poniedziałek, 7 grudnia 2020

200 zł do Allegro, darmowa dostawa oraz 20 zł na goodie w nowej promocji konta 360 stopni.

Nasze ulubione konto znów  z premią. Choć może nie jest już tak idealne jak było dawniej, wciąż to jedne z lepszych kont na rynku. W nowej edycji promocji zyskać można 200 zł na zakupy na Allegro, miesiąc usługi smart Allegro aby móc przesyłkę otrzymać za darmo oraz 20 zł na aplikację goodie.
Ponadto można polecać konto, a tym samym zdobywać kolejne nagrody.

Tutaj zgarniesz 200 zł do Allegro w promocji konta 360 stopni  

Kto może z tego skorzystać? Każdy, kto na dzień rozpoczęcia promocji ( czyli 23 listopada 2020 r.) nie posiada jakiegokolwiek produktu w Millenium, w tym kart przepłaconych, karty kredytowej itp. Oczywiście nie można też być współposiadaczem, ani nawet pełnomocnikiem rachunku. Zwyczajowo, osoby, które korzystały już z innej promocji konta 360︒ nie mogą wziąć udziału w promocji ponownie. Promocja ma potrwać do 21 grudnia 2020 r., a limit wynosi 10 000 wniosków. 

Co zrobić aby otrzymać premię? Premię otrzymamy za spełnienie banalnych warunków. 

1) Bon do Allegro o wartości 50 zł oraz usługa Allegro Smart za otwarcie konta wraz z kartą do 21 grudnia 2020 r. Składając wniosek o konto trzeba wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. 

2) Bon do Allegro o wartości 150 zł za aktywowanie apki mobilnej do 30 kwietnia 2021 r. oraz w każdym z miesięcy w styczniu, lutym, marcu i kwietniu 2021 r. należy otrzymać wpływ 1000 zł  oraz wykonać jedną płatność kartą lub BLIK-em, a przynajmniej jedną transakcję w ciągu całego okresu musimy zrobić zbliżeniowo telefonem.

3) Nagroda dodatkowa 20 zł na koncie w goodie. Do 31 stycznia 2021 r. otrzymamy 20 zł na start na koncie cashback w goodie. A płacąc za zakupy na Allegor przez goodie możemy liczyć na stały zwrot do 3% wartości zamówienia.Bon 50 zł oraz usługę allegro smart otrzymamy do 14 dni od założenia konta.  Allegro smart zapewnia nam darmową przesyłkę za zakupy powyżej 40 zł. Drugiej nagrody, czyli bonu 150 zł możemy spodziewać się najpóźniej 31 maja 2021 r. 

Warto pamiętać, że jeśli otworzymy konto za pomocą selfie, musimy potwierdzić swoją tożsamość w oddziale. Musimy zrobić to przed końcem kwietnia, bo inaczej zostaniemy wykluczeni z zabawy.

Konto i karta są oczywiście darmowe, o ile zrobimy min. 1 płatność i otrzymamy wpływ 1000 zł. Ale są to też warunki otrzymania nagrody pieniężnej, więc i tak będziemy je realizować.

Oferta wydaje się jednorazowa ale pamiętajmy, że nadal można korzystać z programu poleceń w Millennium i zgarniać nagrody. Obecnie trwa 7 edycja promocji, która zakończy się 2 kwietnia 2021 r.  Do zabawy można zaprosić osoby, które nie miały konta od 12 miesięcy.  W zamian za polecenie możemy otrzymywać nagrody o wartości 80 zł. Zarówno polecający jak i polecony wybierają swoją nagrodę. Do wyboru są:

 •  4 bilety do kina Multikino (2D) albo Helios (2D/3D)
 •  ekarta prezentowa o wartości 80 zł do Empiku
 • ekarta do Zalando ( 80 zł)
 •  eKarta w aplikacji goodie (80 zł)
 • lokata na 2%
              

Jeśli chcecie zostać poleconymi przez Polcana, wystarczy napisać na marszr1@gmail.com, aby uzyskać kod polecenia.

2 komentarze:

 1. Wiekszosc czytelnikow miala juz tu konto, a jak nie ma premii, to nie ma po co wchodzic do tego banku, nasladujac PKOBP, bank ten zalicza sie do tych co oferuja 0,01% w wiekszosci lokat czy kont w roznych walutach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, bank co prawda wyklucza zdobycie drugiej premii 200 zł, która pojawia się raz za razem, ale nie wyklucza udziału w programie poleceń. Warto więc tutaj wrócić by zgarnąć drugą premię i zamknąć. Wielu już skorzystało z mojego kodu, bo mam tutaj konto z sentymentu po Eurobanku.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...