czwartek, 22 października 2020

Akcja specjalna wreszcie dla każdego! 100 zł od Blue Bonus za założenie konta

Właśnie wystartowała rewelacyjna promocja. I to dla wszystkich. W akcji specjalnej Blue Bonus dostaniemy 100 zł za samo założenie konta w Pekao. I to nie ważne, kiedy ostatnio mieliśmy tam konto. To świetna informacja, bo większość z nas miała niedawno ror z uwagi na niezłe promocje, które oferował bank. A teraz możemy wrócić po dodatkową stówę. Natomiast nowi klienci, mogą liczyć na podwójną premię, bo przecież wciąż aktywna jest promocja konta, w której dostaniemy 100 zł za spełnienie banalnych warunków. Na taką ofertę czekaliśmy.


Tutaj zarejestrujesz się w świetnej akcji specjalnej by zgarnąć min. 100 zł

W akcji mogą wziąć wszyscy, którzy otwierają nowe konto w banku Pekao. Oferta potrwa do końca października, teoretycznie nie ma limitu wniosków, ale dobrze wiemy jak to bywa z dobrymi akcjami specjalnymi, więc nie warto czekać na ostatni moment.

Blue Bonus wypłaci nam 100 zł za założenie konta, bez żadnych warunków. Oczywiście musimy zarejestrować się w akcji specjalnej przez dedykowany link.

Natomiast osoby, które nie miały konta ani lokat w Pekao w okresie od 1 stycznia 2019 r. do 30 września 2020 r. mogą spełnić warunki na otrzymanie bonusowej kasy od Pekao

Co zrobić, aby otrzymać bonus? Tak jak w poprzednich edycjach promocji, 100 zł otrzymamy jeśli od dnia przystąpienia do promocji do ostatniego dnia następnego miesiąca oraz przez kolejne trzy miesiące spełnimy proste warunki (łącznie przez 4 miesiące):
 • wpływ min. 500 zł 
 • min. 1 transakcję bezgotówkową ( może być kartą lub przez apkę mobilną)
 • jedno logowanie do apki mobilnej PeoPay
Pamiętajmy, że do wpływów na konto nie zostaną zaliczone wpłaty gotówkowe, wpływy z rozliczeń depozytów lub pożyczek, ani przelewy własne w banku.
Nagroda zostanie wypłacona na konto najpóźniej do 31 marca 2021 r. 

Oczywiście konto założymy zdalnie, bez wychodzenia z domu. Po kliknięciu w link, wybieramy weryfikację za pomocą selfie. Jeśli jednak weryfikacja tożsamości przebiegłaby niepomyślnie z jakichś względów, to można dokończyć zakładanie konta w oddziale i też warunek zakładania konta online będzie zaliczony.


Konto jest darmowe dla osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia. Ale bez obaw, osoby mające więcej niż 26 lat, będą miały darmowe konto jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym będą miały wpływ min. 500 zł oraz wykonają jedną płatność kartą lub apką. A przecież to żadne warunki, skoro takie same trzeba spełnić by zdobyć bonusową kasę więc i tak to zrobimy.


Darmowe mają być również m.in. wypłaty z bankomatów za granicą oraz przewalutowanie przy płatności kartą. A jeśli już zostaniemy posiadaczami konta, możemy zacząć polecać je znajomym. Za każdą poleconą osobę, która spełni warunki, bank wypłaci nam 100 zł.  Łącznie możemy zyskać do 1500 zł, bo możemy polecić max. 15 osobom.
Jeśli chcesz zostać poleconym napisz na marszr1@gmail.com, aby otrzymać kod. A później polecaj dalej ;)
 

Możemy także przystąpić do programu Bezcenne Chwile i dzięki płatnościom kartą można zbierać punkty wymienne na nagrody oraz korzystać ze zniżek podczas zakupów u partnerów banku.
                               
Ponadto jeśli posiadamy dzieci do 12 roku życia, możemy założyć im konto. Po spełnieniu warunków, na konto wpłynie 50 zł kieszonkowego na wydatki dziecka.


Na deser możemy jeszcze zawalczyć o główną nagrodę w loterii. Do wygrania jest elektryczne BMW. Wystarczy zgłosić się do udziału w loterii do 31 grudnia 2020 r. oraz dokonywać płatności kartą lub PayoPay.  Płatności wykonywane do 1 stycznia 2021 r. będą brały udział w losowaniu. Ilość losów można zwiększyć płacąc kartą kredytową lub wzięcie pożyczki kredytowej. 

Codziennie można również wygrać kartę podarunkową o wartości 50 zł do Allegro. 

Blue Bonus przyzwyczaił nas do naprawdę dobrych akcji specjalnych. Za spełnienie niewielkich wymagań zawsze możemy zgarnąć gotówkę. Jakiś czas temu była akcja z pożyczkami za 0% i kasą za rejestrację,  i mimo że konsultanci pożyczek wprowadzali nas w błąd mówiąc, że nie można zgarnąć obu bonusów, udało się bez problemów. Dostałem kasę na konto, a pożyczka była za zero tak jak obiecywano w akcji specjalnej. 
 
Aktualizacja:
Organizator przysłał dodatkowe wskazówki:
 
Wydaje się skomplikowane, ale w rzeczywistości jest proste, proces jest następujący:
 • -zainteresowany zgarnięciem 100 zł rejestruje się do Smarta
 • -aktywuje konto ( dostaje link na maila, który podał podczas rejestracji)
 • -po zalogowaniu klika w button i zakłada konto
 Regulaminy do wglądu znajdziecie tutaj:

48 komentarzy:

 1. https://bluepartner.eu/dokumenty/last/regulamin-obowiazujacy-od-11022019rpdf.pdf

  Co to ma być? To jest regulamin do tej promocji? Chyba żartujesz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zainteresowałem się tematem który opisał Ewald, bo sam w nim mam zamiar wziąć udział i też zdziwił mnie ten regulamin. Skontaktowałem się z organizatorem i dostałem takie informacje:
   'regulamin jest uniwersalny i opisuje kwestie rozliczeń, promocji cashback , nic więcej nie jest potrzebne. Kampania nie ma warunków więc wystarczy założyć samo konto.

   gwoli wyjaśniania kilka słów o platformie Smart. Jest to caskback , który umożliwia wypłatę bonusa za każdy produkt z jakiego skorzysta klient.

   Pieniądze są wypłacane na rachunek bankowy, obecnie mamy tam około 500 produktów."

   Kilka razy już korzystałem z produktów Blue Bonusa i jak dotąd wszystko było ok. Olewam promocję Pekao, bo nie mogę wziąć w niej udziału bo konto zamknąłem tu rok temu, ale dla stówki BB warto znów tu wrócić.

   Usuń
 2. Jakiś link do regulaminu tej promocji od Blue Bonus? Bo w tych linkach nigdzie nie widzę regulaminu tylko odnośnik do rejestracji a o tej promocji nie ma nic oprócz obrazka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma. Mam nadzieję, że wyjaśni to tutaj nam bliżej za chwilę sam przedstawiciel organizatora o co go poprosiłem przed momentem.

   Usuń
  2. Jeszcze w kwestii regulaminu, to na stronie promocyjnej po przewinięciu na sam dół mamy w stopce regulamin ogólny (bo podobno tego typu akcji mam być więcej) i to on obowiązuje. To ten właśnie regulamin Ewald podlinkował do artykułu.

   Usuń
 3. Nawet jak się zarejestrowałem i zalogowałem, to po wciśnięciu "sprawdź" mam zaakceptować warunki promocji, których nigdzie nie ma. Jak mam akceptować regulamin którego nie ma?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musimy zaufać tutaj Blue Bonus. Z tego co wiem ta akcja ma na celu promowanie platformy Smart. Napisali mi, że jest to caskback, który umożliwia wypłatę bonusa za każdy produkt z jakiego skorzysta ich klient. Kasa wypłacana jest na konto bankowe, a mają tam już ponad 500 produktów.
   Nie znam jej bliżej, bo też jest to dla mnie nowe tak jak i dla Ciebie. Regulamin zaś jaki jest w stopce dotyczy właśnie owej ogólnej promocji w której zawiera się akcja z Pekao.

   Usuń
 4. Blue Partner Smart22 października 2020 10:36

  Drodzy czytelnicy Moneyafterhours,  produkt objęty promocją z dodatkowym bonusem 100 zł dostępny jest na platformie cashback Blue Partner Smart. Właścicielem platformy jest należąca do Grupy Blue Media S.A. sieć afiliacyjna Blue Partner.  Jest to nasze autorskie rozwiązanie , które umożliwia zwrot części wydatków poniesionych za zakupy w internecie w obrębie produktów dostępnych na platformie , a także jak w tym przypadku wypłatę bonusa za produkty finansowe.  Promocja obejmuje konto osobiste Banku Pekao S.A. bez dodatkowych warunków dotyczących np. karnecji. Regulamin platformy dostępny jest na stronie głównej platformy , na dole w stopce https://bluepartner.eu/pl/bluepartner-smart/, a także podczas rejestracji do serwisu.  Dodatkowo Bank w ramach obecnej promocji oferuje dodatkowy bonus do którego regulamin znajdziecie Państwo na stronie promocji Banku.  Zachęcamy do skorzystania z obecnej promocji jak i innych produktów dostępnych na platformie Blue Partner Smart.  Jeśli pojawią się jeszcze jakieś pytania bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu na poniższy adres e-mail.  info@bluepartner.pl  Pozdrawiamy
  Zespół Blue Partner Smart

  OdpowiedzUsuń
 5. Czyżby w IDEA BANKu zaczynał się jakiś ruch?
  LOKATA NA NOWE ŚRODKI PLUS Oprocentowanie do 1,90% na 1 miesiąc.
  Może to być początek kolejnych wzrostów oprocentowania, praktycznie miesiąc po ostatnich. POLCAN masz jakieś zakulisowe info?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już wczoraj ktoś tu pisał o takiej stawce, ale co z tego, skoro to oferta dla nowych środków czyli dostępna dla nielicznych.
   Niestety nie mam, mam od dawna szlaban u niebieskich.

   Usuń
 6. Skończyła mi się wczoraj 21-go, lokata w Idei. I choć kwota zakończonej lokaty to była dokładnie nadwyżka nad saldem z 20 września, to oczywiście szmaciarze pieniędzy z zakończonej lokaty nie zaliczają jako nowe środki. Nowe środki = 0. Zasymulowałem przelew do Aliora, brak zawrotnej. Nigdy nie dostaję propozycji zawrotnej.
  Zrobiłem inny numer. Przelałem ekspresem z Aliora (w Aliorze 2 darmowe ekspresy) dokładnie kwotę zakończonej lokaty. I wtedy już te środki stały się nowymi środkami. Założyłem lokatę na nowe środki i pieniądze które przyszły z Aliora przelałem z powrotem zwykłym przelewem do Aliora. W południe zaksiegowały sie w Aliorze. A lokata w Idei załozona z "nowych środków". Nie rozumiem dlaczego pieniądze z zakończonej lokaty nie są nowymi środkami, choć wg salda z 20 września były nowymi srodkami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Skończyła mi się wczoraj 21-go, lokata w Idei."

   Jesteś pewien, że nie 20-ego paźdz.? Lub czy kwota na tą lokatę nie była u Ciebie na koncie już 20 września?

   Usuń
  2. Dla mnie to cenna uwaga. Za kilka dni będziemy mieli (w powiązaniach rodzinnych) tak samo - kończące się lokaty w Idei będą "zwyżką" wobec salda na 20 września, więc powinna się zaliczyć do nowych środków. No cóż - trochę więcej pracy - przeleję "nawzajem" z różnych kont w Idei, żeby na obu zaliczyli. Ale nie powinno tak być.

   Usuń
 7. BNP Paribas przysłał mi mailem takie pismo. Chodzi o to że nie pamiętam żebym zawierał jakąkolwiek umowę z ich biurem maklerskim. Ta usługa była przypisana do ich roru czy jak?
  Szanownaa Pani/Szanowny Panie Wypowiedzenie Umowy podstawowej świadczenia usługi przyjmowania i przekazywania zleceń dotyczących Jednostek uczestnictwa, a w zakresie Certyfikatów inwestycyjnych oraz innych instrumentów finansowych dotycząca przyjmowania zapisów w ofertach publicznych przez Biuro Maklerskie BNP Paribas Bank Polska S.A. („Umowa Podstawowa”). Biuro Maklerskie BNP Paribas Bank Polska S.A. informuje, że w okresie ostatnich 24 miesięcy nie odnotowało żadnych Pani/Pana zleceń dotyczących instrumentów finansowych składanych na podstawie zawartej Umowy Podstawowej. W związku z powyższym Biuro Maklerskie BNP Paribas Bank Polska S.A. na podstawie § 5 ust. 2 pkt2) Regulaminu świadczenia usługi przyjmowania i przekazywania zleceń dotyczących Jednostek uczestnictwa, a w zakresie certyfikatów inwestycyjnych oraz innych instrumentów finansowych dotyczących przyjmowania zapisów w ofertach publicznych przez Biuro Maklerskie BNP Paribas Bank Polska S.A. niniejszym wypowiada Pani/Panu Umowę Podstawową. Umowa Podstawowa ulegnie rozwiązaniu po upływie 14-dniowego okresu wypowiedzenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do mnie również przyszło i tak samo nie przypominam sobie abym podpisywał taką umowę. W ciągu ostatnich 10ciu lat miałem u nich tylko konto w Optimie które zamknąłem w 2019r. Pasuje to wyjaśnić.

   Usuń
  2. Dostałam dziś dokładnie tego samego maila, nie wiem o co chodzi, żadnego maklerskiego nie miałam, a wypowiadając konto w sierpniu 2019 zapewniali mnie że bankowość internet też została skasowana ... O co chodzi?

   Usuń
  3. Odpisałem Paribasowi.
   Dzień dobry.
   Rozumiem ze Państwo bez mojej wiedzy i woli użyli moich danych osobowych, jako byłego klienta banku Paribas lub banku Optima i założyli mi jakieś konto maklerskie? Czyżby jakiś wasz pracownik z tego tytułu otrzymał jakąś prowizję i dlatego bez mojej wiedzy założył mi takie konto? To się nadaje do UODO i tam też prawdopodobnie napiszę w tej sprawie.
   Oświadczam, że nigdy nie zawierałem z Waszym bankiem żadnych umów oprócz umów o rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe lub rachunki oszczędnościowe.
   Czy możecie mi Państwo przesłać kopię zawartej przeze mnie umowy z waszym biurem maklerskim? Taka umowa w ogóle istnieje?

   Usuń
  4. O dobrze im napisałeś, czekamy na odpowiedź ale pewnie długo im z tym zejdzie...co za badziewny bank, już miałam niekończąca się opowieść z reklamacja i pewnie teraz będzie to samo...

   Usuń
  5. I Paribas już mi odpisał. Nie chcę tu zaśmiecać tego bloga, bo odpowiedź jest bardzo obszerna.
   W skrócie. Chodzi jeszcze o BGŻ Optima, przejęty przez Paribas. Sprawdzałem, bo mam plik z umową z Optimą z listopada 2011 roku. I rzeczywiście jest tam także "umowa świadczenia usług w zakresie przyjmowania i przekazywania zleceń zbycia i odkupienia jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych oraz tytułów uczestnictwa funduszy zagranicznych". I ona się tam później po latach przekształciła w osobną umowę z Biurem Maklerskim Banku BGŻ BNP Paribas S.A.. I kto by pomyślał. Najczęściej nie czytamy w całości zmian w regulaminach przesyłanych nam przez bank. Ale sama umowa ramowa to 13 stron. A późniejsze zmiany jeszcze obszerniejsze.

   Usuń
  6. Dzięki za wyjaśnienia, zgadza się jest coś takiego na drugiej stronie umowy. Czyli wychodzi na to, że wypowiadając umowe Optimy nie zamykaliśmy wszystkiego. Tu wielki minus dla banku - treść zmienionej umowy ramowej przewiduje, że możliwość korzystania z Biura maklerskiego istniała tylko za pośrednictwem Optimy. Dlaczego więc jej też nie zamykali automatycznie? Szukałem treści tej umowy podstawowej i jakoś nie mogę znaleźć.

   Usuń
  7. Też do mnie to przyszło. Mam jeszcze nie zamkniętą Optimę. Muszę ją wreszcie zamknąć.

   Usuń
 8. Coś chyba nie teges z tą promką! Ja mam konto w Blue Bonus ale tej promocji nie widzę!

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy konto w tym banku można zamknąć online, czy tylko stacjonarnie?

  OdpowiedzUsuń
 10. Do TomTom. To była lokata 1 miesiąc na 2,9 procent od 21.09 do 21.10. Przecież mam potwierdzenie założenia lokaty. 20 wrzeßnia tych pieniędzy nie było jeszcze na koncie w Idei.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wrześniu w ten sam sposób (zrywając miesięczne) zakładałem te na 2,9% i wszystko działało. Moim zdaniem IDEA ma jakiś problem z wyliczaniem nowych środków. Ja dziś chciałem założyć symboliczną lokatę NnŚ+ na 5k zł. Stan środków na 20 września pokazywał mi 400k. Aktualnie mam u nich na lokatach 430k +te 5k nowe z dziś - a system pokazywał mi, że stan nowych środków to tak jak i u Ciebie 0zł! Wróciłem, więc z tą 5-ką do banku, z którego wysłałem. Nie dziwię się, że muszą podnosić w IB % - skoro mają taki durny system co nie potrafi wyliczyć takiej prostej sprawy.

   Usuń
  2. Moim zdaniem środki z zakończonej(nie z zerwanej)lokaty NnŚ nie uważa się za nowe środki czyli nie można dwa razy założyć lokaty NnŚ z tych samych środków.Chyba o tym mówi pkt.6 regulaminu lokaty na nowe środki chociaż jest napisany w sposób niezrozumiały.

   Usuń
  3. Do Anonimowy 23 października 2020 07:27

   Teoretycznie masz rację, ale w praktyce nigdy się do tego nie stosowali. Zaczęli chyba właśnie teraz, ale jeszcze bardziej gmatwa to i tak zagmatwaną sytuację z tymi ich "nowymi środkami" :(

   Usuń
 11. do TomTom. Regulamin lokaty na nowe środki pkt.6 (w ogóle go nie rozumiem)
  "Za nowe środki nie uważa się środków pieniężnych zgromadzonych na rachunkach lokat NA NOWE ŚRODKI PLUS oraz HIT PLUS opłaconych między dniem, w którym wyliczane jest Saldo Bazowe a dniem, w którym nastąpił rzeczywisty wpływ środków na rachunek danej lokaty NA NOWE ŚRODKI PLUS dla której wyliczane są nowe srodki.

  OdpowiedzUsuń
 12. Zakładałem konto na początku roku, zamknąłem je w wakacje i do teraz formularz Pekao nie pozwala mi wpisać mojego numeru telefonu, bo jest już używany.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Dzwoniłem na infolinię, proponowali paczkę prezerwatyw gratis.
   Generalnie warto czytać regulamin.

   Skuteczne wypowiedzenie musi byc opatrzone klauzula o żądaniu zaprzestania przetwarzania danych.

   Usuń
  2. Zgadza się, aby skutecznie usunąć swoje dane, należy dodać stosowną klauzulę podczas wypowiedzenia. W innym przypadku, numer stale będzie systemie.

   Usuń
  3. Słuchajcie barany z pekao. Co z tego że numer jest w systemie? Przecież można chyba spowodować żeby taki klient nie miał u was dożywotniego bana mimo istnienia numeru w systemie. Takie to trudne bez żądania zaprzestania przetwarzania danych?

   Usuń
  4. Na infolinii powiedzieli że nie wypowiedzenie przetwarzania danych nie pomoże bo bank i tak przetrzymuje dane 10lat.. w dodatku podobno jak ktoś miał kiedyś konto to przez selfie nie już zalozy

   Usuń
 13. IdeaBank - zawrotna 1,5% - REGULAMIN LOKATY wprowadzony w dniu 22 października 2020 r.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są 2 regulaminy zawrotnej z tego dnia. Przy przelewie do Getin - 1,5%, do Millennium - 1,0%.

   Usuń
  2. A mnie zaproponowali, niestety, tylko 1,3% na zawrotnej. Do Getin.

   Usuń
  3. Bo 23.10 wprowadzili nowe regulaminy i teraz 1,3% do Getin i 1,0% do Millennium.

   Usuń
 14. A co innymi ofertami od blues bonus? Dlaczego nikt o tym nie pisze, nieaktualne?

  OdpowiedzUsuń
 15. numer tel jest juz uzywany. Taki mam komunikat i nie moge sie zarejestrowac.Konkto w pekao mialem i zamknalem z pol roku temu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej sytuacji należy skontaktować się z nami, aby złożyć dyspozycję o zaprzestaniu przetwarzania danych osobowych.

   Usuń
  2. Dzwoniłem i podobno to nie pomoże więc najpierwej uzgodnijcie między sobą w banku

   Usuń
 16. Nowa promocja na EKO w Getin:
  1,2% do 200k zł
  1% od 200-400k zł
  Czas trwania 92 dni, a nowe środki wyliczane na dzień 20 października.

  https://www.getinbank.pl/centralne_repozytorium_dokumentow/33A5BCB01D1C12EB7EF26AF3B4078B1CCDD634E7DEEDFE8CACCF73B6D051EE98

  OdpowiedzUsuń
 17. Tak Getin bank podniósł opracowanie konta oszczędnościowe na 1. 2

  OdpowiedzUsuń
 18. tak się zastanawiam czy warto ładować się w idea bank z kontem i lokatami można tam dostać 1.9 ?

  OdpowiedzUsuń
 19. Czy ta akcja dalej trwa? bo niby dalej jest widoczna po zalogowaniu?

  OdpowiedzUsuń
 20. Plus czy faktycznie zakładając kiedys konto na selfie i po jego zamknięciu da się ponownie otworzyć konto n selfie? bo widze wyzsze komenatarze.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...