wtorek, 20 października 2020

350 zł do Decathlonu z kontem Paribas

Tak, tym razem to naprawę będzie o ofercie konta Paribas, a nie tak jak ostatnio. Wspominając o ofercie konta Pekao w tytule i tak  wyskoczyłem z bankiem Paribas. Na szczęście jesteście czujni i szybko błąd został skorygowany. Ale skoro już wywołałem Paribas do tablicy, możemy przyjrzeć się nowej ofercie konta osobistego, w której do zgarnięcia są bony o wartości 350 zł.  Czym inspirowana jest nowa promocja, nie trudno się domyślić. Warunki jak zwykle w przypadku ofert Paribasa są proste, więc sprawdźmy jak możemy zrobić zakupy w Decathlonie na koszt banku. 


Tutaj zgarniesz 350 zł w nowej promocji Paribasa

Kto może z tego skorzystać?  Tutaj na szczęście nic się nie zmieniło w stosunku do ostatnich promocji, w dalszym ciągu można wracać po nową premię, jeśli ktoś miał 15 miesięcy przerwy w posiadaniu konta w Paribas.

 Datę zakończenia ustawiono na 28 października 2020 r.  Promocyjna pula została teraz ograniczona jeszcze bardziej do zaledwie 750 sztuk, więc warto się pospieszyć by załapać się na fajną kasę.

A co trzeba zrobić by zgarnąć 350 zł i piłkę tenisową?

Jak to zwykle bywa, premia będzie w kilku częściach, a dokładniej w trzech.

1) Pierwsza część - ekarta podarunkowa do Decathlonu o wartości 150 zł oraz piłka tenisowa za założenie konta i w listopadzie:  min 5 transakcji BLIK-iem oraz 1 przelew online lub apką

2) Druga część -  ekarta podarunkowa do Decathlonu o wartości 100 zł za spełnienie warunków do otrzymania pierwszej nagrody oraz w grudniu:  min. 5 transakcji BLIK-em oraz  1 przelew (GOonline lub aplikacją mobilną GOmobile).

3) Trzecia nagroda -  ekarta podarunkowa do Decathlonu o wartości 100 zł  za spełnienie warunków do otrzymania drugiej nagrody oraz w styczniu 2021 r. wykonać należy min. 5 transakcji BLIK-iem oraz − min. 1 przelew (GOonline lub Aplikacją Mobilną GOmobile)

Suma sumarum każdego miesiąca musimy zrobić min. 5 transakcji BLIK-em oraz min. 1 przelew żeby otrzymać promocyjne kody do Decathlonu. I tyle. Czekamy na bony żeby spożytkować kasę w Decathlonie.

Jeśli jednak nie zależy nam by pójść w ślady polskiej mistrzyni i piłka tenisowa nie będzie nam potrzebna, możemy wciąż wziąć udział w innej promocji Paribas, w której zyskać możemy 300 zł na co chcemy oraz bon 50 zł do Biedronki. Oferta potrwa do 25 października 2020 r. Tu również warunki są banalne, a wartość premii identyczna.

Tutaj zgarniesz 300 zł oraz 50 zł do Biedronki w  promocji Paribasa

Na koniec warto przypomnieć o ofercie karty kredytowej Paribas, gdzie możemy zyskać dodatkowe 300 zł do Allegro. Wystarczy pokombinować, by połączyć dwie promocję, a wpadnie nam do kieszeni całkiem przyzwoita premia.


Regulamin promocji "Krótka piłka"

9 komentarzy:

 1. Tymczasem w Millennium -zwiększony maksymalny dzienny limity transakcji w kanałach online. Teraz można ustawić: Limit główny w wysokości max. 200 tys. zł (jeśli korzystasz z Autoryzacji Mobilnej). Limit w aplikacji mobilnej w wysokości max. 20 tys. zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co najmniej pół roku za późno, teraz przy marnych 25k na KO to mogą sobie wsadzić.

   Usuń
  2. Przeciez limit 200K przy autoryzacji mobilnej wprowadzili wiele miesiecy temu

   Usuń
  3. do Anonimowy 21 października 2020 16:13 Informacja o tym - jako nowa - została wysłana i zapisana po zalogowaniu na koncie 19 października.

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. A ile proponują na zawrotej? Jest jakiś regulamin z 16.10 na 1,5%

   Usuń
  2. Próbowałem robić przelew do Aliora. Ale jak zwykle nie dostałem propozycji zawrotnej. Ja nigdy nie dostaję..

   Usuń
  3. do Anonimowy 21 października 2020 14:41
   15 października: Oprocentowanie 1,10%,
   16 października: Oprocentowanie 1,50%. Co było później i co jest dziś - nie wiadomo (brak regulaminów).

   Usuń
  4. Odpowiem sam sobie - u brata wyskoczyła zawrotna na 1,5%. Przelew >50k

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...