wtorek, 29 grudnia 2020

Powrót i ostatni dzwonek na 300 zł do Biedronki za kartę w Citi

Opisana niedawno promocja karty Citi z 300 zł długo nie była aktywna, dedykowany link szybko wskazywał, że oferta się wyczerpała. Okazuje się jednak, że od dziś mamy dodatkową pulę, a jest to już ostatni dzwonek, potrwa bowiem tylko d końca roku, który tuż tuż.

 


Kto może z tego skorzystać? Tutaj mamy pozytywne zaskoczenie. Citi niczym mBank uparcie długo odmawiał przesunięcia okresu karencji, ale w tej ofercie jest nareszcie inaczej: nowy klient to taki co nie miał karty w Citi od 1 stycznia 2019. Nie ma już roku 2017 do którego pstrokaci wciąż się odwołują.

Tutaj zgarniesz 300 zł do Biedronki za kartę w Citi

Promocja nie potrwa zbyt długo bo tylko do końca roku. Karty w Citi zwykle były w promocji przez kilka miesięcy, teraz niestety mamy raptem tylko pół miesiąca na załapanie się na tę akcję.

 

Co trzeba zrobić by zgarnąć premię? CA jak pamiętamy dawał 2% cashback i płatności trzeba było wykonywać przez rok. Tutaj jest o wiele łatwiej, bank wymaga by:

 • raz zalogować się do bankowości (z kompa lub apki)
 • wydać kartą 1000 zł na co mamy nieco ponad 3 miesiące

Jak widać warunki są w miarę banalne, nie trzeba wydawać aż 1250 zł na miesiąc jak w CA, wystarczy 333 zł. Co więcej nie jesteśmy ograniczeni do płatności internetowych. Kupujemy co chcemy i gdzie chcemy:)

Tutaj zgarniesz 300 zł do Biedronki za kartę w Citi

Informację o przyznaniu nagrody czyli 300 zł do Biedronki w postaci e-kodu dostaniemy na bankowość internetową w ciągu 60 dni od momentu spełnienia warunków. Nagroda będzie ważna przez pół roku od momentu wydania.

Jedyny minus tej oferty to fakt, że w okresie oczekiwania na premię bank może pobierać nam opłatę za kartę. Do niedawna karta Citi Simplicity jako jedyna była całkowicie darmowa, ale od tego roku przez pandemię banki przykręcają śrubę i nie ominęło to tej karty.

Jak widzimy na powyższym screenie bank pobiera 12 zł na miesiąc za obsługę karty. W tej promocji jest jednak myk taki, że w pierwszym roku użytkowania karty nie będziemy ponosić opłat, jeśli będziemy wykonywać opłat na 300 zł miesięcznie. Przez pierwszy kwartał nie będzie to trudne, ta promocja wymaga bowiem by wydać około 333 zł.


 

Potem mamy wybór albo czekamy na premię i godzimy się na pobieranie opłat, lub wydajemy 300 zł płacąc kartą co zwalnia nas z opłat. A ściślej pozwala na zwrot pobranej opłaty. To już zależy od nas, premię 300 zł tak czy siak dostaniemy.

Regulamin oferty Zyskaj 300 zł do Biedronki z kartą Citi

Tabela opłat i prowizji za karty w Citi 

Screen przesłany do publikacji przez Anonimowego 30 grudnia 2020, 22:04


27 komentarzy:

 1. glapiński zapowiedział, że możliwa jest dalsza obniżka stóp procentowych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wygląda na to jednak że zebrała się polityczna większość za obniżką stóp. Banda kłamliwych oszustów. Parę banków zniknie
   MM

   Usuń
 2. Nie w temacie. Zawrotna w IB wróciła do łask ;) Wczoraj pojawiła się jej wersja na 1,3%:

  https://www.ideabank.pl/uploads/doc/Regulamin_zawrotna_130_3M.pdf

  I tak lepiej wtedy posłać kasę do Getinu i wykonać próbę powrotu do IDEI - bo Getin da więcej - 1,4% i to nawet na KO (jak ktoś nie bierze udziału w promocji :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do TomTom 30 grudnia 2020 13:45 Dziś robiłem przelew - nie było propozycji zawrotnej.

   Usuń
  2. Do Gesso
   Napisałem to już w komentarzach pod poprzednim postem do Arka, że mam nadzieję, że przez lokatę Świąteczną nie straciliśmy na stałe możliwości zakładania tych Zawrotnych w IB? Jemu też nie wyświetliła się Zawrotna, a przecież pojawiła się w ofercie :( Może to tylko wczoraj, a dziś już nie?

   Usuń
 3. W Idei znowu na Nowe Środki ta sama stawka dla 1, 2 i 3 miesięcy (tylko teraz 1,5%, a nie 1,6%). I tym razem mam zrzut z ekranu, więc to również nie przywidzenie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba masz jakąś inną stronę IDEI. Ja mam 3 różne stawki zależne od okresu lokaty.

   Usuń
  2. do Anonimowy 30 grudnia 2020 14:55 Gdy rozwiniesz tę ofertę, zobaczysz, że są trzy różne stawki - w zależności od okresu. Prima facie widać tylko taki opis: wysokie oprocentowanie do 1,50% w skali roku. okres lokaty to 1, 2 lub 3 miesiące (i z tego opisu zapewne wywodzisz, że jest jedna stawka 1,5%). Ale zjedź na dół i tam masz szczegóły, z których wynika, że są trzy różne stawki.

   Usuń
 4. To pokaż ten zrzut ekranu. Bo u mnie 1,1. 1,3 i 1,5%

  OdpowiedzUsuń
 5. Jedziecie na tego Glapę, a pokażcie choć jeden kraj w Europie, w którym stopy podwyższają!!!
  Wiem, ze to wali w nas ciułaczy ale przecież Glapa nie ma wyboru...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do Anonimowy 30 grudnia 2020 21:33

   Polecam Ci artykuł poniżej i zapoznanie się z dwoma tabelkami w nim zawartymi:

   https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/inflacja-w-polsce-jest-najwyzsza-w-unii-europejskiej-dane-pazdziernik-2020-r/twq6j7s

   Czy Ty rozumiesz, że niektóre kraje w UE mają deflację? Tak, deflację którą i u nas zapowiadał Glapa jeszcze na wiosnę. Z jego mrzonek pozostały nici, a my borykamy się z inflacją rzędu ok 4% (najwyższą w UE) i to praktycznie przy zerowych stopach procentowych, które ten nieobliczalny człowiek razem z radio-Maryjnymi członkami RPP jeszcze chce obniżać! (nie ujmując słuchaczom tego radia). Czy Ty chcesz niedługo wyjmować z lokat mniej kasy niż włożyłeś?? I to przy naszej 4%-owej inflacji? (a w rzeczywistości jeszcze większej)

   Usuń
  2. Węgry podwyższyły zdaje się 2mc temu. Glapa nie ma wyboru? Ma wybór - może podać się do dymisji i przestać robić głupoty. Obnizka stóp nic nie da prócz takiego efektu że Morawiecki bdzie miał jeszcze tańszy dług do drukowania. I o to tylko w tymchodzi. Obniżka stóp to jeszcze trudniej dostępny kredyt, kłopoty banków i koszty po stronie każdego kto posiada jakiekolwiek konto

   Usuń
  3. A ja właśnie wpłaciłem zaliczkę rezerwacyjną na mieszkanie którego budowa rozpocznie się w marcu a zakończy pod koniec 2022r.Mam już dość dymania przez tą bandę złodziei.Inaczej nie da się obronić przed inflacją.

   Usuń
  4. @Anonimowy 31 grudnia 6:17
   Stopy procentowe mocno rosną w Turcji. Niedawno czytałem, że do 15%, teraz jak się okazuje już 17%. Fajna stawka

   Usuń
 6. Czy mogę wysłać na mail do Pana Marcina? Bo tutaj to nie umiem wstawić (chyba że ktoś mi podpowie, jak).

  OdpowiedzUsuń
 7. No to wysłane:).

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam nadzieję, że to zagrywka członków Rady żeby osłabić złotego na koniec roku, a nie prawdziwe zamiary z tą obniżką stóp, bo oni gotowi nam zniszczyć całkowicie gospodarkę.

  OdpowiedzUsuń
 9. do TomTom 30 grudnia 2020 19:24 Nil desperandum :) Zapewne ustawione jest tak, że w grudniu już nam nie przysługuje zawrotna :) Nieraz już bywało, że nie była ona proponowana określonej grupie. Najczęściej w tym roku pojawiała się około 20. każdego miesiąca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak Gesso, tylko czytałem gdzie indziej, że niejedna osoba zakładała tą Zawrotną na 1,3%. Dlatego dziwi mnie, że Tobie i Arkowi nie wyskoczyła wcale oferta. Przyznam szczerze, że mi po raz pierwszy od naprawdę długiego czasu nie pojawiła się, ale to pewnie przez Świąteczną, która widniała wtedy jeszcze na liście lokat. Mam nadzieję, że "to minie" po grudniu - tak jak napisałeś ;)

   Usuń
 10. Koniec Idea Banku

  OdpowiedzUsuń
 11. No to gruchnęło . Już po idea banku https://www.wnp.pl/finanse/bfg-przymusowa-restrukturyzacja-idea-banku-zostanie-on-przejety-przez-pekao,441074.html

  OdpowiedzUsuń
 12. Plan Zdzisława wchodzi w życie, 3stycznia przejęcie Idei przez Pekao. Wszystkie czarne scenariusze zaczynają się spełniać, po nowym roku możliwa obniżka stóp i zgnojenie oszczędzających. Źle się dzieje:(

  OdpowiedzUsuń
 13. Kupcie wreszcie sobie te obligacje czteroletnie i macie lokate a vista(0,7 PLN opłaty za przedterminowy wykup).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest wcale tak fajnie, kasę wypłacają po 7dniach, do tego wysoka opłata za wykup biorąc pod uwagę niskie oprocentowanie w pierwszym roku. Po obniżkach powinni proporcjonalnie odniżyć opłatę no ale po co.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...