czwartek, 15 października 2020

375 zł do zgarnięcia w nowej promocji Zakupowy szał

No i mamy nową akcję Paribasa z jeszcze wyższą premią. Poprzednio mieliśmy niemało, bo 350 zł, teraz zaś mamy jeszcze więcej - 375 zł do zgarnięcia w akcji zakupowy szał:) I jak każda taka promocja mamy tutaj limit wniosków.


Kto może skorzystać z nowej akcji? Tu na szczęście nic się nie zmienia i nadal można wracać do banku po nową premię po 15 miesięcznej odsiadce. Kto więc zamknął konto w połowie wakacji ubiegłego roku może wracać po nową premię.

Tutaj zgarniesz 375 zł w Paribas w akcji Zakupowy szał

Link może być aktywny maksymalnie do końca tego miesiąca. Jest to jednak wątpliwe skoro bank przewidział tylko 3000 wniosków. A wiadomo, że im wyższa premia, tym zwykle przybywa chętnych do założenia konta, oczywiście pod warunkiem, że warunki nie będą jakieś z kosmosu.


Czy zatem warunki są jakoś znacznie trudniejsze niż zwykle? O dziwo nie, dalej są łatwe, może nawet łatwiejsze, gdyż mimo wyższej premii mamy zaledwie dwa do spełnienia i to jeszcze w tym roku, chociaż niewiele już zostało dni do jego zakończenia.

Jakie to warunki? W listopadzie wystarczy

 • 1 przelew
 • 5 transakcji kartą na dowolną kwotę

Warunki powyższe można spełnić w 5 minut, wystarczy przecież dowolny sklep, w którym możemy sami dokonać płatności kartą. I za te banalne czynności dostaniemy aż 175 zł. To z pewnością więcej niż zwykle:)

W grudniu warunki trochę się zmienią, ale dalej są do zaakceptowania, należy bowiem zrobić:

 • 1 przelew
 • wydać 300 zł kartą

W grudniu który należy do rekordowych miesięcy pod kątem zakupów, wydać 300 zł to raczej żaden problem. Tym bardziej, jeśli za wydanie 300 zł dostaniemy z powrotem. 100 zł na konto oraz 100 zł w formie e-kodu do Biedronki.

Tutaj zgarniesz 375 zł w Paribas w akcji Zakupowy szał

Kolejny raz Paribas zaskakuje i to na plus. Kiedyś jednak to się skończy i wrócą mniejsze premie za otwarcie konta w granicach 250 zł co do niedawna było tutaj normą. Warto więc korzystać z najwyższych premii póki są, tym bardziej, że na kolejną poczekamy ponad rok.

 Regulamin promocji Zakupowy szał w Paribas

 

69 komentarzy:

 1. IB na giełdzie dzisiaj na historycznym dnie i pikuje w dół. W tygodniu pozrywałem bez żalu lokaty na 1,5-1,7% i ewakuowałem gotówkę. Całe szczęście nie miałem na 2,9 bo dylemat miałbym większy.
  Pytanie czy IB pociągnie za sobą GB i cały holding???
  Obawiam się, że nadchodzi sąd ostateczny dla wszystkiego i wszystkich.
  Niestety wszystkie lokowania w nieruchomości, giełdy czy lokaty nawet walutowe są w takiej sytuacji bardzo ryzykowne. Nikt nie może spać spokojnie... może złoto najbezpieczniejsze, tylko gdzie je bezpiecznie ukryć?
  Pozostaje TYLKO czekać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie w szafie jest dużo miejsca. Dobrze się czujesz?

   Usuń
 2. Paribas - nie jest dla nikogo na tym forum wisienką choćby dawał nowym klientom milion bo wszyscy go przerabialiśmy i podlegamy karencji.
  Raczej istotniejsza jest przyszłość banków LC, który wyparował i teraz pytanie co zabrał w walizkach; majtki czy naszą gotówkę.
  A tak na poważnie to jest to temat przed którym w najbliższych dniach nie uciekniemy bo banki LC od dawna płaciły najwięcej i każdy z forumowiczów jest w nich umaczany.

  OdpowiedzUsuń
 3. Należy zastanowić się nad możliwymi scenariuszami w najbliższych dniach... czy powstanie panika na rynku bankowym, czy będą problemy z wypłatą gotówki tak jak pół roku temu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy.13.22, 13.28, 13.29 : Mnożysz posty, nie wiem po co. Jeden nie wystarczył, muszą być trzy? Nie siej paniki. Co ma być to będzie. Wyjąłeś pieniądze z Idei, to twoja sprawa.

   Usuń
 4. GIertych zatrzymany, prokuraorska łapa na majaku Czarneckiego. Czekamy na lokaty w IB
  MM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do Anonimowy 15 października 2020 14:24 To nie jest powód do radości (czy oprocentowanie wzrośnie- to znaczenie drugorzędne). Warto patrzeć szerzej! Na praworządność. Są rzeczy i wartości ważniejsze. Była tu o tym mowa. Szeroko skądinąd pisał o tym TomTom.

   Usuń
  2. Aresztowany też Ryszard Krauze. I to wszystko przed wyznaczonym na jutro posiedzeniem aresztowym dla LC. Jakiż to "zwykły przypadek" ;) Oj robi się u nas druga Białoruś...

   Usuń
  3. "Warto patrzeć szerzej! Na praworządność. Są rzeczy i wartości ważniejsze."

   To o czym piszesz to sedno sprawy Gesso. Niby krótkowzrocznie cieszymy się z tych wyższych procentów, ale patrząc na to przyszłościowo aż strach pomyśleć co jeszcze może przyjść do głowy pewnym osobom, a co za tym idzie o nasze teoretycznie bezpieczne pieniądze w bankach.

   Usuń
 5. Konto osobiste wraz z kartą zamknąłem 20 miesięcy temu, jednak dostęp do bankowości elektronicznej dalej pozostał (przed chwilą się zalogowałem - ku mojemu zdziwieniu). Czy załapie się na warunki promocji?

  Pomóżcie proszę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz do banku/organizatora promocji i zapytaj się.

   Usuń
 6. Takie pytanie jeśli dzisiaj przelałem nowe środki i uruchomiłem lokatę na nowe środki a załóżmy, że jutro pojawi się lokata na nowe środki z lepszym oprocentowaniem czy jak zerwę tą obecną będę mógł założyć ponownie z tym lepszym oprocentowaniem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "...czy jak zerwę tą obecną będę mógł założyć ponownie z tym lepszym oprocentowaniem ?"

   Wielokrotnie tak robiłem i działało. W pamiętny poniedziałek 21 września, zrywałem i zakładałem tak lokatę kilkukrotnie - do wyniku 2,9% ;)

   Usuń
 7. Tymczasem IB zmieniła stronkę. Oszczędności promują tylko dla nowych klientów i na nowe środki. Reszta pewnie na koncie można się dowiedzieć. No - na technologie wydają pieniążki, żeby się "ukryć"?

  OdpowiedzUsuń
 8. szykujemy się na 3,9 % w IB ( 16.10 ) !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak tak, ci co zakładali lokaty na 2,5-2,9% teraz je nagle pozrywają i będziesz miał swoje 3,9..A zaraz potem się obudzisz..

   Usuń
 9. Po kolejnych zawirowaniach bezpośrednio związanych z LC i IDEA Bankiem od dziś symbolicznie wzrasta % na Lokacie Zawrotnej do 1,1%:

  https://www.ideabank.pl/uploads/doc/Regulamin_zawrotna_110_3M.pdf

  Podejrzewam, że jakiś wzrost dotyczyć będzie od jutra również lokaty NnŚ+

  OdpowiedzUsuń
 10. Spokojnie, jutro zacznie się znowu panika a w przyszłym tygodniu będzie oprocentowanie powyżej 2%.

  OdpowiedzUsuń
 11. Na 100 procent bedzie plan Zdzisława, bo zabezpieczono majątek Leszka. Pytanie czy tylko IB czy też Getin. Oj ciekawe czasy idą, bedziemy drugą Białorusią.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie musi być planu Zdzisława. Dopóki banki zachowują płynność to nie ma takiej potrzeby. LC nie jest bankrutem tylko podejrzewa się o jakąś formę udziału w handlu getbackowymi obligacjami. Banki mogą zniknąć ale nie z tego powodu że ich udziałowiec ma kłopoty z prawem
   MM

   Usuń
 12. Sprawa LC odroczona, mają miesiąc spokoju i zapewne brak podwyżek w Idei. Do tego pojawiają się głosy o możliwej kolejnej obniżce stóp... dramat to dopiero będzie, jeszcze brakuje kolejnych akcji w stylu zatrzymania RG i mamy Białoruś.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obniżyć stopy może już tylko zwykły kretyn. Niby co to ma dać? Kredyt już ukatrupiony, rat ludziom i tak się już nie zmniejszy, przedsiębiorcom nie ulży. PO CO TO ROBIĆ???? To ze PKO na lokacie będzie 0 zamiast +0.1% to też żadna różnica bo nikt normalny czegoś takiego już nie kupuje. Co można zyskać? Zyska jedynie rząd dzięki jeszcze tańszemu długowi. Ten dług to już 600mld więcej od czasu przejecia władzy przez wiadom partię. Gdyby teraz jeszcze wywalili nas z UE to czeka nas katastrofa.
   MM

   Usuń
  2. "Obniżyć stopy może już tylko zwykły kretyn."

   Zgadzam się, a najgorsze że coś nawet o tym przebąkują. W sumie rząd i jego "niezależne" instytucje mają się czym pochwalić i jakaś część społeczeństwa odbierze to pewnie jako atut. Na przykład mamy obecnie najwyższą w UE inflację i największy od 19 lat wzrost cen - o czym informuje sam NBP. Brawo Wy!

   https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/inflacje-mamy-najwyzsza-w-europie-inflacja-bazowa-za-wrzesien-2020/klsxw2e

   Usuń
 13. Sąd odroczył do 16.11 areszt dla Leszka Cz. ;( czyli z wyższych lokat nici...

  OdpowiedzUsuń
 14. Widzę że na nowe środki 1,70.

  OdpowiedzUsuń
 15. Tak jak przypuszczałem lokata NnŚ+ w IB już nawet 1,7% :)

  OdpowiedzUsuń
 16. ...Zawrotna już 1,5%

  https://www.ideabank.pl/uploads/doc/Regulamin_zawrotna_150_3M.pdf

  OdpowiedzUsuń
 17. Romus genialnie to rozegrał, dodatkowy miesiąc dla Czarnego i przy okazji nie ma potrzeby dawania większego oprocentowania na lokatach, a 1,7% dzisiaj to śmiech na sali.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "...przy okazji nie ma potrzeby dawania większego oprocentowania na lokatach, a 1,7% dzisiaj to śmiech na sali."

   Nie mogę się zgodzić ze stwierdzeniem, że 1,7% - to mało. Jak byłoby to w innym banku - to zalałoby go kasą ;) Jednak jak na 10-tą rocznicę IB i podane w aktualnościach: "Idea Bank 2.0. - nowe otwarcie" - to przydałoby się 2.0% na lokacie ;)

   https://www.ideabank.pl/idea-bank-2-0-nowe-otwarcie

   I choć wiem, że to mało realne - to życzę mojemu ulubionemu bankowi kolejnych 10 lat funkcjonowania, a nam wszystkim wysokoprocentowych lokat i nie tylko !!! ;)

   Usuń
  2. do TomTom 16 października 2020 17:36 TomTom, lubię Twój głos rozsądku z nutą emocji i często się z nim utożsamiam.

   Usuń
  3. Dzięki Gesso. Niestety nie wszyscy tak mają - przez co musiałem swojego czasu "chwilę" pomilczeć ;)

   Usuń
 18. Roman padł wczoraj na kolana nieprzytomny, a dzisiaj lekarze uznali, że udawał. Pisiory postawili mu zarzuty i co on za geniusz. Państwo pokazało, że ma metody na cwaniaków. Pewnie nigdy w tych sprawach nikt nie beknie bo w PL pies psa nie ugryzie... pandemia w politycznych rozgrywkach się nie liczy, a Getin Holding krwawi, aż pewnego dnia kipnie z nasza kasą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę.. zanim zaczniesz z siebie robić (...) to sprawdź najpierw co mówi lekarka która go stawiała na nogi.
   MM

   Usuń
 19. Jedna lekarka z PO mówiła, że Romek był w śmierci klinicznej i nic do niego nie docierało, a szczególnie zarzuty, a inne konsylium biegłych lekarskich sprzyjające władzy wydało opinię , że Roman był, jest i długo jeszcze będzie zdrów jak ryba...
  Czytam te sprzeczności i mam bekę z Romana bo kawał chłopa, a się ośmiesza jak dzieciak

  OdpowiedzUsuń
 20. "Wchodzi RPO - Roman Giertych przytomny, wchodzi obrońca - nadal przytomny, wchodzi prokurator - traci świadomość; nie z nami te numery" - tak sekretarz Kolegium ds. Służb Specjalnych Maciej Wąsik odniósł się do doniesień, że Giertych był nieświadomy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ratowników medycznych i lekarzy na SOR też oszukał rozumiem :-))) To ci sprytny Romuś. Normalnie agenci powinni uczyc się od niego takich sztuczek. A poważnie. Nie da się symulować omdlenia czy powaznych problemów ze zdrowiem.

   Usuń
  2. Gdyby myk z omdleniem działał, to żadnego podejrzanego nie można by było skutecznie zatrzymać bo przepis jest jednoznaczny: 48h na postawienie zarzutów, a jak nie zdążą to drugi raz zatrzymać w tej sprawie nie wolno.
   Roman nie był omdlały, tylko zamknął oczy jak weszła prokurator.
   Dla mnie ośmieszenie Romka jako: adwokata, mężczyzny i człowieka. Trzeba mieć odrobinę męskiej godności, przyjąć zarzuty na klatę, obronić się przed sądem i wygrać grube odszkodowanie.
   Tym razem myki adwokackie się nie powiodły, a Wende i jemu podobni zaniżają standardy ośmieszając adwokaturę...
   Do przerwy 1:0 dla Ziobry. Będzie 2-ga połowa jak Roman przestanie błaznować i nagle ozdrowieje, a może i dogrywka w tej sprawie za 3 lata jeśli PIS straci władzę.

   Usuń
  3. A kto powiedział, że "koński łeb" miał problemy ze zdrowiem... wszędzie czytam, że zdrowy jak koń tylko udaje chorego, pajac i błazen.
   Trafił cwaniak na jeszcze lepszych cwaniaków.

   Usuń
 21. No i skończyło się :( Bardzo dobre promocje na KO w BOŚ Banku niestety odchodzą do lamusa:

  https://www.bosbank.pl/klient-indywidualny/aktualnosci/odwolanie-promocji-ekokont-oszczednosciowych-od-1-listopada-2020-r.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A gdzie to pisze?

   Usuń
  2. Lokaty w banku ochrony środowiska są obniżenie ale konto oszczędnościowe nie są obniżone

   Usuń
  3. "Lokaty w banku ochrony środowiska są obniżenie ale konto oszczędnościowe nie są obniżone"

   Od 1 list. znikają wszystkie promocje na KO w BOŚ.

   "A gdzie to pisze?"

   Przecież dodałem Wam link.

   Usuń
 22. Dziękuję za info w sprawie KO w Bosiu. 31 października wypada w sobotę, wiec w piątek 30tego wyjazd z KO i ewakuacja z BOŚ i wypowiedzenie umowy, aby zamknąć temat 30 listopada wypłacając finalnie odsetki.
  Zastanawiam się czy w ogóle było warto się bawić w tą promocję sierpień-październik? Chyba NIE ale w sierpniu nie było wiadomo do kiedy promocja KO potrwa. Gdzie uciekać??? Pewnie do zagrożonych banków LC... bo gdzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "...wiec w piątek 30tego wyjazd z KO i ewakuacja z BOŚ i wypowiedzenie umowy, aby zamknąć temat 30 listopada wypłacając finalnie odsetki."

   Pamiętajcie o jednym. Jak zakładałem u nich KO - to doczytałem się w ich TOiP pewnej rzeczy. Zamknięcie w ciągu 90 dni od otwarcia u nich konta kosztuje 35zł! Przyznam, że nie potwierdzałem tego w banku, ale w tabeli opłat coś takiego występuje. Lepiej to sprawdźcie to u siebie - żeby przypadkiem nie być w plecy o te 35zł.

   Usuń
  2. czy komuś z Was nie wypłacili odsetek promocyjnych do 10 października tak jak mi.Na pytanie do BOS dlaczego nie otrzymałem odsetek dostałem odpowiedz że na reklamacje mają 30 lub nawet 60 dni masakra

   Usuń
  3. BOŚ do likwidacji i dlatego nie ma już promocji.

   Usuń

  4. @Anonimowy17 października 2020 23:51 . Tak mi nie wypłacili i złozyłam reklamację

   Usuń
  5. Napisałem dzisiaj reklamację na brak odsetek za wrzesień i czekam na odpowiedź.
   We wrześniu reklamację złożyłem 15 września, a pozytywną odpowiedź otrzymałem 24 września.
   Co ciekawe nie dopełniłem jednego punktu regulaminu, a mianowicie przy koncie VIP przelew do banku 10tys złotych musi być w jednym kawałku, a kwota musi leżeć na koncie do końca dnia. Tego ostatniego warunku nie spełniłem bo go nie znałem i od razu z rachunku osobistego przelałem tą kwotę na KO. Pomimo uchybienia tego punktu regulaminu (zwrócono mi uwagę na przyszłość) reklamacja po 9 dniach uznana i odsetki wypłacone.

   Usuń
  6. TomTom masz rację w tabeli opłat stoi jak byk opłata 35zeta za zamknięcie rachunku przed upływem 90 dni.
   Teraz mam wątpliwość bo zamierzam zamknąć rachunek 30 października z 30-to dniowym terminem wypowiedzenia. 30 października nie będę miał 90 dni ale 30 listopada czyli w dniu jego zamknięcia już TAK.
   Która data jest zamknięciem rachunku, data złożenia wypowiedzenia czy fizycznego zamknięcia rachunku?

   Usuń
  7. "Która data jest zamknięciem rachunku, data złożenia wypowiedzenia czy fizycznego zamknięcia rachunku?"

   To już pytanie do specjalistów z BOŚ-a. Trzeba pytać u źródła, ale nając życie to dostaniesz kilka sprzecznych odpowiedzi;) Ja niestety nie potrafię Ci pomóc.

   Usuń
  8. @Anonimowy18 października 2020 18:38 Chyba dałeś się wmanewrować bo ja nie widzę takiego zapisu w regulaminie,że kwota musi przeleżeć na koncie do końca dnia..

   Usuń
  9. Szanowny Panie, zgodnie z regulaminem promocji, warunkiem uprawniającym do naliczenia promocyjnego oprocentowania jest zasilenie ROR VIP kwotą min. 10 tys. PLN w miesiącu kalendarzowym (jednorazowym wpływem, nie sumujemy wpływów). Środki powinny pozostać na rachunku w dacie zamknięcia dnia. W sierpniu br. wpłacił Pan wymaganą kwotę ale tego samego dnia środki zostały przeksięgowane. Wobec powyższego odsetki promocyjne nie zostały naliczone. Jednocześnie informujemy, że dla dobra dalszej współpracy podjęliśmy decyzję o naliczeniu odsetek promocyjnych za sierpień 2020 r. - 86,99 zł. W kolejnych miesiącach promocji, aby odsetki promocyjne zostały naliczone, prosimy aby kwota zasilenia pozostała na rachunku przynajmniej jeden dzień. Przekazując powyższe wyjaśnienia zachęcamy do aktywnego korzystania z oferty naszego Banku. Z poważaniem Monika Dobiasz Kierownik Zespołu ds. Jakości i Relacji z Klientami

   Usuń
  10. Tak jak napisałem wyżej- dałeś się zmanipulować i łykasz jak karp. Regulamin:

   "§ 6 ZASADY PROMOCJI EKOKONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE VIP
   1. Uczestnik Promocji spełniający warunki, o których mowa w § 3, poza
   Oprocentowaniem standardowym ma możliwość skorzystania
   z Oprocentowania promocyjnego, o którym mowa w ust 4, pod warunkiem:
   1) zasilania ROR VIP kwotą min. 10 tys. PLN w danym miesiącu
   kalendarzowym,
   2) dokonania transakcji kartą debetową w danym miesiącu kalendarzowym
   na łączną kwotę min. 1 tys. PLN.
   2. Zasilenie ROR VIP, o którym mowa w ust. 1 pkt. 1, powinno być dokonane
   jednorazowym wpływem. Bank nie sumuje wpływów
   w danym miesiącu.
   3. Kwota transakcji z tytułu zwrotu towaru zakupionego przy użyciu Karty lub
   anulowania transakcji dokonanej przy użyciu Karty zmniejsza łączną kwotę
   dokonanych transakcji, o których mowa w ust 1 pkt 2, w miesiącu dokonania
   zwrotu towaru zakupionego przy użyciu Karty lub anulowania operacji
   dokonanej przy jej użyciu.
   4. Promocja polega na podwyższeniu przez Bank, w Okresie Promocji,
   oprocentowania środków zgromadzonych na Koncie oszczędnościowych do:
   1) 1,25% dla salda do 400 tys. PLN oraz
   2) 1,30% dla nadwyżki środków ponad 400 tys. PLN."

   Gdzie tutaj masz konieczność przetrzymywania środków ? Ma być wpływ jednorazowy i tyle..

   Usuń
  11. Regulamin swoje, oni swoje. Nie wnikałem w regulamin bo reklamację uznali.
   A jakby z tego powodu nie uznali to gdzie iść na skargę? do składu desek!
   Zobaczymy dlaczego za wrzesień nie naliczyli odsetek promocyjnych, nie tylko mi... czekamy na odpowiedzi.

   Usuń
  12. Dzisiaj pani na infolinii powiedziała że odsetki za wrzesień wypłacą z opóźnieniem (podobno wina aktualizacji systemu), a mi przestało działać zatwierdzenie operacji w aplikacji nie po po prostu nie przyjmuje cyfr z kodu SMS, nie pomogło wgranie aplikacji jeszcze raz, porażka

   Usuń
 23. Polcan! Pobudka :) Nie ilość, a jakość komentarzy ma znaczenie :) Warto zachować dotychczasowy (wartościowy) poziom Bloga. Wielu osobom rekomendowałem Twój Blog. Czuję się zobowiązany :) Z trudem, a nawet z irytacją czytamy (przeglądamy) niektóre komentarze (tendencyjne i kuriozalne).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatnio większość komentarzy dotyczy IB, co mnie jakoś mało interesuje ze względu na fakt bycia odstawionym na boczny tor przez niebieskich, więc przyznaję, że komentarze czytam pobieżnie.
   Zawsze można wskazać komentarze do odrzutu czy to w mailu czy w komentarzu, wtedy bliżej się przyjrzę i mogę je pousuwać. Póki co usuwam tylko totalne bzdury oraz liczne reklamy, które towarzyszą mi od zawsze.

   Usuń
  2. Przygarniał kocioł garnkowi. Sam z tomem bawisz się w miałką politykę i kierujesz dyskusje na niewłaściwe tory a jak się politykierzy o innych poglądach uaktywnią to bijesz na alarm. Oferty banków promocje wisienki a nie Romek, Glapcio, praworządność czy tp. zastępcze tematy. Inaczej nie da się was wszystkich czytać.

   Usuń
 24. W jakich bankach zostawiacie sobie konta? Ja Santander, Getin, Alior, Idea, mBank i puki istnieje TMUB

  OdpowiedzUsuń
 25. I co ? Przerwa w transmisji kabaretu. Gol dla Romusa i jego towarzyszy - wszyscy pozwalniani do domów, co ciekawe prokuratura nie uprawdopodobniła czyli nie przedstawiła dowodów.
  Leszek - sprawa odłożona o miesiąc, czyli lepszych lokat nie budziet.
  IB jeszcze podziała. Dokument o Idea Banku 2.0 polecam każdemu jako lekture do poduszki. Parodia, wychwalają swoją sanację jako spektakularną restrukturyzację, w rzeczywistości zwykła redukcja do core business i redukcja zatrudnienia. Nudna ta bankowość w naszym kraju się robi. Zwykłe pobieranie januszowego od kredytów na 2,3 pokoje na 30 lat już nie wystarcza. Tyle że polska gospodarka już nic nie wytwarza, nie ma produkcji przemysłowej to i banki zbędne. Tak więc tym bardziej styka appka w smartfonie, a nie bank jako instytucja finansowa.

  OdpowiedzUsuń
 26. Będzie jeszcze druga instancja odwoławcza... tu będzie trio sędziów. Jeśli PIS "wylosuje" dwóch swojaków to może być gol przewrotką w samo okienko na 2:0, albo gem, set i MECZ.

  OdpowiedzUsuń
 27. Drodzy Czytelnicy,

  sami widzicie, że nie tak łatwo mnie dopaść. Mam wpływowych koszernych przyjaciół, potężniejszych niż włodarze Nadwiślańskiego Kraju.
  Moje, przepraszam - Wasze pieniądze są u mnie bezpieczne jak w Banku!

  Pozdrawiam,
  Wasz Ernest

  OdpowiedzUsuń
 28. posiadanie konta w optima nie dyskwalifikuje? nie widze w regulaminie nic na ten temat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No faktycznie. To dziwne, bo jak pamiętam do tej pory klienci Optimy byli wykluczeni.
   Mogę dopytać się w tej sprawie, ale dopiero jutro prawdopodobnie dostanę odpowiedź.

   Usuń
 29. dzięki, złożyłem wniosek ale fakt, dobrze wiedziec czy ma to sens. Optime chca chyba polaczyc z bgz, jakis taki mail był wiec jak ktos ma optime a nie konto w paribas to trzeba zakladac na jakiejs promocji, teraz albo nigdy ;)

  OdpowiedzUsuń
 30. Też mnie to ciekawi, czy konta z optimy dyskwalifikują z promocji. Ojciec miał otwarte konto w Optimie oraz później ich nowszy rachunek smart i do tej pory ich nie pozamykał.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...