wtorek, 22 grudnia 2020

Fajna promocja w Alior bank - Z nami najlepiej z 400 zł na start

W zasadzie wśród banków pozostały nam tylko trzy z których można korzystać na stałe: Getin, Idea bank oraz Alior. O dwóch pierwszych piszemy i rozmawiamy sobie non stop. Nieco w cieniu pozostaje melonik, a i tutaj mamy fajne nowości z możliwością zgarnięcia do 400 zł.

 

Przyznam, że zaskoczyła mnie stówka którą można zdobyć za... przystąpienie do programu MasterCard Bezcenne Chwile. Aż szkoda, że przystąpiłem do tego programu za friko. Ale po kolei.

Kto może brać w tym udział? Przeglądam regulamin załączony na końcu i nie widzę dat. Definicja Uczestnika odsyła do paragrafu 5, tam zaś mowa jest o założeniu konta z kartą. Wygląda więc na to, że nie ma tutaj karencji, jeśli się mylę to mnie poprawcie.

Aktualizacja: jak wskazał anonimowy w komentarzu niestety jest tutaj karencja i wynosi ona 2 lata.

Tutaj zgarniesz do 400 zł za w promocji Z nami najlepiej w Alior bank 

Promocja ma potrwać jeszcze do końca roku jest więc jeszcze trochę czasu na to by na koniec tego niezbyt fajnego roku założyć sobie nowe konto i zacząć nowy rok znacznie lepiej. 


 Co trzeba zrobić by zgarnąć 400 zł?

100 zł - Wszystko mamy wyjaśnione na powyższym screenie. Zacznę od punktu ostatniego, ten bowiem zaintrygował mnie najbardziej. Wystarczy zapisać się do programu MasterCard Bezcenne Chwile i następnie zapłacić 5x kartą by zgarnąć 100 zł, co prawda w postaci 6800 punktów na start, ale będących równowartością stówki.

 

Na wykonanie tej czynności mamy aż 30 dni od przystąpienia, a przecież wystarczy te 5 płatności wykonać sobie samemu chociażby na kasie samoobsługowej w Biedronce. Za każdy towar zapłacimy tutaj osobno, co więcej korzystanie z takich kas jest szybsze niż czekanie na obsłużenie w kolejce. Ludzie jakoś nie korzystają z kas samoobsługowych, więc sami zrobimy to szybko i sprawnie, a przy okazji spełniając warunki z dowolnej promocji bankowej, gdzie liczą się ilościowe płatności.

120 zł - Druga premia też jest łatwa do zgarnięcia. Wystarczy bowiem:

 • Wpływ na konto na 1500 zł
 • 3 transakcje kartą
 • jedno logowanie do apki melonika

Takie czynności wystarczy zrobić raz w miesiącu. Dostajemy za to dychę, niby niedużo, ale też przelew, logowanie i 3 płatności to żaden warunek, więc jest to warte zachodu. Tym bardziej, że ma to charakter powtarzalny i po roku uzbiera nam się 120 zł a to już jest niemało.

180 zł - Najbardziej trzeba uważać z ostatnią premią. Należy pamiętać, że warunkiem przystąpienia do tej największej w sumie premii jest spełnienie warunków omówionych wyżej czyli wpływu-karty-logowania.

Dlaczego należy uważać z ostatnią premią? Ano dlatego, że tutaj trzeba sprytnie skorzystać z jakiejś darmowej promocji kredytu. Korzystałem już z wielu takich promocji zawsze warunkiem jednak było to by dana promocja była darmowa np. zakup produktu z ratami za 0% choćby Euro RTV czy darmowo przyznawany limit w koncie czy promocja karty kredytowej.


W tym przypadku premia będzie wyższa i wyniesie 15 zł na miesiąc. Po dwunastu miesiącach daje to nam już 180 zł, co już jest fajną premią. Tutaj jednak należy upewnić się, że korzystany przez nas produkt jest całkowicie darmowy tak byśmy wyszli na tym na plus. 

Tutaj zgarniesz do 400 zł za w promocji Z nami najlepiej w Alior bank

Alior pozostaje trzecim bankiem z kontem typu Must Have po zielonych i niebieskich. Bordowi mają bowiem fajne konto oszczędnościowe, gdzie można wpakować większą kwotę do 100 tysięcy zł. No i coś jeszcze: nieograniczoną ilość darmowych przelewów z KO na ror.


A jeśli do tego można zacząć zarabiać na start to jest to fakt tylko na plus. Co ciekawe mamy tutaj nawet nowość dla graczy. Osobiście nie gram w gry, ale może kogoś zainteresuje zdobywanie co miesiąc 1380 Riot Points do League of Legends:)


 

Uwaga: 

teraz do podwyższenia stawki na KO do 1% melonik wymaga już wpływu na kwotę 2000 zł. Kto zapewni nowe środki, a nie zrobi wymaganego przelewu lub przeleje 1500 zł do jakich przywykliśmy, dostanie tylko połowę tej stawki!

Regulamin akcji 400 zł do zgarnięcia w promocji Z nami najlepiej - V edycja

Regulamin promocji MasterCard Bezcenne Chwile

17 komentarzy:

 1. Polcan mógłbyś powiedzieć coś więcej o KO Alior? Jakie to są warunki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warunek jest jeden: wpłata na konto 2000 zł, choćby tylko na minutę, liczy się zaksięgowanie środków. W zamian masz 1% do 100k przez okres 2 miesięcy i nieograniczoną ilość przelewów na KO, co w Getin się wkrótce kończy.
   Co więcej można z tego konta korzystać wielokrotnie, ale jest problem z wstrzeleniem się z nowymi środkami. Ostatnio mi się nie udało, więc mam tu wyzerowane konto pod przyszłą promocję tego typu.

   Usuń
  2. A o co chodzi z tym getinem? EKO wycofują i wraz z tym darmowe przelewy?

   Usuń
  3. Nie napisałem że EKO wycofują. Darmowe przelewy są gwarantowane tylko do końca 2020, co będzie potem nie wiadomo.

   Usuń
  4. EKO nie wycofują, tym bardziej, że ostatnia promocja trwa do 17 stycznia.

   Usuń
 2. Polcan to podwyższyli ten warunek wpływu dla KO? Bo mi się zawsze wydawało, że 1500 zł wystarczy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz trzeba już 2000 zł, dane pochodzą z 18 grudnia 2020. Kto tego warunku nie spełni może liczyć tylko na 0,5%. Dodałem screen do artykułu.

   Usuń
 3. A tymczasem Idea nadal się bawi: 1,6% na Nowe Środki teraz dostępne na wszystkie okresy, czyli 1,2 i 3 miesiące.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do Anonimowy 22 grudnia 2020 14:35

   Tak jest już od dawna - tylko zobacz, że jest różny % w zależności od okresu.

   Usuń
  2. U mnie jest po staremu czyli 1,2 , 1,5 i 1,6 ..

   Usuń
  3. Naprawdę było wczesnym popołudniem 1,6% na wszystkie okresy. Niestety, nie zrobiłem zrzutu z ekranu, bo mnie ta lokata nie interesowała.

   Usuń
 4. Dobrze wiedzieć, bo by była wtopa. Chociaż liczę, że na razie nie będę miał potrzeby z tego konta korzystać. Już miałem rejestrować kartę dla tej stówki po czym przypomniało mi się, że przecież nie mam karty do konta:-P. Co te promocje robią z człowiekiem;)

  OdpowiedzUsuń
 5. do Anonimowy 22 grudnia 2020 14:35 Nie widzę tej zmiany. U mnie jest nadal: Oprocentowanie w wysokości 1,20% w skali roku dla nowych środków na 1 miesiąc
  Oprocentowanie w wysokości 1,50% w skali roku dla nowych środków na 2 miesiące
  Oprocentowanie w wysokości 1,60% w skali roku dla nowych środków na 3 miesiące

  OdpowiedzUsuń
 6. polcan: niestety jest karencja. Paragraf 3 pkt.3 - dwa lata.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli zamiast szukać hasła 'Uczestnik promocji' trzeba znaleźć 'zakres podmiotowy'. Dzięki za wskazówkę, bo oczywiście masz rację.

   Usuń
 7. To jakie są teraz warunki bezpłatności konta w Aliorze? Nie chodzi mi o warunek zapewniający promocyjny % na KO tylko warunek bezpłatności konta i karty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic nie uleglo zmianie w wersji "Jakze osob"
   1500 wplyw/300zl wydane karta(jak ja masz)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...