wtorek, 13 października 2020

300 zł do Allegro za darmową kk w Paribas

Paribas oprócz częstych, fajnych promocji kont uruchomił w tym miesiącu dodatkową promocję, w której można zgarnąć 300 zł do popularnego Allegro. W sumie można więc tutaj zgarnąć ponad 600 zł korzystając z dwóch promocji jednocześnie.

Mało tego, poza premią na start, bank zwalnia również z opłaty za kartę, co jest ewenementem. Jak pamiętam oferty z kk w Paribas miały tę wadę, że trzeba się było liczyć z dodatkowymi opłatami. Teraz tego nie ma.


Kto może skorzystać z nowej promocji? Tutaj wygląda to nieco inaczej aniżeli w przypadku kont, gdzie karencja wynosi 15 miesięcy. Dla kk mamy sztywną datę: 1 maja 2019, kto po tym terminie nie miał karty kredytowej może wyrobić sobie nową i zgarnąć nową premię.

Tutaj zgarniesz 300 do Allegro za darmową kartę w Paribas

Akcja ma potrwać do końca roku. Karty nie sprzedają się tak jak konta więc jest szansa, że ta promocja potrwa faktycznie do 31 grudnia 2020.

Co trzeba zrobić by zgarnąć premię?

Akcja jest podzielona na 3 równe części. Innymi słowy dostać można po 3 razy po 100 zł w formie karty podarunkowej w kolejnych miesiąch po wyrobieniu karty.

Trzeba jednak przyznać, że warunki są dość wygórowane jak na Paribasa. Bank wymaga wydania kartą kwoty 900 zł w każdym miesiącu. Przed nami jednak święta, a więc okres wzmożonych zakupów, warto zatem zadbać, by część z tych corocznych wydatków nam się zwróciła:)

Odebranie nagrody będzie możliwe, jeśli zarejestrujemy się oraz zalogujemy na www.mamBONUS.pl. Jest to strona skupiająca pakiet benefitów dla klientów Paribasa o której pisałem już wielokrotnie. Nagroda będzie dostępna w ciągu 60 dni od spełnienia wszystkich warunków oraz posiadanie karty.

Tutaj zgarniesz 300 do Allegro za darmową kartę w Paribas

Karty nie warto mieć w nieskończoność. Bank gwarantuje darmowość karty tylko przez pierwsze 12 miesięcy. Jest to jednak wystarczający okres by spełnić warunki i zgarnąć dla siebie dodatkowe 300 zł. Oprócz 350 jakie bank daje za otwarcie konta co omawiałem w ubiegłym tygodniu.

Regulamin promocji z kartą warto: 300 zł do Allegro

Regulamin programu lojalnościowego Mam BONUS

4 komentarze:

 1. Czy jest obecnie proponowana l. zawrotna w Idea?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W poniedziałek nie było, a od wtorku na nowo jest na 1%:

   https://www.ideabank.pl/uploads/doc/Regulamin_zawrotna_100_3M.pdf

   Usuń
  2. Do Gesso
   Zakładałeś tą Zawrotną w IB? Wiesz może jakie są obecnie stawki na jej odpowiedniku w Getinie?

   Usuń
 2. Czy dostał już ktoś email o zakwalifikowaniu się do promocji Money Mani 23 w Santander wysyłać mieli do 15.10.2020 ??????

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...