niedziela, 11 października 2020

Zyskaj do 1000 zł w III edycji konta biznesowego Pekao

 Dawno nie wspominaliśmy o żadnych ofertach kont firmowych, a nie znaczy to wcale, że takowych nie ma. Biznesmeni, którzy mają ochotę na 1000 zł za otwarcie konta, na pewno zainteresują się ofertą banku Pekao. Trwa właśnie III edycja konta biznesowego z niemałą premią i niezbyt trudnymi warunkami.

Tutaj skorzystasz z promocji i zgarniesz do 1000 zł za konto firmowe

Oferta banku potrwa do końca grudnia, ale kto w ogóle może zyskać bonus? Skorzystać z oferty mogą osoby, które nie posiadały konta od 1 października 2019 r. do 30 września 2020 r.
 
Każdy może otrzymać łącznie 1000 zł premii za spełnienie wskazanych warunków.
Bonus podzielony jest na cztery części.


Aby otrzymać pierwszą część nagrody, w wysokości 300 zł należy:
 • podpisać umowę o rachunek rozliczeniowy Konto Przekorzystne Biznes, bankowość elektroniczną oraz kartę debetową poprzez bankowość elektroniczną, aplikację mobilną lub poprzez infolinię
 • wyrazić zgody na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym i zaakceptuje regulamin promocji
 • wykonać przelewy do ZUS na kwotę min. 100 zł przez 3 kolejne miesiące po otwarciu rachunku
 • wykonać min. 1 transakcję bezgotówkową na kwotę min. 50 zł kartą debetową Mastercard wydaną do nowo otwartego rachunku w terminie do 3 pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia tego rachunku 
 • wykonać jeden przelew inny niż do ZUS-u, przez aplikację PeoPay lub  stronę mobilną, na kwotę min. 200 zł
UWAGA
Jeśli otworzymy konto w oddziale przysługuje nam jedynie 200 zł bonusu z tej części. nagrody. 100 zł otrzymujemy właśnie za sposób otwarcia konta.

Drugie 200 zł otrzymamy za zawarcie umowy o terminal płatniczy. Warunkiem jest przyjmowanie płatności terminalem przez kolejne 3 miesiące od otwarcia rachunku, na kwotę min. 500 zł miesięcznie. Osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie przyjmowały płatności kartami płatniczymi, mogą liczyć na dzierżawę terminala za 0 zł przez 18 miesięcy. Dla osób, które akceptują karty płatnicze, opłata będzie wynosić 1 zł przez 12 miesięcy.

Jednakże nie wszystkie działalności zostaną premiowane za terminal. Wykluczone są osoby prowadzące działalność w takich branżach jak:  biuro podróży, kantor, lombard, agencja towarzyska, kasyno, sprzedaż oraz produkcja broni i amunicji.

Trzecia część premii to 200 zł za wykonanie transakcji wymiany walut pomiędzy swoimi rachunkami w banku na min. 20 tys. złotych,  w terminie do 3 pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym nastąpiło otwarcie rachunku.

Pozostałe 300 zł, otrzymamy za zawarcie pierwszej umowy o produkt kredytowy.
W ciągu 6 miesięcy od otwarcia konta, musimy zawrzeć jedną z umów o produkt z oferty banku na min 20 tys.: kredyt, pożyczkę lub kartę kredytową.

Premię otrzymamy najpóźniej do ostatniego dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy poszczególne warunki.
                      

Bank obiecuje, że konto Przekorzystne Biznes jest darmowe. 0 zł za przelewy i aktywne użytkowanie karty. Warto rozważyć tę ofertę przy wyborze konta firmowego, większość warunków nie jest zbyt trudna do spełnienia dla osób prowadzących własny biznes, a zyskać można całkiem przyjemny pieniądz.


7 komentarzy:

 1. Dla źle życzących Idei warto przypomnieć, że jest Bank Pekao. A tam lokata standardowa na 3 miesiące na 0,01%. Kwota minimalna 1.000 zł, brak kwoty maksymalnej. Oprocentowanie jest stałe przez cały okres trwania lokaty. Odsetki naliczane są na koniec okresu lokaty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chcieliby dac ujemne, ale boja sie, ze kolejki sie ustawia i wszystko zabiora.

   Usuń
  2. Lepsza skarpeta.

   Usuń
  3. do Anonimowy 12 października 2020 09:16 Dla osób słabych z matematyki to oprocentowanie jest trudne do odczytania: to jest zero przecinek zero jeden! To nie zero przecinek jeden (1/10). Oburzające! Co to w ogóle jest za oprocentowanie?!

   Usuń
  4. wpłacasz 100k a za kwartał będziesz miał 2 zł więcej. odlot!

   Usuń
 2. W tytule Paribas, a artykuł o Pekao?

  OdpowiedzUsuń
 3. Coś tytuł się nie zgadza, chyba ze znowu doszło do jakiejś fuzji, która przegapiłem :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...