środa, 7 października 2020

Powrót świetnej oferty 50% cashbacku z Refunderem

Oto powróciła świetna oferta cashbacku z Refunderem. Promocja jest podobna do poprzedniej, która cieszyła się dużą popularnością. Nic dziwnego, skoro nie dość, że możemy robić zakupy z rabatami i zwrotem kasy na konto, to do zgarnięcia jest 15 zł na start. A warunki nie trudno spełnić.


Program Refunder omawiany był szczegółowo kilka lat temu na blogu, warto jednak przypomnieć ogólne założenia. Niedawno odświeżyliśmy informacje na ten temat, ale przypomnijmy raz jeszcze.  Refunder to nic innego jak cashback. Wystarczy bezpłatnie zarejestrować się w serwisie. Dzięki temu można robić zakupy online w ponad 800 różnych sklepach. Za zakupy w punktach, które skupia serwis dostaniemy zwrot. Możemy z niego skorzystać nawet jeśli w sklepie jest wyprzedaż, a tym samym pomnożyć zysk.

Jeśli dotychczas nie korzystałeś z Refundera, możesz załapać się na bonusowe 15 zł.  Oferta będzie ważna do 31 października 2020 r., ale przewidziano limit 2500 wniosków. Promocja działa podobnie do akcji specjalnej. Na powyższej dedykowanej stronie podajemy swój mail i rejestrujemy się w nowej akcji. Na dokonanie zakupu nowy użytkownik ma miesiąc czasu od momentu rejestracji, zaś minimalny zakup to 30 zł.

Mamy więc całkiem fajny cashback na poziomie 50na startCo ciekawe cashback dotyczy nie tylko zwykłych zakupów internetowych, ale także wyprzedaży, które już zawierają upusty:) 


Nie ma tutaj też limitów jakie nakładają banki. Za zakupy w danym punkcie, możemy otrzymać kilkuprocentowe zwroty. Przykładowo za zakup przez stronę możemy zyskać 2 % zwrotu za oferty z booking.com, a do tego skorzystać z rabatu na 15% na wakacje w Polsce. Procent zwrotu jest różny, w zależności od sklepu.

Co więcej cashback w Refunder to faktycznie zwrot kasy, a nie zasilenie specjalnego konta do wykorzystania na wskazany portal. Już po uzbieraniu 45 zł mamy możliwość wypłaty na dowolne konto bankowe lub nawet PayPal jeśli ktoś tego używa.


Tutaj zarejestrujesz się w Refunderze i zgarniesz 15 zł na start 

Nie ma tutaj ograniczenia zwrotu do kilkuset złotych do jakich przyzwyczaiły nas banki. Memy dostać nawet kilka tysięcy złotych zwrotu, jeśli jesteśmy zakupoholikami. Zakupy robi każdy z nas, więc czemu nie skorzystać z tej możliwości bez zakładania konta w banku.

Baza sklepów powiększyła się, w porównaniu do poprzednich lat. Zakupy można robić m.in. na alieexpres, booking.com, RTV Euro AGD, Agacie, Ole Ole czy Acer. Jest w czym wybierać. A skoro robimy zakupy, fajnie jak spływa jakiś zwrot kasy.

1 komentarz:

  1. Dobra oferta, ale więcej niż to 15 zł warte są ukryte w jej wnętrzu wisienki.... :-)
    45 zł zwrotu za założenie lokaty w Facto i 35 zł w Inbanku. W obu przypadkach minimalna kwota lokaty to 5 tys. zł.
    Bonus tylko dla nowych klientów obu instytucji (ja akurat nie korzystałem wcześniej).

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...