niedziela, 20 grudnia 2020

Do 360 zł z turboKARTĄ w Santander

Od kilku miesięcy znów aktywna jest oferta karty kredytowej Santander, która w przeciwieństwie do zdecydowanej większości ofert omawianych na blogu, nie ma daty granicznej. Promocja zakupy z premią ma trwać przez czas nieograniczony, więc teoretycznie nie ma pośpiechu. Zyskać za to można calkiem niezły cashback, bo aż do 360 zł rocznie.

Tutaj zgarniesz do 360 zł z turboKARTĄ 

Płacąc kartą możemy otrzymać 5% zwrotu za korzystanie z myjni samochodowych,  3% za płatności w restauracjach,  1% wartości transakcji  na stacjach paliw.

Premia zostanie nam wypłacona pod warunkiem, że będziemy dokonywać terminowych spłat wymaganej minimalnej kwoty, wskazanej na zestawieniu transakcji płatniczych, jakie dostaniemy od banku, za poprzedni okres rozliczeniowy. W każdym miesiącu otrzymać możemy maksymalnie 30 zł, co rocznie daje nam 360 zł.

Obsługa karty będzie darmowa pod warunkiem że wartość miesięcznych transakcji będzie wynosić 1000 zł, w przeciwnym wypadku opłata to 6,90 zł.

Promocja nie ma ograniczenia czasowego, czyli może skończyć się w dowolnym momencie. Jednakże bank zamierza poinformować nas o zakończeniu promocji . 

Posiadanie karty gwarantuje nam bezpieczne podróże z pakietem car assistance, możliwość spłaty w ratach oraz dostęp do ofert promocyjnych Visa Oferty.


Regulamin 

Tabela opłat i prowizji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...