czwartek, 10 grudnia 2020

100 zł za samą rejestrację na zakup OC w nowej promocji Blue Bonus

Bluebonus ma często ciekawe oferty, chociaż nie każda z nich zasługuje na uwagę. Ostatnia taka oferta została na blogu skrytykowana, bo była dedykowana dla naiwnych. Najnowsza tego typu oferta jest już z pewnością dużo ciekawsza.

Nowy Blue Bonus to już XI edycja i niemal każda z nich jest na swój sposób oryginalna. Teraz akcja specjalna dotyczy premii za zakup ubezpieczenia OC. To ubezpieczenie musimy kupować raz w roku, a jeśli za ten przymusowy zakup dają dodatkową premię, to warto z takiej promocji skorzystać.

Tutaj zgarniesz 100 zł za zakup ubezpieczenia OC?AC

Nie ma tutaj warunków nowego klienta, poza bycie pełnoletnim:) Powyższy link promocyjny jak zwykle zawiera licznik odliczający do końca promocji. Na moment pisania artykułu widzę tutaj prawie 14 dni więc promocja zakończy się w wigilię

Co trzeba zrobić by zgarnąć premię? Nic, jak to zwykle bywa w Blue Bonusach wystarczy sama rejestracja i zakup najlepszego OC. Co więcej dzięki tej promocji nie jesteśmy zmuszeni do wyboru jednego drogiego ubezpieczyciela, co mogłoby nie być dla nas korzystne.

W tym przypadku mamy do wyboru 7 różnych towarzystw ubezpieczeniowych i system wybierze dla nas najlepszą ofertę opartą o parametry pojazdu jaki posiadamy. Korzystam z takiej opcji co roku, dzięki czemu zawsze mam tańsze OC niż miałem przedtem. Tutaj mamy dodatkową korzyść: 100 zł praktycznie za darmo.

Tutaj zgarniesz 100 zł za zakup ubezpieczenia OC?AC

Premia przyjdzie na wskazane przez nas dowolne konto bankowe. O przyznaniiu nagrody organizator promocji poinformuje nas do 31 stycznia 2021. Tym razem Blue Bonus jest na pewno opłacalny: prosty łatwy i przyjemny:)

 Blue Bonus 11 edycja z 100 zł premii za zakup OC

 

9 komentarzy:

 1. To wreszcie sama rejestracja czy też zakup oc ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba zakupić OC o czym jest mowa w artykule. To jest konieczność dla każdego z nas, więc w praktyce mamy tutaj stówę za rejestrację.

   Usuń
  2. Tylko że nie każdy potrzebuje oc teraz..

   Usuń
  3. Zgadza się, ja płacę OC w lipcu, ale jak ktoś ma termin na teraz, to ma fajną promkę.

   Usuń
 2. A bonus za kartę kredytową CA też będzie opisany?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie i to niebawem.

   Usuń
  2. Już jest:
   https://moneyafterhours.blogspot.com/2020/12/300-z-do-zgarniecia-za-karte-kredytowa.html

   Usuń
 3. Ja korzystałem z oferty Porówneo i jestem bardzo zadowolony. Mogę polecić, bo wychodzi naprawdę korzystnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Sprawdziłem bardzo drogie ubezpieczenia. Lepsza promocja jest w Mubi do końca roku. Zwrot 150 zł i jeszcze jak ja polecę i się dogadamy to się połową premii podzielę.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...