środa, 23 grudnia 2020

Teraz więcej do 270 zł z kontem w millennium

Konto w Millennium znów z premią. W nowej edycji promocji można zgarnąć więcej niż ostatnio, bo aż 270 zł.  150 zł otrzymamy na konto, 100 zł w postaci bonu do Allegro, a dwie dyszki razem z apką mobilną goodie. Dodatkowo można polecać konto, a tym samym zdobywać kolejne nagrody. Chętni na promocję, będą mogli wycisnąć z niej całkiem sporą kasę.

Kto może z tego skorzystać? Standardowo, osoby, które na dzień rozpoczęcia promocji ( czyli 22 grudnia 2020 r.) nie posiadają jakiegokolwiek produktu w Millenium, w tym kart przepłaconych, karty kredytowej itp. Oczywiście nie można też być współposiadaczem, ani nawet pełnomocnikiem rachunku. Zwyczajowo, osoby, które korzystały już z innej promocji konta 360︒ nie mogą wziąć udziału w promocji ponownie. Promocja ma potrwać do 1 lutego 2021 r.

Tutaj zgarniesz 270 zł do Allegro w promocji konta 360 stopni 

Co zrobić aby otrzymać premię? W tej kwestii nastąpiły niewielkie zmiany, gdyż dołożono nowy warunek. 

1) Bon 100 zł do Allegro za otwarcie konta, aktywację apki mobilnej oraz wyrażenie niezbędnych zgód. Bon będzie ważny przez 6 miesięcy.

2) 20 zł na aplikację mobilną goodie za spełnienie warunków do uzyskania bonu do Allegro. Płacąc za pomocą goodie w Allegro otrzymamy stały 3% zwrot.

3) Aby premia 150 zł wpłynęła na nasze konto musimy  w każdym z czterech następujących po sobie miesięcy kalendarzowych, tj. w lutym, marcu, kwietniu oraz maju 2021 r. zasilić konto o co najmniej 1000 złotych. W każdym z tych miesięcy musimy zrobić jedną płatność kartą lub BLIK-iem. Dodatkowo musimy wykonać jedną z dwóch proponowanych aktywności: min. jedna płatność telefonem w przeciągu wspomnianych miesięcy lub jeden przelew tytułem comiesięcznej opłaty stałej, np. za telefon, internet lub prąd.


Musimy pamiętać, że jeśli otworzymy konto za pomocą selfie, musimy potwierdzić swoją tożsamość w oddziale. Musimy zrobić to przed końcem maja , bo inaczej zostaniemy wykluczeni z zabawy.

Konto i karta są oczywiście darmowe, o ile zrobimy min. 1 płatność i otrzymamy wpływ 1000 zł. Ale są to też warunki otrzymania nagrody pieniężnej, więc i tak będziemy je realizować.

Oferta wydaje się jednorazowa ale pamiętajmy, że nadal można korzystać z programu poleceń w Millennium i zgarniać nagrody. Obecnie trwa 7 edycja promocji, która zakończy się 2 kwietnia 2021 r.  Do zabawy można zaprosić osoby, które nie miały konta od 12 miesięcy.  W zamian za polecenie możemy otrzymywać nagrody o wartości 80 zł. Zarówno polecający jak i polecony wybierają swoją nagrodę. Do wyboru są:

 • 4 bilety do kina Multikino (2D) albo Helios (2D/3D)
 • ekarta prezentowa o wartości 80 zł do Empiku
 • ekarta do Zalando ( 80 zł)
 • eKarta w aplikacji goodie (80 zł)
 • lokata na 2%
              

Jeśli chcecie zostać poleconymi przez Polcana, wystarczy napisać na marszr1@gmail.com, aby uzyskać kod polecenia.


Warto również przypomnieć, że można skorzystać także z oferty karty kredytowej i powiększyć zysk o kolejne 300 zł do Allegro.

13 komentarzy:

 1. Niekorzystne zmiany w Getin. Pozrywałem dziś tutaj wszystkie lokaty i podczas przelewu do Millennium pojawiła się oferta lokaty specjalnej już tylko na 1,1%.
  To samo dotyczy KO nowa stawka to 1,10%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wczoraj jak przelewałem z Getin (KO 1,40%) do Ideii na 2,20 %, otrzymałem propozycję Lokaty Specjalnej 1,40 % na 3m i 0,60 % na 6m.

   Usuń
  2. W IDEI też nieciekawie. Chyba się zapchali tymi Świątecznymi. Jest Zawrotna (z regulaminem z dn.22 grudnia) - i to przy przelewie do Getinu już tylko na 0,8%!

   https://www.ideabank.pl/uploads/doc/Regulamin_zawrotna_080_3M.pdf

   Usuń
  3. do polcan 23 grudnia 2020 09:30 Dziś podczas przelewu w Getin (do IB) dostałem propozycję założenia lokaty Specjalny Procent na 1,4% na 3 miesiące i na 0,6% na 6 miesięcy.

   Usuń
  4. do polcan 23 grudnia 2020 09:30 Dlaczego je zerwałeś? Czy pojawiła Ci się także podczas przelewu w Getin propozycja założenia KO na 1,1% (dotychczas była na 1,4% promocja podwyższamy oprocentowanie, o której dużo pisał TOmTom).

   Usuń
  5. Mam możliwość krótkiej inwestycji, więc zerwałem lokaty u zielonych. Tak dostałem stawkę 1,1% ale to chyba dlatego, że przelew był do Millennium, a nie do IB.

   Usuń
 2. a więc gdzie można jeszcze zarobić ? W jakim banku ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nadal nie wiadomo, czy będzie pobierana w Getin opłata 9 złotych za drugi i następny przelew z EKO na Konto Proste Zasady (tzw. przelew wewnętrzny). Obecnie trwa promocja bezpłatnych przelewów - do końca roku (rozmowa z konsultantem Getin). W Millennium, niestety, tylko pierwszy darmowy - następne za 7,50 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jezeli Getin nie przywroci darmowych przelewow na ROR >1/mies, to lepszym rozwiazaniem bedzie Alior KMO. Trzymam na KO i tak niezbyt duzo, stad oprocentowanie schodzi na drugi plan. Dla mnie KO, to nie lokata, to jest substytut ROR+ ewentualnie poczekalnia na dobra oferte lokat np. w IB.

   Usuń
 4. Właśnie dostałem informację o Happy Hours w Millennium: można zakładać lokaty od 0,01% do 0,05%. No faktycznie happy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "...można zakładać lokaty od 0,01% do 0,05%. No faktycznie happy..."

   O choroba! A ja już większość puściłem do IDEI :( No nic, może jeszcze się kiedyś w Mille uda ;)

   Usuń
 5. Lokaty nNŚ w Idei obniżono; aktualnie wynoszą:
  1M - 1,1%; 2M - 1,3%; 3M - 1,5%

  OdpowiedzUsuń
 6. Spadło oprocentowanie lokaty na nowe środki w IB

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...