czwartek, 8 października 2020

300 zł w gotówce oraz 50 zł do Biedronki w nowej promocji Paribasa

Od dłuższego czasu z promocji bankowych na największą uwagę zasługują bez wątpienia oferty Paribasa. Z jednej strony karencja jest stosunkowo krótka, a z drugiej premia całkiem przyzwoita za spełnienie banalnych warunków. Dziś ruszyła kolejna taka akcja Jesienny bukiet korzyści.

W tym bukiecie do zgarnięcia jest 300 zł które bank nam przeleje na konto oraz dodatkowo 50 zł w formie e-kodu do popularnej Biedronki. Bank zresztą fajnie reklamuje tę akcję: Temperatura spada.. 350 zł wpada:)


Kto może z tego skorzystać?  Tutaj na szczęście nic się nie zmieniło w stosunku do ostatnich promocji, w dalszym ciągu można wracać po nową premię, jeśli ktoś miał 15 miesięcy przerwy w posiadaniu konta u Francuzów.

Tutaj zgarniesz 350 zł w nowej promocji Paribasa

Nie patrzymy już na daty zakończenia, którą tym razem ustawiono na 25 października. Promocyjna pula została teraz ograniczona jeszcze bardziej do zaledwie 2000 sztuk, więc warto się pospieszyć by załapać się na fajną kasę.

A co trzeba zrobić by zgarnąć 350 zł?


Po pierwsze załapać się do promocji zanim ta się zakończy. Następnie otworzyć konto do 6 listopada. Po tych wstępnych formalnościach część właściwa zacznie się dopiero w listopadzie. W przedostatnim miesiącu roku należy:

 • wykonać przelew na dowolną kwotę w dowolny sposób (z kompa lub z komórkowej apki)
 • zrobić zakupy kartą na 300 zł

Za te dwie nietrudne czynności dostaniemy już w grudniu 150 zł. Co ciekawe czynności się nie powtarzają i co innego jest wymagane w ostatnim miesiącu w roku. W grudniu należy:


 • wpływy na konto mają w sumie wynosić 1000 zł
 • dokonać 4 transakcje BLIK
 • raz zalogować się do apki lub bankowości elektronicznej

więc jak widzimy w drugim miesiącu jest łatwiej, mimo iż warunków jest więcej. Wszak logowanie do bankowości to żaden warunek, a ilościowe płatności są łatwiejsze od kwotowych. Za nowe warunki dostajemy w styczniu kolejne 150 zł

Dodatkowa premia jest za darmo. Nie trzeba praktycznie nic robić poza przetrzymaniem konta do końca kwietnia. Za tę cierpliwość dostaniemy w maju e-kod na kwotę 50 zł do Biedronki. Znów mamy więc fajną premię z łatwymi warunkami.

Tutaj zgarniesz 350 zł w nowej promocji Paribasa

Szkoda, że inne banki nie idą śladem Paribasa. Wszak 350 zł każdemu się przyda, tym bardziej że zdecydowana większość tej kwoty wyląduje na naszym nowym koncie.

Regulamin akcji Jesienny bukiet korzyści w Paribas


8 komentarzy:

 1. ...a tymczasem lok. NnŚ+ w IB już tylko max 1,3%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dajcie czas IB do ok. 20 grudnia, jak pokoncza sie lokaty 3-m zalozone na 2,9%.

   Usuń
  2. To prawda, będzie pewnie ciut lepiej, ale bez większych perturbacji w banku - to o takich stawkach jak 2,9% - będzie można tylko pomarzyć :(

   Usuń
  3. do TomTom 9 października 2020 03:53 To już omal norma. Od kilku miesięcy ta jest, że około dziesiątego są spadki. Nie jest też wówczas proponowana zawrotna.

   Usuń
 2. Wystarczy poczekać do 16 października i decyzji sądu ws aresztowania LC. Być może to wtedy rozpocznie się kolejna promocja lokat :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Od kiedy kilka dni temu wpłaciłam na KO w Mille 25.000,00 złotych, codziennie dostaję SMS, że moje środki już pracują na 1% przez 62 dni... Czyżby wyczuli, że cierpię na demencję starczą?
  A mój mąż, na którego KO nic nie wpłaciliśmy, dostaje powtarzalną ofertę kredytu - bo taki biedaczek, że nic u nich nie trzyma:).

  OdpowiedzUsuń
 4. Osobiscie nie wierze , że IB przetrzyma do grudnia, jesli sąd wyda nakaz ws aresztowania i listu gonczego 16.10
  Plan Zdzislawa , i kase odbierzemy w jakims Pekało czy innym molochu panstwowym.

  OdpowiedzUsuń
 5. Do mnie email jeszcze nie przyszedł.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...