sobota, 5 grudnia 2020

Łatwe warunki za do 200 zl do Biedronki lub innego sklepu za konto w Santander

Wracamy powoli do omawiania bieżących promocji bankowych. Jedną z nich jest dawno nie omawiany tutaj Santander, który kiedyś był jednym z najpopularniejszych banków na blogu. Do dziś zresztą mam tutaj konto ze względu na premiowanie płatności rachunków.

Nowi jak zwykle mogą na start zgarnąć kasę. Tym razem dostajemy elektroniczną kartę zakupową na 200 zł do Biedronki, RTV Euro AGD lub Decathlon, co kto lubi. Warunki zaś są naprawdę łatwe do spełnienia, więc warto brać w tym udział.


Kto może brać w tym udział? Karencja nie jest zbyt długa wynosi bowiem rok, a ściślej nie wolno mieć konta u czerwonych od 1 grudnia 2019. Dodatkowo należy być pełnoletnim co nie jest problemem dla zdecydowanej większości czytelników.

Tutaj zgarniesz do 200 zł za założenie konta w Santander

Promocja ma potrwać dość długo bo jeszcze do 31 stycznia 2021.  Do takich informacji należy jednak podchodzić z rezerwą, gdyż nieraz dobre promocje kończą się przed czasem. Dopóki jednak link będzie aktywny można śmiało brać w tym udział.

Warunki dla 150 zł

Co zrobić by zgarnąć kasę? Konto należy założyć najpóźniej do 15 lutego 2021 oraz wypełnić formularz, który znajdziecie w linku. Widzimy go też na powyższym screenie.

Bank podzielił promocję na dwie części. I tak 150 zł można zgarnąć, jeśli:

  • zapewnimy wpływ na 1000 zł
  • dokonamy jednej płatności kartą/Blikiem na dowolną kwotę
  • zalogujemy się do apki Santandera

Te trzy banalne czynności należy wykonać w każdym z 3 miesięcy od momentu otwarcia konta. Kasę w postaci elektronicznej karty podarunkowej dostaniemy najpóźniej do 30 czerwca 2021. 


A dodatkowe 50 zł by zgarnąć całą pulę? Tutaj bank zachęca by założyć konto dla swojego dziecka, jeśli jest ono niepełnoletnie. Wniosek o konto dla dziecka poniżej 18 lat należy złożyć po zalogowaniu się na swoje konto, przy czym ostateczny termin jego złożenia to 24 lutego 2021.

Tutaj zgarniesz do 200 zł za założenie konta w Santander

Jak widać warunki są praktycznie żadne. Jeden przelew i jedna płatność w miesiącu to coś czego się praktycznie nie odczuwa, a jeśli bank za to da 50 zł premii na miesiąc to warto na pewno z tego skorzystać. 


Szkoda że Millennium nie uczy się od Santandera jak przygotować fajną ofertę i podobne warunki daje tylko dla tych co nigdy nie skorzystali z premii. Na szczęście większość banków pozwala na przeczekanie roku i powrót po premię.

 

A przecież mamy jeszcze możliwość skorzystania z polecania konta za co zgarniemy dodatkowe 50 zł za jednego poleconego  oraz ze zwrotów za płatności rachunków co jest dodatkową darmową kasą, skoro rachunki i tak płacić musimy. Kto chce może też założyć sobie lokatę mobilną (właśnie mi się skończyła...)

Regulamin promocji Zakupy do 200 zł dla Ciebie i Twojego Dziecka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...