   Ja powoli redukuje sie do dwoch bankow Alior(moj "Hub bankowy" ze wzgl na darmowe expresy i sorbnety w dawnym KWJ) i Getin, reszta to tylko jak mozna cos "wydebic", jakis tam bonus i potem zamkniecie, ewentualnie Idea, tak jak ostatnio na 2,9%.

   Usuń
  2. też chętnie bym zamknął, ale mam u nich IKE, zawsze byli najlepsi, teraz jest chyba 0,3%, gdzie przenieść się z IKE -ktoś wie ? BTW, rząd powinien taka emeryturę z III filara rewaloryzować tak jak to robi w ZUSie, bo idąc tym sposobem oszczędzania na przyszłą emeryturę, to będę miał wakacje pod palmami, a właściwie pod Yuką albo draceną :D . Kto z młodych wejdzie w ten trzeci filar... Dla nich ważna jest tylko "rodzina na swoim" :)

   Usuń
  3. Ja tam mam IKE w postaci rach maklerskiego, ale po spadkach na GPW to raczej nie ma wielkiego zysku na tym, raczej traktuje to jako dodatek do oszczedzania na bezpiecznych lokatach, ot tzw. dywersyfikacja. Jezeli juz chcesz super bezpiecznie to pozostaje chyba tylko IKE obligacje, nie ma kokosow, ale z pewnoscia nie bedzie to 0,3%, bo obecna marza jest chyba 1% na EDO i ponizej tego sumaryczne oprocentowanie spasc nie moze..

   Usuń
  4. Ja już Mille zamknąłem x2

   Usuń
 2. 25k, to mogą się wypchać. Będę zamykał. 25.000 x 1% /365 x 62 x 81% = 34,39. Zajebiście. Szkoda się paprać, lepiej dorzucić to do większej kwoty w innym banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdy będę tutaj wracać po skończeniu promocji w Getin mam nadzieję, że będzie można wpakować 35k: 25k na KO oraz 10k na lokacie urodzinowej, która dalej jest w ofercie.

   Usuń
  2. @Polcan, korzystaj z Aliora i Getina na zmiane, po co sie "paprac" z Mille??

   Usuń
  3. Wykorzystuję praktycznie wszystko co się da. Mam też lokatę w santanderze na 20k, a to już będzie ponad 50k. Lubię mieć kasę rozsianą w wielu bankach, a nie trzymać wszystko w jednym czy dwóch.

   Usuń
  4. @Polcan, jezeli rozdrabnianie nie jest pod gwarancje BFG, to nie ma ono specjalnie sensu przy dzisiejszej marnej ofercie bankowej (trzeba spelniac jakies nawet najprostsze "akrobacje" a zysku z tego brak). Jakby system bankowy mial sie polozyc w PL, to nic nie da trzymanie nawet w kilku instytucjach, chyba, ze poza Polska.

   Usuń
  5. To się nazywa siła nawyku.

   Usuń
 3. No promka z dawnego eurobanku 5% zwrotu za browary w pubach kończy się w listopadzie. Papatki różowym.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...