wtorek, 6 października 2020

Zgarnij 100 zł i wygraj elektryczne BMW w loterii kartowej z premiowanym kontem w Pekao

Jedna z ciekawszych promocji znów aktywna. Pekao nadal promuje swoje konto, do którego bonusowo dorzuca 100 zł za spełnienie banalnych warunków. Ale to nie wszystko, kolejną stówę możemy zgarnąć za każdego poleconego. Tym razem można jeszcze zawalczyć o elektryczne BMW w loterii kartowej. Sprawdźmy szczegóły oferty.

                  


W promocji mogą wziąć udział osoby, które nie miały konta, ani lokat w okresie od 1 stycznia 2019 r. do 30 września 2020 r. Oferta będzie ważna do 31 października 2020 r.

Co zrobić, aby otrzymać bonus? Tak jak w poprzednich edycjach promocji, 100 zł otrzymamy jeśli od dnia przystąpienia do promocji do ostatniego dnia następnego miesiąca oraz przez kolejne trzy miesiące spełnimy proste warunki (łącznie przez 4 miesiące):
 • wpływ min. 500 zł 
 • min. 1 transakcję bezgotówkową ( może być kartą lub przez apkę mobilną)
 • jedno logowanie do apki mobilnej PeoPay
Pamiętajmy, że do wpływów na konto nie zostaną zaliczone wpłaty gotówkowe, wpływy z rozliczeń depozytów lub pożyczek, ani przelewy własne w banku.
Nagroda zostanie wypłacona na konto najpóźniej do 31 marca 2021 r. 

Oczywiście konto założymy zdalnie, bez wychodzenia z domu. Po kliknięciu w link, wybieramy weryfikację za pomocą selfie. Jeśli jednak weryfikacja tożsamości przebiegłaby niepomyślnie z jakichś względów, to można dokończyć zakładanie konta w oddziale i też warunek zakładania konta online będzie zaliczony.


Konto jest darmowe dla osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia. Ale bez obaw, osoby mające więcej niż 26 lat, będą miały darmowe konto jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym będą miały wpływ min. 500 zł oraz wykonają jedną płatność kartą lub apką. A przecież to żadne warunki, skoro takie same trzeba spełnić by zdobyć bonusową kasę więc i tak to zrobimy.


Darmowe mają być również m.in. wypłaty z bankomatów za granicą oraz przewalutowanie przy płatności kartą. A jeśli już zostaniemy posiadaczami konta, możemy zacząć polecać je znajomym. Za każdą poleconą osobę, która spełni warunki, bank wypłaci nam 100 zł.  Łącznie możemy zyskać do 1500 zł, bo możemy polecić max. 15 osobom.
Jeśli chcesz zostać poleconym napisz na marszr1@gmail.com, aby otrzymać kod. A później polecaj dalej ;)

Możemy także przystąpić do programu Bezcenne Chwile i dzięki płatnościom kartą można zbierać punkty wymienne na nagrody oraz korzystać ze zniżek podczas zakupów u partnerów banku.
                               
Ponadto jeśli posiadamy dzieci do 12 roku życia, możemy założyć im konto. Po spełnieniu warunków, na konto wpłynie 50 zł kieszonkowego na wydatki dziecka.


Na deser możemy jeszcze zawalczyć o główną nagrodę w loterii. Do wygrania jest elektryczne BMW. Wystarczy zgłosić się do udziału w loterii do 31 grudnia 2020 r. oraz dokonywać płatności kartą lub PayoPay.  Płatności wykonywane do 1 stycznia 2021 r. będą brały udział w losowaniu. Ilość losów można zwiększyć płacąc kartą kredytową lub wzięcie pożyczki kredytowej. 

Codziennie można również wygrać kartę podarunkową o wartości 50 zł do Allegro. 

Tutaj założysz konto, by zyskać do 100 zł 


Wszystkie regulaminy do wglądu znajdziecie tutaj:

Regulamin promocji

5 komentarzy:

 1. Dziś obniżka na lokatach w IdeaBanku. 1,4% na nowe środki plus.

  OdpowiedzUsuń
 2. ...tymczasem w IDEI kolejne spadki. Teraz max na lok. NnŚ+ to 1,4%. Czyli tyle samo co u "starszego brata" na jego wersji Zawrotnej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolejna ciekawa promocja, ale regulamin dosyć nieczytelny. Czy można pobrać gdzieś dokładniejszą wersję?

  OdpowiedzUsuń
 4. Z Getinu dostałem tego samego dnia propozycje zawrotnej na podobne kwoty: rano -1,4%, przed południem -1,2% a pod wieczór 1,0%. Dodam, że za każdym razem dokonywałem przelewu, a przy kolejnym przelewie oprocentowanie spadało.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...